Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Τα γλυκερίδια δεν επηρεάζουν πουθενά στο θεμα εξωσωματική....!!!! Ναι μεν τα κιλά επηρεάζουν αλλά φτιάχνεται αυτό με σωστή διατροφή κατά την εγκυμοσύνη αν υπάρξει.... Οπότε τσάμπα έχασα τον καιρό μου και δεν προχώρησα 

@Karamela! ακριβός όλα ήταν βλακείες τώρα περιμένω τηλ από τον γυναικολόγο να δούμε τι κάνουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Τα γλυκερίδια δεν επηρεάζουν πουθενά στο θεμα εξωσωματική....!!!! Ναι μεν τα κιλά επηρεάζουν αλλά φτιάχνεται αυτό με σωστή διατροφή κατά την εγκυμοσύνη αν υπάρξει.... Οπότε τσάμπα έχασα τον καιρό μου και δεν προχώρησα 

@Karamela! ακριβός όλα ήταν βλακείες τώρα περιμένω τηλ από τον γυναικολόγο να δούμε τι κάνουμε 

Κάθε εμπόδιο για καλό κορίτσι μου! Τώρα είσαι πιο πεισμωμένη και δυνατή! Με το καλό όλα! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Κάθε εμπόδιο για καλό κορίτσι μου! Τώρα είσαι πιο πεισμωμένη και δυνατή! Με το καλό όλα! ?????

Έτσι...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 είδες που πήγαν όλα καλά;!!! Τώρα σιγά σιγά θα πάρουν να μου το θυμηθείς θα πάρουν όλα το δρόμο τους με ηρεμία, υπομονή και ψυχραιμία....από δω και έπειτα το λόγο τον έχει ο γυναικολόγος και μόνο!!!!! Καλή αρχή κοπέλα μου!!!!! Πόσα εμβρυακια σε περιμένουν;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@Niki94 είδες που πήγαν όλα καλά;!!! Τώρα σιγά σιγά θα πάρουν να μου το θυμηθείς θα πάρουν όλα το δρόμο τους με ηρεμία, υπομονή και ψυχραιμία....από δω και έπειτα το λόγο τον έχει ο γυναικολόγος και μόνο!!!!! Καλή αρχή κοπέλα μου!!!!! Πόσα εμβρυακια σε περιμένουν;;;;

Με περιμένουν 5...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 μπράβο!!!! κι εγώ έχω 5σαν κι εσένα....ένα από αυτά να δεις θα είναι το τυχερό!!!! μπορεί και 2..... λοιπόν τώρα μας περιμένουν τα ωραία...περιμένεις να σε ειδοποιήσει ο γιατρός για έμβρυομεταφορα, τώρα που ξεκαθάρισε το τοπίο, ή θα πας σε επόμενο κύκλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sofia35 είπε:

@Niki94 μπράβο!!!! κι εγώ έχω 5σαν κι εσένα....ένα από αυτά να δεις θα είναι το τυχερό!!!! μπορεί και 2..... λοιπόν τώρα μας περιμένουν τα ωραία...περιμένεις να σε ειδοποιήσει ο γιατρός για έμβρυομεταφορα, τώρα που ξεκαθάρισε το τοπίο, ή θα πας σε επόμενο κύκλο;

Τώρα καλό είναι να κάνω ένα τεστ παπ πρώτα να δούμε μην υπάρχει τίποτα και μετά προχωράμε...!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@Niki94 μια χαρά !!!άρα σιγά σιγά θα έρθει και η σειρά σου για έμβρυομεταφορα...με το καλό κορίτσι μου!!!!!

Σε ευχαριστώ... μπενω κι εγώ στο παιχνίδι σιγά σιγά...

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Karamela! είπε:

Μπραβο. @Niki94 ολα με το καλο απο δω κ περα κοπελα μου! 

Σε ευχαριστώ πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

@Niki94 μου με το καλό!Όλα θα πάνε τέλεια τώρα που μπήκαν σε μια σειρά!

Ποσο ανυπομονω να τα βαλω κι εγω σε μια σειρα!Ξεκινησα σημερα τις πρωτες εξετασεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου... εύχομαι σε όλα τα κορίτσια το καλύτερο...!!!!

