Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πασχαλινά Αυγουλάκια


Mantarini

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Αχ να δούμε ότι το φασόλι εξελίσσεται σωστά.. Και δεν με νοιάζει  τίποτα άλλο!! 

Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε! Σε ευχαριστούμε πολύ που μας σκέφτηκες!!! Οταν με το καλο δεις καρδια θα σου φυγει η αγωνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! Καλή Κυριακή να έχετε όλες!! Εγω 22η μέρα του κύκλου και παραμένω με πρησμένο στήθος χωρίς πόνο και τα μυαλά στα κάγκελα! Έκανα τεστ το οποίο όμως έχω στο μυαλό μου ότι μπορεί να δείξει ψευδώς θετικό αν έχεις κάνει ενεση ωορρηξιας όπως εγώ (μέχρι και δέκα μέρες ανιχνεύεται η γοναδοτροπινη στα ουρά)! Είχα κάνει την προηγούμενη Πέμπτη βράδυ την ένεση και σήμερα Κυριακή, έκανα κατά τις 12 το τεστακι. Self clear πέντε μέρες μετά τη σύλληψη.  Μου φαίνεται σα να έχει μια πολύ-πολύ άχνη γραμμή και μάλιστα επεξεργάστηκα λίγο τη φωτογραφία ως προς την αντίθεση κλπ ώστε να το δείτε καλύτερα γιατί από κοντά φαίνεται καλύτερα. Βλέπετε κι εσείς κάτι ή είναι της φαντασίας μου; Ευτυχώς το είδε και μια φίλη που το κάναμε μαζί αλλιώς θα είχα περισσότερες αμφιβολίες... 

5C469AEE-6366-4A29-948E-7B9DED0BB99C.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Καλησπέρα!! Καλή Κυριακή να έχετε όλες!! Εγω 22η μέρα του κύκλου και παραμένω με πρησμένο στήθος χωρίς πόνο και τα μυαλά στα κάγκελα! Έκανα τεστ το οποίο όμως έχω στο μυαλό μου ότι μπορεί να δείξει ψευδώς θετικό αν έχεις κάνει ενεση ωορρηξιας όπως εγώ (μέχρι και δέκα μέρες ανιχνεύεται η γοναδοτροπινη στα ουρά)! Είχα κάνει την προηγούμενη Πέμπτη βράδυ την ένεση και σήμερα Κυριακή, έκανα κατά τις 12 το τεστακι. Self clear πέντε μέρες μετά τη σύλληψη.  Μου φαίνεται σα να έχει μια πολύ-πολύ άχνη γραμμή και μάλιστα επεξεργάστηκα λίγο τη φωτογραφία ως προς την αντίθεση κλπ ώστε να το δείτε καλύτερα γιατί από κοντά φαίνεται καλύτερα. Βλέπετε κι εσείς κάτι ή είναι της φαντασίας μου; Ευτυχώς το είδε και μια φίλη που το κάναμε μαζί αλλιώς θα είχα περισσότερες αμφιβολίες... 

5C469AEE-6366-4A29-948E-7B9DED0BB99C.jpeg

Ναι όντως κάτι φαίνεται! Μακάρι να ναι αυτό που επιθυμείς!! Κάνε καλύτερα μια χοριακη σε λίγες μέρες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Καλησπέρα!! Καλή Κυριακή να έχετε όλες!! Εγω 22η μέρα του κύκλου και παραμένω με πρησμένο στήθος χωρίς πόνο και τα μυαλά στα κάγκελα! Έκανα τεστ το οποίο όμως έχω στο μυαλό μου ότι μπορεί να δείξει ψευδώς θετικό αν έχεις κάνει ενεση ωορρηξιας όπως εγώ (μέχρι και δέκα μέρες ανιχνεύεται η γοναδοτροπινη στα ουρά)! Είχα κάνει την προηγούμενη Πέμπτη βράδυ την ένεση και σήμερα Κυριακή, έκανα κατά τις 12 το τεστακι. Self clear πέντε μέρες μετά τη σύλληψη.  Μου φαίνεται σα να έχει μια πολύ-πολύ άχνη γραμμή και μάλιστα επεξεργάστηκα λίγο τη φωτογραφία ως προς την αντίθεση κλπ ώστε να το δείτε καλύτερα γιατί από κοντά φαίνεται καλύτερα. Βλέπετε κι εσείς κάτι ή είναι της φαντασίας μου; Ευτυχώς το είδε και μια φίλη που το κάναμε μαζί αλλιώς θα είχα περισσότερες αμφιβολίες... 

