Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebe36 είπε:

Κοριτσια καλησπερα,για καποιο λογο φεν μπορουσα να στειλω μηνυμα...τα νεα μου ειναι πολυ ευχαριστα...οπως σας είπα σημερα εκανα χοριακη κανονικα επρεπε χτες αλλα ηταν κλειστα και το αποτελεσμα:801...χαιρομαιι παρα πολυ οσες ειχατε θετικο και οσες οχι ξερω οτι ειναι ψυχοφθορο ομως σιγουρα θα ερθει και το θετικο...❤️❤️❤️❤️❤️(Μου φερετε γουρι)

Συγχαρητήρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bebe36 είπε:

Κοριτσια καλησπερα,για καποιο λογο φεν μπορουσα να στειλω μηνυμα...τα νεα μου ειναι πολυ ευχαριστα...οπως σας είπα σημερα εκανα χοριακη κανονικα επρεπε χτες αλλα ηταν κλειστα και το αποτελεσμα:801...χαιρομαιι παρα πολυ οσες ειχατε θετικο και οσες οχι ξερω οτι ειναι ψυχοφθορο ομως σιγουρα θα ερθει και το θετικο...❤️❤️❤️❤️❤️(Μου φερετε γουρι)

Μπράβο κοπέλα μου συγχαρητηρια κ σε εσένα!!! Δεν ξέρω ποια κοπέλα άνοιξε το θέμα αλλά ήταν πολύ γούρικη!!! Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Κι εσύ μεγάλη τιμή λες να είναι διδυμακια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bebe36 είπε:

Κοριτσια καλησπερα,για καποιο λογο φεν μπορουσα να στειλω μηνυμα...τα νεα μου ειναι πολυ ευχαριστα...οπως σας είπα σημερα εκανα χοριακη κανονικα επρεπε χτες αλλα ηταν κλειστα και το αποτελεσμα:801...χαιρομαιι παρα πολυ οσες ειχατε θετικο και οσες οχι ξερω οτι ειναι ψυχοφθορο ομως σιγουρα θα ερθει και το θετικο...❤️❤️❤️❤️❤️(Μου φερετε γουρι)

Μπράβο και σε σένα βρε κορίτσι. 

Κορίτσια πραγματικά πάρα πολύ καλά νέα! 

@Zefi87 η επόμενη θα είναι η τυχερή σου! Θα έρθει η σειρά σου κορίτσι μου πολύ σύντομα. Σε φιλώ πολύ!!! Πάρε θάρρος από τα κορίτσια! Η προσπάθεια θα μας ανταμείψει όλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπράβο και σε σένα βρε κορίτσι. 

Κορίτσια πραγματικά πάρα πολύ καλά νέα! 

@Zefi87 η επόμενη θα είναι η τυχερή σου! Θα έρθει η σειρά σου κορίτσι μου πολύ σύντομα. Σε φιλώ πολύ!!! Πάρε θάρρος από τα κορίτσια! Η προσπάθεια θα μας ανταμείψει όλες. 

Υπαρχει περιπτωση να ειναι διδυμακια ετσι μου ειπαν....ευχαριστω για τις ομορφες ευχες σου...τα καλυτερα σου ευχομαι...έπισησ @Zefi87 ερχεται το θετικο να εισαι σιγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπράβο και σε σένα βρε κορίτσι. 

Κορίτσια πραγματικά πάρα πολύ καλά νέα! 

@Zefi87 η επόμενη θα είναι η τυχερή σου! Θα έρθει η σειρά σου κορίτσι μου πολύ σύντομα. Σε φιλώ πολύ!!! Πάρε θάρρος από τα κορίτσια! Η προσπάθεια θα μας ανταμείψει όλες. 

Πιου μου σ ευχαριστώ πάρα πολύ... Πόσο ενθαρρυντικό είναι.... Μπράβο κορίτσια....Γνωρίζεις αν μπορεί να ξεκινήσει η διέγερση αμέσως μετά τη μεταφορά με καταψυγμενα;;;; @Bebe36συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι....τέλεια χοριακη!!! Έτσι να εξελίσσονται τα νέα από δω και πέρα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μπράβο κοπέλα μου συγχαρητηρια κ σε εσένα!!! Δεν ξέρω ποια κοπέλα άνοιξε το θέμα αλλά ήταν πολύ γούρικη!!! Καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Κι εσύ μεγάλη τιμή λες να είναι διδυμακια? 

