Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Χαχχ πες τους να μην σε πρήζουν ακόμη δεν τον είδαμε Γιάννη τον βάφτισαμεαυτα μου τη δίνουν και μένα και από τη δουλειά μου όλοι έτσι έκαναν μπράβο με το καλό το κους κους του μήνα..και αν δε πετύχει θα σε κοιτάνε και περίεργα 

Δε με νοιάζει η δουλειά .. δεν πάνε να πούνε ότι θέλουν ... απλά δεν αντέχω να έχω τέτοια νεύρα και όλους πάνω από το κεφάλι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Littleme, @Μπεμπελουκα δίκιο έχετε. Αλλά για γονείς πεθερικά τί να κάνουμε; Έχουν και αυτοί αγωνία μαζί μας και κάνουν γκάφες. Δεν το κάνουν επίτηδες. 

Κλείστε τα αυτιά σας. Τί να κάνουμε; Θα μείνετε έγκυες με το καλό και θα ακούτε περισσότερα. Πιστέψτε με!!!

Πότε κάνετε χοριακη κορίτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/3/2019 at 12:57 ΠΜ, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλά είμαι ζετακι ηρεμω τι να κάνω προσπαθώ κ φυσικά πάντα.μεθαυριο θα παω,εσυ πως είσαι πώς πάει το νινακι;

Καλά είναι κ ο μπεμπούλης αν κ μας ταλαιπώρησε χθές... πήγανε να κάνουμε την β επιπέδου κ δεν γυρνούσε.. 5 ώρες ήμασταν εκεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Littleme, @Μπεμπελουκα δίκιο έχετε. Αλλά για γονείς πεθερικά τί να κάνουμε; Έχουν και αυτοί αγωνία μαζί μας και κάνουν γκάφες. Δεν το κάνουν επίτηδες. 

Κλείστε τα αυτιά σας. Τί να κάνουμε; Θα μείνετε έγκυες με το καλό και θα ακούτε περισσότερα. Πιστέψτε με!!!

Πότε κάνετε χοριακη κορίτσια;

Μαζί θα κάνουμε .. ο γιατρός είπε σε 14 μέρες δηλαδή μετά από 21-3 μέτρα ... άντε άλλαξα την εικόνα προφίλ για γούρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Ααα χάλασε το μηχάνημα??απίστευτο!καλή επιτυχία για αύριο λοιπόν!όλα να πάνε καλά με μια τεράστεια χοριακή!εμείς είδαμε σάκο σήμερα!!όλα πάνε καλά μέχρι στιγμής δόξα τω θεο!ο γιατρός πολύ ευχαριστημένος!ξανά 10 Απριλίου υπέρηχο και ίσως ακούσουμε και καρδούλα!

Τέλεια με το καλό !!!! Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! @Littleme χαχα! Τι μου θύμισε τώρα!! Πέρσι το Πάσχα που είχα κάνει την δεύτερη εξωσωματική,είχα παρόμοια περιστατικά. Λογο γιορτών με αφήσε ο άντρας μου μετά την ετ στο πατρικό μου για καμία βδομάδα και μέτα ήρθε και αυτός. Είχα πολλά νεύρα,έπαθα και υπερδιέργεση πυρετό αιμορραγία και ξεσπούσα πάνω σε όλους. Και είχα και την πεθερά μου κάθε τρεις και λίγο να με παίρνει τηλ για να μου λέει να μην σηκώνομαι να μην περπατάω να μην βγαίνω έξω μέχρι και να τάξω τα έμβρυα με πίεζε συνέχεια εκεί ήταν που έβαλε και μια φίλη της να με παίρνει τηλ. Πραγματικά τώρα που τα σκέφτομαι αυτά γελάω!!!! Μην δίνεις σημασία,μείνε χαλαρή και από το ένα αυτί να μπαίνει και από το άλλο να βγαίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! @Littleme χαχα! Τι μου θύμισε τώρα!! Πέρσι το Πάσχα που είχα κάνει την δεύτερη εξωσωματική,είχα παρόμοια περιστατικά. Λογο γιορτών με αφήσε ο άντρας μου μετά την ετ στο πατρικό μου για καμία βδομάδα και μέτα ήρθε και αυτός. Είχα πολλά νεύρα,έπαθα και υπερδιέργεση πυρετό αιμορραγία και ξεσπούσα πάνω σε όλους. Και είχα και την πεθερά μου κάθε τρεις και λίγο να με παίρνει τηλ για να μου λέει να μην σηκώνομαι να μην περπατάω να μην βγαίνω έξω μέχρι και να τάξω τα έμβρυα με πίεζε συνέχεια εκεί ήταν που έβαλε και μια φίλη της να με παίρνει τηλ. Πραγματικά τώρα που τα σκέφτομαι αυτά γελάω!!!! Μην δίνεις σημασία,μείνε χαλαρή και από το ένα αυτί να μπαίνει και από το άλλο να βγαίνει.

