Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωιμα Συμπτωματα Εγκυμοσυνης!


γωγω γωγω

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Κρίμα @Athena D. μου. Ευτυχώς που δεν σε πήρε από κάτω. Πιο τυχερή την επόμενη φορά!

Σε ευχαριστώ!

Δεν με παίρνει απο κατω γιατι απλα δεν το πιστεύω πια οτι θα γινει ...Δυστυχώς.Τοσα χρονια κ με αυτα τα δεδομένα ειμαι πλεον σιγουρη οτι ονειραβατω.Οποτε δεν πρέπει να χαλαστω κιολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Δεν με παίρνει απο κατω γιατι απλα δεν το πιστεύω πια οτι θα γινει ...Δυστυχώς.Τοσα χρονια κ με αυτα τα δεδομένα ειμαι πλεον σιγουρη οτι ονειραβατω.Οποτε δεν πρέπει να χαλαστω κιολας.

Καλε σιγά μη δε γίνει! αντε απο κει, πάμε για τον επομενο/ους μηνα/ες. Εγώ απο τοτε που σταματησα να μπαινω σε σαιτς και βλακειες και να το κουβεντιαζω με τον αντρα μου (και εδω μεσα αν δεις πλεον ασχολουμαστε με αλλα παρα με εμας τις ιδιες), χαλάρωσα κιολας. Δε θα κατσουμε να σκασουμε. Τοσος και τοσος κοσμος αργα ή γρηγορα μενεις. Θα έρθει που θα παει, όποτε ειναι να γίνει! Εγώ περισσοτερο θελω να μου τελειώσει η περιοδος τωρα επειδή δεν αντεχω με σερβιετες και βλακεις και με ενοχλουν παρά για κατι αλλο. Επίσης αν επιτρέπεται και θες να πεις ποσο καιρο προσπαθείτε και οταν λες δεδομένα τι εννοεις? Ξέρω κοσμο που προσπαθουσε παρα παρα πολλα χρονια τελικα εκατσε φυσιολογικοτατα και μαλιστα δυο παιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Παει μια.Αδιαθετησα.Παραδοξως δε με πειράζει..Καλη συνεχεια κ ωραια Αποτελέσματα στα τρια κορίτσια!

Τον άλλο μήνα μαζί κοριτσάκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat για μένα είναι πολυυύ νωρίς ακόμα μιας κ περιμένω περίοδο στις 10/01... Τώρα που ανέφερες τις πάστες, δε θα έλεγα όχι σε μια ?

Όμως από χτες πονάει η κοιλιά μου λες κ θα αδιαθετήσω, αφού πάω στο μπάνιο κ ψάχνομαι ?

Χωρίς να πιστεύω πως είναι σύμπτωμα ή κάτι τέτοιο, απλά με παραξένεψε κ το μοιράζομαι. Δεν είναι κράμπες, είναι ακριβώς το πονάκι 30’ πριν κατέβει το πρώτο αίμα. Ελπίζω να μην κρύωσα πάλο ☹️

@Athena D. @marilia περιμένουμε αύριο νέα σου με ανυπομονεσία!!!

@misofeggaro με τέτοια προϋπηρεσία δικαιούσαι άμεσα ένα 9μηνο απαλλαγής! Μακάρι η Παρασκευή να είναι η μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kukki μακάρι να σαι η πρώτη που θα εγκαινιάσεις τον Φλεβάρη με ωραία νέα γιατί ποντάρουμε στον μήνα αυτόν! χιχιχι. Εχουμε ανοίξει νέο τοπικ για τις βλακειες μας! Ελα εκει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kukki είπε:

@Kat-Cat για μένα είναι πολυυύ νωρίς ακόμα μιας κ περιμένω περίοδο στις 10/01... Τώρα που ανέφερες τις πάστες, δε θα έλεγα όχι σε μια ?

