Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

@Χρυσάφω μου λες:? Μακάρι μακαρι...

Σε ευχαριστω για τις ευχες...Κραταω μικρο καλαθι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Είναι αρνητική.. 

Ε όχι... Κορίτσι μου γλυκό μην αγχώνεσαι είναι θέμα χρόνου.. όλες μαζί εδώ θα τα καταφέρουμε... Σου στέλνω την δύναμη που Μ έδωσες κ εσύ με τα θεματακια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αρνητική είναι δυστυχώς... 

Καλημέρα, δεν πειραζει την επομενη φορα, εισαι κοντα στο στοχο κ εχεις μαθει καλυτερα το σωμα σου,δυναμικα για τον επομενο μηνα με το καλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ε όχι... Κορίτσι μου γλυκό μην αγχώνεσαι είναι θέμα χρόνου.. όλες μαζί εδώ θα τα καταφέρουμε... Σου στέλνω την δύναμη που Μ έδωσες κ εσύ με τα θεματακια μου

Δεν ήμουν αγχωμένη. Μίλησα κ με τον γιατρό μου είπε ότι όταν αδιαθετησω να του στείλω... Και ξεκινάμε κλομιφαινη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν ήμουν αγχωμένη. Μίλησα κ με τον γιατρό μου είπε ότι όταν αδιαθετησω να του στείλω... Και ξεκινάμε κλομιφαινη.. 

Starraki όλα καλά, δεν είναι τώρα θα είναι στον επόμενο! Την κλομιφαινη γιατί θα την ξεκινήσεις; δεν κάνεις κανονικά ωορρηξία; Θέλω να πω αν είδε στον υπέρηχο ότι γίνεται γιατί το χρειάζεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Starraki όλα καλά, δεν είναι τώρα θα είναι στον επόμενο! Την κλομιφαινη γιατί θα την ξεκινήσεις; δεν κάνεις κανονικά ωορρηξία; Θέλω να πω αν είδε στον υπέρηχο ότι γίνεται γιατί το χρειάζεσαι;

Γιατί γίνεται 30η ημέρα. Κάθε κύκλος είναι διαφορετικός. Κ με τις πολυκυστικες δημιουργούνται προβλήματα. Στο ότι το ωάριο να γίνει κύστη. Αυτό θέλουμε να αποφύγουμε... Αλλά μου είπε ότι υπάρχουν 2 σχήματα... Κ να επικοινωνήσουμε να δούμε πιο θα κάνουμε. Αλλά μάλλον θα επιλέξουμε αυτό που ξεκινά την 5η ημέρα ή κλομιφαινη.. Κ ήμουν κάπως αισιόδοξη. Μου ρθε τώρα. Λίγο απότομο η αλήθεια είναι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

@Starrr έμπαινα και ξανάμπαινα για να δω τα νέα σου. Κρίμα. Η επόμενη φορά ας είναι η τυχερή σου.

@Χρυσάφω να ξέρεις ότι 5 είναι θετική η χοριακή! Πριν από πόσες ημέρες είχες κάνει την προηγούμενη; Πότε περιμένεις περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ε όχι... Κορίτσι μου γλυκό μην αγχώνεσαι είναι θέμα χρόνου.. όλες μαζί εδώ θα τα καταφέρουμε... Σου στέλνω την δύναμη που Μ έδωσες κ εσύ με τα θεματακια μου

Σε ευχαριστώ πολύ.. Θα ξεκινήσουμε κλομιφαινη κ βλέπουμε... Μακάρι... Αν ούτε κ τη επόμενη φορά πρέπει νομίζω να κάνουμε κ κάποιο σπερδατοδιαγραμμα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα!

@Starrr έμπαινα και ξανάμπαινα για να δω τα νέα σου. Κρίμα. Η επόμενη φορά ας είναι η τυχερή σου.

@Χρυσάφω να ξέρεις ότι 5 είναι θετική η χοριακή! Πριν από πόσες ημέρες είχες κάνει την προηγούμενη; Πότε περιμένεις περίοδο;

Σε ευχαριστώ πολύ!! Να σαι καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλα αποτελεσματα!!!Εκανα κι εγω το πρωι.Βγηκε.Λιγο ανεβασμενη 4,74.Την Τριτη ειχα 2,74...

ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ...

Δεν διπλασιάστηκε, όμως ανέβηκε. Μπορεί να πάει να γίνει κάτι. Ξανακάνε την Δευτέρα. Μακάρι να ανέβει!!! Ορμονικό έλεγχο έχεις κάνει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ.. Θα ξεκινήσουμε κλομιφαινη κ βλέπουμε... Μακάρι... Αν ούτε κ τη επόμενη φορά πρέπει νομίζω να κάνουμε κ κάποιο σπερδατοδιαγραμμα.... 

