Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ωωω τελεια μαζι..... μονο π εγω θα κανω σε 2 φασεις την εξωσωματικη λογο πολυκυστικων για ν μην παθω υπερδιεγερση!!!! ευχομαι ολα ν μας πανε καλα ειναι η πρωτη μ προσπαθεια!!!

Και ένα πρώτη φορά κ με πολυκυστικές κ γω!!Την Δευτέρα θα πάρω τα φάρμακα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Και ένα πρώτη φορά κ με πολυκυστικές κ γω!!Την Δευτέρα θα πάρω τα φάρμακα!!

εγω τα εχω παρει απο τν νοεμβριο π περασα επιτροπη.....!!! κ εσυ σε 2 φασεις θα την κανεις δηλαδη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xrisanthi είπε:

 

εγω τα εχω παρει απο τν νοεμβριο π περασα επιτροπη.....!!! κ εσυ σε 2 φασεις θα την κανεις δηλαδη?

Μου είπε κ μένα ο γιατρός μου ότι φοβάται την υπερδιέργεση!!Για αρχή μάλλον όχι!!Θα ξεκινήσουμε μου είπε 2 μέρα περιόδου τις ενέσεις κ βλέπουμε στην πορεία μου είπε!!Τον Νοέμβρη που έκανα σπερματέγχυση έκανα τις ενέσεις αλτερμον τις λιγότερες μονάδες 75 κ ωρίμασαν 2 ωάρια!!Τώρα να δούμε!!Ποιές ενέσεις θα κάνεις εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

@Papadakis Αν και πολύ άδικο αυτό που σου συνέβη πιστεύω ότι σύντομα θα τα καταφέρεις!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Μου είπε κ μένα ο γιατρός μου ότι φοβάται την υπερδιέργεση!!Για αρχή μάλλον όχι!!Θα ξεκινήσουμε μου είπε 2 μέρα περιόδου τις ενέσεις κ βλέπουμε στην πορεία μου είπε!!Τον Νοέμβρη που έκανα σπερματέγχυση έκανα τις ενέσεις αλτερμον τις λιγότερες μονάδες 75 κ ωρίμασαν 2 ωάρια!!Τώρα να δούμε!!Ποιές ενέσεις θα κάνεις εσύ?

να σπω την αληθεια δεν ξερω ποιες ενεσεις ειναι για την διεγερση ειναι πολλα τα φαρμακα θα με καθοδηγησει ο γιατρος δευτερη μερα περιοδου π θα με δει κ θα ξεκινησουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

 

εγω τα εχω παρει απο τν νοεμβριο π περασα επιτροπη.....!!! κ εσυ σε 2 φασεις θα την κανεις δηλαδη?

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Μου είπε κ μένα ο γιατρός μου ότι φοβάται την υπερδιέργεση!!Για αρχή μάλλον όχι!!Θα ξεκινήσουμε μου είπε 2 μέρα περιόδου τις ενέσεις κ βλέπουμε στην πορεία μου είπε!!Τον Νοέμβρη που έκανα σπερματέγχυση έκανα τις ενέσεις αλτερμον τις λιγότερες μονάδες 75 κ ωρίμασαν 2 ωάρια!!Τώρα να δούμε!!Ποιές ενέσεις θα κάνεις εσύ?

Κορίτσια καλησπέρα και εγώ με πολυκυστικες  και φοβόμουν  για υπερδιέγερση  αλλά όλα πήγαν  καλά εύχομαι  να παν και σε σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Μου είπε κ μένα ο γιατρός μου ότι φοβάται την υπερδιέργεση!!Για αρχή μάλλον όχι!!Θα ξεκινήσουμε μου είπε 2 μέρα περιόδου τις ενέσεις κ βλέπουμε στην πορεία μου είπε!!Τον Νοέμβρη που έκανα σπερματέγχυση έκανα τις ενέσεις αλτερμον τις λιγότερες μονάδες 75 κ ωρίμασαν 2 ωάρια!!Τώρα να δούμε!!Ποιές ενέσεις θα κάνεις εσύ?

εχω καποιες στο ψυγειο κ τωρα π διαβασα μαλλον αυτες ειναι bemfola λεγονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Glyka88 είπε:

 

Κορίτσια καλησπέρα και εγώ με πολυκυστικες  και φοβόμουν  για υπερδιέγερση  αλλά όλα πήγαν  καλά εύχομαι  να παν και σε σας.....