Τελικά τι έγινε ; Πέτυχε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Δε με νοιάζει η δουλειά .. δεν πάνε να πούνε ότι θέλουν ... απλά δεν αντέχω να έχω τέτοια νεύρα και όλους πάνω από το κεφάλι μου

Αχ κορίτσι μου πως σε καταλαβαίνω. Στην πρώτη μου ετ με την βιοχημική ακριβώς τα ιδια πέρασα... Δράμαααα. Στην δεύτερη δεν είπαμε τιποτα σε κανέναν... υπομονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Littleme είπε:

Τελικά τι έγινε ; Πέτυχε ;

Οχι.. Από τότε έχω κάνει και 3η ετ αλλά και αυτή αρνητική. Άσε τώρα έκανα και μια σπερματένχηση για αλλαγή και μέσα στο επόμενο μήνα είναι να κάνω κάτι εξετάσεις. Μέχρι τι επόμενη φορά θα το ψάξω πόλυ τουλάχιστον να αποκλείσω διάφορα που μπορεί να φταίνε και να μην γίνεται η εμφύτευση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου πόσο χαίρομαι που είσαι καλά!!! Εγώ μπήκα αισίως στην 22η εβδομάδα... όλα μια χαρά δόξα το θεό! Πόσο καιρό θα διαρκέσει η θεραπεία σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλημερα σε ολες! 

@Littleme δεν μου ετυχε ομως στη φαση της αναμονης το βρισκω αναμενομενο να ειναι περιεργη η ψυχολογια. Ειναι κ τα φαρμακα ισως. Υπομονη..

@Papadakis καλη επιτυχια σημερα.

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου να σας ζησει το ανιψακι!!! Μπραβο! 

@Nektarinaki_love μπραβο που ειδατε σακο! Με το καλο ο επομρνος υπερηχος! 

 

Ευχαριστουμε αγαπη ! Με το καλο κι εσυ !!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ πού είσαι καλή μου; Εσύ τί γίνεται; Ξεκίνησες τη θεραπεία; Θα δεις όλα θα πάνε αυτή τη φορά. Τώρα θα κάνεις το ξαξερφακι στον κούκλο σας! 

@Littleme λίγο τα φάρμακα, λίγο η κλεισούρα, λίγο η αγωνία. Δεν θέλει πολύ. Μη στεναχωριέσαι δώσε δικαιολογία στον εαυτό σου, είναι δύσκολη φάση, σε καταλαβαίνουμε.

Απ το στομα σου και στου Θεου τ αυτι !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Littleme, @Μπεμπελουκα δίκιο έχετε. Αλλά για γονείς πεθερικά τί να κάνουμε; Έχουν και αυτοί αγωνία μαζί μας και κάνουν γκάφες. Δεν το κάνουν επίτηδες. 

Κλείστε τα αυτιά σας. Τί να κάνουμε; Θα μείνετε έγκυες με το καλό και θα ακούτε περισσότερα. Πιστέψτε με!!!

Πότε κάνετε χοριακη κορίτσια;

Χαχα έτσι είναι !!τουλάχιστον  να δούμεθετικοαποτελεσμα και ας κάνουν ότι θέλουν !!!κοίτα εμένα μου είπε στις 15 μερες εγώ λέω να πάω στη 12 η τι λες ?θα δείξει η τσάμπα θα την κάνω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου πόσο χαίρομαι που είσαι καλά!!! Εγώ μπήκα αισίως στην 22η εβδομάδα... όλα μια χαρά δόξα το θεό! Πόσο καιρό θα διαρκέσει η θεραπεία σου?

