Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Μακάρι κοριτσάκι μου! Σ'ευχαριστώ πολύ! Και σ'εσενα εύχομαι ότι καλύτερο! Έχεις ξεκινησει ή όχι ακόμα? 

Καλημέρα Geo2009!!!Εγώ πέρασα επιτροπή την προηγούμενη εβδομάδα,Παρασκευή περιμένω την απόφαση και να πάρω τα φάρμακα....οπότε αν προλάβω τον επόμενο κύκλο ξεκινώ....Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η kppm είπε:

Καλημέρα Geo2009!!!Εγώ πέρασα επιτροπή την προηγούμενη εβδομάδα,Παρασκευή περιμένω την απόφαση και να πάρω τα φάρμακα....οπότε αν προλάβω τον επόμενο κύκλο ξεκινώ....Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!!!!❤️❤️

Αντε κοριτσάκι μου! Καλή αρχή και πολύ καλή επιτυχία εύχομαι! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Αντε κοριτσάκι μου! Καλή αρχή και πολύ καλή επιτυχία εύχομαι! ?????????

Ευχαριστώ πολύ!!!Άντε να δούμε όλες το πολυπόθητο αποτέλεσμα!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω τι να κάνω είμαι σε απόγνωση . Έχω κάνει 2 εξωσωματικές 0 εις το πηλίκο , 1 υστεροσκοπηση ( συμφυσεις στο τράχηλο ) καλές ορμονικές , παίρνω θεραπεία για αντιφ/κο σύνδρομο κ κορτιζόνη . Πάω και κάνω εξέταση νικα ( γράφει χρόνια λοίμωξη ) και ανακαλύπτω πριν 12 μέρες ότι ΕΙμαι έγκυος . Ο γιατρός υπολογίζει σύλληψη 25,5 γιατί κάνω αργα ωορρηξία και τελευταία περίοδος 9/5. Είχα καθυστέρηση πάνω από 12 μέρες κ λέω άγχος. Πάω να κάνω την έγχυση λέει ο γιατρός να σω υπέρηχο . Βλέπει το σακουλάκι κάνω χοριακη 5100 καλά κ τα υπόλοιπα . Αυτά ημέρα Τρίτη βράδυ 18,6 . Την άλλη Τρίτη έχω λίγο ριζ και πονάκια τρέχω στο γιατρό κ δε βλέπει κάτι για αποκόλληση . Λέει ότι είδε κ σκίρτημα . Το σκ είχα καφέ πολλά τώρα υποχώρησαν γιατί έκοψα την προγεστερονη από κάτω κ την παίρνω απι στόμα αυτό ερέθισε τον τράχηλο και για αυτό τα μαύρα ροζ είπε. Σήμερα πάω για υπέρηχο μπας και ακούσουμε το πολυπόθητο . Τον ρωτάω συνεχώς αν η εξέταση νικα που έδειξε πρόβλημα θα εμποδίσει την όλη διαδικασία κ μου λέει πχι . Παίρνω τηλ το νικα δεν το βρίσκω . Υπάρχει κάποια κοπέλα παρόμοια περίπτωση με ευτυχές τέλος ; Προσπαθώ πάνω από 6 χρόνια . Είχα μείνει έγκυος το 2015 και το 2010 αλλά δεν είχα προσέξει κ δεβ πήγε καλά. Οι όρμονες τα εχοθβ παίξει κ τα γράφω μπερδεμένα . Μεγάλη αγωνία 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ευακι-1980 είπε:

Κοριτσια μου κοντευει η Τεταρτη για να κανω χοριακη κ το αγχος ειναι στο κατακορυφο!!!!πως θα περασουν δυο μερες!!!

Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου! Μην αγχώνεσαι και την Τετάρτη θα έχεις μία τεράστια χοριακή, θα δεις! 