Όμως από χτες πονάει η κοιλιά μου λες κ θα αδιαθετήσω, αφού πάω στο μπάνιο κ ψάχνομαι ?

Χωρίς να πιστεύω πως είναι σύμπτωμα ή κάτι τέτοιο, απλά με παραξένεψε κ το μοιράζομαι. Δεν είναι κράμπες, είναι ακριβώς το πονάκι 30’ πριν κατέβει το πρώτο αίμα. Ελπίζω να μην κρύωσα πάλο ☹️

@Athena D. @marilia περιμένουμε αύριο νέα σου με ανυπομονεσία!!!

@misofeggaro με τέτοια προϋπηρεσία δικαιούσαι άμεσα ένα 9μηνο απαλλαγής! Μακάρι η Παρασκευή να είναι η μέρα!

Αδιαθετησα κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλε σιγά μη δε γίνει! αντε απο κει, πάμε για τον επομενο/ους μηνα/ες. Εγώ απο τοτε που σταματησα να μπαινω σε σαιτς και βλακειες και να το κουβεντιαζω με τον αντρα μου (και εδω μεσα αν δεις πλεον ασχολουμαστε με αλλα παρα με εμας τις ιδιες), χαλάρωσα κιολας. Δε θα κατσουμε να σκασουμε. Τοσος και τοσος κοσμος αργα ή γρηγορα μενεις. Θα έρθει που θα παει, όποτε ειναι να γίνει! Εγώ περισσοτερο θελω να μου τελειώσει η περιοδος τωρα επειδή δεν αντεχω με σερβιετες και βλακεις και με ενοχλουν παρά για κατι αλλο. Επίσης αν επιτρέπεται και θες να πεις ποσο καιρο προσπαθείτε και οταν λες δεδομένα τι εννοεις? Ξέρω κοσμο που προσπαθουσε παρα παρα πολλα χρονια τελικα εκατσε φυσιολογικοτατα και μαλιστα δυο παιδια!

Ειλικρινα δεν το πιστευω πια.Το πηγα ετσι το πηγα αλλιως...τιποτα.Ειμαι στα 46 προσπαθω 2.5 χρονια ,στις ενεσεις δεν παραγω ωαρια και αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Χαχχαχαχ!Ναι στα 50 μου!

Έλα δε θέλω τέτοια! Έχει προχωρήσει τοοοσο πολύ η επιστήμη που νομίζω είμαστε καταδικασμένες να γίνουμε μαμάδες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. γλυκια μου δυστυχως εμεις οσο και να στο ευχομαστε δεν ειμαστε ουτε θεοι ουτε γιατροι. οποτε δεν σε βοηθαμε ουσιαστικα. κοριτσακι μου ο γυναικολογος τι σου εχει πει σχετικα με το θεμα ηλικια, πιθανοτητα εγκυμοσυνης κλπ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@Athena D. γλυκια μου δυστυχως εμεις οσο και να στο ευχομαστε δεν ειμαστε ουτε θεοι ουτε γιατροι. οποτε δεν σε βοηθαμε ουσιαστικα. κοριτδακι μου ο γυναικολογος τι σου εχει πει σχετικα με το θεμα ηλικια, πιθανοτητα εγκυμοσυνης κλπ.?

Γλυκο μου κοριτσι εγραψα το τελευταιο μου σημειωμα στο αρθρο Αισιοδοξια που ειχα  αναρτησει πριν μερες!Σας αποχαιρεταω!Εγκαταλειπω .ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!  Οι γιατροι δεν εδωσαν ελπιδα ουτε με εξωσωματικη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. δεν ξερω τι να σου πω. ειλικρινα. σου ευχομαι να εχεις την υγεια σου και μακαρι να σου πανε τα πραγματα οπως τα θες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια μου και γω αδιαθέτησα!!!Πάμε για άλλαααα!!!!

