Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

@jazz μου ή κοιλιά σκληραίνει γιατί της βάζουμε πρώτα οινοπνευμα,θα δεις ότι αν βάλεις την ένεση κ μετά το οινόπνευμα θα μπει πολύ εύκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλά είμαι νικονα μου. Τελικά ευτυχώς είχα μικρή καθυστέρηση. Πήγα στο γιατρό την προηγούμενη Τετάρτη. Πάλι είχα 2η μέρα ένα μεγάλο ωάριο που θα μας ψιλοχάλαγε τη διέγερση και αποφασίσαμε ετ. Είμαι πολύ χαρούμενη για αυτό, γιατί αυτό ήθελα. Επειδή όμως κάνω ετ σε φυσικό κύκλο και έχω μέρες μπροστά μου (πάνω από εβδομάδα), άμα δεν φτάσουμε κοντά, δεν το έχω σίγουρο. Μη και στραβώσει πάλι κάτι. Τί να κάνω; Κάηκε η γρια με το κουρκούτι βλέπεις. Χαχαχαχα. Ελπίζω όλα να πάνε καλά και την άλλη βδομάδα να τα βάλω τα καημένα. Από τον Ιούνιο περιμένουν. [smilie=love9.gif].

Mε το καλό πιου πιου μου. Ολα να πάνε καλά αυτή τη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλά είμαι νικονα μου. Τελικά ευτυχώς είχα μικρή καθυστέρηση. Πήγα στο γιατρό την προηγούμενη Τετάρτη. Πάλι είχα 2η μέρα ένα μεγάλο ωάριο που θα μας ψιλοχάλαγε τη διέγερση και αποφασίσαμε ετ. Είμαι πολύ χαρούμενη για αυτό, γιατί αυτό ήθελα. Επειδή όμως κάνω ετ σε φυσικό κύκλο και έχω μέρες μπροστά μου (πάνω από εβδομάδα), άμα δεν φτάσουμε κοντά, δεν το έχω σίγουρο. Μη και στραβώσει πάλι κάτι. Τί να κάνω; Κάηκε η γρια με το κουρκούτι βλέπεις. Χαχαχαχα. Ελπίζω όλα να πάνε καλά και την άλλη βδομάδα να τα βάλω τα καημένα. Από τον Ιούνιο περιμένουν. [smilie=love9.gif].

Γιούπιιιιι !!!! Μπράβο επιτέλους γίνεται το επόμενο βήμα ! Άντε κορίτσια να μεταπηδήσουμε σε άλλο θέμα όλες μαζί ! Να συντονιστούμε να συζητάμε για καούρες και ναυτίες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@jazz μου ή κοιλιά σκληραίνει γιατί της βάζουμε πρώτα οινοπνευμα,θα δεις ότι αν βάλεις την ένεση κ μετά το οινόπνευμα θα μπει πολύ εύκολα.

Ναι αλλά δεν πρέπει να απολυμαίνουμε την περιοχή πριν το τρύπημα;;; Το αφήνω να εξατμίζεται και να στεγνώνει καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Kate@ είπε:

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια! Καινούργια εδώ. Μεταφορά μιας βλαστοκύστης το Σάββατο 26/01 και σε αναμονή χοριακής στις 06/02. 

Καλή επιτυχία σε όλες μας! 

Με το καλό!! Με μια τριψήφια χοριακή εύχομαι!

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Καλά είμαι νικονα μου. Τελικά ευτυχώς είχα μικρή καθυστέρηση. Πήγα στο γιατρό την προηγούμενη Τετάρτη. Πάλι είχα 2η μέρα ένα μεγάλο ωάριο που θα μας ψιλοχάλαγε τη διέγερση και αποφασίσαμε ετ. Είμαι πολύ χαρούμενη για αυτό, γιατί αυτό ήθελα. Επειδή όμως κάνω ετ σε φυσικό κύκλο και έχω μέρες μπροστά μου (πάνω από εβδομάδα), άμα δεν φτάσουμε κοντά, δεν το έχω σίγουρο. Μη και στραβώσει πάλι κάτι. Τί να κάνω; Κάηκε η γρια με το κουρκούτι βλέπεις. Χαχαχαχα. Ελπίζω όλα να πάνε καλά και την άλλη βδομάδα να τα βάλω τα καημένα. Από τον Ιούνιο περιμένουν. [smilie=love9.gif].

Μπράβο!!! Ξεκίνησες προετοιμασία δηλαδή;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η jazz είπε:

Με το καλό!! Με μια τριψήφια χοριακή εύχομαι!

Μπράβο!!! Ξεκίνησες προετοιμασία δηλαδή;;; 

Κορίτσι κάνω ετ σε φυσικό κύκλο. Οπότε δεν κάνω προετοιμασία. Περιμένουμε την ωορρηξία και μετράμε 5 ημέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσι κάνω ετ σε φυσικό κύκλο. Οπότε δεν κάνω προετοιμασία. Περιμένουμε την ωορρηξία και μετράμε 5 ημέρες. 

Τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσι κάνω ετ σε φυσικό κύκλο. Οπότε δεν κάνω προετοιμασία. Περιμένουμε την ωορρηξία και μετράμε 5 ημέρες. 

Με το καλό κ εσύ κοριτσάκι μου!!! Να σου πάνε όλα τέλεια αυτή την φορά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλα έχω να σας πω ότι βγήκε η χοριακη μόλις! Πήγε 34! Περιμένω να με καλέσει και ο γιατρός αλλά κορίτσια μου ανεβαίνειειειειειει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου καλα έχω να σας πω ότι βγήκε η χοριακη μόλις! Πήγε 34! Περιμένω να με καλέσει και ο γιατρός αλλά κορίτσια μου ανεβαίνειειειειειει ?

