Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Ευχαριστώ πολύ, με καθησυχάζετε.. καναπέ-κρεβάτι δυστυχώς δεν τα καταφέρνω γιατί δεν έχω κανέναν για να με βοηθά οπότε πρέπει έστω να μαγειρέψω κάτι.. ελπίζω να είναι όλα καλά γιατί τρόμαξα πολύ.. 

Αν και δεν μου έχει τύχει μέχρι στιγμής ξέρω πολλές κοπέλες που πήγαν μια χαρά παρά το αίμα. Ξέρω ότι είναι κάτι συνηθες! Είμαστε στην ίδια εβδομάδα... ποτε έκανες εμβρυομεταφορα ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πήγα τουαλέτα κ είδα αίμα κόκκινο!!! Πήρα το γιατρό κ μου είπε ξαπλα να σηκωθώ μόνο για τουαλέτα!!!! Με πονάει κ η μέση μου κ ανησυχώ μήπως έχασα τα μωρά!!! Πόνο στην κοιλιά δεν έχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου πήγα τουαλέτα κ είδα αίμα κόκκινο!!! Πήρα το γιατρό κ μου είπε ξαπλα να σηκωθώ μόνο για τουαλέτα!!!! Με πονάει κ η μέση μου κ ανησυχώ μήπως έχασα τα μωρά!!! Πόνο στην κοιλιά δεν έχω 

Όχι βρε κορίτσι μου. 

Μην πανικοβαλλεσαι, είναι συχνό φαινόμενο το αίμα.  Πότε θα σε δει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου πήγα τουαλέτα κ είδα αίμα κόκκινο!!! Πήρα το γιατρό κ μου είπε ξαπλα να σηκωθώ μόνο για τουαλέτα!!!! Με πονάει κ η μέση μου κ ανησυχώ μήπως έχασα τα μωρά!!! Πόνο στην κοιλιά δεν έχω 

Μην ανησυχείς κανε ο τι σου λέει ο γιατρός σου και ηρέμησε. Είναι πολυ συχνό αυτό απ ότι έχω καταλάβει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου πήγα τουαλέτα κ είδα αίμα κόκκινο!!! Πήρα το γιατρό κ μου είπε ξαπλα να σηκωθώ μόνο για τουαλέτα!!!! Με πονάει κ η μέση μου κ ανησυχώ μήπως έχασα τα μωρά!!! Πόνο στην κοιλιά δεν έχω 

Κοριτσακι μου ευχομαι ολα να πανε καλα!!!! Μεινε ξαπλωμενη κ ακολουθησε τις οδηγιες του γιατρου σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου πήγα τουαλέτα κ είδα αίμα κόκκινο!!! Πήρα το γιατρό κ μου είπε ξαπλα να σηκωθώ μόνο για τουαλέτα!!!! Με πονάει κ η μέση μου κ ανησυχώ μήπως έχασα τα μωρά!!! Πόνο στην κοιλιά δεν έχω 

Αγαπούλα μου να είσαι ήρεμη και να κάνεις ότι σου είπε ο γιατρός σου! Μην ανησυχείς και θα περάσει γλυκιά μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Όχι βρε κορίτσι μου. 

Μην πανικοβαλλεσαι, είναι συχνό φαινόμενο το αίμα.  Πότε θα σε δει;

Μου είπε να είμαι ξαπλωμένη κ ότι θα μιλήσουμε ξανά αύριο!!! Δεν ήταν ανήσυχος παρόλο που του είπα ότι το αίμα ήταν κόκκινο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπούλα μου να είσαι ήρεμη και να κάνεις ότι σου είπε ο γιατρός σου! Μην ανησυχείς και θα περάσει γλυκιά μου! 

Μακάρι!!! Ανησυχώ γτ δεν είχα ξανά δει αίμα!!! Είναι κ διδυμακια κ φοβάμαι!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μακάρι!!! Ανησυχώ γτ δεν είχα ξανά δει αίμα!!! Είναι κ διδυμακια κ φοβάμαι!!!! 

Να μη φοβάσαι τίποτα! Αφού και ο γιατρός σου είναι ήρεμος θα ηρεμήσεις κι εσύ! Μέχρι αύριο θα είναι καλύτερα τα πράγματα θα δεις, όμως πρέπει να είσαι ήρεμη πάνω από όλα! Ταινίες, βιβλία, ότι μπορεί να σε κρατήσει χαλαρή! ✌️✌️✌️✌️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Να μη φοβάσαι τίποτα! Αφού και ο γιατρός σου είναι ήρεμος θα ηρεμήσεις κι εσύ! Μέχρι αύριο θα είναι καλύτερα τα πράγματα θα δεις, όμως πρέπει να είσαι ήρεμη πάνω από όλα! Ταινίες, βιβλία, ότι μπορεί να σε κρατήσει χαλαρή! ✌️✌️✌️✌️❤️❤️❤️❤️

Δεν έχω φοβηθεί πολύ αλλά γτ να έχω αίμα? Με πονάει κ η μέση μου κ με ανησυχεί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Δεν έχω φοβηθεί πολύ αλλά γτ να έχω αίμα? Με πονάει κ η μέση μου κ με ανησυχεί!!! 

