Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Ναι ναι του χειμώνα παιδί ειμαι μπορεί να σε πείραξαν... ααα πας για εξωσωματική κοπέλα μοθ;;; Συγνωμη αλλά δεν προλαβενω να σας διαβάζω ολες σας Συγνωμη 

Ναι γλυκιά μου σιγά που να θυμάσαι!!Ξεκινάω τον άλλο μήνα!!Αμαν κ αυτοί εκτός απο την επιτροπή ζητούν κ στην κλινική αρκετές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Μπορεί κάποιο ύφασμα κάτι να ακούμπησε εκεί που ακουμπάς και να έβγαλες δεν είναι απαραίτητα από βιταμινες. Κι εγώ βγάζω στο σώμα σπρακια αλλά δεν είναι κάτι 

Οταν ήμουν έγκυος είχα βγάλει πάλι όπως λες μου είχε πει ο γιατρός απο ύφασμα!!Στα πόδια είναι κατακόκκινα!!Ευτυχώς που δν ξεκίνησα εξωσωματική αυτό τον μήνα!!Θα αγχωνόμουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Ναι γλυκιά μου σιγά που να θυμάσαι!!Ξεκινάω τον άλλο μήνα!!Αμαν κ αυτοί εκτός απο την επιτροπή ζητούν κ στην κλινική αρκετές!!!

Αλήθεια;;; πω τη θα με περιμένει... Καλή επιτυχία κοπέλα μου ια περιμένω νέα σου...!!! Που θα την κάνει αν επιτρέπετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Είχα πίει κ παλιά τις pregnacare για περίπου 3 βδομάδες!!Τώρα αυτές πίνω πάλι!!Λες να μην είναι απ αυτό?Τι με βρήκε χειμωνιάτικα απο ζουζουνια!!Είμαι κάπως ευαίσθητη σε τσιμπήματα

Παίρνεις φάρμακα για την εξωσωματική; Μήπως κάποιο σου έκανε αλλεργία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Αλήθεια;;; πω τη θα με περιμένει... Καλή επιτυχία κοπέλα μου ια περιμένω νέα σου...!!! Που θα την κάνει αν επιτρέπετε 

Ευχαριστώ πολύ!!Στο Ιασώ θα την κάνω!!Στην εγκυμοσ΄'υνη βγαίνουν κουσούρια!!Μεχρί κ άρωμα που έβαζα μου προκαλούσε αλλεργικό βήχα κ δν φορούσα καθόλου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Παίρνεις φάρμακα για την εξωσωματική; Μήπως κάποιο σου έκανε αλλεργία;

Τον άλλο μήνα ξεκινάω!!Είμαι γενικώς αλλεργικό άτομο!!Λουλουδάκι πότε αναμένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!Στο Ιασώ θα την κάνω!!Στην εγκυμοσ΄'υνη βγαίνουν κουσούρια!!Μεχρί κ άρωμα που έβαζα μου προκαλούσε αλλεργικό βήχα κ δν φορούσα καθόλου!!

Α κι εσύ σαν εμένα... Καλή επιτυχία κοπέλα μου...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Τον άλλο μήνα ξεκινάω!!Είμαι γενικώς αλλεργικό άτομο!!Λουλουδάκι πότε αναμένεις?

Είμαι στην τρίτη μέρα περιόδου ?

Δευτέρα θα κάνω σαλπιγγογραφία και είμαι τρομοκρατημένη. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Είμαι στην τρίτη μέρα περιόδου ?

Δευτέρα θα κάνω σαλπιγγογραφία και είμαι τρομοκρατημένη. ?

Με το καλό να την κάνεις!!Δν είναι κάτι τραγικό αλλά λογικό κάτι καινούργιο να μας αναστατώνει!!Εσύ που έχεις γίνει κ μανούλα θα είναι παιχνιδάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Είμαι στην τρίτη μέρα περιόδου ?

Δευτέρα θα κάνω σαλπιγγογραφία και είμαι τρομοκρατημένη. ?

Oλα καλα θα πανε!Μια χαρα θα την κανεις και δεν θα θυμασαι τιποτα μετα!ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Είμαι στην τρίτη μέρα περιόδου ?

Δευτέρα θα κάνω σαλπιγγογραφία και είμαι τρομοκρατημένη. ?

Μας βλέπω την Κυριακή μαύρο ύπνο να κάνουμε... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα σε ολη την παρεα!Βροχερες καλημερες απο τα μερη μας!

Πολύ βροχερές καλημέρες κ από εμάς ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μας βλέπω την Κυριακή μαύρο ύπνο να κάνουμε... ??

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Σκεφτείτε ότι όλα για καλό γίνονται!! Θα το κάνετε και αυτό και την Τρίτη θα συζητάμε ότι τίποτα δεν ήταν!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Σκεφτείτε ότι όλα για καλό γίνονται!! Θα το κάνετε και αυτό και την Τρίτη θα συζητάμε ότι τίποτα δεν ήταν!!??

Μακαρι γλυκιά μου! Είμαι πολύ φοβιτσιαρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μας βλέπω την Κυριακή μαύρο ύπνο να κάνουμε... ??

Και την Δευτέρα να καθόμαστε σε αναμμένα κάρβουνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Σήμερα κορίτσια δεν σας προλαβαίνω γράψατε πολλά!

