Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ευχαριστούμε κορίτσι μου!Μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Ευχαριστω παλι ξανα την Τριτη να δούμε πως ανεβαίνει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Karamela ολα καλα θα πανε να το δεις.... φασουλι φασουλι  ετσι κ μια γνωστή μου ολοι ελεγαν οτι δεν αυξάνεται και τωρα το παιδακι της ειναι πρωτη δημοτικού αντρακι σωστό και μορτικο χαχα  μη διαβάζεις απο το ιντερνετ διαφορα και αγχώνεσαι θετική σκεψη να κρατηθεί καλα το μικρουλι σου και ευχομαι μια τεράστια χοριακη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Ναι το πρωί. Θα πάω σε ένα ιδιωτικό νοσοκομείο γιατί όλα τα μικροβιολογικα είναι κλειστά....Δε μπορώ να περιμένω μέχρι την Τρίτη....

Ειναι κλειστα αληθεια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μερεβη είπε:

@Karamela ολα καλα θα πανε να το δεις.... φασουλι φασουλι  ετσι κ μια γνωστή μου ολοι ελεγαν οτι δεν αυξάνεται και τωρα το παιδακι της ειναι πρωτη δημοτικού αντρακι σωστό και μορτικο χαχα  μη διαβάζεις απο το ιντερνετ διαφορα και αγχώνεσαι θετική σκεψη να κρατηθεί καλα το μικρουλι σου και ευχομαι μια τεράστια χοριακη.....

Να εισαι καλα κοπελα μ. Συνχαρητηρια κ σε εσενα να πανε ολα καλα σ ευχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Ειναι κλειστα αληθεια? 

Στην πόλη μου ναι!Το μοναδικό μικροβιολογικο  που λειτουργεί Σάββατα, αύριο είναι κλειστό λόγω 28ης...ελπίζω στο νοσοκομείο να βγει άμεσα το αποτέλεσμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Ναι το πρωί. Θα πάω σε ένα ιδιωτικό νοσοκομείο γιατί όλα τα μικροβιολογικα είναι κλειστά....Δε μπορώ να περιμένω μέχρι την Τρίτη....

 

Καλή επιτυχία κορίτσι μ! Εύχομαι μια θετικότατη χοριακη! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Στην πόλη μου ναι!Το μοναδικό μικροβιολογικο  που λειτουργεί Σάββατα, αύριο είναι κλειστό λόγω 28ης...ελπίζω στο νοσοκομείο να βγει άμεσα το αποτέλεσμα....

Καλά αποτελέσματα κ μια ωραία χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Ναι το πρωί. Θα πάω σε ένα ιδιωτικό νοσοκομείο γιατί όλα τα μικροβιολογικα είναι κλειστά....Δε μπορώ να περιμένω μέχρι την Τρίτη....

Καλή επιτυχία λιβελούλα δώσε μας και εσύ καλά νέα να χαρούμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσακια μου! 73 πηγε.... 

Καλημέρα! !

Σε διαβάζω και σε ξαναδιαβάζω αλλά δεν έχω βρει χρόνο να απαντήσω.

Η χοριακη σου αυξάνεται μια χαρα!!Δεν είνα ανάγκη να ξεκινουν όλες από το 200 πχ.

Εσένα ξεκίνησε από χαμηλά αλλά έχει σωστή άνοδο. Όπως σου είπε και ο γιατρος όλα βαίνουν καλώς! 

 

Συγχαρητήρια λοιπόν! !

Και καλά αποτελέσματα και στη @Liveloula88!!

Αντε να παιρνουμε όλες σειρά! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλημέρα! !

Σε διαβάζω και σε ξαναδιαβάζω αλλά δεν έχω βρει χρόνο να απαντήσω.

Η χοριακη σου αυξάνεται μια χαρα!!Δεν είνα ανάγκη να ξεκινουν όλες από το 200 πχ.

Εσένα ξεκίνησε από χαμηλά αλλά έχει σωστή άνοδο. Όπως σου είπε και ο γιατρος όλα βαίνουν καλώς! 

 

Συγχαρητήρια λοιπόν! !

Και καλά αποτελέσματα και στη @Liveloula88!!

Αντε να παιρνουμε όλες σειρά! !

Σε ευχαριστώ!Αν είναι καλό το αποτέλεσμά μου να πάρετε σειρά για το αντίθετο δε θέλουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αντε ουτε ωρα αγωνιω μαζι κοριτσι μου! Εγω σημερα ξυπνησα ειχα πιο σκουρο καφε απο τι της προηγούμενες μερες! Δεν ξερω τι συμβαινει κ προσπαθω να την παλεψω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλημέρα! !