Ναι μαλλον!!!μακαρι...ευχαριστω πολυ πολυ...εμενα παντως σιγουρα μου φερατε γουρι...εσυ σε τι φαση εισαι;;(ειμαι νεα κ δεν εχω παρακολουθησει ολη τη συζητηση)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bebe36 είπε:

Κοριτσια καλησπερα,για καποιο λογο φεν μπορουσα να στειλω μηνυμα...τα νεα μου ειναι πολυ ευχαριστα...οπως σας είπα σημερα εκανα χοριακη κανονικα επρεπε χτες αλλα ηταν κλειστα και το αποτελεσμα:801...χαιρομαιι παρα πολυ οσες ειχατε θετικο και οσες οχι ξερω οτι ειναι ψυχοφθορο ομως σιγουρα θα ερθει και το θετικο...❤️❤️❤️❤️❤️(Μου φερετε γουρι)

Συγχαρητήρια κ σε εσένα κορίτσι μου!!!!! Τρίτωσε το καλό!!! Δεν εχει ξαναγίνει αυτό όσο είμαι στο φόρουμ... να εχεις μία εύκολη κ τελειομανή εγκυμοσύνη εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Πιου μου σ ευχαριστώ πάρα πολύ... Πόσο ενθαρρυντικό είναι.... Μπράβο κορίτσια....Γνωρίζεις αν μπορεί να ξεκινήσει η διέγερση αμέσως μετά τη μεταφορά με καταψυγμενα;;;; @Bebe36συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι....τέλεια χοριακη!!! Έτσι να εξελίσσονται τα νέα από δω και πέρα.... 

Η επόμενη φορά θα είναι κ η τυχερή σου κορίτσι μου!!! Νομίζω πως θα πρέπει να αφήσεις τουλάχιστον έναν κύκλο για να ηρεμίσει ο οργανισμός σου. Απόλαυσε το καλοκαίρι που απομένει κ το φθινόπωρο θα έρθει κ το μπεμπάκι σου!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Πιου μου σ ευχαριστώ πάρα πολύ... Πόσο ενθαρρυντικό είναι.... Μπράβο κορίτσια....Γνωρίζεις αν μπορεί να ξεκινήσει η διέγερση αμέσως μετά τη μεταφορά με καταψυγμενα;;;; @Bebe36συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι....τέλεια χοριακη!!! Έτσι να εξελίσσονται τα νέα από δω και πέρα.... 

Δεν είμαι σίγουρη κορίτσι μου. Πιστεύω ότι θα σου πουν να περιμένεις ένα κύκλο λόγω ορμονών.  Το έχουν λίγο στανταρακι. Μη στεναχωριέσαι.. Είναι καλύτερα να περιμένεις τις κατάλληλες συνθήκες παρά να βιάζεσαι για να έχεις το καλύτερο αποτέλεσμα! Εμένα πάντως η υπομονή μου βγήκε σε καλό!

Θα δεις όλα θα πάνε καλά. Δυστυχώς ελάχιστες πετύχαμε με την πρώτη. Αλλα σημασία έχει ότι λίγο ευκολότερα ή δυσκολότερα πετυχαίνουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Ναι μαλλον!!!μακαρι...ευχαριστω πολυ πολυ...εμενα παντως σιγουρα μου φερατε γουρι...εσυ σε τι φαση εισαι;;(ειμαι νεα κ δεν εχω παρακολουθησει ολη τη συζητηση)

Εγώ τώρα είμαι 9Ε5Η κοντεύω την 10η εβδομάδα!!! Έχω διδυμακια!!! Με το καλό εύχομαι κορίτσι μου!!! Εγώ δεν έχω πολύ ταλαιπωρία!!! Ούτε εμετούς μόνο ναυτιες που κ που κ δυσκοιλιοτητα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Δεν είμαι σίγουρη κορίτσι μου. Πιστεύω ότι θα σου πουν να περιμένεις ένα κύκλο λόγω ορμονών.  Το έχουν λίγο στανταρακι. Μη στεναχωριέσαι.. Είναι καλύτερα να περιμένεις τις κατάλληλες συνθήκες παρά να βιάζεσαι για να έχεις το καλύτερο αποτέλεσμα! Εμένα πάντως η υπομονή μου βγήκε σε καλό!

