Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ν_S είπε:

Κορίτσια εγώ δεν έχω κάνει ποτέ τέτοιες εξετάσεις.....

Δεν πειραζει...!! Δεν κανουμε ολες τις ιδιες εξετασεις. Μην σε ανησυχει αυτο. 

Το τρελέξ πολυ μου άρεσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η jazz είπε:

Καλή επιτυχία σε όλα τα καινούρια κορίτσια!!! @Bloublou85 τελικά θα κάνεις διάνοιξη;; Εγώ μίλησα με τον γιατρό και μου λέει θα κάνουμε δοκιμαστική εμβρυομεταφορα μετα  τα μέσα του κύκλου, ένα μήνα πριν την προσπάθεια και βλέπουμε.. βέβαια δεν ξέρω αν ξανακάνω προσπάθεια εκεί. Έκλεισα ραντεβού με τον Παντο Θεσσαλονίκη, και σκέφτομαι να κλείσω και με τον Μαστρομηνα Αθήνα..

επίσης έφαγα φλασια και έκανα ραντεβού στην ρευματολογικη κλινική στο νοσοκομείο και μόλις είδε τα ΑΝΑ που ήταν πάλι ανεβασμένα με προγραμμάτισε για εισαγωγή δύο μέρες για διερεύνηση αυτοάνοσων.. αυτά τα νέα, φιλιά σε όλες.

ps @Magaiver εύχομαι να είσαι καλά..

@jazzμου πολύ καλά έκανες! Στον Παντο είμαι κι εγώ Αθήνα, ότι χρειαστείς πες μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Kokotsalo είπε:

Ευχαριστω @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ!!!!ελπιζω και παρακατω να ειναι σουπερ!!!

Όλα θα πάνε καλά θα δεις! Υπέροχα νέα μπράβο σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ν_S είπε:

@Πιου-πιου σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι......! Ελπίζω να έχω αύριο καλά αποτελέσματα.....! Θα ξέρω το μεσημέρι....! Πάντως δεν νιώθω τίποτα.....Ούτε στήθος........! Μόνο που και που κάτι πονακια....Και νομίζω ότι πριν 2 μέρες είχα κάτι υγρά....

.Μπορεί να είναι "τρελεξ"? από το άγχος!!!! Για να δούμε.....Αύριο τέτοια ώρα ή θα κλαιμε ή θα γελάμε!

Ι will let you know  asap?

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

@Magaiver άσε με πήρανε τηλ για το κόστος και μου είπανε 1000 για κάθε φυσικό κύκλο..... συν την εμβρυομεταφορα 1500

εάν πάω με διέγερση 3500 συνολικά ......

αλλα εγώ Δνε ξέρω εάν αξίζει να παρω φάρμακα γιατί δεν παράγω ... έτσι και αλλιώς αυτό τον μήνα τον χάνουμε γιατί θα λείπει ο Μαντουδης και θα πάμε για Απρίλιο ....

εδώ που είμαι τώρα έχω ακόμα δυο βλαστοκυστες κι σήμερα με οηρε ο γιατρός μετά την αποτυχία και μπυ είπε να προχωρήσουμε και να τις βάλουμε ... αν και ήταν αντίθετος με τις βλαστοκυστες γιατί εγώ επειδή έχω ήδη ένα παιδάκι με 4 ης μέρας θεωρεί ότι μόνο με 4 ης μέρας μένω ....... δεν ξέρω τι να κάνω έχω μπερδευτεί απίστευτα 

Λυπάμαι πολύ για το αποτελεσμα! Ποιος λέει ότι μονο με 4ης μέρας μένεις? Απίστευτο να το λέει κάποιος αυτό. Μπορείς να τις μεταφέρεις εάν θες εγώ το έχω κάνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η satya είπε:

Όλα θα πάνε καλά θα δεις! Υπέροχα νέα μπράβο σου! 

Για να δουμε ...θα κανει το θαυμα του ο κ.Παντος....!?!?!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι θα κάνω την επόμενη εβδομάδα διάνοιξη και δοκιμαστική εμβρυομεταφορα.μακαρι να βρεις ένα κέντρο να αισθάνεσαι εμπιστοσύνη κι εύχομαι να πάνε όλα καλά με τις εξετάσεις σου κ να μην είναι κάτι τελικά.

Σε ποια μέρα του κύκλου θα είσαι;; Και μόλις αδιαθετησεις ξεκινάς διέγερση;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η satya είπε:

@jazzμου πολύ καλά έκανες! Στον Παντο είμαι κι εγώ Αθήνα, ότι χρειαστείς πες μου! 

Εγώ στο Γεώργιο Πάντο εννοώ , της Θεσσαλονίκης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Σε ποια μέρα του κύκλου θα είσαι;; Και μόλις αδιαθετησεις ξεκινάς διέγερση;;

Στην 21η μέρα του κύκλου,αν πάνε όλα καλά ναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Εγώ στο Γεώργιο Πάντο εννοώ , της Θεσσαλονίκης!

