Μετάβαση σε περιεχόμενο

Που είναι το Who's online στο Φόρουμ


mirlitsa

Recommended Posts

Γιατί δεν μου εμφανίζεται κάτω δεξιά το "who's online"?

Τι πρέπει να κάνω?

αν πας όοοοολο κάτω θα δεις ποιός βλέπει ή είναι συνδεδεμένος σε αυτό το συγκεκριμένο ποστ!!!

επίσης δίπλα στο αβατάρ (πίσω από την φωτό) φαίνεται μια γαλάζια λωρίδα, που λέει αν είναι κάποιος συνδεδεμένος ή όχι......προσωπικά δεν μου αρέσει η λωρίδα γιατίθ μου θυμίζει άλλο πράγμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστή εν μέρει η απάντηση της Argi. Όσον αφορά την μπλε λωρίδα, όταν το άβαταρ δεν είναι πολυ μεγάλο φαίνεται ότι γράφει "ONLINE" (για παράδειγμα δείτε δεξιά το δικό μου άβαταρ) και φυσικά σημαίνει ότι το μέλος είναι online.

Όταν όμως το άβαταρ είναι αρκετά μεγάλο την καλύπτει εν μέρει. Αν θέλετε να δείτε ποια μέλη είναι online σε κάθε φόρουμ ή θέμα αυτό εμφανίζεται κάτω χαμηλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Το πρόβλημα μάλλον ήταν παροδικό, βλέπω τις επαφές μου. Και αναφερόμουν στις προσωπικές μου επαφές από αιτήματα φιλιάς.

Το ποιός είναι Online φαίνεται και ξέρω να το βλέπω, αλλά το "who's online" δεν υπήρχε καν σε εμένα.

Όταν πάταγα το cometchat options, έλεγε να συνδεθώ πρώτα, ενώ ήμουν συνδεδεμένη αφού έκανα δημοσιείσεις σε ποστ και έδειχνε την θαλασσί λωρίδα που έλεγε online.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά πάλι δεν βλέπω το προσωπικό μου chat.

Ενώ είμαι Online και επικοινωνώ στα ποστ, δεν εμφανίζεται κάτω δεξιά το "who's online".

Όταν πατάω το chatoptions μου βγάζει "please login to use cometchat", ενώ ξαναλέω είμαι online.

Τι πρέπει να κάνω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...