Αυτό για τη μέση δεν ξέρω σε τι μπορεί να οφείλεται, αλλά απ'οτι γνωρίζω αφού δεν πονάς στην κοιλιά νομίζω είσαι εντάξει! Πιο σωστά βέβαια θα στα πει ο γιατρός σου, εμείς μόνο να ακούμε τις ανησυχίες σου μπορούμε... Εγώ πάντως πιστεύω ότι όλα είναι καλά! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Skiouros83 είπε:

Αν και δεν μου έχει τύχει μέχρι στιγμής ξέρω πολλές κοπέλες που πήγαν μια χαρά παρά το αίμα. Ξέρω ότι είναι κάτι συνηθες! Είμαστε στην ίδια εβδομάδα... ποτε έκανες εμβρυομεταφορα ;;;

Μακάρι να μην τύχει σε καμία, είναι τόσο αγχωτικό ?

Εμβρυομεταφορά έκανα στις 10/06. Εσυ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Μακάρι να μην τύχει σε καμία, είναι τόσο αγχωτικό ?

Εμβρυομεταφορά έκανα στις 10/06. Εσυ; 

Όπως όλη η διαδικασία! Εγώ 8/6 μαζί είμαστε βρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Αυτό για τη μέση δεν ξέρω σε τι μπορεί να οφείλεται, αλλά απ'οτι γνωρίζω αφού δεν πονάς στην κοιλιά νομίζω είσαι εντάξει! Πιο σωστά βέβαια θα στα πει ο γιατρός σου, εμείς μόνο να ακούμε τις ανησυχίες σου μπορούμε... Εγώ πάντως πιστεύω ότι όλα είναι καλά! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Τώρα έχω μόνο καφέ!!! Οπότε φαντάζομαι ότι γι αυτό μου είπε 2 μέρες ξεκούραση!!! ☹️☹️☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Τώρα έχω μόνο καφέ!!! Οπότε φαντάζομαι ότι γι αυτό μου είπε 2 μέρες ξεκούραση!!! ☹️☹️☹️

Τέλεια! Εσύ κάτσε παραπάνω! Κρεβάτι-καναπέ και τούμπαλιν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Τέλεια! Εσύ κάτσε παραπάνω! Κρεβάτι-καναπέ και τούμπαλιν! 

Ναι καλέ θα κάτσω μέχρι να τελειώσει το τρίμηνο!!! Δεν με νοιάζει ούτε το σπίτι ούτε τίποτα!!! Τα μωρά να είναι καλά ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Ναι καλέ θα κάτσω μέχρι να τελειώσει το τρίμηνο!!! Δεν με νοιάζει ούτε το σπίτι ούτε τίποτα!!! Τα μωρά να είναι καλά ???

Εεεετσι! ✌️✌️✌️✌️✌️?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Ευχαριστώ πολύ, με καθησυχάζετε.. καναπέ-κρεβάτι δυστυχώς δεν τα καταφέρνω γιατί δεν έχω κανέναν για να με βοηθά οπότε πρέπει έστω να μαγειρέψω κάτι.. ελπίζω να είναι όλα καλά γιατί τρόμαξα πολύ.. 

Μπορεί να μην ειναι κάτι, πολλές το έχουν αλλα ξεκουράσου, μη σηκωνεις κατσαρολες. Δινε οδηγιες για λιγο στον άντρα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Τώρα έχω μόνο καφέ!!! Οπότε φαντάζομαι ότι γι αυτό μου είπε 2 μέρες ξεκούραση!!! ☹️☹️☹️

Ξεκουράσου!??? κ σκεψου οτι ειναι στην κοιλίτσα σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εκανα κι εγω τη μεταφορά σήμερα!! Απο τα 3 που  ειχαμε καταψυξη μονο το ενα ικανοποιουσε γιατρο κ εμβρυολογο κ ετσι έβαλα ενα σπορακι... Στις 16/7 χοριακη..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Κορίτσια εκανα κι εγω τη μεταφορά σήμερα!! Απο τα 3 που  ειχαμε καταψυξη μονο το ενα ικανοποιουσε γιατρο κ εμβρυολογο κ ετσι έβαλα ενα σπορακι... Στις 16/7 χοριακη..?

Ωωωωωωωωω! Αντε, καλη επιτυχια κοριτσάκι μου! Εμείς οι 2 είμαστε πακέτο! ✌️✌️✌️????????❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Ωωωωωωωωω! Αντε, καλη επιτυχια κοριτσάκι μου! Εμείς οι 2 είμαστε πακέτο! ✌️✌️✌️????????❤️❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστώ κι ανταποδίδω... Κι εσυ 16 εχεις;;;; Πως περασαν αυτες οι 2 μερουλες σου;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Ευχαριστώ κι ανταποδίδω... Κι εσυ 16 εχεις;;;; Πως περασαν αυτες οι 2 μερουλες σου;;; 

Στις 15 έχω! Χαλαρή είμαι, όλη μέρα καναπέ! Ε, ένα φαγάκι έφτιαξα σήμερα, όχι τίποτα φοβερό... Αυτά, γενικά βαριέμαι, έχω δει κάποιες σειρές στο νετφλιξ, τώρα βλέπω ταινία... ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marilliaτελικα η  prolutex πονάει αρκετα!σαν φαρμακο!στο σημείο που τρυπιεσαι δεν περνάει ο πόνος ουτε την αλλη μερα!ρωτησα το γιατρό κ ειπε ποναει σαν φάρμακο αλλα οτι κραταει τοσο δεν το περίμενα!γενικα ομως ηθελα να ρωτήσω τα κορίτσια εδω στο φόρουμ που είναι μετα απο εμβρυομεταφορα αλλα ακόμα δεν εχετε  κανει χοριακη οπως κ εγω. έχετε κοιλιά πρησμενη απο τα φάρμακα λες κ είστε 2-3μηνών?εγω ετσι είμαι. Που γενικά δεν εχω κοιλιά!

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...