Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με δυο θετικα τεστ στο χερι.......


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

πολλα πολλα ΣΥΓΓΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

με το καλο κοριτσαρα μου οοοοοοοολα να σου πανε τελεια

να εχεις μια υπεροχη κ ηρεμη εγκυμοσυνη :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρα μου μου φαινεται οτι θα σ ακολουθησω συντομα....πολυ συντομα...αυριο μεθαυριο θα ειμαστε μαζι στην λιστα..........δεν εχω αδιθετησει ακομα,,,,,,,,,,,,γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!!!κ εχω πολυ πονο στο στηθος με πονανε οι ρωγες μου κ εχουν σουρινει ελφρως οι θηλες μου........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kontans μου ευτυχώς έφυγαν οι μύκητες αλλά τώρα παίρνω αντιβίωση για τα δόντια και φοβάμαι μην ξανάρθουν οι άτιμοι!! Πότε έχεις γιατρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Wendy κοριτσαρα μουυυυυ, αν κ τα ειπαμε πριβε...σευχαριστω κ παλι...σιγουρα αυτη τη γιορτη μου δε θα την ξεχασω...επειτα απο το ξενυχτι της παρασκευης....ενα + το Σαββατο το πρωι....κ ενα + την επομενη..μακαρι λοιπον....να ηρθε κ να μεινει...οπως το λες....ειμαι πολυ χαρουμενη κ για σενα...το ξερεις αλλωστε!!! Με το καλο να τον υποδεχτεις!!! :kiss::kiss:

Alkost ακι μου γλυκοοοο σευχαριστω παρα πολυ....Λιγες μερες σου εμειναν ε?? Αντε, με το καλο!!!!!

Μαρινιω μου, περαστικα κ παλι! Ταλαιπωρηθηκες κ εσυ αρκετα....αλλα ερχεται η λυτρωση, υπομονηηη!!! Θα ερθει το σπορακι...κ θα σας γεμισει χαρα!!!

Happy μουυυυ κοριτσακι μου ομορφοοοο χιχιχιιχ σευχαριστω παρα πολυ!!! Γρηγορα κ στα δικα σας!!

Zouzou21 :laugh: :laugh: γκαστροχρονια οντως...κ το θυμαμαι που το ειχες πει!!! Σευχαριστω πολυ....με το καλο να ερθει κ η μπουμπου σου!

Bibibo σευχαριστω!!! Κ εσυ οτι επιθυμεις γλυκεια μου... :kiss:

Mpougatsoula24 καλως την!!!!! Σευχαριστωωωωωω....αντε να παιρνεις κ εσυ σειρα φιλεναδα!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

κοριτσαρα μου μου φαινεται οτι θα σ ακολουθησω συντομα....πολυ συντομα...αυριο μεθαυριο θα ειμαστε μαζι στην λιστα..........δεν εχω αδιθετησει ακομα,,,,,,,,,,,,γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!!!κ εχω πολυ πονο στο στηθος με πονανε οι ρωγες μου κ εχουν σουρινει ελφρως οι θηλες μου........

Πες μου τετοια, πες μου να χαρω!!!!Ελααααααααααααα

Μηπως να πηγαινες για καμια χοριακη...λεω εγω τωρα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Kontans μου ευτυχώς έφυγαν οι μύκητες αλλά τώρα παίρνω αντιβίωση για τα δόντια και φοβάμαι μην ξανάρθουν οι άτιμοι!! Πότε έχεις γιατρό?

Αχ βρε Μαρακι, εχεις ταλαιπωρηθει κ εσυ...κανε λιγο υπομονη....θα περασουν ολα αυτα!!!! :kiss::kiss:

Χτες εκανα τη πρωτη χοριακη....28η μερα κ 100,30 μοναδες...ο γιατρος μου ειπε να την επαναλαβω το Σαββατο...κ θα τον παρω τηλ τοτε να κανονισουμε...αχ τρεμω ολοκληρη......Του ειπα να παω τωρα να με δει, καταλαβαινεις την αγωνια μου...αλλα τι να δει????χιχιχιχι...οποτε...λιγο υπομονη....ουφ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου κάνε υπομονή και θα το δεις το σποράκι σου και θα πάνε και όλα καλά. ΚΑθε μέρα να μας λες και ακόμα πιο ευχάριστα..να παίρνουμ κι εμείς δύναμη!! :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Κοριτσάκι μου κάνε υπομονή και θα το δεις το σποράκι σου και θα πάνε και όλα καλά. ΚΑθε μέρα να μας λες και ακόμα πιο ευχάριστα..να παίρνουμ κι εμείς δύναμη!! :);)