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Δεν ξέρω τι να κάνω είμαι σε απόγνωση . Έχω κάνει 2 εξωσωματικές 0 εις το πηλίκο , 1 υστεροσκοπηση ( συμφυσεις στο τράχηλο ) καλές ορμονικές , παίρνω θεραπεία για αντιφ/κο σύνδρομο κ κορτιζόνη . Πάω και κάνω εξέταση νικα ( γράφει χρόνια λοίμωξη ) και ανακαλύπτω πριν 12 μέρες ότι ΕΙμαι έγκυος . Ο γιατρός υπολογίζει σύλληψη 25,5 γιατί κάνω αργα ωορρηξία και τελευταία περίοδος 9/5. Είχα καθυστέρηση πάνω από 12 μέρες κ λέω άγχος. Πάω να κάνω την έγχυση λέει ο γιατρός να σω υπέρηχο . Βλέπει το σακουλάκι κάνω χοριακη 5100 καλά κ τα υπόλοιπα . Αυτά ημέρα Τρίτη βράδυ 18,6 . Την άλλη Τρίτη έχω λίγο ριζ και πονάκια τρέχω στο γιατρό κ δε βλέπει κάτι για αποκόλληση . Λέει ότι είδε κ σκίρτημα . Το σκ είχα καφέ πολλά τώρα υποχώρησαν γιατί έκοψα την προγεστερονη από κάτω κ την παίρνω απι στόμα αυτό ερέθισε τον τράχηλο και για αυτό τα μαύρα ροζ είπε. Σήμερα πάω για υπέρηχο μπας και ακούσουμε το πολυπόθητο . Τον ρωτάω συνεχώς αν η εξέταση νικα που έδειξε πρόβλημα θα εμποδίσει την όλη διαδικασία κ μου λέει πχι . Παίρνω τηλ το νικα δεν το βρίσκω . Υπάρχει κάποια κοπέλα παρόμοια περίπτωση με ευτυχές τέλος ; Προσπαθώ πάνω από 6 χρόνια . Είχα μείνει έγκυος το 2015 και το 2010 αλλά δεν είχα προσέξει κ δεβ πήγε καλά. Οι όρμονες τα εχοθβ παίξει κ τα γράφω μπερδεμένα . Μεγάλη αγωνία 

 

 

Αγαπούλα συγχαρητήρια!!! Αφού σου είπε ο γιατρός ότι δεν υπάρχει πρόβλημα γιατί ανησυχείς?! Όλα θα πάνε τέλεια και σε λίγο καιρό θα έχεις το μωράκι σου αγκαλιά! Γι αυτό χαλάρωσε και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!!! ????????✌️✌️✌️✌️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα σε όλες μας!!! Καλή επιτυχία στα κορίτσια μας που θα κάνουν μεταφορά κ καλά αποτελέσματα στα κορίτσια που περιμένουν χοριακές!!! Δεν ξεχνώ τις εγκυουλες μας που υποφέρουν μέχρι να κλείσουν το τρίμηνο!!! Μαζί κι εγώ!!! Έχω φοβερή αδυναμία κορίτσια ξηροστομια κ δυσκοιλιοτητα!!! Περιμένω αύριο να ακούσω καρδούλα η καρδούλες!!! Η κοιλιά μου φούσκα παρεμπιπτόντως!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα σε όλες μας!!! Καλή επιτυχία στα κορίτσια μας που θα κάνουν μεταφορά κ καλά αποτελέσματα στα κορίτσια που περιμένουν χοριακές!!! Δεν ξεχνώ τις εγκυουλες μας που υποφέρουν μέχρι να κλείσουν το τρίμηνο!!! Μαζί κι εγώ!!! Έχω φοβερή αδυναμία κορίτσια ξηροστομια κ δυσκοιλιοτητα!!! Περιμένω αύριο να ακούσω καρδούλα η καρδούλες!!! Η κοιλιά μου φούσκα παρεμπιπτόντως!!!! ???

