Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

Χρόνια πολλά κορίτσια!!!! Καλή ανάσταση να έχετε!!! Ευχάριστα αποτελέσματα εύχομαι σε αυτές που αναμένουν χοριακή κ καλή επιτυχία σε αυτές που ξεκινάνε τώρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή ανάσταση κορίτσια με υγεία και εύχομαι πολ ες σύντομα με ευχάριστα νέα και στης εγκυουλες μας με το καλό τα μωράκια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/4/2019 at 1:00 ΠΜ, ο/η Bloublou85 είπε:

Αν θυμάμαι καλά έκανες υστεροσκοπηση.Η ενδομητριτιδα έχει χαρακτηριστική υστεροσκοπικη εμφάνιση καθώς διακρίνονται κάποια στίγματα στο ενδομητριο. Όσον αφορά τώρα την κολπιτιδα έκανες καλλιέργεια ώστε να βρεις αν όντως υπάρχει κάποιο μικροβιο κ να κάνεις θεραπεία?

Δε φαίνονται οι πολύ ήπιες και θα δω και για πινοποδια ! Καλό μας Πάσχα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!Χρόνια πολλά!!!Χριστός Ανέστη!!!Εύχομαι σε όλες του χρόνου τέτοια μέρα να είστε με ένα μωράκι ή και παραπάνω στην αγκαλιά!!!!Έχω φτάσει αισίως στη 10η μέρα από την εμβρυομεταφορά και όσο και να προσπαθώ να ξεχαστώ υπάρχουν πολλές φορές που δεν το καταφέρνω και λυγίζω!Να περάσετε υπέροχα σήμερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρήστος Ανέστη κορίτσια! Να περάσετε όλες όμορφα αυτές τις μέρες! Εύχομαι να έχουμε χαρές ξανά!

@Papakι οι τελευταίες μέρες είναι οι πιο δύσκολες παπάκι.. Κάνε υπομονή λίγο ακόμα. 4 μέρες έμειναν. Να έχουν πάει όλα καλά και να έχεις σακουλάκι/α με μωρό/α στην κοιλίτσα σου! Αλήθεια πόσα έμβρυα έχετε μεταφέρει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιαααα!! Με το καλό να μας μπει ο μαης καλή μας αρχή σε όσες θα ξεκινήσουμε και καλή επιτυχία σε όσες έχουν χοριακη.στις εγκυουλες μας πολλά φιλάκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και Χρόνια Πολλά.Ελπίζω να περάσατε καλά.Εγώ γενικά ήσυχα και δουλειά.Καλή Πρωτομαγιά να έχουμε,εύχομαι αυτοί οι μήνες που θα ρθουνε να είναι και τυχεροί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου χρόνια πολλά!! Χριστός Ανέστη!! επιστρέψαμε όλες στη βάση μας??χιχιχι

Σήμερα έκανα εξετάσεις για να δούμε πως είμαστε ώστε να αποφασίσουμε για την έμβρυομεταφορά! Λοιπόν για να ακούσω γνώμες..

Προγεστερόνη 0.11, LH 5 , E2 100 και είμαι στην 16 μέρα... Ο γιατρός μου είπε ότι η προγεστερόνη μου είναι καλή και τα άλλα όπως το περιμενε ότι λογικά θα αργήσει η ωορρηξία μου... Είπε να πάω την Πέμπτη για υπέρηχο...για να δούμε..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Τι κανετε;σήμερα εκανα την πρωτη μου οιστραδιολη κ τον πρωτο μου υπερηχο!1510 η οιστραδιολη και 9 ωάρια ?

Πολύ καλά!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Τι κανετε;σήμερα εκανα την πρωτη μου οιστραδιολη κ τον πρωτο μου υπερηχο!1510 η οιστραδιολη και 9 ωάρια ?

Πολύ καλά νομίζω για αρχή...Όλα να σου πάνε καλά μέχρι τέλους!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Τι κανετε;σήμερα εκανα την πρωτη μου οιστραδιολη κ τον πρωτο μου υπερηχο!1510 η οιστραδιολη και 9 ωάρια ?

Τέλεια !!! Καλή επιτυχία κορίτσι μου να έιναι η πρώτη και η τυχερη σου φορά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια σε όλες !!! Εύχομαι ολόψυχα του χρόνου το Πάσχα να έχουν γεμίσει όλες οι αγκαλιές με μωράκια !!!

εγω ξεκινάω πάλι να μαζεύω με φυσικό κύκλο και θα κάνουμε και μια διέγερση από ότι μου είπε ...