Μαρακι μου, σευχαριστω παρα πολυ........ανυπομονω για την αλλη βδομαδα...σιγουρα θα σας μεταφερω τα νεα μου....αντε συντομα κ τα δικα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!!!!!!Χαρηκα τοσο πολυ :):):):):) δεν πολυμπαινω τελευταια και ενα πουλακι μου το πε σημερα!!!!!!!!!!!!Μπηκα μονο για σενα..Μου δωσε μεγαλη χαρα,απιστευτη δυναμη και αισιοδοξια μπας κατ τα καταφερω κ γω με αυτη τη μια σαλπιγγουλα που μου χει απο μεινει κ γλυτωσω τη 2η εξωσωματικη!!!

Ειχα πολυ καιρο να χαρω τοσο πολυ!!!!!!!!!!!!!!

Σου ευχομαι μια τελεια τελειομηνη εγκυμοσυνη με ενα γερο και δυνατο μωρακι στην αγκαλια σου!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...katerina... έγραψε:

Κοριτσακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!!!!!!Χαρηκα τοσο πολυ :):):):):) δεν πολυμπαινω τελευταια και ενα πουλακο μου το πε σημερα!!!!!!!!!!!!Μπηκα μονο για σενα..Μου δωσεε μεγαλη χαρα,απιστευτη δυναμη και αισιοδοξια μπας κατ τα καταφερω κ γω με αυτη τη μια σαλπιγγουλα που μου χει απο μεινει κ γλυτωσω τη 2η εξωσωματικη!!!

Ειχα πολυ καιρο να χαρω τοσο πολυ!!!!!!!!!!!!!!

Σου ευχομαι μια τελεια τελειομηνη εγκυμοσυνη με ενα γερο και δυνατο μωρακι στην αγκαλια σου!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κατερινακι μου γλυκοοο, ποσο καιρο εχουμε να μιλησουμε!!!Χαθηκες...αλλα γιατι...?? Εμπα λιγο να τα πουμε!!!

Δεν ξερεις, ποσο πολυ με συγκινησε το μηνυμα σου!!! Πααααρα πολυ με συγκινησες...θυμαμαι τοτε...οταν...εσυ ησουν εκει...εσυ, που ειχες περασει τα ιδια...κ τωρα.....

Θα τα καταφερουμε...κ εσυ κ εγω...Εχουμε πλεον μονο μια αλλα αρκει να κανουμε κ δεκα παιδια!!! Θα το δεις κ θα με θυμηθεις...το θαυματακι σου, ειναι στο δρομο, ερχεται!!!!!!!!

Ανυπομονω να μαθω τα νεα σου....κ θα ειναι συντομα...αυτο στο εγγυωμαι...

Σευχαριστω για ολα......

Μη χανεσαι......... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσανθη μου...κ απο δω ε...? ναι ναι....

σευχαριστω κ σενα παρα πολυ... :kiss::kiss::kiss::kiss: Με το καλο να ερθει κ το κοριτσακι σου....

Θυμασαι....? Η ευτυχια ολοκληρωνεται.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

...katerina... έγραψε:

Κατερινακι μου γλυκοοο, ποσο καιρο εχουμε να μιλησουμε!!!

Χαθηκες...αλλα γιατι...?? Εμπα λιγο να τα πουμε!!!

Δεν ξερεις, ποσο πολυ με συγκινησε το μηνυμα σου!!! Πααααρα πολυ με συγκινησες...θυμαμαι τοτε...οταν...εσυ ησουν εκει...εσυ, που ειχες περασει τα ιδια...κ τωρα.....

Θα τα καταφερουμε...κ εσυ κ εγω...Εχουμε πλεον μονο μια αλλα αρκει να κανουμε κ δεκα παιδια!!! Θα το δεις κ θα με θυμηθεις...το θαυματακι σου, ειναι στο δρομο, ερχεται!!!!!!!!

Ανυπομονω να μαθω τα νεα σου....κ θα ειναι συντομα...αυτο στο εγγυωμαι...

Σευχαριστω για ολα......

Μη χανεσαι......... :kiss::kiss::kiss::kiss:[/quote:ufb91tsg]

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...