Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Νικονα μου, θα ξανακάνω μια την Κυριακή. Σε τέσσερις δηλαδή. 

Οδηγίες δεν έχω πέραν των γνωστών. Λίγη προσοχή κλπ. Θα κόψω την κορτιζόνη μόνο από φάρμακα. Να φάω και ένα γλυκάκι βρε παιδί μου. Χαχαχαχα. Εσύ σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα; Με όλα αυτά περνάει ο καιρός και ξεχνιόμαστε.

Στην 34η πρέπει να είναι το κορίτσι μας... θυμάμαι οτι η ημερομηνία της είναι 4 Απριλίου... Άντε να το χαρείς  τώρα σιγά σιγά @Πιου-πιου μου!!! Να φας κ το γλυκάκι σου!!! Να έχεις μία τελειομανή εγκυμοσύνη!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

@jazz μου και @HopHop.

Ο ορός αυτος ειναι ενας ορος με συστατικα τη σογια κ το αυγο. Η χρηση του ειναι σε ασθενεις που δεν μπορουν να σιτιστουν απο το στομα και πρεπει να δοθει τροφη μεσω ορου. Ουσιαστικα ειναι ορός λιπιδίων. 

Θεωρητικα, λενε οτι βοηθαει το περιβαλλον της μητρας. Και το κανει πιο φιλικο για εμφυτευση. Καποιοι ερευνητες ισχυριζονται οτι ριχνει τα νκ κυτταρα της μητρας. 

Ειναι πολυ φθηνος. Εγω τον πηρα 7,5€.

Τον καναμε την ημερα της ετ, πριν την ετ. Και αφου πετυχαμε τον επαναλαβαμε ενα μηνα μετα. 

Πρεπει να ειναι παρών αναισθησιολογος (τον πληρωσαμε 100€ καθε φορα) διοτι υπαρχει πιθανοτητα αλλεργικης αντιδρασης. Οποτε θα χορηγήσει κορτιζόνη. 

Τωρα αν βοηθησε αυτο να πετύχουμε δεν ξερω. 

Αν επιτρεπεται @HopHop σε ποια πολη εισαι κ στον πρότειναν? Εμεις καναμε την προσπάθεια στη Θεσσαλονικη. 

Και ποιος 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

@jazz μου και @HopHop.

Ο ορός αυτος ειναι ενας ορος με συστατικα τη σογια κ το αυγο. Η χρηση του ειναι σε ασθενεις που δεν μπορουν να σιτιστουν απο το στομα και πρεπει να δοθει τροφη μεσω ορου. Ουσιαστικα ειναι ορός λιπιδίων. 

Θεωρητικα, λενε οτι βοηθαει το περιβαλλον της μητρας. Και το κανει πιο φιλικο για εμφυτευση. Καποιοι ερευνητες ισχυριζονται οτι ριχνει τα νκ κυτταρα της μητρας. 

Ειναι πολυ φθηνος. Εγω τον πηρα 7,5€.

Τον καναμε την ημερα της ετ, πριν την ετ. Και αφου πετυχαμε τον επαναλαβαμε ενα μηνα μετα. 

Πρεπει να ειναι παρών αναισθησιολογος (τον πληρωσαμε 100€ καθε φορα) διοτι υπαρχει πιθανοτητα αλλεργικης αντιδρασης. Οποτε θα χορηγήσει κορτιζόνη. 

Τωρα αν βοηθησε αυτο να πετύχουμε δεν ξερω. 

Αν επιτρεπεται @HopHop σε ποια πολη εισαι κ στον πρότειναν? Εμεις καναμε την προσπάθεια στη Θεσσαλονικη. 

Και ποιος πρότεινε την χρήση του και με ποια "διάγνωση"??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ν_S είπε:

Όχι μόνο υπογονιμότητα αλλά και τερατοεννεσεις! Υπάρχει ένα φυτικό που μπορείς να το πάρεις λέγεται armolipid! Κάνει δουλειά.....