Θυροειδη είδες ; Εμένα από 1,3 πήγε 3,45 και αμέσως ξεκίνησα χάπι και σταμάτησε η αδυναμία και η ζαλάδα που είχα περιορίστηκε δηλαδή .εχω ξηροφθαλμία ξηροστομία με τη μη τουαλέτα τα βρήκα πάω κάθε 3 ημέρα και τρώω καρπούζι και πεπόνι τα μόνα που με ανακούφιζουν. Αιρ κοντισιον άσε δε βάζω βουλώνει η μύτη η ήδη μπουκωμένη. Και έχω αυτή την αίσθηση αηδίας . Δύσκολη φάση . Εσυ ποτέ έκανες εμβρυομεταφορα ; Με τι καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Θυροειδη είδες ; Εμένα από 1,3 πήγε 3,45 και αμέσως ξεκίνησα χάπι και σταμάτησε η αδυναμία και η ζαλάδα που είχα περιορίστηκε δηλαδή .εχω ξηροφθαλμία ξηροστομία με τη μη τουαλέτα τα βρήκα πάω κάθε 3 ημέρα και τρώω καρπούζι και πεπόνι τα μόνα που με ανακούφιζουν. Αιρ κοντισιον άσε δε βάζω βουλώνει η μύτη η ήδη μπουκωμένη. Και έχω αυτή την αίσθηση αηδίας . Δύσκολη φάση . Εσυ ποτέ έκανες εμβρυομεταφορα ; Με τι καλό 

Θυρεοειδή έχω ρύθμισει!!! Πίνω χάπι κάθε πρωί!!! Εγώ τρώω ακτινίδια δαμάσκηνα κ τίποτα!!! Εμβρυομεταφορά εκανα 26/5!!!Ειμαι 8 εβδομάδων τωρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα σε όλες μας!!! Καλή επιτυχία στα κορίτσια μας που θα κάνουν μεταφορά κ καλά αποτελέσματα στα κορίτσια που περιμένουν χοριακές!!! Δεν ξεχνώ τις εγκυουλες μας που υποφέρουν μέχρι να κλείσουν το τρίμηνο!!! Μαζί κι εγώ!!! Έχω φοβερή αδυναμία κορίτσια ξηροστομια κ δυσκοιλιοτητα!!! Περιμένω αύριο να ακούσω καρδούλα η καρδούλες!!! Η κοιλιά μου φούσκα παρεμπιπτόντως!!!! ???

Κοριτσάκι μου!!! Καλό μήνα! Δεν υπάρχει κάτι πιο δραστικό για να νιώσεις καλύτερα?! Σου εύχομαι να περάσουν πολύ σύντομα όλα αυτά! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλό μήνα με το καλό στα κορίτσια που περιμένουν χοριακη με θετικά αποτελέσματα και με το καλό ή κοπέλες που θα κάνουν ευριομεταφορα να πάνε όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Θυρεοειδή έχω ρύθμισει!!! Πίνω χάπι κάθε πρωί!!! Εγώ τρώω ακτινίδια δαμάσκηνα κ τίποτα!!! Εμβρυομεταφορά εκανα 26/5!!!Ειμαι 8 εβδομάδων τωρα!!! 

Τα Δαμάσκηνα δεν με βοήθησαν και μένα . Κατέληξα ότι θέλει ύδαρες φυτικές ίνες  κΑι το καρπούζι πεπόνι είναι τέλεια . Προσπάθησε . Και πιες πολύ νέρο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα καλό μήνα με το καλό στα κορίτσια που περιμένουν χοριακη με θετικά αποτελέσματα και με το καλό ή κοπέλες που θα κάνουν ευριομεταφορα να πάνε όλα καλά...

??????? Γλυκούλα μου! Καλή επιτυχία για αύριο! Πολλά άριστα εμβρυάκια να μαζέψεις εύχομαι!!! ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/6/2019 at 12:24 ΜΜ, ο/η poulaki21 είπε:

κοριτσια καλησπερα.

ειμαι καινουργια στο σαιτ.στις 17 ιουνιου βαλαμε 2 βλαστοκυστες κατεψηγμενες μια αριστη και μια πολυ καλη.

μετα απο 9 μερες στις 26 εκανα χοριακη και βγηκε 250!στις 28 βγηκε 610!ο γιατρος λεει οτι μπορει να ειναι και δυδυμα.τι λετε θα παω καλα!φιλακια σε ολες!??

