Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα... Νομιζω πως σιγά σιγά το παίρνω κ απόφαση... 36,6 κ σήμερα. Κ νομίζω αρχίζω κ χαίρομαι... ? Ναι 1 2 ώρες θέλει να βγει.. Συμπτώματα δυνατοί πόνοι περιόδου ειδικά το πρωί, στήθος φουσκωμένο από τη ημέρα ωορρηξιας, θερμοκρασία που δε κατεβαίνει, λίγες σα αναγούλες η δυσπεψία. 

Καλημέρα. Μπράβο κοριτσι μου μακάρι .. κάνε μια χοριακη να επιβεβαιωθείς...είμαι σίγουρη πως θα είναι θετική.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Thunder είπε:

Κι εγώ κάθε φορά που περιμένω με αυτήν την ψυχολογία είμαι... αφού πολλές φορές όταν έρχεται πραγματικά είναι λες και λυτρώνομαι... ξεκολλάει το μυαλό μου από εκεί και ξεκινάω από την αρχή!!! 

Ετσι που τα λες ειναι.Την καλημερα μου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Μόλις μου πήραν αίμα. Σε 2 ώρες θα χουμε αποτέλεσμα.. 

Ουυυυυυ θετικό αποτέλεσμα θα έχουμεεεεεε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Μόλις μου πήραν αίμα. Σε 2 ώρες θα χουμε αποτέλεσμα.. 

Εγώ από τωρα πανηγυρίζω.. ένα Starakiiiiii έρχεταιιιιιιι.... ++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Thunder είπε:

Αν δεν κάνω λάθος έχω κι εγώ πολυκυστικές αλλά η περίοδος μου είναι σταθερή, και η ωορρηξία μου το ίδιο. Εσένα;

Καλημέρα.εγω έχω το σύνδρομο των πολυκυστικων.κυστες δεν έχω ευτυχώς.ειχα πριν χρόνια πήρα αντισυλληπτικά κ έφυγαν.περιοδο έχω κανονικά κάθε μήνα.κ γω έκανα τέστ ωορρηξίας κ είχα θετικά αλλά δεν ξέρουμε αν κάνω σωστά ωορρηξία κ είπαμε αυτούς τους 2 μήνες θα το παρακολουθήσουμε με υπερήχους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Thunder είπε:

@Starrr δυο φορές πέρυσι είχα πάρει τεστ ωορρηξιας και είχαν βγει θετικά... το δεύτερο μήνα με μπέρδεψε λίγο η μάρκα τεστ που πήρα και έτσι αφού είδα θεωρητικά ότι η ωορρηξία μου πέφτει όντως στις γονιμες μέρες όπως τις υπολογίζω σύμφωνα με τον κύκλο μου, δε συνέχισα να τα χρησιμοποιοώ. Πλέον επειδή έχω κουραστεί να βλέπω κάθε μήνα την περίοδο να έρχεται αποφάσισα να το πάω λίγο πιο επιθετικά κι έτσι παρακολουθώ μέσω υπερήχου την ωορρηξία. Έχω επισκεφθεί 3 φορές τον γυναικολόγο μου τους τελευταίους 3 μήνες και με καθοδηγεί ως προς το ποιες μέρες πρέπει να έχω επαφές! 

Δεν έχω σταθερό κύκλο.αναλογα αν έχω κύκλο 28 ημερών θετικό τεστ έχω τη 14 μέρα.σου έδωσε κ χάπια? ωορρηξία κάνεις κανονικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Τέλεια μια χαρα? κ εμείς πρώτη φορά είναι που το παρακολουθούμε υπέρηχο γραφικά... ? Και ούτε σήμερα δεν έχω δει περίοδο.... Ήδη πήρα τη μικρόβιο λόγο αύριο το μεσημεράκι να είναι έτοιμη να μου πάρει αιματακι. ?

όλη τη θετική μας ενέργεια για ένα θετικό αποτέλεσμα!! Περιμένουμε τα νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Μόλις μου πήραν αίμα. Σε 2 ώρες θα χουμε αποτέλεσμα.. 

αχ κοριιιτσιιι μουυ!! τι αγωνία έχω για σένα!!! ενημέρωσε μας μόλις μάθεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Μόλις μου πήραν αίμα. Σε 2 ώρες θα χουμε αποτέλεσμα.. 

Καλα αποτελεσματα!!!Εκανα κι εγω το πρωι.Βγηκε.Λιγο ανεβασμενη 4,74.Την Τριτη ειχα 2,74...

ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλα αποτελεσματα!!!Εκανα κι εγω το πρωι.Βγηκε.Λιγο ανεβασμενη 4,74.Την Τριτη ειχα 2,74...

ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ...

Πότε περιμένεις περίοδο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mantarini είπε:

Πότε περιμένεις περίοδο;;

Κοιτα...Ειχα τελευταια περιοδο στις 18 Γεναρη.Συμφωνα με το τεστ εκανα ωορρηξια 7-8 Φεβρουαριου...Ποτε θα μου ερθει περιοδος δεν ξερω...Εχω ομως πονους περιοδου.Δεν ξερω τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κοιτα...Ειχα τελευταια περιοδο στις 18 Γεναρη.Συμφωνα με το τεστ εκανα ωορρηξια 7-8 Φεβρουαριου...Ποτε θα μου ερθει περιοδος δεν ξερω...Εχω ομως πονους περιοδου.Δεν ξερω τι να πω...

απ το μικροβιολογικο δηλαδή σου είπαν ότι είναι αρνητική η χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

απ το μικροβιολογικο δηλαδή σου είπαν ότι είναι αρνητική η χοριακη; 

Δεν μου δινουν απαντησεις.Να ρωτησω το γιατρο μου λεει..Βρηκα μια καλη γιατρο και εχει ραντεβου Μαιο...Παιρνω τηλ.να βρω καποιον αλλο γιατρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλα αποτελεσματα!!!Εκανα κι εγω το πρωι.Βγηκε.Λιγο ανεβασμενη 4,74.Την Τριτη ειχα 2,74...

ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ...

Ωπααααα ανεβαίνει καλαααααα...πλησιάζει το θετικοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Μόλις μου πήραν αίμα. Σε 2 ώρες θα χουμε αποτέλεσμα.. 

Περιμένουμε τα ευχάριστα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Ωπααααα ανεβαίνει καλαααααα...πλησιάζει το θετικοοοο

Αχ κοπελα μου δεν μπορω να χαρω καθολου...Και δεν θελω να το μοιραστω και με τον αντρα μου γιατι δεν θελω να τον ξεσηκωνω αδικα...Καπου διαβασα οτι ανεβαινει σε εμμηνοπαυση η μπορει να δηλωνει κάποιο τύπο καρκινου...Η ανοδος δεν ειναι μεγαλη και φοβαμαι μην εχω κατι αλλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα. Μπράβο κοριτσι μου μακάρι .. κάνε μια χοριακη να επιβεβαιωθείς...είμαι σίγουρη πως θα είναι θετική.. 

@Starrr μου μακάρια κορίτσι μουωμακαρι στο εύχομαι ολόψυχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

απ το μικροβιολογικο δηλαδή σου είπαν ότι είναι αρνητική η χοριακη; 

@Χρυσάφω μου λες:? Μακάρι μακαρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Και μετά κορίτσια... Καλά αποτελέσματα @Starrr θα περιμένουμε μια θετική χοριακη...!!!!

Είναι αρνητική.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αρνητική είναι δυστυχώς... 

Ε όχι... Σε ποια μέρα μετά την πιθανή ωορρηξία είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Είναι αρνητική.. 

  Κρίμα! Ήμουν σχεδόν σίγουρη οτι το ειχατε πετύχει...Τι τιμη σου εδωσαν κορίτσι μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Αρνητική είναι δυστυχώς... 

Λυπάμαι φίλη μου!!Αλλά είμαι σίγουρη θα τα καταφέρεται!!Βοηθάει πολλές φορές η παρακολούθηση με υπέρηχο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
    • Μπα ουτε κ σε μενα γινεται ενω επιλεγω ιστοτοπος για υπολογιστες. ισως εχει να κανει με τις ρυθμισεις του safari. Λοιποιν κοριτσια μου εγω ειμαι θεωρητικα 4η μερα μετα την ωορρηξια βασει τεστ αν δεν εκανα τεστ θα σας ελεγα οτι περιμενω περιοδο καθως με κυκλο 29 ημερων ειμαι 28η μερα σημερα και απο εχθες εχω πονακια περιοδου κ ευαισθητες θηλες... Να ηταν λαθος το τεστ κ να έρχεται;;;   @Θέτις Κ. αγαπη δεν ηρθε μηνυμα. Μπηκα απο pc και ουτε στο mail ηρθε ειδοποιηση.. Μηπως το εστειλες αλλου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...