Σ ευχαριστώ πολύ!!Θα ρωτήσω  την παθολόγο!!!Δν ήξερα κ για τερατογέννεση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μου κοριτσάκια!!! Αρχικά χαίρομαι που η παρέα μεγαλώνει τόσο!!! Έχουμε πολλά καινούργια πρόσωπα στην συζήτηση μας!! Ευχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Εγώ κορίτσια μου χειρουργήθηκα σήμερα. Είχα όντως εξωμητριο. Δεν ειχα πόνο αλλά είδαν αίμα στον υπέρηχο. Εγινε κάτι παραλογο!Γιαυτο μαλλον δεν το βρίσκαν κιόλας. Πέρσι είχα αφαιρέσει την σαλπιγγα την δεξιά επειδή ήταν υδροσαλπιγγα. Και κορίτσια το έμβρυο ήταν σε ένα υπόλοιπομενο κομμάτι της σαλπιγγας εκείνης. Δεν μου την είχαν κόψει σύριζα και πήγε εκεί και εμφυτευθηκε το έμβρυο. Πόσο παράλογη ιστορία!

Σας ευχαριστώ πολύ που είστε εκεί να ακούτε! Είχα γραφτεί στο φόρουμ τον Ιουλίο όταν ήμουν πάλι σε νοσηλεία. Και να με πάλι σας γράφω από το νοσοκομείο ?

Τότε τον Ιουλίο είχαμε μόλις μάθει το θετικό τεστ της @nikona. Και σε λίγες εβδομάδες θα γεννήσει!!! Τώρα μόλις μάθαμε το θετικό της @Πιου-πιου μας! Τα κορίτσια μας θα γεννήσουν υγιή μωράκια! Είμαι γουρλού! Όταν μπαίνω νοσοκομείο έχουμε υγιή τελειομηνη εγκυμοσύνη! (μην χάσουμε το χιούμορ μας ακόμα και στις δύσκολες καταστάσεις?) Σας στέλνω όση θετική ενέργεια μου έχει απομείνει!

Θα σας διαβάζω όλες τις μέρες αλλά ίσως να μην γράφω τοσο γιατί πρέπει να αναρρωσω από την επέμβαση. Καλή επιτυχία στα κορίτσια με τις χοριακες των επόμενων ημερών!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η jazz είπε:

Και ποιος 

 

Και ποιος πρότεινε την χρήση του και με ποια "διάγνωση"??

Η εξωσωματικος μου. Με καμια διαγνωση jazz μου. Ειναι ενα ενδεχομενως βοηθητικο στοιχειο στην ολη διαδικασια το οποιο καποιοι εξωσωματικοι χρησιμοποιουν ανελλιπως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Καλά μου κοριτσάκια!!! Αρχικά χαίρομαι που η παρέα μεγαλώνει τόσο!!! Έχουμε πολλά καινούργια πρόσωπα στην συζήτηση μας!! Ευχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Εγώ κορίτσια μου χειρουργήθηκα σήμερα. Είχα όντως εξωμητριο. Δεν ειχα πόνο αλλά είδαν αίμα στον υπέρηχο. Εγινε κάτι παραλογο!Γιαυτο μαλλον δεν το βρίσκαν κιόλας. Πέρσι είχα αφαιρέσει την σαλπιγγα την δεξιά επειδή ήταν υδροσαλπιγγα. Και κορίτσια το έμβρυο ήταν σε ένα υπόλοιπομενο κομμάτι της σαλπιγγας εκείνης. Δεν μου την είχαν κόψει σύριζα και πήγε εκεί και εμφυτευθηκε το έμβρυο. Πόσο παράλογη ιστορία!

Σας ευχαριστώ πολύ που είστε εκεί να ακούτε! Είχα γραφτεί στο φόρουμ τον Ιουλίο όταν ήμουν πάλι σε νοσηλεία. Και να με πάλι σας γράφω από το νοσοκομείο ?

Τότε τον Ιουλίο είχαμε μόλις μάθει το θετικό τεστ της @nikona. Και σε λίγες εβδομάδες θα γεννήσει!!! Τώρα μόλις μάθαμε το θετικό της @Πιου-πιου μας! Τα κορίτσια μας θα γεννήσουν υγιή μωράκια! Είμαι γουρλού! Όταν μπαίνω νοσοκομείο έχουμε υγιή τελειομηνη εγκυμοσύνη! (μην χάσουμε το χιούμορ μας ακόμα και στις δύσκολες καταστάσεις?) Σας στέλνω όση θετική ενέργεια μου έχει απομείνει!