5C469AEE-6366-4A29-948E-7B9DED0BB99C.jpeg

Και εγώ την βλέπω την γραμμή άντε μακάρι!!!!!???μπορείς να κάνεις και χωριακη σίγουρα θα δείξει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Καλησπέρα!! Καλή Κυριακή να έχετε όλες!! Εγω 22η μέρα του κύκλου και παραμένω με πρησμένο στήθος χωρίς πόνο και τα μυαλά στα κάγκελα! Έκανα τεστ το οποίο όμως έχω στο μυαλό μου ότι μπορεί να δείξει ψευδώς θετικό αν έχεις κάνει ενεση ωορρηξιας όπως εγώ (μέχρι και δέκα μέρες ανιχνεύεται η γοναδοτροπινη στα ουρά)! Είχα κάνει την προηγούμενη Πέμπτη βράδυ την ένεση και σήμερα Κυριακή, έκανα κατά τις 12 το τεστακι. Self clear πέντε μέρες μετά τη σύλληψη.  Μου φαίνεται σα να έχει μια πολύ-πολύ άχνη γραμμή και μάλιστα επεξεργάστηκα λίγο τη φωτογραφία ως προς την αντίθεση κλπ ώστε να το δείτε καλύτερα γιατί από κοντά φαίνεται καλύτερα. Βλέπετε κι εσείς κάτι ή είναι της φαντασίας μου; Ευτυχώς το είδε και μια φίλη που το κάναμε μαζί αλλιώς θα είχα περισσότερες αμφιβολίες... 

5C469AEE-6366-4A29-948E-7B9DED0BB99C.jpeg

μακάρι κορίτσι μου.. ναι φαίνεται η γραμμούλα κ λογικό είναι να είναι τόσο αχνή ακόμα είναι νωρίς.. είσαι σίγουρη αυτό που λες για την ένεση??? επίσης τί ώρα το έκανες? τώρα? ίσως το πρωί να έδειχνε πιο έντονο έιναι κ σχετικά νωρίς στην 22η... σε λίγες μέρες θα φαίνεται φουλ η γραμμούλα κάνε υπομονή.. αν δε κάνω λάθος κ η @Starrr έκανε αυτή την ένεση? ή όχι? δεν ανέφερε κάτι ήταν θετικό το τεστακι της κ εγγυούλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

μακάρι κορίτσι μου.. ναι φαίνεται η γραμμούλα κ λογικό είναι να είναι τόσο αχνή ακόμα είναι νωρίς.. είσαι σίγουρη αυτό που λες για την ένεση??? επίσης τί ώρα το έκανες? τώρα? ίσως το πρωί να έδειχνε πιο έντονο έιναι κ σχετικά νωρίς στην 22η... σε λίγες μέρες θα φαίνεται φουλ η γραμμούλα κάνε υπομονή.. αν δε κάνω λάθος κ η @Starrr έκανε αυτή την ένεση? ή όχι? δεν ανέφερε κάτι ήταν θετικό το τεστακι της κ εγγυούλα..

Εγώ από την φώτο δεν βλέπω καμία γραμμούλα... ??? Κ εγώ δεν είχα κάνει ένεση... Μόνο τα χάπια είχα πάρει... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ από την φώτο δεν βλέπω καμία γραμμούλα... ??? Κ εγώ δεν είχα κάνει ένεση... Μόνο τα χάπια είχα πάρει... ?

Να πω την αλήθεια ούτε εγω βλέπω κάτι, που θα επρεπε να είναι; διπλα στην κόκκινη ή στο τετράγωνο παράθυρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ από την φώτο δεν βλέπω καμία γραμμούλα... ??? Κ εγώ δεν είχα κάνει ένεση... Μόνο τα χάπια είχα πάρει... ?