Θα δεις όλα θα πάνε καλά. Δυστυχώς ελάχιστες πετύχαμε με την πρώτη. Αλλα σημασία έχει ότι λίγο ευκολότερα ή δυσκολότερα πετυχαίνουμε!

Ακριβώς... Κι αυτό δίνει κουράγιο και σ εμάς τις υπόλοιπες!!! Απλά τώρα το καλοκαίρι δεν εργάζομαι και θα προτιμούσα να εκμετάλλευτω το διάστημα πριν ξεκινήσω και πάλι δουλειά... Αλλά όπως είναι καλά....? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η χαρά μου σήμερα δεν έχει περιγραφή... Και όχι μόνο λόγω του θετικού αποτελέσματος, αλλά λόγω του ότι τόσες κοπέλες, άγνωστες για μένα, χάρηκαν μαζί μου τόσο πολύ! Μου το εκφράσατε με τόσα όμορφα μηνύματα γεμάτα υπέροχες ευχές! Εύχομαι σε όλες και σε κάθε μία ξεχωριστά να κατακτήσετε τα όνειρά σας! ❤️❤️❤️❤️❤️?????

Σε αναμονή για τις επόμενες που ακολουθούν! Σας ευχαριστώ και σας φιλώ πολύ όλες! Καλό μας βράδυ! ??????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Zefi87 είπε:

Πιου μου σ ευχαριστώ πάρα πολύ... Πόσο ενθαρρυντικό είναι.... Μπράβο κορίτσια....Γνωρίζεις αν μπορεί να ξεκινήσει η διέγερση αμέσως μετά τη μεταφορά με καταψυγμενα;;;; @Bebe36συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι....τέλεια χοριακη!!! Έτσι να εξελίσσονται τα νέα από δω και πέρα.... 

Καλησπέρα!

@Zefi87 η επόμενη θα είναι και η τυχερή,θα δεις ❤ εμένα μου είπαν 3 μήνες μετά την πρώτη διέγερση ότι μπορώ να ξανακάνω (δεν είχα κατεψυγμένα)

@Bebe36, @Ροζ και  @Geo2009 συγχαρητήρια!Μας κάνατε πολύ χαρούμενες!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπέρα!

@Zefi87 η επόμενη θα είναι και η τυχερή,θα δεις ❤ εμένα μου είπαν 3 μήνες μετά την πρώτη διέγερση ότι μπορώ να ξανακάνω (δεν είχα κατεψυγμένα)

@Bebe36, @Ροζ και  @Geo2009 συγχαρητήρια!Μας κάνατε πολύ χαρούμενες!❤

Συμπεθερούλα μου! Σε περιμένωωωωω! ?????????????????????????

Καλημέρα κοριτσάρες μου! ☁️☁️☁️☁️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Συμπεθερούλα μου! Σε περιμένωωωωω! ?????????????????????????

Καλημέρα κοριτσάρες μου! ☁️☁️☁️☁️????

Καλημέρααααα!!!!

Ελπίζω να μη με περιμένεις για πολύ...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρααααα!!!!

Ελπίζω να μη με περιμένεις για πολύ...?

Σίγουρα όχι! Μέχρι το Σεπτέμβρη το πολύ Οκτώβρη! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Σίγουρα όχι! Μέχρι το Σεπτέμβρη το πολύ Οκτώβρη! ❤️❤️❤️❤️

Οκτώβρη αν είναι όλα καλά με την υστεροσκόπηση...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Συγχαρητήρια σε όλα τα κοριτσια, πόσο ευχάριστα νέα!

Καλή επιτυχία και στις κοπέλες που δεν προχώρησαν σε αυτή τη φάση, αλλά σίγουρα θα προχωρήσουν σε επόμενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια συγχαρητήρια σε όλες!!! Τέτοιες ευτυχισμένες μέρες ν ακολουθούν τη ζωή σας πάντα!

Κουκλίτσα μου! Και στα δικά σου γρήγορα εύχομαι!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Εγώ τώρα είμαι 9Ε5Η κοντεύω την 10η εβδομάδα!!! Έχω διδυμακια!!! Με το καλό εύχομαι κορίτσι μου!!! Εγώ δεν έχω πολύ ταλαιπωρία!!! Ούτε εμετούς μόνο ναυτιες που κ που κ δυσκοιλιοτητα!!!! 

Τελεια!!!καλη εγκυμοσυνη να συνεχισεις να εχεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...