Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

@Πιου-πιου μου να πω την αλήθεια απο την ημέρα της εμβρυομεταφοράς μέχρι και σήμερα που έχουν περάσει 3 μέρες είμαι αρκετά καλά σχετικά με τις άλλες φορές.. Το μόνο πρόβλημα είναι η τουαλέτα αλλά προσπαθώ να το αντιμετωπίσω με φρούτα. Εσύ έκανες επανεξέταση χοριακής; 

@solokola εγώ κάθε φορά....με την εμβρυομεταφορα υποφέρω....

Τι δαμάσκηνα,τι ακτινίδια,βρώμη κτλ.

Ξεκίνησα effecol και κάνει δουλειά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

κοριτσια καλησπερα ...οσες εχετε περασει τη φαση της διεγερσης ποσες φορες χρειαστηκε να πατε στο κεντρο για παρακολουθηση με υπερηχο?

4 -5 μαζί με αιματολογικες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/2/2019 at 12:41 ΠΜ, ο/η Magaiver είπε:

Καλά μου κοριτσάκια!!! Αρχικά χαίρομαι που η παρέα μεγαλώνει τόσο!!! Έχουμε πολλά καινούργια πρόσωπα στην συζήτηση μας!! Ευχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Εγώ κορίτσια μου χειρουργήθηκα σήμερα. Είχα όντως εξωμητριο. Δεν ειχα πόνο αλλά είδαν αίμα στον υπέρηχο. Εγινε κάτι παραλογο!Γιαυτο μαλλον δεν το βρίσκαν κιόλας. Πέρσι είχα αφαιρέσει την σαλπιγγα την δεξιά επειδή ήταν υδροσαλπιγγα. Και κορίτσια το έμβρυο ήταν σε ένα υπόλοιπομενο κομμάτι της σαλπιγγας εκείνης. Δεν μου την είχαν κόψει σύριζα και πήγε εκεί και εμφυτευθηκε το έμβρυο. Πόσο παράλογη ιστορία!

Σας ευχαριστώ πολύ που είστε εκεί να ακούτε! Είχα γραφτεί στο φόρουμ τον Ιουλίο όταν ήμουν πάλι σε νοσηλεία. Και να με πάλι σας γράφω από το νοσοκομείο ?

Τότε τον Ιουλίο είχαμε μόλις μάθει το θετικό τεστ της @nikona. Και σε λίγες εβδομάδες θα γεννήσει!!! Τώρα μόλις μάθαμε το θετικό της @Πιου-πιου μας! Τα κορίτσια μας θα γεννήσουν υγιή μωράκια! Είμαι γουρλού! Όταν μπαίνω νοσοκομείο έχουμε υγιή τελειομηνη εγκυμοσύνη! (μην χάσουμε το χιούμορ μας ακόμα και στις δύσκολες καταστάσεις?) Σας στέλνω όση θετική ενέργεια μου έχει απομείνει!

Θα σας διαβάζω όλες τις μέρες αλλά ίσως να μην γράφω τοσο γιατί πρέπει να αναρρωσω από την επέμβαση. Καλή επιτυχία στα κορίτσια με τις χοριακες των επόμενων ημερών!!!

Περαστικά σου ομορφιά μου.. τι να πω.. πέτυχες το Τζακ Ποτ από την ανάποδη. Εύχομαι να είναι η τελευταία φορά που πρέπει να βρεις την δύναμη και εσύ και ο άντρας σου να αντιμετωπίσετε κάτι τόσο δύσκολο... Τα καλύτερα να έρθουν μαζί με την Άνοιξη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakis λυπαμαι πολυ. Κριμα. Κανε κουραγιο. Καλα θα κανεις να αλλαξεις κρντρο. Θα αλλαξει και η ψυχολογια σου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ν_S είπε:

@solokola εγώ κάθε φορά....με την εμβρυομεταφορα υποφέρω....