Εμένα Μ φαίνεται κάτι αχνό φαίνεται άμα εστιάσεις λίγο.. ίσως έπρεπε να γίνει πρωί άλλωστε είναι στην 22η μέρα ακόμα .. α εσύ είχες πάρει χάπια.. ίσως έχουν διαφορά κ κάτι να ξέρει το κορίτσι που λέει πως ίσως δείξει ψευδώς θετικο. Ας ευχηθούμε το καλύτερο κ να είναι εγγυουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Καλησπέρα!! Καλή Κυριακή να έχετε όλες!! Εγω 22η μέρα του κύκλου και παραμένω με πρησμένο στήθος χωρίς πόνο και τα μυαλά στα κάγκελα! Έκανα τεστ το οποίο όμως έχω στο μυαλό μου ότι μπορεί να δείξει ψευδώς θετικό αν έχεις κάνει ενεση ωορρηξιας όπως εγώ (μέχρι και δέκα μέρες ανιχνεύεται η γοναδοτροπινη στα ουρά)! Είχα κάνει την προηγούμενη Πέμπτη βράδυ την ένεση και σήμερα Κυριακή, έκανα κατά τις 12 το τεστακι. Self clear πέντε μέρες μετά τη σύλληψη.  Μου φαίνεται σα να έχει μια πολύ-πολύ άχνη γραμμή και μάλιστα επεξεργάστηκα λίγο τη φωτογραφία ως προς την αντίθεση κλπ ώστε να το δείτε καλύτερα γιατί από κοντά φαίνεται καλύτερα. Βλέπετε κι εσείς κάτι ή είναι της φαντασίας μου; Ευτυχώς το είδε και μια φίλη που το κάναμε μαζί αλλιώς θα είχα περισσότερες αμφιβολίες... 

5C469AEE-6366-4A29-948E-7B9DED0BB99C.jpeg

Ελα @Thunder μου σιγά σιγά να πέρνει σειρα,μια μια?Καλη επιτυχία κορίτσι μου????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.. Έχω χάσει νέα σας τι κάνετε που βρίσκεστε;;; έχουμε και άλλη κοπέλα εγκυουλα;; καλή Κυριακή κορίτσια μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγώ δυσκολεύομαι να τη δω στη φωτό αλλά από κοντά έβαλα και το φακό του κινητού και λίγο φαινόταν! Το γράφει και στις οδηγίες του συγκεκριμένου τεστ, ότι σε περίπτωση που σου έχει χορηγηθεί γοναδοτροπίνη το τεστ μπορεί να δείξει ψευδώς θετικό. Άλλου διάβασα για 7 μέρες, άλλου για 10 μετά την ένεση! Αν τη δεις είναι στο διπλανό κουτάκι από τη γραμμή ελέγχου και είναι παράλληλη με την άλλη! Αχνοφαίνεται!! Με μεγάλη προσπάθεια κι εγώ την βλέπω από τη φωτό! Το τεστ το έκανα κατά τις 12 με τα πρώτα πρωινά ουρα! Κρατηθηκα μέχρι να πάω φαρμακείο!! Και για τη χοριακη σε μικροβιολογικό πολύ θα ήθελα να κάνω αλλά δεν ξέρω ποτε να πάω! Είναι ακόμα νωρίς! Κανονικά περιμένω περίοδο την Κυριακή!! (Την επόμενη) ευχαριστώ για την καλή επιτυχία, να είστε καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Thunder είπε:

Κορίτσια κι εγώ δυσκολεύομαι να τη δω στη φωτό αλλά από κοντά έβαλα και το φακό του κινητού και λίγο φαινόταν! Το γράφει και στις οδηγίες του συγκεκριμένου τεστ, ότι σε περίπτωση που σου έχει χορηγηθεί γοναδοτροπίνη το τεστ μπορεί να δείξει ψευδώς θετικό. Άλλου διάβασα για 7 μέρες, άλλου για 10 μετά την ένεση! Αν τη δεις είναι στο διπλανό κουτάκι από τη γραμμή ελέγχου και είναι παράλληλη με την άλλη! Αχνοφαίνεται!! Με μεγάλη προσπάθεια κι εγώ την βλέπω από τη φωτό! Το τεστ το έκανα κατά τις 12 με τα πρώτα πρωινά ουρα! Κρατηθηκα μέχρι να πάω φαρμακείο!! Και για τη χοριακη σε μικροβιολογικό πολύ θα ήθελα να κάνω αλλά δεν ξέρω ποτε να πάω! Είναι ακόμα νωρίς! Κανονικά περιμένω περίοδο την Κυριακή!! (Την επόμενη) ευχαριστώ για την καλή επιτυχία, να είστε καλά!! 

