Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με δυο θετικα τεστ στο χερι.......


Recommended Posts

θα παω στο γιατρο....τα συναισθηματα αναμεικτα....

χαιρομαι....κ φοβαμαι...θελω να τον ακουσω να λεει "να το Κωνσταντινα, το βλεπεις...?"

κ να δω την κουκιδιτσα μου....

Κοριτσια...λετε η εναπομενουσα σαλπιγγουλα μου να τα καταφερε...???

Προσπαθω να ειμαι συγκρατημενη.....δεν ειμαι απαισιοδοξη.....η ειμαι τελικα....οχι δεν ειμαι!!!! Ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα....

Ειμαι εγκυουλα................ :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γλυκια μου κωνσταντινα!!!!!!!!!11 :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο κουκλα μου...και ολα θα πανε καλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δε ξέρεις πόσο χαίρομαι!!!!!!!!!!!!!!!

Τι καλά θα είμαστε και μαζί!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δε μου λες … αυτό που μου έστειλες μήπως έλεγε κάπου Μάιος Μάιος Μάιος;;;;;;;

Έχω τρελαθεί!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κοπέλα μου!Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όλα να πάνε τέλεια!!!!!!!!!!!!! :):):):):)

Να έχεις μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo:

:woohoo:

:woohoo:

:woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κωσταντινα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ......

τι τελεια νεα ειναι αυτα??????????????

ααχ...δεν μπορεις να φανταστεις ποσο πολυ χαρηκα!!!!!!!!!!!!!!

μην μου αγχωνεσαι...ολα θα σου πανε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου εύχομαι αυτή τη φορά να σου πάνε όλα Τ Ε Λ Ε Ι Α!!!!!!!!!!!!!!

να δεις σύντομα την κουκιδίτσα και σε 9 μήνες ένα υγειέστατο μωράκι!!!!! :):)

κι εγώ αυτή την κουκιδίτσα περιμένω να δω.. την Πέμπτη..

φιλιά :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα....

Ειμαι εγκυουλα................ :):):)

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Ολα θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό κοριτσάρα μου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα είδα ότι το ανακοίνωσες!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εγώ στα είπα κι από το τηλέφωνο, στα γράφω κι εδώ:

Καταρχήν το'χα προαίσθημα!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Κατά δεύτερον, ξεχνάμε τα πάντα! Αμνησία!!! Δεν υπάρχει παρελθόν!!

Κοιτάμε μόνο μπροστά, κοιτάμε μόνο το τώρα και το αύριο!

Κι αυτό το αύριο θα'χει ένα ζουρμπουλούδικό μπεμπάκι!!!

Γιατί όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!

Να το πιστέψεις!!! Όλα θα πάνε καλά!!!!

Φιλάκια πολλά πολλά και ραντεβού στην πλατεία για μαφινάκια!!!

Κι ας λέει ο γιατρός "όχι γλυκά"!!! :P :laugh: :laugh:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sugxaritiria kopela mou!! apo dw k pera mono kala nea na akoume... euxomai ola na pane kala k eimai sigouri oti tha deis mia koukida pou tha sou allaksei oli sou ti zwi... k se ligous mines ena panemorfo mpempeki pou tha stin allaksei akoma perissotero. thetike skepseis k ola tha pane kala!! euxomai oti kalutero!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ!!! ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ

ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bourique1983 Σ’ ευχαριστω παρα πολυ κουκλα μου..να χαιρεσαι την οικογενεια σου!

Anastacia χααχαχαχα μεκανες κ γελασα!! Κοιτα μη δει τιποτα αλλο ΝΑ (με το συμπαθειο κ παλι)ΛοοοοοοοοοοοοοοοοΛ

IreneValadia γλυκεια μου φιλεναδα!!!!! Ναι θα ειμαστε μαζι!! Δυο Υδροχοινες που ετοιμαζουν 2 μελλοντικους υδροχοους!!! Χαχαχα...σα να το ηξερα ........θυμασαι??Τι να πω για τον Μαιο...περαν του οτι ηταν επικοδομητικος μηνας, χαχαχαχα.....Ειρηνη μου....ειναι αληθεια...τσιμπα με!!!

Marvel1984 Σευχαριστω πολυ....να χαιρεσαι το παπακι σου...

Xrisanthemo με το πανεμορφο το ονομα...σευχαριστω παρα πολυ...αυτο μπορω να στο εγγυηθω... κλαμα που εχω να ριξωωωωωωωωω...

Ifigeneia μου, σευχαριστω κ σενα πολυ !!!! Να ευχηθω για ενα δευτερο, η η σκουντουφλιτσα φτανει???