καλησπερα κοριτσι μ....μπραβο σ!!!! τις ενεσεις τις εκανες μονη σ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια από χθες με έχουν πιάσει πόνοι περιόδου :(( και έχω απογοητευθεί παρά πολύ ..το Σάββατο περιμένω κανονικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sansa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.Τί κάνετε;Να καλοσωρίσω και τις καινούργιες κοπέλες,καλή επιτυχία  εύχομαι.Οι υπόλοιπες πώς είστε;Magaiver τί γίνεται,έχουμε κανένα νέο;Πιου-πιου διάβασα ότι έφτασαν οι μέρες για τη χοριακή,εύχομαι ένα τριψήφιο νούμερο.Εγώ κορίτσια εχθές αδιαθέτησα και αύριο έχω ραντεβού για υπέρηχο και αιματολογικές,ξεκινάω και άλλη διέγερση αν βέβαια ο κύκλος είναι καλός.Ο Νίκας δε μου έβγαλε ακόμα τα αποτελέσματα,μου είπε σήμερα στο τηλέφωνο ότι χάλασε το ηλεκτρονικό μικροσκόπιο,είναι δυνατόν;Ελπίζει να το φτιάξει σύντομα,αλλά μου είπε ότι έχει βελτιωθεί το δείγμα από το περσινό,όμως η φλεγμονή δεν έχει υποχωρήσει,θα χρειαστεί κι άλλη θεραπεία,θα μου πει ακριβώς στο πόρισμα.Δεν υπάρχει αυτή η ταλαιπωρία,περιμένω τώρα το πόρισμα,ελπίζω σύντομα να το στείλει και να μιλήσουμε για τη θεραπεία.Έτσι λοιπόν αποφάσισα να κάνω και13η ωοληψία,ελπίζω ο αριθμός να είναι και τυχερός,ότι μαζέψω όφελος θα είναι.Ελπίζω μόνο να μη χρειαστεί επανεξέταση,δε θα το αντέξω.

Αχ βρε Sansa μου... Έχεις που έχεις κ εσύ την αγωνία σου, καθυστέρησαν κ τα αποτελέσματα... Να δεις όμως που όλη αυτή η ταλαιπωρια θα σε δικαιώσει... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Μου άφησε πλακούντα μετά την γεννά και κάνοντας μου αποξυση μου κατέστρεψε το ενδομήτριο :((

Πω βρε κορίτσι... Βαρύ... αφού γλυτωσες την σηψαιμία... Να σου πάνε όλα καλά αυτη τη φορά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

εχω καποιες στο ψυγειο κ τωρα π διαβασα μαλλον αυτες ειναι bemfola λεγονται!!!

Ναι αυτές είναι!!Εγώ Πέμπτη θα ξέρω κ Δευτέρα θα τις πάρω απ το Ικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Εγώ σήμερα πήγα για ωοληψία. Τόσο καιρό έκανα διέγερση σε τροποποιημένο φυσικό κύκλο.Ενώ φαινόντουσαν στον υπέρηχο 4 ωοθηλάκια τελικά μόνο ένα ωάριο μου πήραν αρα 50/50 η πιθανότητες αν γονιμοποιηθεί. Αύριο θα μάθω και είμαι λίγο αγχωμένη! @Magaiver μου πως είσαι εσυ; πήγες για υπέρηχο σήμερα;

@sokola4 ένα και Καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια μου κολλάει πολύ σήμερα κ βλέπω τα μηνύματα σας μπερδεμένα... δεν είχαμε νέα από την Mag ε;;;

@Zeta. Ούτε εγώ είδα κάτι!

@Magaiver κουκλιτσα μας τι γίνεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver σε σκεφτομαστε

@Bloublou85 μιλησες με τον γιατρο? Θα ξεκινησετε δηλαδη νεα διεγερσηε το καλο! Αδιαθετησες; 

@sokola4 ευχομαι να ειναι το τυχερο σας! Κι εγω στην τελευταια διεγερση που εκανα μεγαλωσαν 10 ωοθηλακια αλλα μονο τρια ειχαν μεσα ωάρια.Συμβαινουν συχνα αυτα.

@sansaούλα με το καλο και το πορισμα και η νεα διεγερση..!! Μακαρι να ειναι καλος ο κυκλος! 

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Magaiver σε σκεφτομαστε

@Bloublou85 μιλησες με τον γιατρο? Θα ξεκινησετε δηλαδη νεα διεγερσηε το καλο! Αδιαθετησες; 

@sokola4 ευχομαι να ειναι το τυχερο σας! Κι εγω στην τελευταια διεγερση που εκανα μεγαλωσαν 10 ωοθηλακια αλλα μονο τρια ειχαν μεσα ωάρια.Συμβαινουν συχνα αυτα.

@sansaούλα με το καλο και το πορισμα και η νεα διεγερση..!! Μακαρι να ειναι καλος ο κυκλος! 

