Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βαθμολόγηση!


vasdeli

Recommended Posts

Όταν ανοίγω το προφίλ μου, κάτω από το άβατάρ μου ακριβώς βλέπω ένα ορθογώνιο που έχει με 4 κατηγορίες. Φίλοι, ομάδες...και βαθμοί. Τι ακριβώς είναι αυτή η βαθμολόγηση;

Επίσης όταν υπάρχει μια απάντηση κάτω από ποστ μου σε ένα θέμα δεν έρχεται ειδοποίηση στο μέιλ μου;

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν ανοίγω το προφίλ μου, κάτω από το άβατάρ μου ακριβώς βλέπω ένα ορθογώνιο που έχει με 4 κατηγορίες. Φίλοι, ομάδες...και βαθμοί. Τι ακριβώς είναι αυτή η βαθμολόγηση;

Επίσης όταν υπάρχει μια απάντηση κάτω από ποστ μου σε ένα θέμα δεν έρχεται ειδοποίηση στο μέιλ μου;

Ευχαριστώ!

- Η βαθμολόγηση γίνεται αυτόματα κι έχει να κάνει με το πόσο ενεργό είναι ένα μέλος στην κοινότητα. Δλδ. για κάθε φωτο που ανεβάζεις σε κάποιο άλμπουμ κερδίζεις ένα βαθμό, όπως και για κάθε σχόλιο τοίχου, ή για την δημοσίευση κάποιου βίντεο ή αν γινεις μέλος σε μία ομάδα κοκ. Ουσιαστικά η βαθμολογία αυτή δείχνει πόσο δραστήριο είναι ένα μέλος στην κοινότητα του mammyland.

- Aν θέλεις να λαμβάνεις ειδοποίηση με email για κάποιο θέμα του φόρουμ, όταν γράφεις μία απάντηση πρέπει να τικάρεις την Επιλογή:

Να ενημερωθώ μόλις υπάρξει απάντηση σε αυτή την δημοσίευση

η οποία ως Προεπιλογή δεν είναι τσεκαρισμένη για να μην στέλνονται άσκοπα δεκάδες ηλεκτρονικά μηνύματα.

Δες στην φωτό, κάτω από τα πλήκτρα Αποθήκευση/Υποβολη κλπ, υπάρχει η στήλη Επιλογές. Εκεί είναι η επιλογή που πρέπει να τσεκάρεις.

Screen shot 2010-11-29 at 5.30.39 PM.png[/attachment:2yaekem9]

post-7-13873935642292_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...