Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Ωραια κοριτσι μ! Εφυγε κ αυτη η μερα! Αυτο σκεφτομαι συνεχεια! Πως περνανε! 

Μια χαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Ωραια κοριτσι μ! Εφυγε κ αυτη η μερα! Αυτο σκεφτομαι συνεχεια! Πως περνανε! 

Εγώ την προηγούμενη φορά δεν κατάλαβα πως πέρασαν οι μέρες. Μάλλον επειδή πήγα για δουλειά την 4η μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια θέλω κι εγώ να κάνω ευριομεταφορα....!!!!! Θα σκάσω αν δεν πάρω της απαντήσεις μου σύντομα Αλήθεια Δεν φαντάζεστε πόσο πονάω μέσα μου που δεν με άφησαν να την κάνω... θέλω πολύ να βάλω τα αυγουλακια μου και ας μην πάει καλά δεν με πειράζει θα έχω μια προσπάθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Αχ κορίτσια θέλω κι εγώ να κάνω ευριομεταφορα....!!!!! Θα σκάσω αν δεν πάρω της απαντήσεις μου σύντομα Αλήθεια Δεν φαντάζεστε πόσο πονάω μέσα μου που δεν με άφησαν να την κάνω 

Κάνε υπομονή!Θα έρθει και η μέρα που θα κάνεις ετ και δε θα το πιστεύεις...να σκέφτεσαι πως δε σε άφησαν για καλό...σκέψου να την έκανες και να έπαιρνες αρνητικό αποτέλεσμα...Θα πονουσες περισσότερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Κάνε υπομονή!Θα έρθει και η μέρα που θα κάνεις ετ και δε θα το πιστεύεις...να σκέφτεσαι πως δε σε άφησαν για καλό...σκέψου να την έκανες και να έπαιρνες αρνητικό αποτέλεσμα...Θα πονουσες περισσότερο...

Μωρέ ξέρω η πρώτη λένε είναι δοκιμαστική θέλω να φύγει αυτή η πρώτη φορά να πάω για την επόμενη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Μωρέ ξέρω η πρώτη λένε είναι δοκιμαστική θέλω να φύγει αυτή η πρώτη φορά να πάω για την επόμενη 

Όχι πάντα...ξέρω περιπτώσεις που πέτυχαν με την πρώτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω ξερω περιπτωσεις π εμειναν με την πρωτη! Δεν υσχυει αυτο! Δεν ξερουμε η αλήθεια ειναι τι σε κρατάει λίγη ο πισω αλλα θα ερθει η ωρα κ ολα ευχομαι να πανε καλα! Εγω δεν θα παω καθολου για δουλεια κ μ φαινεται βουνο! Θα παω Τριτη π θα ξερω το αποτελεσμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κ εγω ξερω περιπτωσεις π εμειναν με την πρωτη! Δεν υσχυει αυτο! Δεν ξερουμε η αλήθεια ειναι τι σε κρατάει λίγη ο πισω αλλα θα ερθει η ωρα κ ολα ευχομαι να πανε καλα! Εγω δεν θα παω καθολου για δουλεια κ μ φαινεται βουνο! Θα παω Τριτη π θα ξερω το αποτελεσμα! 

Θα περάσουν...να πηγαίνεις και καμιά χαλαρή βολτούλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια ξεκινάω!!!! Με 4 cyclacur για αρχή και σε 15 μέρες βλέπουμε....

@Mydream κοπέλα μου μη σε παίρνει καθόλου από κάτω να δεις που θα πάνε όλα καλά με ηρεμία!!!εγώ πριν 4 μέρες είχα τον κύκλο σχεδόν ξεγραμμενο και ξαφνικά επανήλθα...το σώμα μας θέλει το χρόνο του αλλά στο τέλος όλα καλά! Ελπίζω να δείτε ένα μεγάλο ωοθηλακιο!!!

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου! Όλα καλά να πάνε εύχομαι! ?????????❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιας και μου είπε η @Liveloula88θα σας πω τη αναρωτιέμαι μήνες..