Θα σας διαβάζω όλες τις μέρες αλλά ίσως να μην γράφω τοσο γιατί πρέπει να αναρρωσω από την επέμβαση. Καλή επιτυχία στα κορίτσια με τις χοριακες των επόμενων ημερών!!!

Μαγκ μου δυστυχως επιβεβαιωθηκε το σεναριο της εξωμητριου κυησης. Λυπαμαι παρα πολυ για ολο αυτο. 

Καλη αναρρωση σου ευχομαι. Σιδερενια. 

Ειμαι σιγουρη οτι η επομενη σας φορα θα ειναι η τυχερη! 

Προς στιγμην κοιτα να γινεις καλα. Εμεις θα ειμαστε εδω για σενα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου μου ωραια λοιπον. Ολα θα ειναι τελεια!!! Να προσεχεις οσο μπορεις απο την πλευρα σου. Με το καλο η επαναληπτικη χοριακη. 

Εγω σημερα κλεινω την 34η κ μπαινω στην 35η. Ο μπεμπης μας ειναι 2.450γρμ. τον ειδαμε την Τριτη το βραδυ. 

Το ζετάκι @zeta13 μας καλα θυμάται!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Η εξωσωματικος μου. Με καμια διαγνωση jazz μου. Ειναι ενα ενδεχομενως βοηθητικο στοιχειο στην ολη διαδικασια το οποιο καποιοι εξωσωματικοι χρησιμοποιουν ανελλιπως. 

Ευχαριστώ.. εσύ με την Μιμή Κύρου ήσουν, ή τα έχω μπερδέψει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Ευχαριστώ.. εσύ με την Μιμή Κύρου ήσουν, ή τα έχω μπερδέψει;;

Καλημερα jazz μου! Ναι, με την κα. Κύρου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Καλά μου κοριτσάκια!!! Αρχικά χαίρομαι που η παρέα μεγαλώνει τόσο!!! Έχουμε πολλά καινούργια πρόσωπα στην συζήτηση μας!! Ευχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Εγώ κορίτσια μου χειρουργήθηκα σήμερα. Είχα όντως εξωμητριο. Δεν ειχα πόνο αλλά είδαν αίμα στον υπέρηχο. Εγινε κάτι παραλογο!Γιαυτο μαλλον δεν το βρίσκαν κιόλας. Πέρσι είχα αφαιρέσει την σαλπιγγα την δεξιά επειδή ήταν υδροσαλπιγγα. Και κορίτσια το έμβρυο ήταν σε ένα υπόλοιπομενο κομμάτι της σαλπιγγας εκείνης. Δεν μου την είχαν κόψει σύριζα και πήγε εκεί και εμφυτευθηκε το έμβρυο. Πόσο παράλογη ιστορία!

Σας ευχαριστώ πολύ που είστε εκεί να ακούτε! Είχα γραφτεί στο φόρουμ τον Ιουλίο όταν ήμουν πάλι σε νοσηλεία. Και να με πάλι σας γράφω από το νοσοκομείο ?

Τότε τον Ιουλίο είχαμε μόλις μάθει το θετικό τεστ της @nikona. Και σε λίγες εβδομάδες θα γεννήσει!!! Τώρα μόλις μάθαμε το θετικό της @Πιου-πιου μας! Τα κορίτσια μας θα γεννήσουν υγιή μωράκια! Είμαι γουρλού! Όταν μπαίνω νοσοκομείο έχουμε υγιή τελειομηνη εγκυμοσύνη! (μην χάσουμε το χιούμορ μας ακόμα και στις δύσκολες καταστάσεις?) Σας στέλνω όση θετική ενέργεια μου έχει απομείνει!