Τι δαμάσκηνα,τι ακτινίδια,βρώμη κτλ.

Ξεκίνησα effecol και κάνει δουλειά....

Προς το παρόν το αντιμετωπίζω με αποξηραμένα, φρούτα και λιναρόσπορος. Τα φάρμακα τέτοιου είδους τα φοβάμαι λίγο γιατί σχετικά είμαι ευαίσθητη φοβάμαι δλδ μην μου το γυρίσει στο αντίθετο και δεν προλαβαίνω να τρέχω τουαλέτα μετά. Αλλά θα το έχω υπόψη μου το effecol αν δεν την παλέψω τελικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια απο την χιονισμένη Ορεστιάδα! @Papadakis Κρίμα μωρέ αλλά μην χάνεις την πίστη σου όλα θα γίνουν. Καλά θα κάνεις και θα αλλάξεις κέντρο μήπως με κάποιο άλλο πρωτόκολλο μείνεις έγκυος κατευθείαν την άλλη φορά. Και εμείς το σκεφτόμαστε αν δεν έχουμε καλά αποτελέσματα αυτή την φορά και τις υπόλοιπες δύο μέχρι τέλος καλοκαιριού δλδ θα κατέβουμε Αθήνα σε κανέναν ιδιώτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο κέντρο που είμαι έμεινα με την πρώτη και γέννησα τον γιο μου.....όπως σας έχω πει μετά έπαθα ζημιά με τον μαλακα που με ξεγεννησε ..... δεν κάνω διέγερση πάω με φυσικό απλά θεωρώ ότι πριν τα παρατήσω οφείλω να δώσω μια ευκαιρία σε ενα άλλο κέντρο .... 

έχω ήδη κάνει μια πρώτη συνάντηση με τον Μαντουδη και περιμένω να με πάρουν για να μου πουν το κόστος .... 

εχει καμία έμπειρα ;;;;για πέιτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Στο κέντρο που είμαι έμεινα με την πρώτη και γέννησα τον γιο μου.....όπως σας έχω πει μετά έπαθα ζημιά με τον μαλακα που με ξεγεννησε ..... δεν κάνω διέγερση πάω με φυσικό απλά θεωρώ ότι πριν τα παρατήσω οφείλω να δώσω μια ευκαιρία σε ενα άλλο κέντρο .... 

έχω ήδη κάνει μια πρώτη συνάντηση με τον Μαντουδη και περιμένω να με πάρουν για να μου πουν το κόστος .... 

εχει καμία έμπειρα ;;;;για πέιτε 

εγώ είμαι στον Μαντουδη! Για το κόστος άστα... Θα τα πάθεις τα εγκεφαλικά σου λίγο λίγο... Όμως πραγματικά είναι πολύ καλός γιατρός! Προχθές που μπήκα νοσοκομείο ( μένω Γερμανία σε περίπτωση που δεν το ξέρεις)  γιατί είχα το εξωμητριο τον πήρα τηλέφωνο πριν χειρουργήθω. Βοήθησε τοοοοσο πολύ! Είναι πολύ καλή επιλογή! Αλλά ετοιμάσου για πολύ άγρια ξεκαθαρίσματα.. Είναι σκληρός και τα λέει ωμά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σημερα εκανα τις τελευταιες εξετασεις...υπερηχο και αιματος....μπηκα στην τελικη ευθεια...Τριτη ωοληψια!!!!! Ελπιζω ολα να πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kokotsalo είπε:

Κοριτσια σημερα εκανα τις τελευταιες εξετασεις...υπερηχο και αιματος....μπηκα στην τελικη ευθεια...Τριτη ωοληψια!!!!! Ελπιζω ολα να πανε καλα!!!

Μπράβο κορίτσι. Εντάξει οι εξετάσεις; Όλα καλά;

Με το καλό λοιπόν την Τρίτη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

@sansa μου το εφτιαξε το μηχανημα. Οποτε τη Δευτερα να τον καλεσεις οποσδηποτε ! 