αχχ κορίτσι μου τι κρίμα... και ήμουν τόσο αισιόδοξη για σένα..  Δεν θα πω δεν πειράζει.. θα πω την επόμενη φορά θα τα καταφέρετε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα!

@Starrr έμπαινα και ξανάμπαινα για να δω τα νέα σου. Κρίμα. Η επόμενη φορά ας είναι η τυχερή σου.

@Χρυσάφω να ξέρεις ότι 5 είναι θετική η χοριακή! Πριν από πόσες ημέρες είχες κάνει την προηγούμενη; Πότε περιμένεις περίοδο;

Πηρα τηλ γιατρο.Με μαλωσε που δεν πηγα απο την Τρίτη κιολας να με δει..Θα ειναι κριμα...μ ειπε.Με εστειλε να κανω προγεστερόνη κ οιστραδιολη..Περιμενω τωρα...Λογικα συμφωνα την ωορρηξία θα αδιαθετησω στις 21-22 του μήνα.Αχ Θεε μου μακαρι να μην αδιαθετησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πηρα τηλ γιατρο.Με μαλωσε που δεν πηγα απο την Τρίτη κιολας να με δει..Θα ειναι κριμα...μ ειπε.Με εστειλε να κανω προγεστερόνη κ οιστραδιολη..Περιμενω τωρα...Λογικα στμφωνα τηω ωορρηξία θα αδιαθετησω στις 21-22 του μήνα

Εύχομαι να είσαι εγκυούλα!!Κ γω πιστεύω ότι κάτι πάει να γίνει!!Λογικά θα είναι ανεβασμένη η προγεστερόνη αν είσαι εγκυούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Εύχομαι να είσαι εγκυούλα!!Κ γω πιστεύω ότι κάτι πάει να γίνει!!Λογικά θα είναι ανεβασμένη η προγεστερόνη αν είσαι εγκυούλα!!!

Σε ευχαριστώ πολυ!!!Μακάρι...Θα κλαιω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πηρα τηλ γιατρο.Με μαλωσε που δεν πηγα απο την Τρίτη κιολας να με δει..Θα ειναι κριμα...μ ειπε.Με εστειλε να κανω προγεστερόνη κ οιστραδιολη..Περιμενω τωρα...Λογικα στμφωνα τηω ωορρηξία θα αδιαθετησω στις 21-22 του μήνα

οπότε θα σε δει άμεσα; πραγματικά μην τα αφήνεις έτσι αυτά!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα κ οι προσπάθειες σου να έχουν το καλύτερο αποτέλεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Δεν διπλασιάστηκε, όμως ανέβηκε. Μπορεί να πάει να γίνει κάτι. Ξανακάνε την Δευτέρα. Μακάρι να ανέβει!!! Ορμονικό έλεγχο έχεις κάνει; 

Θα ξέρουμε σε λιγο πιστεύω...Τι δειχνει η προγεστερόνη κ τι η οιστραδιολη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

οπότε θα σε δει άμεσα; πραγματικά μην τα αφήνεις έτσι αυτά!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα κ οι προσπάθειες σου να έχουν το καλύτερο αποτέλεσμα!!!

Θα θυμωσω πολυ μ τον εαυτο μ αν κατι έπρεπε να ειχα κανει κ δεν εκανα..Δεν μου ελεγαν ομως τιποτα κ απο το αιματολογικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πηρα τηλ γιατρο.Με μαλωσε που δεν πηγα απο την Τρίτη κιολας να με δει..Θα ειναι κριμα...μ ειπε.Με εστειλε να κανω προγεστερόνη κ οιστραδιολη..Περιμενω τωρα...Λογικα συμφωνα την ωορρηξία θα αδιαθετησω στις 21-22 του μήνα.Αχ Θεε μου μακαρι να μην αδιαθετησω

Στο εύχομαι @Χρυσάφω μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πηρα τηλ γιατρο.Με μαλωσε που δεν πηγα απο την Τρίτη κιολας να με δει..Θα ειναι κριμα...μ ειπε.Με εστειλε να κανω προγεστερόνη κ οιστραδιολη..Περιμενω τωρα...Λογικα συμφωνα την ωορρηξία θα αδιαθετησω στις 21-22 του μήνα.Αχ Θεε μου μακαρι να μην αδιαθετησω

αντε βρε κοριτσι μου μακααααρι περιμενουμε θετικα νεα ! κοιτα να εισαι προετοιμασμενη για οτιδηποτε σου πει ο γιατρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Είναι αρνητική.. 