Θα σας διαβάζω όλες τις μέρες αλλά ίσως να μην γράφω τοσο γιατί πρέπει να αναρρωσω από την επέμβαση. Καλή επιτυχία στα κορίτσια με τις χοριακες των επόμενων ημερών!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.... ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ Κ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.... ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΟΛΑ ΑΝ Σ ΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver μου καλή ανάρρωση ! Σε θαυμάζω για το κουράγιο σου και τη δύναμη σου ! Σ'αγαπάμε πολύ κοριτσάκι !!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa μου μίλησα προχθες (Τρίτη) μαζί του και μου είπε ότι το έφτιαξε. Επίσης μου επιβεβαίωσε ότι θα μου έχει αποτέλεσμα σήμερα.... Θα τον πάρω το μεσημεράκι και θα σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η satya είπε:

Σε έχω στο μυαλό μου! Να έχεις τέλεια αποτελεσματα! ❤️

Thanks αγάπη ! Μέχρι το μεσημέρι θα έχω αποτέλεσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver καλή ανάρρωση. Σε αγαπάμε. Είμαστε μαζί σου. Την επόμενη φορά θα πάνε όλα όπως πρέπει. Θα είναι η τυχερή σου!!!

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ καλά αποτελέσματα. Άντε άντε να παίρνετε σειρά παρακαλώ. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

Γειά σας κορίτσια! Τελικά έκανα την εμβρυομεταφορά μου σήμερα! ?Κατάφερε να επιζήσει το εμβρυάκι μέχρι σήμερα τουλάχιστον. Άντε να δούμε τώρα πως θα πάει!!

Καλή επιτυχία! Να πάνε όλα υπέροχα σου εύχομαι!

@Magaiver είσαι η μασκότ του topic, είσαι η δύναμη όλων μας και είσαι ένα αξιοθαύμαστο πλάσμα! Σε αγαπάμε με όλη μας την καρδιά. Επειδή ένας Magaiver είναι πολυμήχανος έτσι και τα εβρυάκια σου θα βρουν το δρόμο την επόμενη φορά είμαι σίγουρη!

@Πιου-πιου αγαπημένη τι υπέροχα που είναι όλα, να δεις που θα έχουμε δίδυμα αυτή τη φορά!! και είπαμε ε? μην ξεχνιόμαστε εαν είναι δίδυμα δεν θέλω φωνές από την συμπεθέρα! 

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ περιμένουμε εναγωνίως τα αποτελέσματα του Νίκα!

@marillia καλή σου επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια❤

@Magaiver κοριτσάκι μου γλυκό καλή ανάρρωση κι είμαι σίγουρη ότι η επόμενη φορά θα είναι ή τυχερή σας.

@Πιου-πιου αγάπη μου θέλω κι εύχομαι να περάσεις μία ευχάριστη εγκυμοσύνη κ πανω απ όλα να κρατησεις στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι (ή και δύο γιατί φαγώθηκε και ή @satya αλλά θα στη κανονισω εγώ όταν ανεβω)

@nikona με το καλό να υποδεχθειτε το μπεμπη σας!

@marillia καλη αρχή!!! Το μαρτιο ε;κι εγώ το μαρτιο ξεκιναω.

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου!

Εγώ κορίτσια θα κάνω τη παραπάνω εβδομάδα διάνοιξη και δοκιμαστική εμβρυομεταφορα και όταν αδιαθετησω ξεκιναω διέγερση.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια❤

@Magaiver κοριτσάκι μου γλυκό καλή ανάρρωση κι είμαι σίγουρη ότι η επόμενη φορά θα είναι ή τυχερή σας.

@Πιου-πιου αγάπη μου θέλω κι εύχομαι να περάσεις μία ευχάριστη εγκυμοσύνη κ πανω απ όλα να κρατησεις στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι (ή και δύο γιατί φαγώθηκε και ή @satya αλλά θα στη κανονισω εγώ όταν ανεβω)

@nikona με το καλό να υποδεχθειτε το μπεμπη σας!

@marillia καλη αρχή!!! Το μαρτιο ε;κι εγώ το μαρτιο ξεκιναω.

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου!

