Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@anni7 το τέλος δε σε πολυνοιάζει αλλά η αρχή του κύκλου σου που ξεκινάει με το κοκκινο αίμα. Με αυτόν θα υπολογίζεις τις μέρες σου. Πχ αν σου ηρθε κοκκινο αιμα 1/2 και η επόμενη περίοδος ξαναέρθει 29/2 τότε ο κύκλος σου ειναι 28 ημερών άρα 14 μέρες ΠΡΙΝ την έναρξη του επομενη κύκλου (29-14) θα έχεις ωορρηξια.

Καλά με τους γνωστούς και τους φιλους εγω το παιζω τοσο κουλ που μια γνωστη μου την ειπε σημερα οτι τυπου δεν πρεπει να εισαι τοσο χαλαρη, 35 εισαι! αχαχαχχααχχ (Με μαλωσαν κιολας :P ) Δε φτάνει που ρωτάνε ΕΝΩ δε φέρνω πουτε το θεμα εκει, τη λένε και απο πάνω. Τελοσπαντων ο καθένας να κοιτάει την καμπούρα του λέω εγώ απο συγγενεις και φίλους. Το παιδι δνε το παραγγελνεις. Κανεις ο,τι θες και πορευεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@anni7 το τέλος δε σε πολυνοιάζει αλλά η αρχή του κύκλου σου που ξεκινάει με το κοκκινο αίμα. Με αυτόν θα υπολογίζεις τις μέρες σου. Πχ αν σου ηρθε κοκκινο αιμα 1/2 και η επόμενη περίοδος ξαναέρθει 29/2 τότε ο κύκλος σου ειναι 28 ημερών άρα 14 μέρες ΠΡΙΝ την έναρξη του επομενη κύκλου (29-14) θα έχεις ωορρηξια.

Καλά με τους γνωστούς και τους φιλους εγω το παιζω τοσο κουλ που μια γνωστη μου την ειπε σημερα οτι τυπου δεν πρεπει να εισαι τοσο χαλαρη, 35 εισαι! αχαχαχχααχχ (Με μαλωσαν κιολας :P ) Δε φτάνει που ρωτάνε ΕΝΩ δε φέρνω πουτε το θεμα εκει, τη λένε και απο πάνω. Τελοσπαντων ο καθένας να κοιτάει την καμπούρα του λέω εγώ απο συγγενεις και φίλους. Το παιδι δνε το παραγγελνεις. Κανεις ο,τι θες και πορευεσαι!

 Εσυ πολυ μου θυμιζεις εμενα στον τροπο που απαντας κ στο χιουμορ σου!! Μηπως εχω διπλο προφιλ??    :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@anni7 το τέλος δε σε πολυνοιάζει αλλά η αρχή του κύκλου σου που ξεκινάει με το κοκκινο αίμα. Με αυτόν θα υπολογίζεις τις μέρες σου. Πχ αν σου ηρθε κοκκινο αιμα 1/2 και η επόμενη περίοδος ξαναέρθει 29/2 τότε ο κύκλος σου ειναι 28 ημερών άρα 14 μέρες ΠΡΙΝ την έναρξη του επομενη κύκλου (29-14) θα έχεις ωορρηξια.

Καλά με τους γνωστούς και τους φιλους εγω το παιζω τοσο κουλ που μια γνωστη μου την ειπε σημερα οτι τυπου δεν πρεπει να εισαι τοσο χαλαρη, 35 εισαι! αχαχαχχααχχ (Με μαλωσαν κιολας :P ) Δε φτάνει που ρωτάνε ΕΝΩ δε φέρνω πουτε το θεμα εκει, τη λένε και απο πάνω. Τελοσπαντων ο καθένας να κοιτάει την καμπούρα του λέω εγώ απο συγγενεις και φίλους. Το παιδι δνε το παραγγελνεις. Κανεις ο,τι θες και πορευεσαι!

αααα καταλαβα ωραια ναι κοιτα εγω ρε γαμωτο απο 26 μεχρι 28 κανω κυκλο ομως ο μεσος ορος απο εξαμηνο ειναι 26 μερες αρα περνω  αυτο ?? 

