Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από τον υπέρηχο. Είδαμε 2 σάκους! Σε δέκα μέρες ο επόμενος υπέρηχος!

Συγχαρητήρια!!!! Μπράβο σου! Καρδούλες? Ή είναι νωρίς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Κορίτσια μου συγχαρητήρια σε όλες με το καλό να υποδεχθείτε τα μωράκια σας......!!!!!!! ?

Ευχαριστούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από τον υπέρηχο. Είδαμε 2 σάκους! Σε δέκα μέρες ο επόμενος υπέρηχος!

Τελεια @bellaki!!! μπραβο ειδεςςςς,διδυμα!!!Ακουσατε καρδουλα?Ποσο ηταν οι σακοι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η satya είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Μπράβο σου! Καρδούλες? Ή είναι νωρίς?

Είναι πολύ νωρίς. Σε 10 μερούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Τελεια @bellaki!!! μπραβο ειδεςςςς,διδυμα!!!Ακουσατε καρδουλα?Ποσο ηταν οι σακοι?

Δεν έκανε κάποια μέτρηση. Σε10 μέρες θα τα ξαναδούμε, να είμαστε σίγουροι οτι εξελίχθηκαν και τα δύο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από τον υπέρηχο. Είδαμε 2 σάκους! Σε δέκα μέρες ο επόμενος υπέρηχος!

Είδες @Bellaki::;;μπραβοοο κορίτσι μου είδατε εμβρυακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bellaki είπε:

Δεν έκανε κάποια μέτρηση. Σε10 μέρες θα τα ξαναδούμε, να είμαστε σίγουροι οτι εξελίχθηκαν και τα δύο!

Μπράβο Bellaki...όλα καλά!!! Εγώ σου εύχομαι να είναι τέλεια και τα δύο σου εμβρυάκια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Bellaki μπράβο κορίτσι μου!!!! Μα τι ωραία νέα είναι αυτά που ακούμε? 

Έτσι κορίτσια να συνεχίσουν όλα ομαλά και όμορφα!!!

????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

@nikona να σας ζησει ο μπεμπουλης ! Το πρωτο μας μωρακι !!! ❤❤❤ Πολλα συγχαρητηρια ! 

Κοριτσάκι μου τί κάνεις; Πάντα σε σκέφτομαι. Ελπίζω να πηγαίνουν όλα καλά. Αυτή τη φορά θα δεις θα πάνε όλα καλά. Περιμένω τα καλά σου νέα να γιορτάσουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από τον υπέρηχο. Είδαμε 2 σάκους! Σε δέκα μέρες ο επόμενος υπέρηχος!

@bellaki ποσες χοριακες ε εις κανει?Η τελευταια ποσο ηταν?Εμενα η τελευταια 4800 η δευτερη 1400 κ η πρωτη 430?Ειδαμε κ εμεις δυο σακους αλλα θα ξαναπαω την δευτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η satya είπε:

Συγχαρητήρια! Κι εγώ την πήρα 3,452 έκανα ετ 26/3, εσύ? Μάλλον είμαστε πολύ κοντά και με τον ίδιο γιατρό!

 @satya θα κανεις κ αλλη χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η γιωτα22 είπε:

@bellaki ποσες χοριακες ε εις κανει?Η τελευταια ποσο ηταν?Εμενα η τελευταια 4800 η δευτερη 1400 κ η πρωτη 430?Ειδαμε κ εμεις δυο σακους αλλα θα ξαναπαω την δευτερα!

307 η πρώτη, 731 η δεύτερη και 1631 η τρίτη. Μου είπε να πάω σε 10 μέρες. Απο συμπτώματα πώς πάς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bellaki είπε:

307 η πρώτη, 731 η δεύτερη και 1631 η τρίτη. Μου είπε να πάω σε 10 μέρες. Απο συμπτώματα πώς πάς;;

Μαλιστα,πολυ ωραια!!!Μπραβο!!!Δεν θα ξανακανεις αλλη φανταζομαι?Εμενα μου ειπαν μια φορα την βδομαδα να κανω οιστραδιολη κ προγεστερονη.Απο συμπτωματα πονακια χαμηλα κ φουσκωμα στο στομαχι.Τπτ ιδιαιτερο ομως μεχρι στιγμης.Εγω την δευτερα θα ξαναπαω να με δει στον υπερηχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Μαλιστα,πολυ ωραια!!!Μπραβο!!!Δεν θα ξανακανεις αλλη φανταζομαι?Εμενα μου ειπαν μια φορα την βδομαδα να κανω οιστραδιολη κ προγεστερονη.Απο συμπτωματα πονακια χαμηλα κ φουσκωμα στο στομαχι.Τπτ ιδιαιτερο ομως μεχρι στιγμης.Εγω την δευτερα θα ξαναπαω να με δει στον υπερηχο.

@bellaki εμενα μου κανε καλο κ το μαγνησιο που μου εδωσε.Απο τοτε που το παιρνω εχουν μειωθει τα πονακια.Βοηθαει λενε στις συσπασεις της μητρας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Μαλιστα,πολυ ωραια!!!Μπραβο!!!Δεν θα ξανακανεις αλλη φανταζομαι?Εμενα μου ειπαν μια φορα την βδομαδα να κανω οιστραδιολη κ προγεστερονη.Απο συμπτωματα πονακια χαμηλα κ φουσκωμα στο στομαχι.Τπτ ιδιαιτερο ομως μεχρι στιγμης.Εγω την δευτερα θα ξαναπαω να με δει στον υπερηχο.

Δεν ξανακάνω άλλη. Ούτε άλλη αιματολογική μου ζήτησε. Πάντως τα πήγες πολύ καλά!!!! Τέλειες τιμές κοριτσάκι μου!!!!! Όσο για μαγνήσιο ίσως μου δώσει στην επόμενη επίσκεψη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Δεν ξανακάνω άλλη. Ούτε άλλη αιματολογική μου ζήτησε. Πάντως τα πήγες πολύ καλά!!!! Τέλειες τιμές κοριτσάκι μου!!!!! Όσο για μαγνήσιο ίσως μου δώσει στην επόμενη επίσκεψη..

Ευχομαι να μας πανε ολα καλα κ να εχουμε υγιη μωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η γιωτα22 είπε:

Ευχομαι να μας πανε ολα καλα κ να εχουμε υγιη μωρα!!!!

Κι εγώ το εύχομαι!!! Εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

@Bellaki @γιωτα22 διδυμάκια μπράβο !!!!με το καλό να τα υποδεχτείτε .....

Twins έχουμε στη παρεα !!!!?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...