κάνε υπομονή αφού έχεις κ άλλες μέρες μπροστά σου.. αν έχεις άλλο τεστάκι σπίτι κάντο μέσα στη βδομάδα που θα έχουν περάσει κ άλλο οι μέρες από την ένεση.. κ μετά πήγαινε για χοριακή αν δεν αδιαθετήσεις την Κυριακή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια την εφαρμογή fertility friend τη χρησιμοποιει καμια? Έβαλα τις τιμές του κύκλου μου και μου βγάζει ωορρηξία 22η μέρα και κουφάθηκα! Είναι έγκυρη?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσια την εφαρμογή fertility friend τη χρησιμοποιει καμια? Έβαλα τις τιμές του κύκλου μου και μου βγάζει ωορρηξία 22η μέρα και κουφάθηκα! Είναι έγκυρη?? 

Να ξέρεις μερικές εφαρμογές δεν πέφτουν μέσα. Πάντα είναι στο περίπου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Να ξέρεις μερικές εφαρμογές δεν πέφτουν μέσα. Πάντα είναι στο περίπου.. 

Προφανώς! Γιατί η εφαρμογή που έχω μήνες μου δείχνει ωορρηξία 18η ενώ με της θερμοκρασίας 22η. Τέλος πάντων, καμία δεν θα κοιτάω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Προφανώς! Γιατί η εφαρμογή που έχω μήνες μου δείχνει ωορρηξία 18η ενώ με της θερμοκρασίας 22η. Τέλος πάντων, καμία δεν θα κοιτάω ?

Κορίτσι εγω χρησιμοποιώ τη flo, αμ βάλεις δεδομένα θερμοκρασίας βγάζει μια μερα που όμως αν βάλεις δεδομενα τεστ ωορρηξίας την αναθεωρεί! Το είχα δοκιμάσει κ έβγαζε ο,τι να ναι... ωορρηξία τη 10η ενω είχα 14η με βαση το τεστ. Τι εχω καταλάβει, βρίσκει την πιο χαμηλή θερμοκρασία σου πχ βαζεις 5μερες 36,5 μια 36 κ άλλες 2 παλι 36,5 ε μολις βάλεις πχ 37 βρισκει τη μερα με τη χαμηλότερη κ σου λεει αυτη ειναι. Παει βασει της θεωριας οτι η θερμοκρασία πεφτει.πριν γινει ωορρηξία κ ανεβαινει περισσότερο μετά. Δεν πολυπεφτει μεσα νομιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Γιάννα 36 Α! Κ οταν έβαλα το τεστ την αλλαξε κ την πήγε κανονικά 14...

Ναι ναι αυτό κάνουν όντως! Πρέπει με βάση τα συμπτώματα μόνο να κοιτάμε τη θερμοκρασία... Καλή εβδομάδα κορίτσια μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ μόλις αδιαθετησα.Δυστυχως☹️☹️Ηλπιζα αυτόν τον μήνα,μόνο κ μόνο γιατί είχαμε πολύ στοχευμένες επαφές,αν κ λίγες.Ειχα πάει για υπέρηχο στην γιατρό μου.Τωρα θα πάω για εξετάσεις μες τη βδομάδα.Τι απογοήτευση για ακόμα μια φορά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Soulful είπε:

Κορίτσια εγώ μόλις αδιαθετησα.Δυστυχως☹️☹️Ηλπιζα αυτόν τον μήνα,μόνο κ μόνο γιατί είχαμε πολύ στοχευμένες επαφές,αν κ λίγες.Ειχα πάει για υπέρηχο στην γιατρό μου.Τωρα θα πάω για εξετάσεις μες τη βδομάδα.Τι απογοήτευση για ακόμα μια φορά..

Ήρθε η άτιμη? Σε καταλαβαίνω, όλες αυτή την απογοήτευση νιώθουμε. Τουλάχιστον έχεις μικρό κύκλο και δεν αργεί η επόμενη προσπάθεια... Κι εγώ προς αδιαθεσία οδευω, πέφτει η θερμοκρασία, αλλά δεν πειράζει, Πάσχα έρχεται θα ξεχαστούμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ήρθε η άτιμη? Σε καταλαβαίνω, όλες αυτή την απογοήτευση νιώθουμε. Τουλάχιστον έχεις μικρό κύκλο και δεν αργεί η επόμενη προσπάθεια... Κι εγώ προς αδιαθεσία οδευω, πέφτει η θερμοκρασία, αλλά δεν πειράζει, Πάσχα έρχεται θα ξεχαστούμε.. 

