Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ ακόμη πονάω κ δεν μου έχει έρθει ακόμη.. 

Κι εγω ποναω πολυ...Καινε οι ωοθήκες μου κ η μεση μου.Μια πιο πολυ ποναει η ψυχη μου τωρα...Οκ νωρις ηταν ,αλλα κατι ηταν...Τι δεν εκανα καλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι εγω ποναω πολυ...Καινε οι ωοθήκες μου κ η μεση μου.Μια πιο πολυ ποναει η ψυχη μου τωρα...Οκ νωρις ηταν ,αλλα κατι ηταν...Τι δεν εκανα καλα;;;

Όλα τα κάναμε καλά απλά δνε έκατσε....... Για μια ακόμη φορά.... Εμένα η μέση μου κ η μήτρα μου πονάει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γνωστή μου που ετοιμάζονταν για το γάμο της και έχει πολυκυστικές ωοθήκες έλεγε πως θα ξεκινούσε θεραπεία μετά το γάμο. Τελικά έμεινε έγκυος πριν το γάμο και ούτε που το περίμενε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι εγω ποναω πολυ...Καινε οι ωοθήκες μου κ η μεση μου.Μια πιο πολυ ποναει η ψυχη μου τωρα...Οκ νωρις ηταν ,αλλα κατι ηταν...Τι δεν εκανα καλα;;;

Χρυσαφω, με συγχωρείς που επεμβαίνω, αλλά επειδή παρακολούθησα αυτά που γράφεις σε προηγούμενο μηνυμα, με ωορρηξια 7-8 Φεβρουαρίου που είπες ότι εγινε, είναι μόλις μία εβδομάδα μετά! Δεν καταλαβαίνω γιατί σου είπε ότι είναι βιοχημική. Είναι πολύ νωρίς ακόμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όλα τα κάναμε καλά απλά δνε έκατσε....... Για μια ακόμη φορά.... Εμένα η μέση μου κ η μήτρα μου πονάει.. 

Δυναμη να εχουμε κ κουραγιο να συνεχισουμε...Τι να π ω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Χρυσαφω, με συγχωρείς που επεμβαίνω, αλλά επειδή παρακολούθησα αυτά που γράφεις σε προηγούμενο μηνυμα, με ωορρηξια 7-8 Φεβρουαρίου που είπες ότι εγινε, είναι μόλις μία εβδομάδα μετά! Δεν καταλαβαίνω γιατί σου είπε ότι είναι βιοχημική. Είναι πολύ νωρίς ακόμη! 

Ισως συνδυαστηκα με τις αλλες εξετάσεις.Απο το τηλ.μιλησαμε.Δεν του εδωσα ιστορικό...Οπότε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ισως συνδυαστηκα με τις αλλες εξετάσεις.Απο το τηλ.μιλησαμε.Δεν του εδωσα ιστορικό...Οπότε;;;

Περίμενε μερικές μέρες και κάνε στα μέσα της αλλης εβδομάδας μια χοριακη! Εγώ νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς να χάνεις τις ελπίδες σου. Κανονικά θα περιμενες περίοδο στις 21 Φεβρουαρίου, 14 μέρες μετά την ωορρηξια. Σου εύχομαι από καρδιάς να αυξηθεί η χοριακη σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω κ εγω την πατατα που εκανα σημερα να γελασετε..?? εκανα πρωτη φορα τεστακι εγκυμοσυνης 7-8 μερες πριν αδιαθετησω :P:P πηρα πολλα κ ειπα να τα δοκιμάσω! φυσικα κ βγηκε αρνητικο , βρε τι το φακο του κινητου εριχνα πανω :wtf: μηπως δω κατι..αυτο εκειιι καταλευκο ! ειμαι σιγουρη πως κ εσεις αναβετε το φακο του κινητου για να δειτε καλυτερα εεε, εεε,εεε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Περίμενε μερικές μέρες και κάνε στα μέσα της αλλης εβδομάδας μια χοριακη! Εγώ νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς να χάνεις τις ελπίδες σου. Κανονικά θα περιμενες περίοδο στις 21 Φεβρουαρίου, 14 μέρες μετά την ωορρηξια. Σου εύχομαι από καρδιάς να αυξηθεί η χοριακη σου!!! 