Εξαιρετικός γιατρός, τον είχα για 8 χρόνια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Στην 21η μέρα του κύκλου,αν πάνε όλα καλά ναι.

Με το καλό μπλουμπλουκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Μετά άλλαξες;;;;

Ο Παντος παρακολουθεί μέχρι και τον 3ο μήνα σε περίπτωση εγκυμοσύνης, δεν είναι πλέον μαιευτήρας. Οπότε μόλις πήρα απόφαση να προσπαθήσω για παιδάκι άλλαξα. Αν δεν τα καταφέρω όμως σε ένα εύλογο χρονικό διάστημα να συλλάβω (κοντεύω 37) θα τον επισκεφτώ σίγουρα ξανά γιατί εμπνέει εμπιστοσύνη. Επίσης και το οικονομικό έπαιξε τον ρόλο του και ότι δεν έβρισκα γρήγορα κι άμεσα ραντεβού. Ήμουν στη φάση πως θέλω αν υπάρχει κάτι να ρωτήσω, να μπορώ να πάρω τηλ απευθείας τον γιατρό, να έχω πιο άμεση επαφή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ο Παντος παρακολουθεί μέχρι και τον 3ο μήνα σε περίπτωση εγκυμοσύνης, δεν είναι πλέον μαιευτήρας. Οπότε μόλις πήρα απόφαση να προσπαθήσω για παιδάκι άλλαξα. Αν δεν τα καταφέρω όμως σε ένα εύλογο χρονικό διάστημα να συλλάβω (κοντεύω 37) θα τον επισκεφτώ σίγουρα ξανά γιατί εμπνέει εμπιστοσύνη. Επίσης και το οικονομικό έπαιξε τον ρόλο του και ότι δεν έβρισκα γρήγορα κι άμεσα ραντεβού. Ήμουν στη φάση πως θέλω αν υπάρχει κάτι να ρωτήσω, να μπορώ να πάρω τηλ απευθείας τον γιατρό, να έχω πιο άμεση επαφή. 

Υποθέτω αν κανεις μαζί του εξωσωματική , σε αναλαμβάνει. Ξέρω ότι ασχολείται μόνο με δύσκολες περιπτώσεις πλέον.. ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις! Εύχομαι γρήγορα να έχεις ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Υποθέτω αν κανεις μαζί του εξωσωματική , σε αναλαμβάνει. Ξέρω ότι ασχολείται μόνο με δύσκολες περιπτώσεις πλέον.. ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις! Εύχομαι γρήγορα να έχεις ευχάριστα!!

Ακριβώς, είναι για πιο εξειδικευμενες περιπτώσεις. Έχει χειρουργησει και συγγενή μου για κύστη ωοθήκης. Είναι έμπειρος και βγάζει μια ηρεμία σαν άνθρωπος. 

Σ ευχαριστώ πολύ!! Και σ εσένα εύχομαι να ναι η τυχερή σου η επόμενη προσπάθεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η satya είπε:

Λυπάμαι πολύ για το αποτελεσμα! Ποιος λέει ότι μονο με 4ης μέρας μένεις? Απίστευτο να το λέει κάποιος αυτό. Μπορείς να τις μεταφέρεις εάν θες εγώ το έχω κάνει

Επειδή εγώ ένα παιδάκι με 4 μέρας για αυτό .εκ τότε από τις 5 φορές μόνο η μια ήταν με βλαστοκυστες και αυτή μηδέν ... για αυτό επιμένει στα 4 ης μέρας . Τώρα έτσι και αλλιώς έχω δυο βλαστοκυστες τι οποίες και σκέφτομαι να βάλω  αυτό το μήνα ..... μου είπε να πάμε με τεχνικό κύκλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. 

Εύχομαι καλή εβδομάδα. Μόνο ευχάριστα να έχουμε. 

@Ν_S μου ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ. 

@sansa ελπίζω σήμερα να βγάλει άκρη. 

Φιλιά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια! Καλη εβδομαδα κι απο εμενα.

@Πιου-πιου μου τωρα θυμηθηκα οτι χθες, νομιζω, ειχες να κανεις χοριακη. Ελπιζω να ηταν ολα καλα!

@Ν_S και παλι καλη επιτυχια! Περιμενουμεεε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια! Καλη εβδομαδα κι απο εμενα.

@Πιου-πιου μου τωρα θυμηθηκα οτι χθες, νομιζω, ειχες να κανεις χοριακη. Ελπιζω να ηταν ολα καλα!

@Ν_S και παλι καλη επιτυχια! Περιμενουμεεε!!! 

Ναι ναι. Όλα πολύ καλά. Υπομονή τώρα μέχρι τον υπέρηχο. Αργεί ακόμα! 

Άντε κορίτσια να έχουμε πολλές επιτυχίες το 2019. Για την ακρίβεια όλες! Εμβρυομεταφορα και μωράκι/α. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ναι ναι. Όλα πολύ καλά. Υπομονή τώρα μέχρι τον υπέρηχο. Αργεί ακόμα! 

