Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλημέρα χρειάζομαι την γκωμη σας έκανα τεστ εγκυμοσύνεις είμαι στην 28 ημέρα! Έχω θερμοκρασία 37.3 η  37.2 τα πρωινά και μεχρη 37.5 το βράδυ! Έκανα το τεστ από περιεργια ποιο πολυ! Μόλις το έκανα λέω αρνιτικο είναι.,αλλά όταν το ξανά κοίταξα έβλεπα μια πολύ πολύ άχνη γραμμή! Να τονίσω ότι έχω πονακια και κατά την γνώμη μου νομίζω θα αδιαθετισω! Σας στέλνω φώτο είναι αρνητικό η θετικό κατά την γνώμη σας! 

Screenshot_20181108-091608.jpg

Screenshot_20181108-091558.jpg

Κανονικά ακόμα και άχνη γραμμή να έχεις είναι θετικό! 

Το θέμα είναι πόση ώρα μετά εμφανίστηκε η δεύτερη γραμμή. Εννοώ εάν έχεις βγει χρονικά από το όριο που θέτει η κάθε εταιρεία για σωστό αποτέλεσμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλημέρα χρειάζομαι την γκωμη σας έκανα τεστ εγκυμοσύνεις είμαι στην 28 ημέρα! Έχω θερμοκρασία 37.3 η  37.2 τα πρωινά και μεχρη 37.5 το βράδυ! Έκανα το τεστ από περιεργια ποιο πολυ! Μόλις το έκανα λέω αρνιτικο είναι.,αλλά όταν το ξανά κοίταξα έβλεπα μια πολύ πολύ άχνη γραμμή! Να τονίσω ότι έχω πονακια και κατά την γνώμη μου νομίζω θα αδιαθετισω! Σας στέλνω φώτο είναι αρνητικό η θετικό κατά την γνώμη σας! 

Screenshot_20181108-091608.jpg

Screenshot_20181108-091558.jpg

Εγώ πιστεύω θετικο.. γιατί πάντα λέμε αχνό = θετικό. αφού αργεί το ραντεβού, επανέλαβε το τεστ σε μια δυο μέρες ώστε να δείξει πιο καθαρή γραμμή. εύχομαι ολόψυχα να είσαι κ να δεις μια κατακόκκινη γραμμή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Κανονικά ακόμα και άχνη γραμμή να έχεις είναι θετικό! 

Το θέμα είναι πόση ώρα μετά εμφανίστηκε η δεύτερη γραμμή. Εννοώ εάν έχεις βγει χρονικά από το όριο που θέτει η κάθε εταιρεία για σωστό αποτέλεσμα 

Η οδιγειες λένε μετά από 3 λεπτά να διαβάσεις το αποτέλεσμα εγώ το είδα μετά από 10 λεπτά γιατί ετοιμαζόμουν για την δούλεια μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@earrp μακάρι να είναι θετικό! Κάνε αύριο πρωί ένα ακόμη και δες αν θα βγει γραμμούλα εντός των 3 λεπτών για να είσαι σίγουρη! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κλείσε για καλό και για κακό. Τι ώρα που είναι ο Νοέμβριος... 

Θα περιμένω να περάσει η αυριανή μερα να δω και την Δευτέρα θα πάρω να κλείσω ραντεβού αν δεν μου έρθει περίοδος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Η οδιγειες λένε μετά από 3 λεπτά να διαβάσεις το αποτέλεσμα εγώ το είδα μετά από 10 λεπτά γιατί ετοιμαζόμουν για την δούλεια μου! 

Θετικο.Κανε χοριακη !!!!Πολυ χαιρομαι.Εβαλες την αρχη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Εγώ πιστεύω θετικο.. γιατί πάντα λέμε αχνό = θετικό. αφού αργεί το ραντεβού, επανέλαβε το τεστ σε μια δυο μέρες ώστε να δείξει πιο καθαρή γραμμή. εύχομαι ολόψυχα να είσαι κ να δεις μια κατακόκκινη γραμμή! 

Σε ευχαριστώ πολύ @thalaki μακάρι!

Θα περιμένω να δω αν θα μου έρθει αύριο περίοδος και την Κυριακή θα το επαναλάβω! Δεν θέλω να φουσκοσω  τα μυαλά μου και μετά να φάω τα μούτρα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Θετικο.Κανε χοριακη !!!!Πολυ χαιρομαι.Εβαλες την αρχη!!!!