Εγώ κορίτσια θα κάνω τη παραπάνω εβδομάδα διάνοιξη και δοκιμαστική εμβρυομεταφορα και όταν αδιαθετησω ξεκιναω διέγερση.

 

Με το καλό γλυκιά μου!!Σε 2 εβδομάδες περίπου που θα αδιαθετήσω ξεκινάω!!Καλή μας τύχη!!Θα χουμε ανοιξιάτικα σποράκια που θα πάειιιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Με το καλό γλυκιά μου!!Σε 2 εβδομάδες περίπου που θα αδιαθετήσω ξεκινάω!!Καλή μας τύχη!!Θα χουμε ανοιξιάτικα σποράκια που θα πάειιιιι!!!

Ωραία θα έχουμε μία εβδομάδα διαφορα,καλη μας επιτυχία λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή ανάρρωση @Magaiver μου. Το εμβρυάκι σου εμφυτεύτηκε, αλλά δυστυχώς σε λάθος σημείο... Το επόμενο όμως θα τα καταφέρει θα δεις❤️     

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 ευχαριστω πολυ.

Καλη επιτυχια και σε σενα!

Θα την κανεις την διαδικασια στο νοσοκομείο? Στα ιωαννινα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Καλά μου κοριτσάκια!!! Αρχικά χαίρομαι που η παρέα μεγαλώνει τόσο!!! Έχουμε πολλά καινούργια πρόσωπα στην συζήτηση μας!! Ευχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Εγώ κορίτσια μου χειρουργήθηκα σήμερα. Είχα όντως εξωμητριο. Δεν ειχα πόνο αλλά είδαν αίμα στον υπέρηχο. Εγινε κάτι παραλογο!Γιαυτο μαλλον δεν το βρίσκαν κιόλας. Πέρσι είχα αφαιρέσει την σαλπιγγα την δεξιά επειδή ήταν υδροσαλπιγγα. Και κορίτσια το έμβρυο ήταν σε ένα υπόλοιπομενο κομμάτι της σαλπιγγας εκείνης. Δεν μου την είχαν κόψει σύριζα και πήγε εκεί και εμφυτευθηκε το έμβρυο. Πόσο παράλογη ιστορία!

Σας ευχαριστώ πολύ που είστε εκεί να ακούτε! Είχα γραφτεί στο φόρουμ τον Ιουλίο όταν ήμουν πάλι σε νοσηλεία. Και να με πάλι σας γράφω από το νοσοκομείο ?

Τότε τον Ιουλίο είχαμε μόλις μάθει το θετικό τεστ της @nikona. Και σε λίγες εβδομάδες θα γεννήσει!!! Τώρα μόλις μάθαμε το θετικό της @Πιου-πιου μας! Τα κορίτσια μας θα γεννήσουν υγιή μωράκια! Είμαι γουρλού! Όταν μπαίνω νοσοκομείο έχουμε υγιή τελειομηνη εγκυμοσύνη! (μην χάσουμε το χιούμορ μας ακόμα και στις δύσκολες καταστάσεις?) Σας στέλνω όση θετική ενέργεια μου έχει απομείνει!

Θα σας διαβάζω όλες τις μέρες αλλά ίσως να μην γράφω τοσο γιατί πρέπει να αναρρωσω από την επέμβαση. Καλή επιτυχία στα κορίτσια με τις χοριακες των επόμενων ημερών!!!

Οοο @Magaiver πολύ λυπάμαι....!

Να είσαι δυνατή....Εσύ....Και ολα θα γίνουν!

Προέχει η υγεία Σου!!!!

Σε φιλώ

Είμαστε εδώ... Ότι χρειαστείς!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Bloublou85 ευχαριστω πολυ.

Καλη επιτυχια και σε σενα!

Θα την κανεις την διαδικασια στο νοσοκομείο? Στα ιωαννινα? 

Ναι και φοβαμαι πολύ γιατί μου έδωσε κ ένα χάπι να βάλω πριν το cytotec κ διαβάζω ότι είναι για πρόκληση αποβολής.φοβαμαι μήπως κάνει αιμοραγία κ μετά δεν έρθει περίοδος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...