Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Νίκη μου εγώ έχω κάνει. Μια χαρά όλα. Αν και όπως είπε και η φίλη παντού ίδια είναι. Απλά κοιμάσαι και δε θυμάσαι τίποτα. 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Και μη φοβάσαι τίποτα! Στο κάτω κάτω το Μητέρα είναι ολόκληρο Νοσοκομείο. Αλλά δεν μπορεί να πάει τίποτα στραβά στην ωοληψια!

Πες μου λεπτομέριες αν θες φυσικά πως ήταν αν έκατσες μετά και σου έδωσαν να φας η Όχι σε πιο όροφο πήγες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Πες μου λεπτομέριες αν θες φυσικά πως ήταν αν έκατσες μετά και σου έδωσαν να φας η Όχι σε πιο όροφο πήγες 

Αγάπη μου κάθεσαι κανένα μισάωρο να συνέλθεις κ μετά σου μετράνε πίεση κ φεύγεις!!! Κι εγώ εκεί την έκανα!!!Όταν ξυπνήσεις σου φωνάζουν τον άντρα σου για παρέα ή κάποιον άλλο δικό σου!!! Είναι πολύ εξυπηρετικά τα κορίτσια!!! Μην αγχώνεσαι!!! Όλα θα πάνε καλά!!! Ακόμη κ ο αναισθησιολογος είναι πολύ καλός!!! Δεν θα καταλάβεις τίποτα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Αγάπη μου κάθεσαι κανένα μισάωρο να συνέλθεις κ μετά σου μετράνε πίεση κ φεύγεις!!! Κι εγώ εκεί την έκανα!!!Όταν ξυπνήσεις σου φωνάζουν τον άντρα σου για παρέα ή κάποιον άλλο δικό σου!!! Είναι πολύ εξυπηρετικά τα κορίτσια!!! Μην αγχώνεσαι!!! Όλα θα πάνε καλά!!! Ακόμη κ ο αναισθησιολογος είναι πολύ καλός!!! Δεν θα καταλάβεις τίποτα!!! 

Αχ τέλεια...!! Πριν σου κάνουν καρδιογράφημα και τέτοια η δεν χρειάζεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Αχ τέλεια...!! Πριν σου κάνουν καρδιογράφημα και τέτοια η δεν χρειάζεται 

Ναι πριν θα σου πάρουν ιστορικό κ θα κάνεις καρδιογραφημα!!! Εγώ το έκανα δύο μέρες πριν γτ είχα πάει για υπέρηχο!!! Είναι δωρεάν το καρδιογραφημα!!! Φόρα κάτι με λάστιχο μην βάλεις τζιν θέλει από ύφασμα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 καλή επιτυχία για αύριο! Έφτασε ο καιρός να προχωρήσεις! Σου εύχομαι σύντομα να είσαι έγκυος, σου αξίζει κάθε χαρά γιατι έχεις παλέψει πάρα πολύ γι'αυτό! Εύχομαι αύριο να μας πεις οτι πήρατε πολλά κ τέλεια ωάρια :-)

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Ναι πριν θα σου πάρουν ιστορικό κ θα κάνεις καρδιογραφημα!!! Εγώ το έκανα δύο μέρες πριν γτ είχα πάει για υπέρηχο!!! Είναι δωρεάν το καρδιογραφημα!!! Φόρα κάτι με λάστιχο μην βάλεις τζιν θέλει από ύφασμα!!! 

Α ωραία καλά που το είπες θυμάσαι όροφο μήπως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Niki94 καλή επιτυχία για αύριο! Έφτασε ο καιρός να προχωρήσεις! Σου εύχομαι σύντομα να είσαι έγκυος, σου αξίζει κάθε χαρά γιατι έχεις παλέψει πάρα πολύ γι'αυτό! Εύχομαι αύριο να μας πεις οτι πήρατε πολλά κ τέλεια ωάρια :-)

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. ότι έχω πολλά έχω για να λέει ο ιατρός μου ότι αύριο θα στήσουμε τρικούβερτο γλέντι χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. ότι έχω πολλά έχω για να λέει ο ιατρός μου ότι αύριο θα στήσουμε τρικούβερτο γλέντι χαχα

Καλή επιτυχία ! Όλα τα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Α ωραία καλά που το είπες θυμάσαι όροφο μήπως;

Στο - 2 στο τμήμα υποβοηθουμενης αναπαραγωγής!!! Όπως μπαίνεις αριστερά κατεβαίνεις 2 επίπεδα κ μετά δεξιά!!! ???Μην έχεις άγχος!!! Τι ώρα θα πας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Νίκη μου με το καλό αύριο θα πάνε όλα υπέροχα!!