1.Γιατί μου είπαν να μην κάνω ευριομεταφορα μιας και πιστεύω δεν είμαι η μόνη που είμαι παχιά 

2.Πιος ήταν αυτός ο ιατρός( Ενδοκρινολογος) να μου βάλει στοπ στο όνειρο 

3.Ο γυναικολόγος για όλο αυτό τη λεει;

4.είμαι η μόνη που έχω πανό στο πλανήτη λίγο ανεβασμένα τριγλικεριδια ; 

5.είναι λόγος αυτός να μην προχωρήσω; 

6. Πόσος κόσμος το έχει και έχουν κάνει παιδιά και δεν το ξέρουμε 

7.Γιατί η πρώτη Ενδοκρινολογος δεν με προιδοπηησε να το προλάβω ; μα αφού τα ειδε;

8.είναι όντος τόσο σοβαρό αυτο;; 

9.είναι όπως μου τα λέει; 

10. Είμαι η μόνη ου έχω λίγα τριγλικεριδια παραπανο; 

Και αλλά πολλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Όχι πάντα...ξέρω περιπτώσεις που πέτυχαν με την πρώτη...

Περιμένετε σε εμένα μα γίνει με την πρωτη;;;

 

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κ εγω ξερω περιπτωσεις π εμειναν με την πρωτη! Δεν υσχυει αυτο! Δεν ξερουμε η αλήθεια ειναι τι σε κρατάει λίγη ο πισω αλλα θα ερθει η ωρα κ ολα ευχομαι να πανε καλα! Εγω δεν θα παω καθολου για δουλεια κ μ φαινεται βουνο! Θα παω Τριτη π θα ξερω το αποτελεσμα! 

Σας το έγραψα 

Παντός δεν είμαι ο ποιο θετικός άνθρωπος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μιας και μου είπε η @Liveloula88θα σας πω τη αναρωτιέμαι μήνες..

1.Γιατί μου είπαν να μην κάνω ευριομεταφορα μιας και πιστεύω δεν είμαι η μόνη που είμαι παχιά 

2.Πιος ήταν αυτός ο ιατρός( Ενδοκρινολογος) να μου βάλει στοπ στο όνειρο 

3.Ο γυναικολόγος για όλο αυτό τη λεει;

4.είμαι η μόνη που έχω πανό στο πλανήτη λίγο ανεβασμένα τριγλικεριδια ; 

5.είναι λόγος αυτός να μην προχωρήσω; 

6. Πόσος κόσμος το έχει και έχουν κάνει παιδιά και δεν το ξέρουμε 

7.Γιατί η πρώτη Ενδοκρινολογος δεν με προιδοπηησε να το προλάβω ; μα αφού τα ειδε;

8.είναι όντος τόσο σοβαρό αυτο;; 

9.είναι όπως μου τα λέει; 

10. Είμαι η μόνη ου έχω λίγα τριγλικεριδια παραπανο; 

Και αλλά πολλά 

Δεν ξέρω αν όλοι αυτοί οι παράγοντες είναι ανασταλτικοί ώστε να προχωρήσετε σε εμβρυομεταφορά...Από τη στιγμή όμως που έχεις τις αμφιβολίες σου γιατί δεν πας να πάρεις και δεύτερη γνώμη; (αν δεν έχεις πάει ήδη)

Οπότε τώρα κάνεις θεραπεία για τα τριγλικεριδια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Δεν ξέρω αν όλοι αυτοί οι παράγοντες είναι ανασταλτικοί ώστε να προχωρήσετε σε εμβρυομεταφορά...Από τη στιγμή όμως που έχεις τις αμφιβολίες σου γιατί δεν πας να πάρεις και δεύτερη γνώμη; (αν δεν έχεις πάει ήδη)

Οπότε τώρα κάνεις θεραπεία για τα τριγλικεριδια;