τα αποτελσματα του νικά τα βλέπω να βγαίνουν τον Ιούλιο όποτε μέχρι τότε έχουμε καιροοο!!!αυτα από εμένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Πολύ καλά νομίζω για αρχή...Όλα να σου πάνε καλά μέχρι τέλους!!! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!και σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Τέλεια !!! Καλή επιτυχία κορίτσι μου να έιναι η πρώτη και η τυχερη σου φορά !!!

Σε ευχαριστώ πολύ!Καλή επιτυχία και σε εσένα και καλά αποτελέσματα με την εξέταση του Νίκα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Liveloula88 πολυ καλα ξεκινησες! Μπραβο!

@Bloublou85 αδιαθετησες;πότε ξεκινας με το καλο;

Κοριτσια μου σας φιλω ολες! Χριστος ανεστη με υγεια σε ολο τον κοσμο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Liveloula88 πολυ καλα ξεκινησες! Μπραβο!

@Bloublou85 αδιαθετησες;πότε ξεκινας με το καλο;

Κοριτσια μου σας φιλω ολες! Χριστος ανεστη με υγεια σε ολο τον κοσμο! 

Περιμένω από μέρα σε μέρα νικονα μου, εσύ πως είσαι ο μπεμπουλης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένα μου κορίτσια καλημερα!!

Τελικά εχτές που πήγα στο γιατρό μου είπε ότι το ενδομήτριο μου φαίνεται αρκετά μεγάλο οπότε να μην βάλουμε τα εμβρυακια,να το αφήσουμε για τον επόμενο κύκλο!μου έδωσε προγεστερόνη ώστε να το προετοιμάσουμε....

Δεν ξέρω αγχώθηκα λέτε να μην είναι καλό ούτε τον επόμενο μήνα??πφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Τι κανετε;σήμερα εκανα την πρωτη μου οιστραδιολη κ τον πρωτο μου υπερηχο!1510 η οιστραδιολη και 9 ωάρια ?

Μια χαρά κορίτσι!!! Καλή αρχή να έχεις με ευχάριστα αποτελέσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ με συγκινειτε αρκετά θα έλεγα.Να είστε όλες καλά και να γίνει το θαύμα που περιμένουμε.♥️♥️♥️🙏🙏🙏Σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε,με βοηθάει πολύ.
    • Και καλά κάνεις και περτατάς!! Βγήκα κι εγώ τώρα λίγο στον ήλιο, έχει τέλεια μέρα και μου έφτιαξε πολύ η διάθεση!! Ο καλύτερος καιρός είναι για μένα τώρα, στους καύσωνες υποφέρω! Και ευτυχώς έφυγε και αυτή η απαίσια σκόνη, το σπίτι ακόμη το καθαρίζουμε λίγο λίγο, τι κακό ήταν κι αυτό!
    • Είχα διαβάσει ότι όλα τα γλυκαντικά ανεβάζουν το γλυκαιμικο δείκτη, αλλά δε θυμάμαι αν μου το είχε πει και ο διαβητολογος αυτό..θα τον ρωτήσω για τη στέβια!! Με βοηθάει και το δροσερό γάλα.. κορίτσια πίνω 3 ποτήρια τη μέρα γάλα λες και είμαι μωρό κι εγώ 😄
    • Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες σας.Οπως και την πρώτη φορά έτσι και τώρα νιώθω ότι έχω κάπου να μιλήσω και με καταλαβαίνετε στον απόλυτο βαθμό.Μακαρι όλα να πάνε καλά.♥️
    • Κορίτσια μου δυνατά, καλησπέρα σε όλες!!! 💪 Εύχομαι στην κάθε μία ξεχωριστά να έρθει το θετικό της αποτέλεσμα σύντομα και με ευκολία!!!  @marilouuμου εύχομαι αυτή τη φορά να λειτουργήσω εγώ ως το γούρι σου, όπως εσύ για εμένα!!! Χαίρομαι πολύ που ξεκινάς δυναμικά ξανά τη νέα προσπάθεια!!! Σε έχω στο νου μου όλο αυτό το διάστημα, όπως και την @elissavet90!!! Να σκέφτεστε αισιόδοξα κι όλα θα πάνε κατ' ευχήν 💞💞💞 Για τα κορίτσια που αναμένουν αποτέλεσμα θα σας έλεγα να μην ψάχνετε για συμπτώματα, γιατί πραγματικά είναι τα ίδια με της περιόδου. Τα πέρασα τον Γενάρη που προετοίμαζα τον άντρα μου ότι έρχεται η περίοδος για να μην απογοητευτεί και τελικά με ξεγέλασε. Γεμίστε τον χρόνο σας με πράγματα που σας ευχαριστούν, αλλά να ξεκουράζεστε και να κάνετε τις βόλτες σας στον ήλιο!!! 🌞🌅☀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...