Άντε κορίτσια να έχουμε πολλές επιτυχίες το 2019. Για την ακρίβεια όλες! Εμβρυομεταφορα και μωράκι/α. ???

Μπραβο πιου πιου μου! Πολυ χαιρομαι! Με το καλπ λοιπον ο υπέρηχος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Μπραβο πιου πιου μου! Πολυ χαιρομαι! Με το καλπ λοιπον ο υπέρηχος! 

Με το καλοοοο!!!! @Πιου-πιου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η satya είπε:

Δεν τον λένε τυχαία Μάγο! ?

Μακαρι λοιπον ο μαγος να κανει τα μαγικα του και να ερθει το θαυμα μας!!!εχω εμπειρια απο τον αδερφο μου...μας εφερε μια φορα το θαυμα στην οικογενεια....ελπιζω απο αυριο ολα να ειναι με την τυχη μου!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kokotsalo είπε:

Μακαρι λοιπον ο μαγος να κανει τα μαγικα του και να ερθει το θαυμα μας!!!εχω εμπειρια απο τον αδερφο μου...μας εφερε μια φορα το θαυμα στην οικογενεια....ελπιζω απο αυριο ολα να ειναι με την τυχη μου!!!!?

Θα είναι κοριτσάκι μου, αρκεί να το πιστέψεις! και να πας με την καλύτερη διάθεση! Πας για ετ αύριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Raf123 τί ένστικτο έχεις? Τί νομίζεις ότι θα είναι? Κορίτσια να ρωτήσω, για βαφή μαλλιών έχετε συζητήσει με το γιατρό σας? Εγώ δεν τον είχα ρωτήσει, και περιμένω το ραντεβού σε δύο εβδομάδες με μια λίστα ερωτήσεις γιατί έχω να τον δω πριν την αυχενική που την έκανα αλλού και ντρέπομαι να του τηλεφωνήσω τώρα για αυτό μόνο.
    • Καλημέρα κορίτσια μου ..... Φαίνονται σούπερ για 7η  ημέρα μετα την ωορρηξία πιστεύω 🥰🥰🥰
    • Μπορείς να βάλεις κ στα κομμάτια… τα αλεσμένα τα κανεις σαν σούπα; Εμένα δε του άρεσαν τα έφτυνε του άρεσε να είναι πιο πυκνή σούπα σαν βελουτε ας πούμε!    θα του δείξεις εσυ πως τρώει αν θες καθοδηγείς εγώ μπορεί κ να το έκανα αλλά έκανα ότι έτρωγα κ εγώ κ έτσι κ έμαθε!    εμενα πλέον για να τον ταΐσω πρέπει να πεινάει πολύ διαφορετικά τσιρίζει θέλει να τρώει μονος του…  Στα εστιατόρια κτλ του έχω πάντα το πιάτο του π είναι βεντούζα κ του βάζω πάντα μέσα στο πιάτο ότι θέλει να φάει, τα κνει λίγο χαλια στο πάτωμα αλλά εννοείται τα μαζεύω μετά γιατί ντρέπομαι  θα βρείτε τον ρυθμό σας κ οπως είπαν τα κορίτσια το παιδί σε καθοδηγει… εμεις τώρα προσπαθούμε να μάθει το πιρούνι 😂 συνέχεια του πέφτουν από το πιρούνι 
    • Καλημέρα ραμ μου! Εννοείται προχωράμε δυναμικά 🥰 αύριο βρήκα νοσοκομείο που έχει χειρουργικό κ είναι κοντά μου κ θα πάω να το δω! Μακάρι να είναι κάτι απλό όπως λές... Πήγε κ ο άντρας μου για σπερματοδιαγραμμα γιατί έχει να κάνει δύο χρόνια σχεδόν να δούμε που είμαστε κ μετά ανδρολογο να μιλήσει μήπως χρειαστεί βιταμίνες... Οπότε θα το παλέψουμε λίγο μόνοι μας κ ποιος ξέρει μπορεί να τα καταφέρουμε...🙏
    • Όπως αισθάνεσαι πιο ασφαλής, πχ σε φιλικά σπίτια πάρε το σεντονακι μαζί σου και στρώσε το αν είναι να φάτε εκεί. Σε καφετέρια κόψε τα μικρά κομμάτια, ζητα καρεκλάκι για μωρά και άσε τα στα χεράκια της. Τα μισά θα πάνε κάτω,δεν πειράζει. Στο τέλος προσφέρομαι να σκουπίσω πριν φύγουμε, πάντα μου λένε όχι δεν πειράζει. Εσύ με τη μικρή σου θα βάλετε τις βάσεις ανά περίοδο πως θα τρώει. Ακολουθείς το μωρό. Αν τρώει καλά στην πορεία θα μεταβειτε εύκολα και σε φρέσκο γάλα. Εμάς επειδή τρώει λίγα πράγματα της δίνω γάλα σκόνη διότι έχει βιταμίνες, αν την αφήσω μόνο γλυκά και τηγανιτές πατάτες θα τρώει. Κάθε παιδί έχει το tempo του. Ακολουθείς δεν μπορείς να κάνεις πολλά. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...