Όχι δεν περνω κάτι για αυτά απλά πολύ δίαιτα δεν έχω μιλήσει με τον γυναικολόγο μου να δω τι θα πει για όλα αυτά θα πάω όμως 6-11 να τον ρωτήσω κι αυτόν μέχρι τώρα ότι μου έχει πει ο Ενδοκρινολογος κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μ δεν νομιζω οτι παιζει ρολο! Σίγουρα τα παραπανω κιλα είναι θεμα αν ειναι παρα πολλα βεβαια! Αλλα οχι οτι δεν θα εμενες μην τρελαθουμε! Εγω δεν υπηρχε περίπτωση να τους ακουγα απλα θα επαιρνα κ αλλη γνωμη. Ο γυναικολογος ξερει καλύτερα πιστευω! Κ οχι ο ενδοκρινολογος. Μπορει να χρειαζοτανε να παρεις ενα χαπι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όχι δεν περνω κάτι για αυτά απλά πολύ δίαιτα δεν έχω μιλήσει με τον γυναικολόγο μου να δω τι θα πει για όλα αυτά θα πάω όμως 6-11 να τον ρωτήσω κι αυτόν μέχρι τώρα ότι μου έχει πει ο Ενδοκρινολογος κάνω 

Ο εξωσωματικός τι λέει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Κοπελα μ δεν νομιζω οτι παιζει ρολο! Σίγουρα τα παραπανω κιλα είναι θεμα αν ειναι παρα πολλα βεβαια! Αλλα οχι οτι δεν θα εμενες μην τρελαθουμε! Εγω δεν υπηρχε περίπτωση να τους ακουγα απλα θα επαιρνα κ αλλη γνωμη. Ο γυναικολογος ξερει καλύτερα πιστευω! Κ οχι ο ενδοκρινολογος. Μπορει να χρειαζοτανε να παρεις ενα χαπι! 

Αχ... Δεν έχω πολλά 

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Ο εξωσωματικός τι λέει;;;

Δεν έχω μιλήσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Αχ... Δεν έχω πολλά 

 

Δεν έχω μιλήσει 

Να μιλήσεις. Θεωρώ πως αυτός είναι τωρα υπεύθυνος...Αυτός σου είπε να σταματήσετε τη διαδικασία και να μη προχωρήσετε σε ετ ή ο ενδοκρινολογος;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Αχ... Δεν έχω πολλά 

 

Δεν έχω μιλήσει 

Βρε κορίτσι, πάρε μια δεύτερη γνώμη... Κι εγώ έχω παραπάνω κιλά και κανείς δεν μου είπε μην προχωρήσουμε σε μεταφορά! 1,60 με 72 κιλά δεν με λες αδύνατη ούτε κανονική, έτσι ξεκίνησα και διέγερση έτσι έκανα και μεταφορά. Είχα λίγο τσιμπημένα τριγλυκερίδια, αλλά πάλι δεν ακυρωσαμε καμία μεταφορά! Γι αυτό σου λέω, πάρε μία δεύτερη γνώμη, δεν χάνεις τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Να μιλήσεις. Θεωρώ πως αυτός είναι τωρα υπεύθυνος...Αυτός σου είπε να σταματήσετε τη διαδικασία και να μη προχωρήσετε σε ετ ή ο ενδοκρινολογος;;;

Ο Ενδοκρινολογος 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Βρε κορίτσι, πάρε μια δεύτερη γνώμη... Κι εγώ έχω παραπάνω κιλά και κανείς δεν μου είπε μην προχωρήσουμε σε μεταφορά! 1,60 με 72 κιλά δεν με λες αδύνατη ούτε κανονική, έτσι ξεκίνησα και διέγερση έτσι έκανα και μεταφορά. Είχα λίγο τσιμπημένα τριγλυκερίδια, αλλά πάλι δεν ακυρωσαμε καμία μεταφορά! Γι αυτό σου λέω, πάρε μία δεύτερη γνώμη, δεν χάνεις τίποτα! 

Αλήθεια;;;;; μου δίνεις μεγάλη ελπίδα θα πάω και σε 3ο να δω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ο Ενδοκρινολογος 

 

Αλήθεια;;;;; μου δίνεις μεγάλη ελπίδα θα πάω και σε 3ο να δω 

Δεν νομίζω πως στην εξωσωματική είναι υπεύθυνος ο ενδοκρινολογος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...