Μακάρι @Χρυσάφω αλλά θα περιμένω να σιγουρευτώ πρώτα μην είναι λάθος το τεστ! Το ημερολόγιο μου λέει ότι αυτό πρέπει να αδιαθετισω οπότε θα περιμένω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@earrp μακάρι να είναι θετικό! Κάνε αύριο πρωί ένα ακόμη και δες αν θα βγει γραμμούλα εντός των 3 λεπτών για να είσαι σίγουρη! ?

Διάβασα στο Internet και λένε μέχρι 10 λεπτά! Θα δείξει στης επόμενες μέρες! Θα περιμένω, θα σας ενημερώσω αύριο αν αδιαθετισω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Διάβασα στο Internet και λένε μέχρι 10 λεπτά! Θα δείξει στης επόμενες μέρες! Θα περιμένω, θα σας ενημερώσω αύριο αν αδιαθετισω! 

Μακάρι κοπέλα μου στο εύχομαι ολόψυχα να είσαι εγκύουλα!!!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα κοριτσια.. Ευχομαι να ειναι τυχερος ο νοεμβριος για ολες μας... Εγω εκανα 1η φορα ορμονικες και εχω απογοητευτει λιγακι... 

Ε2 28

fsh 6,7

lh 11

prl 20

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η cleo91 είπε:

καλημερα και απο μενα κοριτσια.. Ευχομαι να ειναι τυχερος ο νοεμβριος για ολες μας... Εγω εκανα 1η φορα ορμονικες και εχω απογοητευτει λιγακι... 

Ε2 28

fsh 6,7

lh 11

prl 20

 

 

τι μερα του κυκλου τις εκανες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η earrp είπε:

Διάβασα στο Internet και λένε μέχρι 10 λεπτά! Θα δείξει στης επόμενες μέρες! Θα περιμένω, θα σας ενημερώσω αύριο αν αδιαθετισω! 

Γεια σου!!!! Εύχομαι να επιβεβαιώσεις το θετικο τεστακι κ εγω νομιζω οτι εισαι ειναι και καλης Εταιρείας το τεστ οποτε περιμενουμε να μας πεις.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Μακάρι κοπέλα μου στο εύχομαι ολόψυχα να είσαι εγκύουλα!!!!! ? 

Σε ευχαριστώ πολύ μακάρι να είμαι? θα δείξει αύριο η το Σάββατο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Γεια σου!!!! Εύχομαι να επιβεβαιώσεις το θετικο τεστακι κ εγω νομιζω οτι εισαι ειναι και καλης Εταιρείας το τεστ οποτε περιμενουμε να μας πεις.?

Μακάρι να είναι σωστο? ναι είναι καλής εταιρίας μόνα αυτά περνώ εδώ στην Αγγλία τα δύο έχουν 10 λίρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελικά πήγα σε γιατρό έχω γαστριτιδα με ρινοφαρυγγιτιδα. Μόνο εγώ θα μπορούσα να κάνω αυτούς τους συνδιασμους... ? Κ εγώ περίμενα σήμερα αλλά τίποτα. Οπότε ίσως ωορρηξια να είχα 21η ημέρα. Κ όχι 16η.οποτε θα περιμένω 5 μερούλες. Πάντως το στήθος έχει πάρει 1 κιλό από μόνο του. Δεν ξέρω τι γίνεται... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας!!! Εγω μάλλον είμαι η τελευταία που θα πει τα νέα καθώς περιμένω 29-20/11 περίοδο!! Σήμερα είμαι στην 18 μέρα κ εμφανίστηκε χαμογελάκι στο τεστ ωορρηξίας το οποίο χρησιμοποίησα για πρώτη φορά!! Ξέρει καμία σας να με βοηθήσει στο πως λειτουργεί όλο αυτό? Τώρα δλδ από σήμερα κάνω εντατικές προσπάθειες μέχρι και αύριο? Έτσι πάει? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η earrp είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ @thalaki μακάρι!

Θα περιμένω να δω αν θα μου έρθει αύριο περίοδος και την Κυριακή θα το επαναλάβω! Δεν θέλω να φουσκοσω  τα μυαλά μου και μετά να φάω τα μούτρα μου! 