Σε διαβάζω και σε ξαναδιαβάζω αλλά δεν έχω βρει χρόνο να απαντήσω.

Η χοριακη σου αυξάνεται μια χαρα!!Δεν είνα ανάγκη να ξεκινουν όλες από το 200 πχ.

Εσένα ξεκίνησε από χαμηλά αλλά έχει σωστή άνοδο. Όπως σου είπε και ο γιατρος όλα βαίνουν καλώς! 

 

Συγχαρητήρια λοιπόν! !

Και καλά αποτελέσματα και στη @Liveloula88!!

Αντε να παιρνουμε όλες σειρά! !

Τι να πω γλυκια μου! Μακαρι να ειναο ετσι! Εμενα αυτα τα καφε π εχω μ κλοτσανε λιγο! Δεν ξερω διαβαζω χιλια μεσολαβουν 5 μερες κ δεν ξερω πως θα περασουν! Σε ευχαριστω πολυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Τι να πω γλυκια μου! Μακαρι να ειναο ετσι! Εμενα αυτα τα καφε π εχω μ κλοτσανε λιγο! Δεν ξερω διαβαζω χιλια μεσολαβουν 5 μερες κ δεν ξερω πως θα περασουν! Σε ευχαριστω πολυ! 

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι βασικά! Διάβασε κανένα βιβλίο, μίλα με καμιά φιλεναδίτσα σου, δες καμιά ταινία και όλα θα πάνε καλά, αυτό να σκέφτεσαι! ????????????

 

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα!11 -11:30

Αντε συμπεθερούλα μου! Περιμένω το γαμπρό, ή τη νύφη!!!! ???????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι βασικά! Διάβασε κανένα βιβλίο, μίλα με καμιά φιλεναδίτσα σου, δες καμιά ταινία και όλα θα πάνε καλά, αυτό να σκέφτεσαι! ????????????

 

Αντε συμπεθερούλα μου! Περιμένω το γαμπρό, ή τη νύφη!!!! ???????????????????????

Ε προσπαθω οσο μπορω αλλα ολα γυριζουν παλι σε αυτο!! :(

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Karamela! είπε:

Ε προσπαθω οσο μπορω αλλα ολα γυριζουν παλι σε αυτο!! :(

❤️

Έχεις δίκιο μωράκι μου γλυκό...! Υπομονή κοριτσάκι μου! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Έχεις δίκιο μωράκι μου γλυκό...! Υπομονή κοριτσάκι μου! ❤️❤️❤️❤️❤️

Επειδη εχβ χασει λιγες σελιδες κοριτσακι μ εσενα ήρθε η κοκκινομουρα? Ξεμπερδεψες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Επειδη εχβ χασει λιγες σελιδες κοριτσακι μ εσενα ήρθε η κοκκινομουρα? Ξεμπερδεψες? 

Μπα... Μου κάνει πεισματα... 54 μέρες και συνεχίζω.... Τα νεύρα μου κρόσσια, χτες έκλαιγα χωρίς να μπορώ να σταματήσω, πρηστηκαν και τα μάτια μου! Περνάω πολύ ωραία... Αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι... Αν μέχρι την Τρίτη δεν εμφανιστεί θα πάω για υπέρηχο... ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μπα... Μου κάνει πεισματα... 54 μέρες και συνεχίζω.... Τα νεύρα μου κρόσσια, χτες έκλαιγα χωρίς να μπορώ να σταματήσω, πρηστηκαν και τα μάτια μου! Περνάω πολύ ωραία... Αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι... Αν μέχρι την Τρίτη δεν εμφανιστεί θα πάω για υπέρηχο... ??????

Δεν ειχες τοσο μεγαλο κυκλο ετσι? Απλα κανει οτι να ναι! Αχ κοπελα μ ολες υπομονη τιποτα αλλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Δεν ειχες τοσο μεγαλο κυκλο ετσι? Απλα κανει οτι να ναι! Αχ κοπελα μ ολες υπομονη τιποτα αλλο! 

Ο κύκλος μου ήταν από 26 έως 31 μέρες Μαξ! Δεν έχει να κάνει πάντως με αυτό.... Μετά από την αποξεση αλλάζει λένε και κυρίως οι δύο τρεις πρώτοι είναι ότι να ναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Karamela! είπε:

Α ωραια πραγματα! Η αποξεση κοπελα μ γινεται με ναρκωση? 

Ναι κοριτσι μου... Αλλά δεν νομίζω ότι θα έπρεπε να σκέφτεσαι τέτοια τώρα εσύ...! Η χοριακουλα σου ανεβαίνει κανονικά! Κάνε μου μια χάρη και σκέψου λίγο θετικά! Θα το πάρουν το σήμα τα σποράκια σου! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...