Γλενταμε τώρα λεμεεεεεε!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου καλα έχω να σας πω ότι βγήκε η χοριακη μόλις! Πήγε 34! Περιμένω να με καλέσει και ο γιατρός αλλά κορίτσια μου ανεβαίνειειειειειει ?

Ανατριχιασα!!!! πραγματικά το πίστευα! Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου καλα έχω να σας πω ότι βγήκε η χοριακη μόλις! Πήγε 34! Περιμένω να με καλέσει και ο γιατρός αλλά κορίτσια μου ανεβαίνειειειειειει ?

Είμαστε έγκυος λεμεεεεεεε! Πετάμε τώρα πετάμε! Κορίτσια και στα δικά μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η satya είπε:

Είμαστε έγκυος λεμεεεεεεε! Πετάμε τώρα πετάμε! Κορίτσια και στα δικά μας! 

Κανονικά επίσημα και με το νόμο. 

Ανοίγουμε σαμπάνιες. Και οι εγκυμονούσες τσουγκρίζουν με χυμό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου καλα έχω να σας πω ότι βγήκε η χοριακη μόλις! Πήγε 34! Περιμένω να με καλέσει και ο γιατρός αλλά κορίτσια μου ανεβαίνειειειειειει ?

Magaiver συγχαρητήρια.Όλα θα πάνε καλά,άντε να ανέβει κι άλλο και να φεύγει σιγά σιγά το άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Κορίτσια μου καλα έχω να σας πω ότι βγήκε η χοριακη μόλις! Πήγε 34! Περιμένω να με καλέσει και ο γιατρός αλλά κορίτσια μου ανεβαίνειειειειειει ?

Αν Παναγιά μου τι συγκίνηση είναι αυτή!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά κοριτσάκι μου!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver τι υπεροχα νεα !!! Τι σουπερ υπεροχα νεα !!! Πωπω ρε κοριτσι ! Παμε ρε αγαπακι ! Παμε να τα καταφερουμε ! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Συγχαρητηριαααααααα ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω συγκινηθεί παρα πολυ! Ειλικρινα!

@Magaiver μου η Παναγιτσα να βοηθησει ολα να πανε καλα!! Περιμενουμε νεα!!!

Κοριτσια με το καλο για ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver μου ο γιατρός σου λογικά θα σου πει να επαναλάβεις σε 2 μέρες... η τιμή που έχεις είναι καλή γιατί αφού πρέπει να διπλασιάζεται ανά 2 μέρες το 34 είναι μια χαρά!!! Τι χαρά είναι αυτή!!!! Μιλάγαμε για θαύματα ε;;; Εννοείτε πως γίνονται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ για τον χθεσινό πανηγυρισμό! Αισθάνομαι ότι ακόμα και να μην γίνει... πρέπει να κρατήσουμε την χθεσινή καλή μας διάθεση γιατί έρχονται και οι χοριακες της @jazz και της @Bloublou85 και πόσες εμβρυομεταφορες που ετοιμάζονται. Οπότε θα μείνουμε όλες αισιόδοξες ότι και να συμβεί!

Ο γιατρός δεν είναι πολύ αισιόδοξος. Κάτι δεν πάει καλά με τόσο χαμηλά νούμερα.. Μου είπε την Παρασκευή να ξαναελεγξω την τιμή και ελπίζω να ξεκαθαρίσει το τοπίο. Πρέπει να δούμε ένα μεγάλο νούμερο για να πιστέψουμε ότι μπορει να οδηγήσει αυτή η κύηση σε γέννηση μωρού...

Να μην στεναχωριέστε όμως! Εμεινα έγκυος μετά από 1.5 χρόνο που προσπαθούμε και με τον άντρα μου χαμογελάμε ότι και να συμβεί!!! Σας φιλώ πολύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ για τον χθεσινό πανηγυρισμό! Αισθάνομαι ότι ακόμα και να μην γίνει... πρέπει να κρατήσουμε την χθεσινή καλή μας διάθεση γιατί έρχονται και οι χοριακες της @jazz και της @Bloublou85 και πόσες εμβρυομεταφορες που ετοιμάζονται. Οπότε θα μείνουμε όλες αισιόδοξες ότι και να συμβεί!

Ο γιατρός δεν είναι πολύ αισιόδοξος. Κάτι δεν πάει καλά με τόσο χαμηλά νούμερα.. Μου είπε την Παρασκευή να ξαναελεγξω την τιμή και ελπίζω να ξεκαθαρίσει το τοπίο. Πρέπει να δούμε ένα μεγάλο νούμερο για να πιστέψουμε ότι μπορει να οδηγήσει αυτή η κύηση σε γέννηση μωρού...

Να μην στεναχωριέστε όμως! Εμεινα έγκυος μετά από 1.5 χρόνο που προσπαθούμε και με τον άντρα μου χαμογελάμε ότι και να συμβεί!!! Σας φιλώ πολύ?

Μεγαλείο ψυχής αυτό έχω να πω μόνο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμένουμε μέχρι Παρασκευή με αισιοδοξία!!! Είμαστε στο παιχνίδι και όλα μπορεί να πάνε καλά!!!

Ότι και να γίνει δεν πέφτουμε. Την άλλη Δευτέρα με @Bloublou85  και @jazz πάμε δυνατά. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Περιμένουμε μέχρι Παρασκευή με αισιοδοξία!!! Είμαστε στο παιχνίδι και όλα μπορεί να πάνε καλά!!!

Ότι και να γίνει δεν πέφτουμε. Την άλλη Δευτέρα με @Bloublou85  και @jazz πάμε δυνατά. 

 

Της jazz να περιμένουμε,η bloublou δεν έχει πολλές ελπίδες.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...