όντως έχεις πολύ δίκιο! Είναι πάρα πολύ νωρίς! @Χρυσάφω καλά στα λέει εδώ το κορίτσι! Σε μια βδομάδα μετά την ωορρηξία ίσα που γίνεται η εμφύτευση! Σκεφτόμαστε κάτι λάθος; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Χρυσάφω συμφωνώ απόλυτα με τις προλαλήσασες. Είναι πολύ νωρίς. Κάνε μια χοριακή την Δευτέρα και τότε πιστεύω ότι θα ξέρουμε. Μην χάνεις την ελπίδα σου! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Περίμενε μερικές μέρες και κάνε στα μέσα της αλλης εβδομάδας μια χοριακη! Εγώ νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς να χάνεις τις ελπίδες σου. Κανονικά θα περιμενες περίοδο στις 21 Φεβρουαρίου, 14 μέρες μετά την ωορρηξια. Σου εύχομαι από καρδιάς να αυξηθεί η χοριακη σου!!! 

Ευχαριστώ πολυ πολυ.Ολα τα κορίτσια!Να ελπιζω λιγο ακομα ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όλα τα κάναμε καλά απλά δνε έκατσε....... Για μια ακόμη φορά.... Εμένα η μέση μου κ η μήτρα μου πονάει.. 

κορίτσια μου ηρεμία// τα λέω για να τ ακούσω... εγώ είμαι στην 32η μέρα του κύκλου..με πολύ σταθερό κύκλο 28-30 , ανεξαρτήτως ενδομητρίωσης. κ όλο αυτό τώρα το δημιούργησε το άγχος μου και η ψυχολογία μου αυτό το μήνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

κορίτσια μου ηρεμία// τα λέω για να τ ακούσω... εγώ είμαι στην 32η μέρα του κύκλου..με πολύ σταθερό κύκλο 28-30 , ανεξαρτήτως ενδομητρίωσης. κ όλο αυτό τώρα το δημιούργησε το άγχος μου και η ψυχολογία μου αυτό το μήνα....

Εγώ δε είχα άγχος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ δε είχα άγχος... 

για αυτές τις μέρες λέω όχι γενικά.. να χαλαρώσουμε κ να κατέβει. κ εγώ δεν έχω άγχος γενικά αλλά με όλο αυτό που έγινε κ στην διαδικασία που επρόκειτο να μπω μου χάλασε την ψυχολογία κ τώρα δεν έχω αδιαθετήσει ακομη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

για αυτές τις μέρες λέω όχι γενικά.. να χαλαρώσουμε κ να κατέβει. κ εγώ δεν έχω άγχος γενικά αλλά με όλο αυτό που έγινε κ στην διαδικασία που επρόκειτο να μπω μου χάλασε την ψυχολογία κ τώρα δεν έχω αδιαθετήσει ακομη..

Εγώ ήταν να έχω περίοδο χθεσ η προχθές.... Σήμερα έκανα χοριακη κ ψιλό στεναχωρηθηκα..... Αυτό μόνο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ ήταν να έχω περίοδο χθεσ η προχθές.... Σήμερα έκανα χοριακη κ ψιλό στεναχωρηθηκα..... Αυτό μόνο.... 

Κοίτα οι πολυκυστικές είναι που σε δυσκολεύουν, όμως είναι θέμα πολύ διαχειρίσιμο. Θέλω να πω μην απογοητεύεσαι, μόλις ρυθμίσεις λίγο την ωορρηξία σου θα έρθει...

Πόσο καιρό έχεις πει ότι προσπαθείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ ήταν να έχω περίοδο χθεσ η προχθές.... Σήμερα έκανα χοριακη κ ψιλό στεναχωρηθηκα..... Αυτό μόνο.... 