Όλα θα πάνε τέλεια ❣❣❣❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

??????? Γλυκούλα μου! Καλή επιτυχία για αύριο! Πολλά άριστα εμβρυάκια να μαζέψεις εύχομαι!!! ???????????

Σε ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κοριτσια εχ2ξ κάνει κακιάς σας ηχοληψία στο μητέρα να μου πει πως ειναι; με τρομάζει αυτό που δεν ξέρω 

Ωοληψία εννοείς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Ναι να7 αχαχα τ9

Εγώ δεν την έκανα στο μητέρα, αλλά δεν νομίζω ότι κάνουν κάτι διαφορετικό! Απλά θα κοιμηθείς και δεν θα καταλάβεις τίποτα! Ένα καρδιογράφημα έκανα πριν και τέλος! Δεν σου έχουν δώσει οδηγίες?! Μη φοβάσαι καθόλου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Εγώ δεν την έκανα στο μητέρα, αλλά δεν νομίζω ότι κάνουν κάτι διαφορετικό! Απλά θα κοιμηθείς και δεν θα καταλάβεις τίποτα! Ένα καρδιογράφημα έκανα πριν και τέλος! Δεν σου έχουν δώσει οδηγίες?! Μη φοβάσαι καθόλου! 

Μόνο να μην φάω απ8 σήμερα το απόγευμα και αύριο το πρωί μια γουλιά νερό με το φάρμακο του θυροιδη μόνο αυτό τίποτα άλλο. Θέλω να ξέρω μετά θα μηνω μέσα για λίγο ως να βγει εξιτήριο η Όχι δεν θα είναι έτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μόνο να μην φάω απ8 σήμερα το απόγευμα και αύριο το πρωί μια γουλιά νερό με το φάρμακο του θυροιδη μόνο αυτό τίποτα άλλο. Θέλω να ξέρω μετά θα μηνω μέσα για λίγο ως να βγει εξιτήριο η Όχι δεν θα είναι έτσι 

Δεν νομίζω να μείνεις μέσα! Εγώ μόλις συνηλθα από τη νάρκωση έφυγα κυρία! Μόνο μην πας μόνη σου εννοείται! Σε περίπτωση που ζαλίζεσαι ή οτιδήποτε! Γενικά είναι κάτι πολύ απλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κοριτσια εχ2ξ κάνει κάποια ωοληψια  στο μητέρα να μου πει πως ειναι; με τρομάζει αυτό που δεν ξέρω 

Νίκη μου εγώ έχω κάνει. Μια χαρά όλα. Αν και όπως είπε και η φίλη παντού ίδια είναι. Απλά κοιμάσαι και δε θυμάσαι τίποτα. 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Και μη φοβάσαι τίποτα! Στο κάτω κάτω το Μητέρα είναι ολόκληρο Νοσοκομείο. Αλλά δεν μπορεί να πάει τίποτα στραβά στην ωοληψια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μόνο να μην φάω απ8 σήμερα το απόγευμα και αύριο το πρωί μια γουλιά νερό με το φάρμακο του θυροιδη μόνο αυτό τίποτα άλλο. Θέλω να ξέρω μετά θα μηνω μέσα για λίγο ως να βγει εξιτήριο η Όχι δεν θα είναι έτσι 

Λίγο μισή ωρίτσα παραπάνω μόνο άμα ζαλισεσαι κάπως θα μείνεις, αλλά και πάλι θα βγεις άμεσα ούτε εξητηριο ούτε τίποτα ! Απλά φεύγεις. Μην ανησυχείς! Θα πάρεις πολλά ωαριακια περιμένουμε τα καλά σου νέα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Λίγο μισή ωρίτσα παραπάνω μόνο άμα ζαλισεσαι κάπως θα μείνεις, αλλά και πάλι θα βγεις άμεσα ούτε εξητηριο ούτε τίποτα ! Απλά φεύγεις. Μην ανησυχείς! Θα πάρεις πολλά ωαριακια περιμένουμε τα καλά σου νέα!!!!

Στο μητέρα την έκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...