Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΛΥΔΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!


γωγακι

Recommended Posts

να σας ζησει κι απο δω καρολινακι μου η κουκλιτσα σας!!! :cheer:

καλοφωτιστη καλοτυχη και παντα ευτυχισμενη στη ζωη της..να την καμαρωσετε και νυφουλα... :cheer:

παντως ειναι σκετο αντιγραφο του πατερα της...εσυ απλα φιλικη συμμετοχη :laugh: :laugh: :laugh: ...ολα ηταν τελεια!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι μου να σας Ζησει ..η Λυδια σας..!!! :woohoo: :woohoo:

Παντα να ειναι γερη,ομορφη !!!

Καλη τυχη να εχει στη Ζωη της Χαρα και Ασιοδοξια!

Κριμα που δε καταφερα να ερθω..ειμαι σιγουρη οτι ολα θα ηταν παραμυθενια! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ!! ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΠΑΠΕΝΙΑ ΛΥΔΙΑ!!!! ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΓΕΡΗ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ!!!ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΜΑΡΩΣΟΥΜΕ! ΘΑ ΣΑΣΤΑΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!! ΜΟΝΤΕΛΑΚΙΑ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι μου να σας ζησει!!!

Καλοφωτιστη να ειναι, να την χαιρεστε!!!!!

τα πολλα πολλα φιλια μας!!!!!!!

περιμενουμε πληρες ρεπορταζ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινάκι μου όμορφο να σας ζήσει η

μπουμπούκα σας!!!!Γερή,καλοφωτισμένη,καλή Χριστιανή...

Με πολύ πολύ πολύ αγάπη κ ανυπομονησία περιμένουμε λεπτομέρειες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ όοοοοοοοοοοοοοοοολες κουκλίτσες μου... :):) να στε καλα και να χαίρεστε και εσεις τα παιδάκια σας...γερα και τυχερα να ναι...

αχ βρε Γωγάκι εισαι πολυ γλυκια με πρόλαβες γιατι ηθελα πρωι πρωι να της ανοιξω θεμα της κορούλαςμου!!!!!!!!!!σ ευχαριστω...

Λυδία μου να σαι παντα καλα καρδουλα μου για να ναι καλά και η μανουλα... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολ μου στα εγραψα κ στο αλλο ,θα στα πω κ εδω :P !!!

Να χαιρεσται τη πριγκιπισσα σας!!!Γερρη,τυχερη κ καλοφωτιστη!!!Τα καλυτερα για μια γλυκια κ ομορφη ζωη :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

Καρολ μου στα εγραψα κ στο αλλο ,θα στα πω κ εδω :P !!!

Να χαιρεσται τη πριγκιπισσα σας!!!Γερρη,τυχερη κ καλοφωτιστη!!!Τα καλυτερα για μια γλυκια κ ομορφη ζωη :):kiss:

ευχαριστω αγγελουδάκι μου όμορφοοοοοοοοοο....και εσυ να χαίρεσαι την όμορφη οικογενεια σου... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι θα μιλήσω για την "μαμά Καρολίνα"....

κορίτσια ήταν μια κούκλα εκείνη την μέρα, πάντα είναι αλλά εχθές συγκεκριμένα έλαμπε!!! :woohoo:

Είχε κάνει ένα καταπληκτικό μακιγιάζ...μόνη της παρακαλώ, και η κομμώτρια ανέδειξε τα όμορφα χαρακτηριαστικά του προσώπου της.

Το φορεμά της τέλειο, πολύ μου αρέσουν τα φορέματα αυτού του στυλ.

Μπαλούν με ωραίο μπούστο!!!! ;)

Να σας ζήσει η κορούλα, είστε μια όμορφη οικογένεια και πολυ αγαπημένοι!!! :):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Εγώ πάλι θα μιλήσω για την "μαμά Καρολίνα"....

κορίτσια ήταν μια κούκλα εκείνη την μέρα, πάντα είναι αλλά εχθές συγκεκριμένα έλαμπε!!! :woohoo:

Είχε κάνει ένα καταπληκτικό μακιγιάζ...μόνη της παρακαλώ, και η κομμώτρια ανέδειξε τα όμορφα χαρακτηριαστικά του προσώπου της.

Το φορεμά της τέλειο, πολύ μου αρέσουν τα φορέματα αυτού του στυλ.

Μπαλούν με ωραίο μπούστο!!!! ;)

Να σας ζήσει η κορούλα, είστε μια όμορφη οικογένεια και πολυ αγαπημένοι!!! :):kiss::kiss:

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ οχι πες μου τώρα τι να πω...οχι πεςμου...με σκλαβωνεις βρε φιλεναδα... :blush::blush: ξερεις ποσο σ'αγαπω !!!!!!!!!!!!!!!! εισαι πολύ γλυκό κορίτσι όχι μόνο εξωτερικά αλλά καιΕΣΩΤΕΡΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!που ειναι και το σημαντικοτερο...χαιρομαι πολυ που σε εχω γνωρίσει... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ οχι πες μου τώρα τι να πω...οχι πεςμου...με σκλαβωνεις βρε φιλεναδα... :blush::blush: ξερεις ποσο σ'αγαπω !!!!!!!!!!!!!!!! εισαι πολύ γλυκό κορίτσι όχι μόνο εξωτερικά αλλά καιΕΣΩΤΕΡΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!που ειναι και το σημαντικοτερο...χαιρομαι πολυ που σε εχω γνωρίσει... :kiss::kiss::kiss:

...κι εγώ σ΄αγαπώ!!!! ;):):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...