εντάξει κούκλα μου με συγχωρείς/ δεν ήθελα να πω οτι ντε κ καλά έχεις άγχος. μιλάω και για μένα άλλωστε.. όλα θα έρθουν με το καλό υπομονή να έχουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Κοίτα οι πολυκυστικές είναι που σε δυσκολεύουν, όμως είναι θέμα πολύ διαχειρίσιμο. Θέλω να πω μην απογοητεύεσαι, μόλις ρυθμίσεις λίγο την ωορρηξία σου θα έρθει...

Πόσο καιρό έχεις πει ότι προσπαθείτε;

Αυτός ο μήνας δεν είχε πρόβλημα. Μια χαρά έγιναν όλα. Απλά δε έκατσε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αυτός ο μήνας δεν είχε πρόβλημα. Μια χαρά έγιναν όλα. Απλά δε έκατσε. 

ναι εννοείται, άλλωστε μην κοιτάς που έχουμε όλες μπει στο τρυπάκι... Ένα  ζευγάρι έχει 25% πιθανότητα κάθε μήνα, οπότε είναι απόλυτα φυσιολογικό κάποιες φορές απλά να μην κάτσει. Όλα στο πρόγραμμα είναι και όλα θα γίνουν :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

ναι εννοείται, άλλωστε μην κοιτάς που έχουμε όλες μπει στο τρυπάκι... Ένα  ζευγάρι έχει 25% πιθανότητα κάθε μήνα, οπότε είναι απόλυτα φυσιολογικό κάποιες φορές απλά να μην κάτσει. Όλα στο πρόγραμμα είναι και όλα θα γίνουν :-) 

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

εντάξει κούκλα μου με συγχωρείς/ δεν ήθελα να πω οτι ντε κ καλά έχεις άγχος. μιλάω και για μένα άλλωστε.. όλα θα έρθουν με το καλό υπομονή να έχουμε..

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Να σας πω κ εγω την πατατα που εκανα σημερα να γελασετε..?? εκανα πρωτη φορα τεστακι εγκυμοσυνης 7-8 μερες πριν αδιαθετησω :P:P πηρα πολλα κ ειπα να τα δοκιμάσω! φυσικα κ βγηκε αρνητικο , βρε τι το φακο του κινητου εριχνα πανω :wtf: μηπως δω κατι..αυτο εκειιι καταλευκο ! ειμαι σιγουρη πως κ εσεις αναβετε το φακο του κινητου για να δειτε καλυτερα εεε, εεε,εεε ??

Τέτοιες πατάτες έχω κάνει εγώ πάρα πολλές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα στο σπιτακι μου!Τωρα  θα κάνω ενα μπανακι ,θα βαλω τα πιτζαμακια μου ,θα φτιάξω και ενα μειγμα βοτάνων και θα κάνω κούρα χαλαρωσης και ομορφιας.

Σας ευχαριστω ΟΛΕΣ που με χαλαρώσατε!Να είστε καλα κορίτσια.

Στραβωσα ασχημα νωρίτερα αλλα ειστε εδω και μου δώσατε αισιοδοξία .

Κι εφόσον ο γιατρος θέλει και την Δευτερα χοριακη ...θα του την δώσουμε ...Είναι πολύ καλός γιατρός ,χαίρομαι που ανταποκρίθηκε αμέσως στο τηλ. μου και οπως και να εξελιχθούν τα πράγματα ,πιστευω οτι θα με βοηθησει. 

Ολα να πάνε κατευχήν στις προσπαθειες σας και να ελπίζετε!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mellenaki είπε:

Να σας πω κ εγω την πατατα που εκανα σημερα να γελασετε..?? εκανα πρωτη φορα τεστακι εγκυμοσυνης 7-8 μερες πριν αδιαθετησω :P:P πηρα πολλα κ ειπα να τα δοκιμάσω! φυσικα κ βγηκε αρνητικο , βρε τι το φακο του κινητου εριχνα πανω :wtf: μηπως δω κατι..αυτο εκειιι καταλευκο ! ειμαι σιγουρη πως κ εσεις αναβετε το φακο του κινητου για να δειτε καλυτερα εεε, εεε,εεε ??

Φυσικα!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...