Σου το είπε κορίτσι ότι το έφτιαξε;Ούτως ή άλλως θα τον καλούσα τη Δευτέρα για να δω τί γίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπράβο κορίτσι. Εντάξει οι εξετάσεις; Όλα καλά;

Με το καλό λοιπόν την Τρίτη! 

19 ωοθυλακια....πολυ σουπερ για τα 42 μου....LH....0.87....prg...0.30....E2...1988.....νομιζω καλα....εσεις τι λετε???ευχαριστω πολυ πιουακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kokotsalo είπε:

Κοριτσια σημερα εκανα τις τελευταιες εξετασεις...υπερηχο και αιματος....μπηκα στην τελικη ευθεια...Τριτη ωοληψια!!!!! Ελπιζω ολα να πανε καλα!!!

μπραβο σου να σ πανε ολα υπεροχα ..καλη επιτυχια για την τριτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xrisanthi είπε:

μπραβο σου να σ πανε ολα υπεροχα ..καλη επιτυχια για την τριτη!!!

Ευχαριστω Χρυσανθη....ευχομαι και σε σενα τα καλυτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Βεβαια στο τελος ξυριζουν τον γαμπρο....☺☺☺☺....θα παλεψουνε και θα πετυχουμε!!!!

Παλεψουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

19 ωοθυλακια....πολυ σουπερ για τα 42 μου....LH....0.87....prg...0.30....E2...1988.....νομιζω καλα....εσεις τι λετε???ευχαριστω πολυ πιουακι!!!

Πολύ καλά τί λες τώρα. Είσαι σούπερ. Και προγεστερόνη σούπερ για ετ. Και οιστραδιόλη δείχνει ότι έχεις ώριμα και με περιεχόμενο. Και δεν είναι πολύ ψηλά για υπερδιέγερση. 

Μπράβο κορίτσι μου. Όλα θα πάνε καλά.  Άντε με το καλό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πολύ καλά τί λες τώρα. Είσαι σούπερ. Και προγεστερόνη σούπερ για ετ. Και οιστραδιόλη δείχνει ότι έχεις ώριμα και με περιεχόμενο. Και δεν είναι πολύ ψηλά για υπερδιέγερση. 

Μπράβο κορίτσι μου. Όλα θα πάνε καλά.  Άντε με το καλό. 

Δεν ξερω γιατι....και απο που πηγαζει....αυτη τη φορα εχω μια αισιοδοξια οτι ολα θα πανε καλα...κατι σαν προαισθημα βαθια μεσα μου....ευχομαι να βγω αληθινη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kokotsalo είπε:

19 ωοθυλακια....πολυ σουπερ για τα 42 μου....LH....0.87....prg...0.30....E2...1988.....νομιζω καλα....εσεις τι λετε???ευχαριστω πολυ πιουακι!!!

Super δεν λες τιποτα!!!! Να σου πάνε όλα καλά κορίτσι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zeta. είπε:

Super δεν λες τιποτα!!!! Να σου πάνε όλα καλά κορίτσι!!!!!!

Σε ευχαριστω πολυ @Zeta. Τωρα που θα κατσω και απο την δουλεια....μεχρι την χοριακη... θα κραταμε παρεα !!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Kokotsalo καλη επιτυχια!!! 

Ευχαριστω πολυ @nikona...ελπιζω σε ενα καλυτερο αυριο...???!!!λιγο δυσκολο μου πεφτει το διαστημα μετα την ετ...αλλά πιστευω με εσας παρεα...θα το αντεξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Ευχαριστω πολυ @nikona...ελπιζω σε ενα καλυτερο αυριο...???!!!λιγο δυσκολο μου πεφτει το διαστημα μετα την ετ...αλλά πιστευω με εσας παρεα...θα το αντεξω!!!

Εννοειται!! Εδω ολες μαζι θα ειμαστε!! Ολα θα πανε καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...