Μπραβο ζετακι !!! Τελεια ! Σιγα σιγα κι εγω θα ξαναπροσπαθησω ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Littleme είπε:

Δε με νοιάζει η δουλειά .. δεν πάνε να πούνε ότι θέλουν ... απλά δεν αντέχω να έχω τέτοια νεύρα και όλους πάνω από το κεφάλι μου

Είναι η κατάσταση θα περάσει υπομονη που θα πάει!!!!ήδη Πέμπτη σημερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Είναι η κατάσταση θα περάσει υπομονη που θα πάει!!!!ήδη Πέμπτη σημερα !!!

Αχ τώρα είμαι καλύτερα ! Τι σκαμπανεβάσματα είναι αυτά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Littleme είπε:

Αχ τώρα είμαι καλύτερα ! Τι σκαμπανεβάσματα είναι αυτά!!! 

Πιες την καφεδαρασου!Και άραξε !!Έτσι είμαι και εγώ μια νιώθω δυνατή και ότι θα πετύχω μια λέω ναι σιγα μην μου κάτσει το νινακι με τη 1η.Μετα μπαίνω διαβάζω διαφορά και πέφτω !!αλλα τώρα το πρωι προς το παρόν είμαι οκ ότι θέλει ας γίνει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πιες την καφεδαρασου!Και άραξε !!Έτσι είμαι και εγώ μια νιώθω δυνατή και ότι θα πετύχω μια λέω ναι σιγα μην μου κάτσει το νινακι με τη 1η.Μετα μπαίνω διαβάζω διαφορά και πέφτω !!αλλα τώρα το πρωι προς το παρόν είμαι οκ ότι θέλει ας γίνει !!!

Μα για αυτή την καφεδαρα ξεκίνησε η γκρίνια ... να μην την πίνω ...άσε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Μπραβο ζετακι !!! Τελεια ! Σιγα σιγα κι εγω θα ξαναπροσπαθησω ! 

Με το καλό κοριτσάκι μου!!! Να είναι κ η τυχερή σου προσπάθεια αυτή!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Littleme είπε:

Μα για αυτή την καφεδαρα ξεκίνηο σε η γκρίνια ... να μην την πίνω ...άσε 

Ο γιατρος επιτρεπει 1-2τη μερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ο γιατρος επιτρεπει 1-2τη μερα 

Να τα πεις στο αγύριστο ηπειρωτικο κεφάλι της μάνας μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ναι επιτέλους για να αφήσουμε πίσω το μελανό διάστημα της εκτοπης κύησης! 

@Littleme ουου καλά από τέτοια περιστατικά εκπαιδευσου! Πρέπει να κλείνεις τα αυτιά σου σε πολλά που θα ακούσεις ακόμα και από πολύ αγαπημένα πρόσωπα.. Δεν έχουν κακες προθέσεις πάντως. Απλά δυστυχώς πρέπει να βρεις τρόπους να το διαχειριστείς και να μην το περνάς μέσα σου. Αλλιώς τα νεύρα θα γίνονται μόνιμη κατάσταση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

Οχι.. Από τότε έχω κάνει και 3η ετ αλλά και αυτή αρνητική. Άσε τώρα έκανα και μια σπερματένχηση για αλλαγή και μέσα στο επόμενο μήνα είναι να κάνω κάτι εξετάσεις. Μέχρι τι επόμενη φορά θα το ψάξω πόλυ τουλάχιστον να αποκλείσω διάφορα που μπορεί να φταίνε και να μην γίνεται η εμφύτευση.

Καλησπερα σε ολες κι απο μενα! Ειστε πολλα νεα μελη και δεν σας ξερω ολες ευχομαι υπομονη και κουραγιο στον αγωνα σας! ☺

@sokola4 τι σου εχουν πει οι γιατροι για τα συνεχονενα αρνητικα; Εχεις κι αλλα στην καταψυξη; Σε ρωταω γιατι σε μενα με την 4η εμβρυομεταφορα ειδαμε θετικο (κατεληξε σε αποβολη) αλλα πιο πριν μονο αρνητικα. Σε μας το ριχνουν στις χρωμοσωμικες ανωμαλιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Μηδέν εις την έκτη !!!! 

 

@Papadakis  επιμονη και ολα θα γινουν ειμαι σιγουρη το θελεις και θα σου ερθει .τι σου είπε ο Σφακιανουδης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...