Σε ευχαριστώ πολύ 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Στο - 2 στο τμήμα υποβοηθουμενης αναπαραγωγής!!! Όπως μπαίνεις αριστερά κατεβαίνεις 2 επίπεδα κ μετά δεξιά!!! ???Μην έχεις άγχος!!! Τι ώρα θα πας? 

Αα ωραία..!!!! Α εγώ πάω σετ με το άγχος... 8:30 το πρωί μου είπαν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 

Αα ωραία..!!!! Α εγώ πάω σετ με το άγχος... 8:30 το πρωί μου είπαν 

Κι εγώ το ίδιο αλλά να ξέρεις ότι για να πετύχεις πρέπει να μην έχεις άγχος!!! Στο λέω εγώ που τώρα είμαι 8 εβδομάδων κ φοβάμαι μην έχει πάθει τίποτα το μωρό γτ δεν έχω εμετούς!!! Χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κι εγώ το ίδιο αλλά να ξέρεις ότι για να πετύχεις πρέπει να μην έχεις άγχος!!! Στο λέω εγώ που τώρα είμαι 8 εβδομάδων κ φοβάμαι μην έχει πάθει τίποτα το μωρό γτ δεν έχω εμετούς!!! Χαχαχα 

Βρε όλα καλά θα είναι..!!! Δεν είναι απαραίτητο να έχεις συπτοματα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

Βρε όλα καλά θα είναι..!!! Δεν είναι απαραίτητο να έχεις συπτοματα... 

Καλή επιτυχία Νίκη!!!! Εύχομαι να μαζέψεις πολλά τυχερά αυγουλακια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κι εγώ το ίδιο αλλά να ξέρεις ότι για να πετύχεις πρέπει να μην έχεις άγχος!!! Στο λέω εγώ που τώρα είμαι 8 εβδομάδων κ φοβάμαι μην έχει πάθει τίποτα το μωρό γτ δεν έχω εμετούς!!! Χαχαχα 

Χαχαχαχχαχ! Είσαι τρελή!! Σε καλό σου!!! ???? ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Καλή επιτυχία Νίκη!!!! Εύχομαι να μαζέψεις πολλά τυχερά αυγουλακια!!! 

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Με το καλό @Niki94!

Είμαι σίγουρη πως θα γεμίσει ο τόπος αυγουλακια ?

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μακάρι τι να πω..!!! Κι ο άγχος μπορώ να πω ότι έχω αύριο πάλι με βλέπω με 200 παλμούς Αχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μακάρι τι να πω..!!! Κι ο άγχος μπορώ να πω ότι έχω αύριο πάλι με βλέπω με 200 παλμούς Αχαχαχα 

Όλα θα πάνε τέλεια! Μην ανησυχείς για τίποτα! ❤️❤️❤️❤️✌️✌️✌️✌️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 καλή επιτυχία!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!! ??

@Geo2009 καλή επιτυχία για μεθαύριο κοπέλα μου!!! Θα πάνε όλα κατ' ευχήν!! ??❤❤

Περιμένουμε νέα σας!!! 

Καλό μήνα σε όλα τα κορίτσια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Όλα θα πάνε τέλεια! Μην ανησυχείς για τίποτα! ❤️❤️❤️❤️✌️✌️✌️✌️????

Αχ δεν γίνετε το άγνωστό με τρομάζει 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

@Niki94 καλή επιτυχία!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!! ??

@Geo2009 καλή επιτυχία για μεθαύριο κοπέλα μου!!! Θα πάνε όλα κατ' ευχήν!! ??❤❤

Περιμένουμε νέα σας!!! 

Καλό μήνα σε όλα τα κορίτσια!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

@Niki94 καλή επιτυχία!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!! ??

@Geo2009 καλή επιτυχία για μεθαύριο κοπέλα μου!!! Θα πάνε όλα κατ' ευχήν!! ??❤❤

Περιμένουμε νέα σας!!! 

Καλό μήνα σε όλα τα κορίτσια!!! 

Καλό μήνα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Λίγο μισή ωρίτσα παραπάνω μόνο άμα ζαλισεσαι κάπως θα μείνεις, αλλά και πάλι θα βγεις άμεσα ούτε εξητηριο ούτε τίποτα ! Απλά φεύγεις. Μην ανησυχείς! Θα πάρεις πολλά ωαριακια περιμένουμε τα καλά σου νέα!!!!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ 

Αα ωραία..!!!! Α εγώ πάω σετ με το άγχος... 8:30 το πρωί μου είπαν 

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Χωρις αγχος κ με πιστη. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...