Κρίμα κοπέλα μου.....!!!!!!!!!!! Τον επόμενο κύκλο δεν το βάζουμε κάτω...!!! Έχεις θέμα με τον κύκλο σου; Γιατί κάτι είδα 30η μέρα έκανες ωορρηξία η σε μπερδεύω με άλλη κοπέλα.; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr τώρα είδα κοπέλα μου ότι έχεις έναν κύκλο όπως νανε καλό είναι να τον ρυθμίσεις πρώτα φυσικά την γνώμη μου λέω γιατί εύστοχος με της πολιτιστικές ωοθήκες δεν κάνουμε πάντα καλά ωάρια οπότε καλή η ιδέα του γιατρού σου να κάνεις κύκλο με χάπι θα κάνεις καλύτερη ωορρηξία είχα πάρει κι εγώ σε έναν κύκλο από 5η ως 9η μέρα αν θυμάμαι καλά αλλά ποτέ δεν έκανα ωορρηξία γιατί έχω δυνατό οργανισμό και θέλω πολύ περισσότερο σε θέμα τέτοια..σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τον άλλο μήνα να μας λες ευχάριστα νέα.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κρίμα κοπέλα μου.....!!!!!!!!!!! Τον επόμενο κύκλο δεν το βάζουμε κάτω...!!! Έχεις θέμα με τον κύκλο σου; Γιατί κάτι είδα 30η μέρα έκανες ωορρηξία η σε μπερδεύω με άλλη κοπέλα.; 

Ναι δνε με μπερδεύεις. Κάθε κύκλο είναι διαφορετικός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

@Starrr τώρα είδα κοπέλα μου ότι έχεις έναν κύκλο όπως νανε καλό είναι να τον ρυθμίσεις πρώτα φυσικά την γνώμη μου λέω γιατί εύστοχος με της πολιτιστικές ωοθήκες δεν κάνουμε πάντα καλά ωάρια οπότε καλή η ιδέα του γιατρού σου να κάνεις κύκλο με χάπι θα κάνεις καλύτερη ωορρηξία είχα πάρει κι εγώ σε έναν κύκλο από 5η ως 9η μέρα αν θυμάμαι καλά αλλά ποτέ δεν έκανα ωορρηξία γιατί έχω δυνατό οργανισμό και θέλω πολύ περισσότερο σε θέμα τέτοια..σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τον άλλο μήνα να μας λες ευχάριστα νέα.. 

 

Μία χαρά ωορρηξία έκανα... Αλλά δεν ξέρουμε πως θα είναι ο επόμενος κύκλος... Οπότε για να μην το χάσουμε κ γίνει καυστικό κ πάει χαμένος κ άλλο μήνα... Θα πάρω κλομιφαινη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Μία χαρά ωορρηξία έκανα... Αλλά δεν ξέρουμε πως θα είναι ο επόμενος κύκλος... Οπότε για να μην το χάσουμε κ γίνει καυστικό κ πάει χαμένος κ άλλο μήνα... Θα πάρω κλομιφαινη... 

teleia tote kopela mou sou euxomai na pane ola kala..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Starraki όλα καλά, δεν είναι τώρα θα είναι στον επόμενο! Την κλομιφαινη γιατί θα την ξεκινήσεις; δεν κάνεις κανονικά ωορρηξία; Θέλω να πω αν είδε στον υπέρηχο ότι γίνεται γιατί το χρειάζεσαι;

@Χρυσάφω πότε θα μάθουμε τα αποτελέσματα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπραβο κοριτσι μου!! Τα πρωτα νεα ειναι καθησυχαστικα!!😀👍 Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου!! Πιστευω οτι ολα θα ειναι καθαρα!!  Ειχαν ερθει περυσι κ μας εκαναν ενημερωση γ τις εξετασεις π χρειαζεται να κανουμε γ την προληψη του καρκινου μαστου κ μας ειπαν υπερηχο, μαστογραφια κ μαγνητικη. Η τομοσυνθεση δν ξερω τι ειναι... Κ η παρακεντηση καλο ειναι ν γινει προληπτικα γ ν ειναι σιγουροι 100%. Αφου θ κανεις παρακεντηση, αναρωτιεμαι τα υπολοιπα γτ γινονται;; δν εχουν σαφη εικονα απ το δειγμα; 🤔
    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...