Ελα να γινουμε πολλες με τα τεστ ωορρηξιας

@Athena D. Η ηλικια δε μου λεει κατι γιατι εχω δει και ξερω περιπτωσεις, αλλα πραγματικα ευχομαι ο,τι καλυτερο. Καποιες φορες ειναι καλο να ακουμε το γιατρο μας να ακουμε και εμας και να προχωραμε και ο,τι γινει. Εισαι παρα πολυ γλυκια και στο ξανα ειπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου δυστυχώς δεν κάνω τεστάκια γιατί με αγχώνουν!!!Εχω θέμα με τα τεστ χαχαχχα!!!!Αλλά την πετυχαίνω λογικά γιατί δεν έχω μετρήσει μια μέρα καθυστέρησης!!!Χτες το βράδυ είδα λίγα καφέ και σήμερα κανονικά!!!Αντε καλή μας επιτυχία για αυτό τον μήνα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Κορίτσι μου δυστυχώς δεν κάνω τεστάκια γιατί με αγχώνουν!!!Εχω θέμα με τα τεστ χαχαχχα!!!!Αλλά την πετυχαίνω λογικά γιατί δεν έχω μετρήσει μια μέρα καθυστέρησης!!!Χτες το βράδυ είδα λίγα καφέ και σήμερα κανονικά!!!Αντε καλή μας επιτυχία για αυτό τον μήνα!!!!!

κοιτα καλα κανεις. Εγω με υπερσταθερο κυκλο μου πε ο γιατρος μην αγορασεις καν (απο τις λιγες φορες που δεν τον ακουσα και πηρα). απλα ειμαι λιγο σπασικλακι και τα θελω ολΑ by the book. Manual ακομα και κει ρε γαμωτο. χιχιιιχιχ. Οπως και να χει παμε μαζι στον επομενο κυκλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

κοιτα καλα κανεις. Εγω με υπερσταθερο κυκλο μου πε ο γιατρος μην αγορασεις καν (απο τις λιγες φορες που δεν τον ακουσα και πηρα). απλα ειμαι λιγο σπασικλακι και τα θελω ολΑ by the book. Manual ακομα και κει ρε γαμωτο. χιχιιιχιχ. Οπως και να χει παμε μαζι στον επομενο κυκλο!

Να κάνεις για την εμπειρία που λέμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Παει μια.Αδιαθετησα.Παραδοξως δε με πειράζει..Καλη συνεχεια κ ωραια Αποτελέσματα στα τρια κορίτσια!

@Athena D. τον επόμενο μήνα! !!Μην το βάζεις κάτω!!!!!! @misofeggaro 1 μερα πριν από την κοκκινομουρα μακάρι να μην έρθει! !!!Έχω πολλά αοσμα λευκά υγρά !ξέρετε κατι;;;; @marillia τον επόμενο με το καλο σου ευχομαι!!!! έμεινε κάποια να περιμένει; ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ! 
@Athena D. σου εύχομαι ότι καλύτερο. Πιστεύω ότι υπάρχουν παιδιά στα οποία μπορείς να χαρίσεις την αγάπη σου απλόχερα. Κάνε ότι είναι καλύτερο για εσένα, δικαίωμα σου να πεις ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ γιατί εσύ ξέρεις τα όρια σου. Αλλά είναι επίσης υποχρέωση σου να είσαι γεμάτη και ευτυχισμένη ακόμα και χωρίς παιδί. Καλή συνέχεια! 
@Ειρήνη ρασακη όσο περνάνε οι μέρες έρχεται πιο κοντά το επιθυμητό! Είχα καλή διαίσθηση από την ωορρηξία μου και μετά, όσο και αν έχω κάτι ενοχλητικά πονάκια που και που. Μακάρι να είμαστε τυχερές και αύριο πρωί να  ανεβάσουμε  φωτό με το θετικό μας τεστ! 
@Kukki Στις πάστες λέμε πάντα ΝΑΙ! Για να γλυκάνεις και την αναμονή μέχρι τις 10/2.!

Έρχομαι στο θέμα μας να τα πούμε κορίτσιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. 