 

 

 

 

 

 

Ναι νικονα αδιαθετησα τελειώσαμε κιόλας,μαλλον θα ξεκινησω στην επόμενη ναι μεθαύριο έχουμε ραντεβού να μας πει τι θα γίνει.πρεπει να κάνω διάνοιξη κ θέλω να προτείνω να τη κάνει στην ωοληψία αλλά δεν ξέρω αν γίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Πω βρε κορίτσι... Βαρύ... αφού γλυτωσες την σηψαιμία... Να σου πάνε όλα καλά αυτη τη φορά!!!

Σε ευχαριστώ πολύ , έαν Και από χθες με έχουν πιάσει πόνοι περιόδου και δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Magaiver σε σκεφτομαστε

@Bloublou85 μιλησες με τον γιατρο? Θα ξεκινησετε δηλαδη νεα διεγερσηε το καλο! Αδιαθετησες; 

@sokola4 ευχομαι να ειναι το τυχερο σας! Κι εγω στην τελευταια διεγερση που εκανα μεγαλωσαν 10 ωοθηλακια αλλα μονο τρια ειχαν μεσα ωάρια.Συμβαινουν συχνα αυτα.

@sansaούλα με το καλο και το πορισμα και η νεα διεγερση..!! Μακαρι να ειναι καλος ο κυκλος! 

 

 

 

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ @nikona μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι νικονα αδιαθετησα τελειώσαμε κιόλας,μαλλον θα ξεκινησω στην επόμενη ναι μεθαύριο έχουμε ραντεβού να μας πει τι θα γίνει.πρεπει να κάνω διάνοιξη κ θέλω να προτείνω να τη κάνει στην ωοληψία αλλά δεν ξέρω αν γίνεται.

Κι εγώ την Πέμπτη εχω ραντεβού. Δύσκολα στην ωοληψια, ίσως χρειαστεί υστεροσκοπηση για την διάνοιξη. Θα περιμένω τα νέα σου με αγωνία. Με τον Ζηκοπουλο είσαι;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι νικονα αδιαθετησα τελειώσαμε κιόλας,μαλλον θα ξεκινησω στην επόμενη ναι μεθαύριο έχουμε ραντεβού να μας πει τι θα γίνει.πρεπει να κάνω διάνοιξη κ θέλω να προτείνω να τη κάνει στην ωοληψία αλλά δεν ξέρω αν γίνεται.

Εμενα τωρα στην τελευταια προσπαθεια την ωρα της ωοληψιας εκανε δοκιμαστικη ετ. Λογω του ιστορικου των δυο διανοίξεων κ της περιεργης κλισης της μητρας.

Και φυσικα αν υπηρχε παλι στενωση θα την διορθωνε εκεινη τη στιγμη αφου ημουν ναρκωμενη. Αλλα τελικα δεν υπηρχε.

Τωρα δεν ξερω τι θα σου πει ο δικος σου. 

Μπραβο που τελειωσες κ με την περίοδο. Αντε μια νεα αρχη τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η jazz είπε:

Κι εγώ την Πεμτη εχω ραντεβού. Δύσκολα στην ωοληψια, ίσως χρειαστεί υστεροσκοπηση για την διάνοιξη. Θα περιμένω τα νέα σου με αγωνία. Με τον Ζηκοπουλο είσαι;;

 

Jazz μου η διανοιξη γινεται στον τραχηλο. Δεν νομιζω οτι χρειαζεται απαραιτητα υστεροσκοπηση. Ο τραχηλος ειναι πολυ χαμηλα, εξω απο την μητρα. Αφου θα ειναι ναρκωμενη και μαλιστα απο κει περναει με τον καθετηρα για να παρει τα ωαρια άνετα μπορει να την κανει.

Απλα ισως δεν θελει ο γιατρος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Εμενα τωρα στην τελευταια προσπαθεια την ωρα της ωοληψιας εκανε δοκιμαστικη ετ. Λογω του ιστορικου των δυο διανοίξεων κ της περιεργης κλισης της μητρας.

Και φυσικα αν υπηρχε παλι στενωση θα την διορθωνε εκεινη τη στιγμη αφου ημουν ναρκωμενη. Αλλα τελικα δεν υπηρχε.

Τωρα δεν ξερω τι θα σου πει ο δικος σου. 

Μπραβο που τελειωσες κ με την περίοδο. Αντε μια νεα αρχη τωρα!!!

Α γίνεται δηλαδή;;;; Θα ρωτήσω κι εγώ .. αν και θα του πω και για υστεροσκοπηση, γιατί έχει πάνω από ενάμιση χρόνο που έκανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...