 

καλα ναι ξερεις που τους γραφω..... απλα ξερεις τι δε μαρεσει που ρωτανε και που ξερουνε τι θεματα εχεις αν εχεις αμα πανε καλα ολα στην ζωη σου δλδ πως καθεσαι και λες στον αλλον !!! ακριβως τι ειναι πιτσα να το παραγγειλω !!! ο αντρας μου ειπε προχθες στον ξαδερφο του το πιο ωραιο το καλο πραγμα αργει να γινει χαχαχχαχαχαχαχχα εριξα ενα γελιο μου λεει μετα στο σπιτι εεεε μα μου τα κανανε πεπονια τι κανετε και τι κανετε τους εβαλα κουμαντο στο κρεβατι μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rosemary είπε:

 Εσυ πολυ μου θυμιζεις εμενα στον τροπο που απαντας κ στο χιουμορ σου!! Μηπως εχω διπλο προφιλ??    :shock:

αχαχαχαχ! Λες? Το είχαμε πει και με την @Dim83 νομίζω ότι σκεφτόμαστε το ίδιο! Ελπίζω να μου φέρεις και λίγο από τη μπεμπεδίλα σου μια και διαφέρουμε στις κοιλιές μας για την ώρα! :P Νομίζω ειμαστε της ομάδας "δε βλεπω παντου συμπτωματα, δεν κανω τεστ εγκυμοσυνης πριν ερθει η περιοδος, δε μιλαω σε γνωστους και φιλους για τα παντα, τους βαζω στη θεση τους με αδιακριτες ερωτησεις, προσπαθω να ειμαι ρεαλιστρια. προσπαθώ να μην παθαίνω εμμονές κ.ο.κ" (Με τις εμμονές πρέπει λίγο να το δουλέψω ακόμα αλλά το παλευω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχ! Λες? Το είχαμε πει και με την @Dim83 νομίζω ότι σκεφτόμαστε το ίδιο! Ελπίζω να μου φέρεις και λίγο από τη μπεμπεδίλα σου μια και διαφέρουμε στις κοιλιές μας για την ώρα! :P Νομίζω ειμαστε της ομάδας "δε βλεπω παντου συμπτωματα, δεν κανω τεστ εγκυμοσυνης πριν ερθει η περιοδος, δε μιλαω σε γνωστους και φιλους για τα παντα, τους βαζω στη θεση τους με αδιακριτες ερωτησεις, προσπαθω να ειμαι ρεαλιστρια. προσπαθώ να μην παθαίνω εμμονές κ.ο.κ" (Με τις εμμονές πρέπει λίγο να το δουλέψω ακόμα αλλά το παλευω)

συμφωνω και εγω μαζι σας κοριτσια !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

αααα καταλαβα ωραια ναι κοιτα εγω ρε γαμωτο απο 26 μεχρι 28 κανω κυκλο ομως ο μεσος ορος απο εξαμηνο ειναι 26 μερες αρα περνω  αυτο ?? 

 

καλα ναι ξερεις που τους γραφω..... απλα ξερεις τι δε μαρεσει που ρωτανε και που ξερουνε τι θεματα εχεις αν εχεις αμα πανε καλα ολα στην ζωη σου δλδ πως καθεσαι και λες στον αλλον !!! ακριβως τι ειναι πιτσα να το παραγγειλω !!! ο αντρας μου ειπε προχθες στον ξαδερφο του το πιο ωραιο το καλο πραγμα αργει να γινει χαχαχχαχαχαχαχχα εριξα ενα γελιο μου λεει μετα στο σπιτι εεεε μα μου τα κανανε πεπονια τι κανετε και τι κανετε τους εβαλα κουμαντο στο κρεβατι μου!!!! 

πωωωωωω μου σηκωνεται η τριχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

πωωωωωω μου σηκωνεται η τριχα!!!