Κοριτσάκι Μ σ' εύχομαι όλοψυχα να είσαι... Που θα είσαι δηλαδή. Κ εγώ τη βλέπω τη γραμμουλα σου.. επανέλαβε το ξανά σε κάνα δυο μέρες .. σας το είπαααα μωρέ ο Νοέμβρης θα έχει πολλα θετικά τεστακια. Περιμένουμε νέα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Κορίτσια μου εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας!!! Εγω μάλλον είμαι η τελευταία που θα πει τα νέα καθώς περιμένω 29-20/11 περίοδο!! Σήμερα είμαι στην 18 μέρα κ εμφανίστηκε χαμογελάκι στο τεστ ωορρηξίας το οποίο χρησιμοποίησα για πρώτη φορά!! Ξέρει καμία σας να με βοηθήσει στο πως λειτουργεί όλο αυτό? Τώρα δλδ από σήμερα κάνω εντατικές προσπάθειες μέχρι και αύριο? Έτσι πάει? ?

Πρέπει να έχεις επαφή σήμερα και κάνε και αύριο άλλα σήμερα ειναι πολύ σημαντικό να έχεις! Τα έχω χρησιμοποιήσει και εγώ για δυο μήνες εκτός από τον Οκτώβριο! Καλή επιτυχία  σου εύχομαι?! Διάβασε της οδειγιες τα Λένα όλα αναλυτικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ειναι κατακοκκινο και εχω και πονακια..Ειμαι πολυ χαρουμενη!Να δουμε τι θα πει και ο γιατρος...Και φουλ αγκαλιες!!!!!Αχχχ μακαρι να ειναι τυχερος ο Νοεμβρης!!!!!!

 

Κορίτσια θετικό τεστ σημαίνει ωορρηξία την ίδια μέρα και την επόμενη

Κοπελα μου μάλλον κάνεις νωρίς ωορρηξία και το έχανες τόσο καιρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια τελικά πήγα σε γιατρό έχω γαστριτιδα με ρινοφαρυγγιτιδα. Μόνο εγώ θα μπορούσα να κάνω αυτούς τους συνδιασμους... ? Κ εγώ περίμενα σήμερα αλλά τίποτα. Οπότε ίσως ωορρηξια να είχα 21η ημέρα. Κ όχι 16η.οποτε θα περιμένω 5 μερούλες. Πάντως το στήθος έχει πάρει 1 κιλό από μόνο του. Δεν ξέρω τι γίνεται... ???

Περαστικά staraki.. άντε κ εσύ να μας πεις τα ευχάριστα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Κοριτσάκι Μ σ' εύχομαι όλοψυχα να είσαι... Που θα είσαι δηλαδή. Κ εγώ τη βλέπω τη γραμμουλα σου.. επανέλαβε το ξανά σε κάνα δυο μέρες .. σας το είπαααα μωρέ ο Νοέμβρης θα έχει πολλα θετικά τεστακια. Περιμένουμε νέα σου..

Μακάρι να είμαι το θέλω πολύ! Δεν δουλεύω τα σαββατοκύριακα σπίτι θα είμαι απλά θέλω να δω τι θα γίνει αύριο θα δω και το Σάββατο και αν δεν έρθει θα το επαναλάβω την Κυριακή?προσπαθώ να είμαι ήρεμη ότι και αν γίνει γιατί γίνονται και λάθη! Εύχομαι ο Νοέμβρης να είναι τυχερός για όλες μας??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Κορίτσια μου εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας!!! Εγω μάλλον είμαι η τελευταία που θα πει τα νέα καθώς περιμένω 29-20/11 περίοδο!! Σήμερα είμαι στην 18 μέρα κ εμφανίστηκε χαμογελάκι στο τεστ ωορρηξίας το οποίο χρησιμοποίησα για πρώτη φορά!! Ξέρει καμία σας να με βοηθήσει στο πως λειτουργεί όλο αυτό? Τώρα δλδ από σήμερα κάνω εντατικές προσπάθειες μέχρι και αύριο? Έτσι πάει? ?

Θα κάνεις σήμερα επαφουλα που είδες θετικό αύριο κ εγώ θα σου έλεγα κ μεθαύριο για να σιγουρέψεις την ωορρηξία..εγώ έτσι τα έκανα.. Κυριακή (θετικό)- Δευτερα-Τριτη.. 21 λέει το κινητό μου ότι θα έρθει η ακατανομαστη αλλά αν υπολογιζω πως ήταν τη Δευτέρα η ωορηξια περιμένω 19.. αλλά θα κρατήσω το 21 μη φάω τα μουτρα Μ.. χαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...