@lactaki ο θυρεοειδής επηρεάζει φουλ, εγώ είχα 4 δλδ εντός ορίου κ πήγα δε ειδική ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην αναπαραγωγή (σαν αγελάδες ακουγόμαστε παναγία μου...) κ να μην στα πολυλογώ μου έδωσε χάπι. Μου είπε ότι σαν τιμή δυσκολεύει τη σύλληψη, χωρίς όμως να είναι αδύνατη. Το πιο επικίνδυνο είναι ότι οδηγεί σε αποβολές γιατί δημιουργεί θέματα στην ανάπτυξη του εμβρύου. Κ φυσικά όσο μεγαλώνουμε τόσο χειρότερα. Για το άγχος την είχα ρωτήσει κ γω κ μου είχε πει ότι σαφώς παίζει μεγάλο ρόλο!  Κ γω TSH είχα, η Τ4 νορμάλ... 

@Γιάννα 36 @LOULOUdaki! Πριν καμιά ώρα επέστρεψα από την εξέταση. Κορίτσια δεν πόνεσα καθόλου. Για την ακρίβεια όταν έριξε το σκιαγραφικό ένιωσα ένα τράβηγμα σαν κράμπα περιόδου για 2 δεπτερόλεπτα από κάθε πλευρά! Δεν είχα όμως κ κανένα εύρημα, όλα οκ! Ίσως αν υπήρχε κάτι να ένιωθα πόνο, δεν ξέρω... Γενικά η διαδικασία μοιάζει με ΠΑΠ κ είναι πολύ σύντομη. Το αποτέλεσμα είναι το θέμα. Φανταστείτε πήγα για καφέ περιμένοντας τη διάγνωση... Ευτυχώς όλα καλά! Το πρώτο που με ρώτησαν ήταν πόσο καιρό προσπαθώ κ μου είπαν ότι 6μήνες είναι οκ ΚΑΙ ότι πρέπει οπωσδήποτε να κάνει ο άντρας μου κ μάλιστα να έκανε πρώτος πριν μπω εγώ σε αυτή την πιο δύσκολη εξέταση... Γιάννα μάλλον το πήραμε λίγο ανάποδα αλλά ο δικός μου θέλει λίγο σπρώξιμο... αν κ απο εκεί όλα καλά τι να πω θα είναι θέμα χρόνου! Α! όσο για προσπάθεια αυτό το μήνα μου είπαν κανένα πρόβλημα εκτός από σήμερα +2μέρες που παίρνω αντιβίωση. Έστειλα κ στο γιατρό μου τα πάντα κ ελπίζω απλά να μου επιβεβαιώσει το καλό αποτέλεσμα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια ! πρωινες πρωινες σημερα....γιατροι εξετασεις αλλεργιες εξωσωματικες τσιμπηματα βιταμινες χαμος ολα μαζι ! ευχομαι καλη επιτυχια σε αυτες που κανουν εξετασεις κ υπομονη κ αναμενουμε ευχαριστα νεα απο τις υπολοιπες ! εγω τα ιδια εργασια κ χαρα με εχει πιασει κ μενα μια αλλεργια αλλα ξερω απο τι ειναι (πολυ υγρασια στο γραφειο) κατ'αλλα 20η μερα σημερα κ ειμαι σε αναμονη οπως ολες σας ! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo καταρχάς συγχαρητήρια που είναι όλα καλά! Αυτό έχει σημασία. Ήρθε η σειρά του συζύγου, λοιπόν. Άντε και στα δικά μας καλά νέα @Γιάννα 36 !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να ρωτησω;;Καπνιζει καμμια απο εσας;;Γιατι εγω...

Εγώ όχι αλλά δεν κανω σωστή διατροφή αν αυτό σε παρηγορεί ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα σε ολη την παρεα!Βροχερες καλημερες απο τα μερη μας!

Κι από τα δικά μας!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Είμαι στην τρίτη μέρα περιόδου ?

Δευτέρα θα κάνω σαλπιγγογραφία και είμαι τρομοκρατημένη. ?

Όταν πήγα για σαλπιγγογραφια έτρεμα σαν το ψάρι!! Όταν τελείωσε ο γιατρός δεν το πίστευα!! «Αυτό ήταν;» Του λέω! Είχα τρομοκρατηθεί από μια φίλη μου και από ότι είχα διαβάσει στο Ίντερνετ. Οι σάλπιγγες μου ήταν διαβατες και ίσως Γι αυτό δεν υπέφερα. Για μένα ήταν ένας έντονος πόνος ο οποιος όμως διήρκησε λίγα δευτερόλεπτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tokyo τελικά είδες δεν ήταν τίποτα

τσάμπα κορίτσια αγχώνεστε αλήθεια.... κι σε έμενα που βρήκαμε εβριματα δεν πόνεσα ισα ισα που θα την ξανα έκανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια @LOULOUdaki! @Γιάννα 36  μόλις μίλησα με το γιατρό κ μου είπε οτι καλό είναι αυτό το μήνα να αποφύγω τις επαφές... ουπς αυτοί στο κέντρο δεν μου ειπαν κάτι τέτοιο...

Δεν ξερω, τωρα μπερδευτηκα. Είχα διαβάσει οτι οχι μόνο δεν πειραζει αλλα βοηθά κιόλας... απογοήτευση κ αλλος μηνας χαμένος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Κορίτσια @LOULOUdaki! @Γιάννα 36  μόλις μίλησα με το γιατρό κ μου είπε οτι καλό είναι αυτό το μήνα να αποφύγω τις επαφές... ουπς αυτοί στο κέντρο δεν μου ειπαν κάτι τέτοιο...

Δεν ξερω, τωρα μπερδευτηκα. Είχα διαβάσει οτι οχι μόνο δεν πειραζει αλλα βοηθά κιόλας... απογοήτευση κ αλλος μηνας χαμένος

εμενα μονο 4 μερες απογορευτικο και επεμε και ο γιατρος μου να κανω επαφες γιατι ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...