εμενα να δεις εγω απανταω και το κοβω γιατι δε εχουνε δουλεια με το τι κανω εγω στο σπιτι μου και στο κρεβατι μου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχ! Λες? Το είχαμε πει και με την @Dim83 νομίζω ότι σκεφτόμαστε το ίδιο! Ελπίζω να μου φέρεις και λίγο από τη μπεμπεδίλα σου μια και διαφέρουμε στις κοιλιές μας για την ώρα! :P Νομίζω ειμαστε της ομάδας "δε βλεπω παντου συμπτωματα, δεν κανω τεστ εγκυμοσυνης πριν ερθει η περιοδος, δε μιλαω σε γνωστους και φιλους για τα παντα, τους βαζω στη θεση τους με αδιακριτες ερωτησεις, προσπαθω να ειμαι ρεαλιστρια. προσπαθώ να μην παθαίνω εμμονές κ.ο.κ" (Με τις εμμονές πρέπει λίγο να το δουλέψω ακόμα αλλά το παλευω)

ΝΑΙ ΝΑΙ!! Κ αλλα πολλα!! Απανταω οταν με προσβαλουν ή θιγουν την νοημοσυνη μου, δεν εθελοτυφλω δεν πριζω τα @@ρια του συντροφου μου κυνηγωντας τον την γονιμη ημερα (μπορω να τον κανω να με κυνηγαει αυτος!!)

Βεβαια εσυ εισαι λιγο πιο ευγενικη απο μενα νομιζω!!

 Οντως κ με την @Dim83 μοιαζει ο τροπος σκεψης μας!

 Οσο για τις εμμονες.....εξαρταται απο τις εμμονες!! Καποιες ειναι ωραιες κ γοητευτικες!! Αλλες βεβαια ειναι για ζουρλομανδυα!!

  Παρε απλοχερα κ την μπεμπεδιλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 αυτό με τους παρατρεχάμενους με τις αδιακριτες ερωτήσεις είναι όντως τρομερό.Ευτυχώς και οι γονείς μου και τα πεθερικά είναι πολύ cool κι έτσι δεν έχουμε θέματα.Το άσχημο είναι ότι οι άσχετοι είναι αυτοί που ρωτάνε συνήθως λες και θα μείνει κρυφό!

@Kat-Cat τελικά αύριο έρχεται το δέμα.....το περίμενα σήμερα μια χαρά....αλλά τηλ στην courier και μου είπαν αύριο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

ΝΑΙ ΝΑΙ!! Κ αλλα πολλα!! Απανταω οταν με προσβαλουν ή θιγουν την νοημοσυνη μου, δεν εθελοτυφλω δεν πριζω τα @@ρια του συντροφου μου κυνηγωντας τον την γονιμη ημερα (μπορω να τον κανω να με κυνηγαει αυτος!!)

Βεβαια εσυ εισαι λιγο πιο ευγενικη απο μενα νομιζω!!

 Οντως κ με την @Dim83 μοιαζει ο τροπος σκεψης μας!

 Οσο για τις εμμονες.....εξαρταται απο τις εμμονες!! Καποιες ειναι ωραιες κ γοητευτικες!! Αλλες βεβαια ειναι για ζουρλομανδυα!!

  Παρε απλοχερα κ την μπεμπεδιλα μου!!!

Φερτην προς τα εδΩ!!!! Καλά ο άντρας μου θα με πει εμμονικη εμενα σιγουρα γιατι αν αγχωθω αγχώνομαι, αλλά ρε παιδί μου το παλεύω, το αναγνωρίζω το λάθος μου, προσπαθώ να σκεφτομαι λογικα! (Όσο μπορώ). Τέλοσπαντων, καλα ναι οι προσβολές ειναι το χειρότερό μου, και ευτυχώς (αν και ειμαι λιγο εδω μεσα και παρακολουθω κανα δυο τοπικς μονο), μέχρι στιγμής έχω δει ευγενικές κοπέλες! Αλήθεια τι ημερομηνία τοκετού έχεις? Γιατί κοντοζυγώνεις νομίζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@anni7 αυτό με τους παρατρεχάμενους με τις αδιακριτες ερωτήσεις είναι όντως τρομερό.Ευτυχώς και οι γονείς μου και τα πεθερικά είναι πολύ cool κι έτσι δεν έχουμε θέματα.Το άσχημο είναι ότι οι άσχετοι είναι αυτοί που ρωτάνε συνήθως λες και θα μείνει κρυφό!

@Kat-Cat τελικά αύριο έρχεται το δέμα.....το περίμενα σήμερα μια χαρά....αλλά τηλ στην courier και μου είπαν αύριο!?