Αθηνα μου ευχομαι τα πράγματα να ηταν διαφορετικά για σένα..εύχομαι να μην ειχες φτασει σε αυτο το σημειο, ομως σε καταλαβαιβω.... ερχεται καποια στιγμή που φτανουμε στα ορια μας κ εμεις ξέρουμε καλυτερα απο τον καθενα τον εαυτο μας και τις καταστασεις... 

Μακαρι κοριτσι μου να σου έρθει εκει που δε το περιμενεις....οσο αδυνατον και αν σου φαίνεται...οσο μακρυνο ονειρο και να μοιάζει..... 

Καλη συνεχεια...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα ! 
@Athena D. σου εύχομαι ότι καλύτερο. Πιστεύω ότι υπάρχουν παιδιά στα οποία μπορείς να χαρίσεις την αγάπη σου απλόχερα. Κάνε ότι είναι καλύτερο για εσένα, δικαίωμα σου να πεις ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ γιατί εσύ ξέρεις τα όρια σου. Αλλά είναι επίσης υποχρέωση σου να είσαι γεμάτη και ευτυχισμένη ακόμα και χωρίς παιδί. Καλή συνέχεια! 
@Ειρήνη ρασακη όσο περνάνε οι μέρες έρχεται πιο κοντά το επιθυμητό! Είχα καλή διαίσθηση από την ωορρηξία μου και μετά, όσο και αν έχω κάτι ενοχλητικά πονάκια που και που. Μακάρι να είμαστε τυχερές και αύριο πρωί να  ανεβάσουμε  φωτό με το θετικό μας τεστ! 
@Kukki Στις πάστες λέμε πάντα ΝΑΙ! Για να γλυκάνεις και την αναμονή μέχρι τις 10/2.!

Έρχομαι στο θέμα μας να τα πούμε κορίτσιααα

@misofeggaro ελπίζω ναναημ έρθει αύριο η ακατανομαστη!Καλό μήνα κορίτσια! !!Εσύ πότε περιμένεις; ; @Μπλε Καλημέρα  παρόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα ! 
@Athena D. σου εύχομαι ότι καλύτερο. Πιστεύω ότι υπάρχουν παιδιά στα οποία μπορείς να χαρίσεις την αγάπη σου απλόχερα. Κάνε ότι είναι καλύτερο για εσένα, δικαίωμα σου να πεις ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ γιατί εσύ ξέρεις τα όρια σου. Αλλά είναι επίσης υποχρέωση σου να είσαι γεμάτη και ευτυχισμένη ακόμα και χωρίς παιδί. Καλή συνέχεια! 
@Ειρήνη ρασακη όσο περνάνε οι μέρες έρχεται πιο κοντά το επιθυμητό! Είχα καλή διαίσθηση από την ωορρηξία μου και μετά, όσο και αν έχω κάτι ενοχλητικά πονάκια που και που. Μακάρι να είμαστε τυχερές και αύριο πρωί να  ανεβάσουμε  φωτό με το θετικό μας τεστ! 
@Kukki Στις πάστες λέμε πάντα ΝΑΙ! Για να γλυκάνεις και την αναμονή μέχρι τις 10/2.!

Έρχομαι στο θέμα μας να τα πούμε κορίτσιααα

@misofeggaro αν αύριο δεν αδιαθετησουμε (που το εύχομαι ολοψυχα)ο Θεός κ η Παναγία μαζί μας !!!θα κάνεις τεστ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ειρήνη ρασακηΝαι! Εγώ θα κάνω το πρωί σίγουρα - αν δεν μας προλάβουν οι εξελίξεις, φτου φτου - 
Εσύ αύριο λες ή το Σάββατο που θα έχεις επισήμως καθυστέρηση; Ο κύκλος σου είναι πάντα σταθερός;
Εγώ αύριο θα είμαι στις 18 μέρες από την επαφή και ωορρηξία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...