Voula μουυυυυυυυυυυυυυυυ εχουμε σπορακι...το πιστευεις.....??? Θελω να κλαψωωωω..αλλα θα περιμενω....λιιιιγο ακομα.....Σευχαριστω πολυ πολυ για ολα......ευχομαι μεσα απτην καρδια μου....οοοοοοτι επιθυμεις!!!

Geozouli κοριτσαρα μου, σευχαριστω πολυ! Πεμπτη θα εχεις συναντηση ε???με το καλο να αντικρυσεις το σπορακι σου !!!

Bembini μακαρι....αυτη ειναι κ η πρωτη μου αγωνια,..μετα θα αρχισουν οι αλλες...αλλα τωρα μονο αυτη....σευχαριστω πολυ, να χαιρεσαι το παιδακι σου ...

Rebbeka σευχαριστω πολυ!! Ειμαστε πολλες οντως χαχα...ελπιζω να ερθουν κ αλλες, περισσοτερες!!!!!! Καλη επιτυχια στο γιατρο σημερα...σε περιμενουμε να μας πεις νεα..

Irene1 φιλεναδαααα, εμεινα με το φιαλιδιο στο χερι!!! Ξερεις τι εννοω.....με προλαβε το σπορακι!!!Με το καλο κ εσυ να υποδεχτεις τα ζουζουνακια σου!! Τοσο καιρο σε περιμενουν.....θα τα καταφερουμε Ειρηνη μου.......

Crazy ..Ρουλα μου!!!!! Ησουν η πρωτη που το ειπα, χαχαχα τι γελιο!!! Να μιλαω χαμηλοφωνα να μην ξυπνησω τον αντρουλη μου, επειτα απο το ξενυχτι της γιορτης μου!!!! Κ τελικα ειχες δικιο!!! Δεν ξανακοιμηθηκε.....χαχαχαχα Σευχαριστω πολυ για ολα...που με ακους....κ που με συμβουλευεις......Τωρα που ειπες μαφινακια, σα να μου ηρθε μια λιγουρα χαχαχαχα να παμεεεεεεεεε

Joanaki μου σευχαριστω παρα πολυ κοπελα μου!!!Σου ευχομαι κ σενα οτι επιθυμεις!!!

Kelly24 εισαι πολυ γλυκεια, σευχαριστω!! Κ να μην αγχωνεσαι!!!! Θα ερθει το σπορακι εκει που δεν το περιμενεις!!! Το ξαναλεω...οχι αγχος!! Σε φιλω γλυκα

Neneka μου, σευχαριστω πολυ....Να ακουσουμε κ απο σενα τα ευχαριστα....οπως ειχαμε πει..κοιταμε μονο μπροστα (οπως λεει κ η φιλη μας η crazy)

Panayiota με το καλο να υποδεχτεις κ εσυ το καινουργιο μελος!!!! Να χαιρεσαι την οικογενεια σου....

Lenaki26 πρωτ’ απ' ολα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ να χαιρεσαι την ονομαστικη σου γιορτη!!! Σευχαριστω πολυ...με το καλο να υποδεχτεις κ εσυ, το αλλο σου μαιμουδακι ...αχ μαρεσει, τελειο!!

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες...ειμαι συγκρατημενη, καταλαβαινετε γιατι...

Αυριο πρωι θα παω για χοριακη....κ βλεπουμε...ενα βημα τη φορα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:):):):):) ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μια τεραστια χωριακη και να χαρεις για εννια μηνες την εγκυμοσυνη σου και στο τελος να κρατησεις ενα γερο και δυνατο μωρο στην αγκαλια σου... :):):):):):)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

IreneValadia γλυκεια μου φιλεναδα!!!!! Ναι θα ειμαστε μαζι!! Δυο Υδροχοινες που ετοιμαζουν 2 μελλοντικους υδροχοους!!! Χαχαχα...σα να το ηξερα ........θυμασαι??Τι να πω για τον Μαιο...περαν του οτι ηταν επικοδομητικος μηνας, χαχαχαχα.....Ειρηνη μου....ειναι αληθεια...τσιμπα με!!!

Σε τσιμπάω σε τσιμπάω!!!!!!!!

Φτάνει … μη σου κάνω και μελανιές…έγκυο γυναίκα και μπλέξει ο καημένος ο αντρούλης σου … :laugh: :laugh:

Πίστεψε το !!!!!!!!!

Τέλος τα βάσανα!!!!!!!!!

Από εδώ και πέρα μόνο χαρές!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια .....μπράβο!!!!Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη,9 υπέροχους μήνες κ με το καλό να πάρεις στην αγκαλιά σου το μωράκι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ συγχαρητηριαΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...