Μπραβο κοριτσι!!Καλη συνεχεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ποσο ανυπομονω να τα βαλω κι εγω σε μια σειρα!Ξεκινησα σημερα τις πρωτες εξετασεις...

Τι εξετάσεις αν επιτρέπεται;; καλή αρχή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Τα γλυκερίδια δεν επηρεάζουν πουθενά στο θεμα εξωσωματική....!!!! Ναι μεν τα κιλά επηρεάζουν αλλά φτιάχνεται αυτό με σωστή διατροφή κατά την εγκυμοσύνη αν υπάρξει.... Οπότε τσάμπα έχασα τον καιρό μου και δεν προχώρησα 

@Karamela! ακριβός όλα ήταν βλακείες τώρα περιμένω τηλ από τον γυναικολόγο να δούμε τι κάνουμε 

Αχ, θα τρελαθώ, είχες πάει και στον Λυκαβηττό να δεις αν μπορείς να πέσεις, έλεος βρε Νίκη! Και σε περιμένουν και τα 5 ψιψίνια σου! Μην το ξανακάνεις αυτό και αν σου πουν κάτι που δε σου αρέσει, πάρε δεύτερη και τρίτη και τέταρτη γνώμη. Και οι γιατροί απλοί άνθρωποι είναι, και λάθος μπορεί να κάνουν και μερικοί απλά ηλίθιοι μπορεί να είναι. Μην αφήνεις τον έλεγχο του εαυτού σου στους άλλους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!Διαβάζω τα νέα σας...απλά έχω καιρό να γράψω!!!!@Karamela,@Liveloula να μας πείτε γρήγορα τα ευχάριστα!!!!!@Νiki94 καλή επιτυχία και σε εσένα!!!!!Εγώ λόγω του θέματος υγείας πήγα άλλο ένα μήνα πίσω!!!!Τώρα το Νοέμβριο ελπίζω να προχωρήσω στην εμβρυομεταφορά.....επιτέλους!!!!Φιλιά σε όλες!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Τι εξετάσεις αν επιτρέπεται;; καλή αρχή 

Κλασσικες..Αιματος ομάδα ,καμπυλη ζαχάρου ,κυστικη ινωση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κλασσικες..Αιματος ομάδα ,καμπυλη ζαχάρου ,κυστικη ινωση..

Καλή αρχή και σε εσένα κορίτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλή αρχή και σε εσένα κορίτσι μου!!!!

Σε ευχαριστω πολυ κοπέλα μου!Αγωνιώ να βάλουμε εμπρος!!!Καλη επιτυχία σε όλες μας απο καρδιας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η wild lavender είπε:

Αχ, θα τρελαθώ, είχες πάει και στον Λυκαβηττό να δεις αν μπορείς να πέσεις, έλεος βρε Νίκη! Και σε περιμένουν και τα 5 ψιψίνια σου! Μην το ξανακάνεις αυτό και αν σου πουν κάτι που δε σου αρέσει, πάρε δεύτερη και τρίτη και τέταρτη γνώμη. Και οι γιατροί απλοί άνθρωποι είναι, και λάθος μπορεί να κάνουν και μερικοί απλά ηλίθιοι μπορεί να είναι. Μην αφήνεις τον έλεγχο του εαυτού σου στους άλλους. 

Αλαξα Ενδοκρινολογο πηγα σε μια επιτέλους εξερετικη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λιγες μερες κλεινω ενα χρόνο εδω μεσα και συνολο 4 προσπαθειων!Σε ενα χρόνο έχω κανει απειρες εξετάσεις αιματος ,ορμονικές ,υστεροσαλπιγγογραφία ,αφαίρεση πολύποδα ,διορθωση μήτρας με υστεροσκόπηση ,σκρατσινγκ ,εξέταση ΝΙΚΑ ...Και πάμε παρακάτω...Ευχομαι αυτός ο μακρύς δρόμος να έχει αίσια εκβαση για όλες μας!!!!Και σύντομα να κρατήσουμε τα μωρα μας αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...