Α, εμενα σε μια μερα μου το έφεραν αλλα ειμαι και πολύ κοντά στο κουριερ βασικά. Ε, δεν πειράζει, κατά τις 6 του μήνα ξεκινάς αν θυμαμαι. Απλά διαβασε καλα τις οδηγιες γιατι το παν ειναι να τα κανεις οπως τα λεει μεσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Α, εμενα σε μια μερα μου το έφεραν αλλα ειμαι και πολύ κοντά στο κουριερ βασικά. Ε, δεν πειράζει, κατά τις 6 του μήνα ξεκινάς αν θυμαμαι. Απλά διαβασε καλα τις οδηγιες γιατι το παν ειναι να τα κανεις οπως τα λεει μεσα!

Καλά....δεν ξέρουν τι τους γίνεται στα γραφεία....μόλις ήρθαν!!!??

1517488700944184324871.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ορθιο ειναι το cassette ε?? Αντε ευχομαι γουρλιδικη η παρτιδα και να μη χρειαστει να παραγγειλεις αλλα! Δες οδηγιες να χεις μια γενικη αποψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Φερτην προς τα εδΩ!!!! Καλά ο άντρας μου θα με πει εμμονικη εμενα σιγουρα γιατι αν αγχωθω αγχώνομαι, αλλά ρε παιδί μου το παλεύω, το αναγνωρίζω το λάθος μου, προσπαθώ να σκεφτομαι λογικα! (Όσο μπορώ). Τέλοσπαντων, καλα ναι οι προσβολές ειναι το χειρότερό μου, και ευτυχώς (αν και ειμαι λιγο εδω μεσα και παρακολουθω κανα δυο τοπικς μονο), μέχρι στιγμής έχω δει ευγενικές κοπέλες! Αλήθεια τι ημερομηνία τοκετού έχεις? Γιατί κοντοζυγώνεις νομίζω

  Μαλλον για τελη Φλεβαρη με κοβω!!  Ενταξει οσο καταλαβαινει καποιος τους παραλογισμους του, ειναι οκ!! Εγω ελεγα στον συντροφο μου (πριν απο αυτη την εγκυμοσυνη) οτι ειμαι μοναδα παραγωγης νεκρων εμβρυων. Ε μα δε μπορουσα να το κρυψω την πικρια μου. Το ελεγα με αυτοσαρκασμο μεταξυ σοβαρου κ αστειου αλλα το καταλαβαινε οτι ειναι κατι που με τρωει. Ζευγαρι ειμαστε-δεν μπορουμε κ να κρυβομαστε.. Αφου σ'αυτην την κυηση, οταν ειδα το θετικο τεστ δε χαρηκα.. Ειπα "αντε παλι" κ φυσικα δεν του το ειπα. Μετα την χοριακη κ εφ οσων ειδα ενα τεραααστιο νουμερο, του το ανακοινωσα!!

   Παω να πλυνω κανα πιατο, γιατι μπιχλιασαμε εδω μεσα (θελω να γινω κ μανα η αχαιρευτη)!

  Καλη συνεχεια...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat αυτές διάβαζα τώρα χαχαχαχαχα ναι το cassette που μου είπες και τα άλλα είναι ταινίες! Αύριο που θα πάω super market θα πάρω και ποτηράκια και από βδομάδα βουρ!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

@zoi.ko Καλορίζικα και τυχερά!
 

Μακάρι κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ είναι και πρώτη φορά που αγοράζω δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ ξανά ε και όσο να πεις...... τριβω τα χέρια μου!Χαχαχαχαχα my precious!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Μακάρι κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ είναι και πρώτη φορά που αγοράζω δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ ξανά ε και όσο να πεις...... τριβω τα χέρια μου!Χαχαχαχαχα my precious!!!!!?

Και εγώ τα χρησιμοποίησα σε αυτό τον κύκλο πρώτη φορά! Και διαπίστωσα πόσο λάθος την υπολόγιζα τόσο καιρό. Και βεβαιώθηκα ότι κάνω ωορρηξία.
Καλή αρχή και να μην χρειαστεί να τα αγοράσεις ξανά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστους να λενε που λεει και το τραγουδι !!!!!!

Rosemary σου ευχομαι με το καλο και με ενα πονο !!!!! να δουμε τι θα ειναι υδροχοοακι η ψαρακι !!!!