 Ελπίζω να μην έρθει σε σένα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ήρθε η άτιμη? Σε καταλαβαίνω, όλες αυτή την απογοήτευση νιώθουμε. Τουλάχιστον έχεις μικρό κύκλο και δεν αργεί η επόμενη προσπάθεια... Κι εγώ προς αδιαθεσία οδευω, πέφτει η θερμοκρασία, αλλά δεν πειράζει, Πάσχα έρχεται θα ξεχαστούμε.. 

Καλημέρα! Σε είχα στο μυαλό μου κ μπήκα να δω τι γίνεται! Κάτσε ρε παιδι μου να δεις... αν οντως αδιαθετησεις αύριο σημαίνει οτι έκανες ωορρηξία αργα όπως σου βγήκε με τη θερμοκρασία; εγω δεν την εχω παρακολουθήσει σωστα, τις μισές μέρες εχω σηκωθεί γιατι το ξεχνάω... οποτε δεν την εμπιστεύομαι. Βασικά ειναι κ το ηλεκτρονικό θερμόμετρο λιγο άκυρο αλλα βαριέμαι να κάθομαι τόση ωρα με το άλλο. Τελοσπαντων κατσε να δεις μπορεί αυτη τη φορα να πέσει εξω

Κατά τα άλλα αισθάνομαι ακριβώς όπως κάθε άλλη φορά! οπότε δεν περιμένω κάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Να πω την αλήθεια ούτε εγω βλέπω κάτι, που θα επρεπε να είναι; διπλα στην κόκκινη ή στο τετράγωνο παράθυρο;

Καλημερα!Φαινεται κατι.Κανε μια χοριακη!Με το καλο!

Αχ στη Thunder Πηγαινε!Με το καλο και σε εσενα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, καλή εβδομάδα! 

 Γραφτήταν τόσα χθες , τι να πρωτο σχολιάσω

@Tokyoμε έκανες και γέλασα αλλά και σκεφτηκαι αυτό που έγραψες κι εγώ με κάποιες κοπέλες είμαι πιο κοντά, θες λόγω ηλικίας θες λόγω βιωμάτων. ...δεν θέλω να αδικήσω καμιά αλλά σήμερα μπήκα με αγωνία να δω τα νέα της @Γιάννα 36.Μπορώ να μην την σκέφτομαι,  η εσένα ή την @Χρυσάφω που ξεκινήσαμε προσπάθεια πιο μεγάλες?  Την @Niki94 που έχει τραβήξει τόσα?  Την @ViKcy που αντιμετωπίζουμε σχεδόν το ίδιο πρόβλημα.  Την @Thunder πουπάρχει προσπαθεί δύο χρόνια η το @lactakiπου μολις έκανε χειρουργείο? Η το @Σταυρι που κάθε μήνα ανοίγει θέμα θέλω να γίνω μαμά. 

Ίσως ακουστεί άσχημο αλλά 3 μήνες εδώ μέσα εχω μοιραστει αγωνίες με τα συγκεκριμένα άτομα.Φυσικά για όλες τις κοπέλες εύχομαι το πολυπόθητο κάποιες όμως τις παρακολουθώ με περισσότερη αγωνία. 

@Γιάννα 36 Άσε την θερμοκρασία και συνέχισε να σκέφτεσαι αισιόδοξα.Πάντως σε νιώθω κι εγώ έχω πει θα περιμένω μια καλή καθυστέρηση πριν το τεστ.Εν τω μεταξύ οι βιταμίνες μου μεγάλωσαν τον κύκλο κ πάω στα τυφλά. 

@Thunderκι εγώ κατθα αχνοβλεπω και πιθανόν επειδή το κάνες νωρίς να μην έχει ανέβει αρκετά η ορμόνη. Από την άλλη αν τα φάρμακα σου την περιέχουν δυστυχώς μπορεί το αποτέλεσμα να μην ισχύει.Πρέπει να ρωτήσεις το γιατρό τι ποσότητα περιείχε η ένεση και πότε την αποβάλλει ο οργανισμός. Μπορεί πχ στις δύο μέρες να έχει φύγει. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...