Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Αχ κορίτσια περιμένω τα αποτελεσματα της δεύτερης χοριακης.....το στομάχι μου έγινε κομπος

Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1η προσπάθεια αρνητική χοριακή. Η ζωή συνεχίζεται . Θα χτυπηθείς, θα κλάψεις και μετά θα ξανασηκωθείς. Της Αγίας Υπομονής και εγώ να καρτερώ υπομονετικά να γίνω μάνα . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλα κοριτσακι μου εδω ξεκουραση τι αλλο εσυ πως εισαι?

Μπραβο!!! Κι εγω καλά. Πηγα σημερα στο φαρμακειο του ικα να παρω τα φαρμακα για την δευτερη διεγεση. Δεν τα ειχαν βεβαια. Το αργότερο μεχρι την Παρασκευή μου είπαν.

στις πριν 55 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Αχ κορίτσια περιμένω τα αποτελεσματα της δεύτερης χοριακης.....το στομάχι μου έγινε κομπος

Καλή επιτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Μπραβο!!! Κι εγω καλά. Πηγα σημερα στο φαρμακειο του ικα να παρω τα φαρμακα για την δευτερη διεγεση. Δεν τα ειχαν βεβαια. Το αργότερο μεχρι την Παρασκευή μου είπαν.

Καλή επιτυχία!!!!

να ειναι κ τυχερα..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρασε ολες!!!

Την Πέμπτη παω για χοριακη και φοβαμαι πολυ - αγχος πολυ συμπτώματα εκτος απο το στηθος που με ποναει κι ωρες ωρες αισθάνομαι οτι εχει παρει φωτια στις θηλες!!! 

Φοβάμαι το αποτέλεσμα παρα πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η konstantinou&elenis είπε:

:):) 2η χοριακη 1367 ..εύχομαι σε όλες σας να πάνε καλά οι προσπάθειες σας... @Littleme τι έκανες εσυ;

Σούπερ! Θύμισέ μου πόσο ήταν η 1η 200κάτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

@OLY10 μα που τα θυμάσαι;256

χαχαχαχα ελα μου ντε! Με τα νουμερα εχω μια έφεση! Καλά μιλάμε πολύ καλά ανεβαίνει! Ο γιατρός τι σου είπε? Θα πας προς το τελος της βδομαδας για υπέρηχο ή την άλλη? Και πάλι μπράβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα...την Παρασκευή έχω υπέρηχο να δούμε πόσους σάκους θα δούμε;;;;η χαρά μας απερίγραπτη αν κ προσπαθώ να μην κάνω όνειρα..δεν ξέρεις ποτέ πως εξελίσσονται τ πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Χαχα...την Παρασκευή έχω υπέρηχο να δούμε πόσους σάκους θα δούμε;;;;η χαρά μας απερίγραπτη αν κ προσπαθώ να μην κάνω όνειρα..δεν ξέρεις ποτέ πως εξελίσσονται τ πραγματα

Όχι δε συμφωνώ να κάνεις όνειρα και να παίρνεις τη θετική πλευρά! Όλα καλά θα πάνε! Γιατί να λυπόμαστε προκαταβολικά για μια λύπη που φοβόμαστε μη τυχον ερθει και να χανουμε την ευτυχία που βιώνουμε? Θετική σκέψη pleaaaaaaaase!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η konstantinou&elenis είπε:

:):) 2η χοριακη 1367 ..εύχομαι σε όλες σας να πάνε καλά οι προσπάθειες σας... @Littleme τι έκανες εσυ;

Ωραια κοριτσι μου μια χαρα ολα καλα να πανε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια πολλα συγχαρητηρια για τις θετικες χοριακες σας. @konstantinou&elenis μπραβο και σε σενα! Ο Μαιος ηταν απιθανος για πολλα κορίτσια με πολυ θετικη εξελιξη και ευχομαι να ακολουθησουν και οι υπολοιποι μηνες μετα τη μαυριλα του χειμωνα που γενικα δεν συμπεριφερθηκε πολυ πολυ καλα. Καλη επιτυχια και σε σενα @nikona και σε οποια αλλη ακολουθει και καλους διπλασιασμους και υπερηχους οι υπολοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σαςευχαριστω ολες για τις ευχες σας!!!

@konstantinou&elenis συγχαρητηρια κ παλιιι!!!! Με το καλο να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιαννακη είπε:

Κορίτσια καλησπέρασε ολες!!!

Την Πέμπτη παω για χοριακη και φοβαμαι πολυ - αγχος πολυ συμπτώματα εκτος απο το στηθος που με ποναει κι ωρες ωρες αισθάνομαι οτι εχει παρει φωτια στις θηλες!!! 

Φοβάμαι το αποτέλεσμα παρα πολυ!!!

Καλη επιτυχιαααα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλη επιτυχιαααα!!!! 

Ευχαριστωωωωω!!! Εύχομαι και σε σενα τα καλύτερα!!! Και σε όλες τις κοπέλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...