ζοι.κο αντε με το καλο να ειναι τυχερα και να ερθει το μωρακι !!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou kalisperaa...eima8 kainourgia edw...diavaxw kegw kairo auata pou grafete...elpizw oles mas to 2018 na erthoun polla polla mwrakia...k egw se prospathies eimai ligo apogoiteush giati den einai toso eukolo opwd nomizame...uparxoun telika ta prwima simptomata vre koritsia mou?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

  Μαλλον για τελη Φλεβαρη με κοβω!!  Ενταξει οσο καταλαβαινει καποιος τους παραλογισμους του, ειναι οκ!! Εγω ελεγα στον συντροφο μου (πριν απο αυτη την εγκυμοσυνη) οτι ειμαι μοναδα παραγωγης νεκρων εμβρυων. Ε μα δε μπορουσα να το κρυψω την πικρια μου. Το ελεγα με αυτοσαρκασμο μεταξυ σοβαρου κ αστειου αλλα το καταλαβαινε οτι ειναι κατι που με τρωει. Ζευγαρι ειμαστε-δεν μπορουμε κ να κρυβομαστε.. Αφου σ'αυτην την κυηση, οταν ειδα το θετικο τεστ δε χαρηκα.. Ειπα "αντε παλι" κ φυσικα δεν του το ειπα. Μετα την χοριακη κ εφ οσων ειδα ενα τεραααστιο νουμερο, του το ανακοινωσα!!

   Παω να πλυνω κανα πιατο, γιατι μπιχλιασαμε εδω μεσα (θελω να γινω κ μανα η αχαιρευτη)!

  Καλη συνεχεια...!

Με το καλο!! Με έναν πονο! Καλές δουλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat αυτές διάβαζα τώρα χαχαχαχαχα ναι το cassette που μου είπες και τα άλλα είναι ταινίες! Αύριο που θα πάω super market θα πάρω και ποτηράκια και από βδομάδα βουρ!?

Ναι παρε και ποτηράκια και βουρ στον πατσά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro εγώ για να είμαι ειλικρινής τα πείρα για σιγουριά γιατί πάντα στην ωορρηξία ειδικά από τότε που ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές έχω συμπτώματα.Μακάρι να είναι τα πρώτα και κυρίως τα τελευταία μου γιατί αυτό που με αγχώνει ειλικρινά από όσα διαβάζω είναι η ηλικία.

@anni7 ευχαριστωωωω μακάρι να πιάσουν τόπο.

@Kat-Cat βουρ δε θα πει τίποτα!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου τελειωσανε τα like !!!!!!!!!! 

με τα μουτρα πεστε !!!!!!!

ειναι η ηλικια ενα θεμα ρε γαμωτο χαθηκε να ειμαστε σαν τους ανδρες που κανουνε μεχρι και μεγαλη !!!!!!!!!!!!! εμενα κοριτσια η μαμα μου μπηκε στην εμμυνοπαυση 43 χρονων τοσο νεα κοπηκαν μαχαιρι !!!! και με ανησυχουσε πολυ οχι μονο για το θεμα παιδι αλλα γενικα γιατι οπως και να το κανουμ εη περιοδος στην γυναικ αβοηθαει γενικοτερα σε ολα !! μου ειπε ομως οτι δε παιζει ρολο δλδ οτι δε ειναι κληρονομικο αυτο !!!! ας ελπισουμε οτι ισχυει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 μου ναι όχι βέβαια ότι δεν έχω ακούσει και για γυναίκες κοντά στα 47 που έχουν μείνει έγκυες ζωντανό και πρόσφατο παράδειγμα η κόρη της κυρίας που μένει στον κάτω όροφο αλλά.....όσο να πεις....πάντα σκεφτόμουν έλα μωρέ νωρίς είναι ακόμα αλλά αυτό το νωρίς πέρασε. Εσύ πόσο είσαι αν επιτρέπεται δεν θυμάμαι αν το έχεις πει κάπου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
    • Είχα κλείσει τηλεφωνικά το ραντεβού και δε μου το είπε ποτέ κανένας αλλά ούτε κι όταν πήγα εκεί μου ζήτησαν κάτι! 
    • Α δεν έκανες τεστ Ε; Ωχ κατάλαβα 😂 εγώ έχω ραντεβού 12:15 όποτε θα μεσημεριάσει! Δεν πειράζει χαλάλι 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...