Μετάβαση σε περιεχόμενο

γεια σας


ρουλα 3

Recommended Posts

καλη σας ημερα . μόλις γραφτηκα. εχω τρία παιδακια 7 6 και 2 ετων. το πρωτο αγορι και τα αλλα δυο κοριτσια . καποιες φορες βεβαια ειναι δυσκολο αλλα τα λατρευω ειδικα οταν παιζουν οταν φροντιζουν οένας τον αλλο οταν κανουυμε αγκαλιτσες οταν μου γραφουν μηνυματακια γραφοντας μαμα σ'αγαπαω οταν μου βαζουν στις τσεπες καραμέλες. υπαρχει ομως και η ασχημη πλευρα . οι τσακωμοι. τα μεγαλα ολο τσακωνονται .εχουν και τις καλες τους στιγμες αλλα ολη μερα ακουω φωνες οπως μαμααα με εδειρε μαμαα με ειπε χαζο μαμααα μου εκανε το αλλο και να σου και οι μπουνιες και οι κλωτσιες. τωρα ειναι στο σχολειο και εχουμε ησυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ρουλα καλως ηρθες στην παρεα μας και εγω απο Χαλκιδα ειμαι :P Να χαιρεσαι τα παιδακια σου και να εχετε παντα υγεια ολοι σας.Μακαρι να κανω και εγω τοσα η οσα θελει ο Θεος παιδακια και να γεμισει το σπιτι με φωνες,γελια και κλαμματα χαρας μονο...τοτε θα ειμαι πραγματικα ευτυχισμενη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΣΟΥ!ΕΙΜΑΙ Η ΓΕΩΡΓΙΑ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 6 ΜΗΝΩΝ!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σου Ρουλιτσα. Να χαιρεσαι τα κουκλια σου. Με υγεια προπαντων.

Ετσι ειναι τα παιδια...αλλα δεν πειραζει..μεσα σπο τους τσακομους διαμορφωνουν χαρακτηρα. καλες γιορες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

B) χαλκιδα ε? μας τα χαλασε ο καιρος σημερα .ηθελα να παω λαικη αλλα που... σου ευχομαι να ερθουν γρηγορα τα παιδακια που θες
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Ρούλα!Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου.Είναι φυσικό να υπάρχουν και οι συγκρούσεις στα μεγάλα ;) Μην ξεχνάς πως μέσα απο την οικογένεια τα παιδιά δοκιμάζουν τα όρια τους και προετοιμάζονται για την μετέπειτα ζωή τους :laugh: Εσύ και ο μπαμπάς πρέπει να κρατάτε την ισσορροπία ανάμεσα στα αδερφάκια.Να τα μάθετε να υποστηρίζουν το ένα το άλλο(καλά,αυτό σίγουρα το ξέρουν ;),να τιμωρείτε πάντα τον υπαίτιο και όχι,για παράδειγμα,τον μεγαλύτερο.Ακόμα και η πιο μικρούλα πρέπει να μάθει την έννοια της τιμωρίας. :)

Είμαι παιδί πολύτεκνης οικογένειας και όλες αυτές οι σκηνές που περιγράφεις κάποτε αποτελούσαν καθημερινότητα και τώρα αντιπροσωπεύουν τα ομορφότερα μου χρόνια!!! :)

Να τα χαίρεσαι και καλό κουράγιο στο έργο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να χαιρεσαι και συ το μωρακι σου . να δεις ποσο γρηγορα μεγαλωνουν τελικα. ολο λεμε ποτε θα φαει κρεμα μετα αντε ποτε θα μπουσουλησει ποτε θα περπατησει ποτε το ενα ποτε το αλλο.... εγω εμαθα τωρα στο τριτο να χαιρομαι την μητροτητα ισως επειδη τα δυο πρωτα με κουρασαν πολυ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέσα στην πολυλογία μου ξέχασα να συστηθώ :blush:

Είμαι η Μάρω,32 ετών απο Αθήνα.Έχω έναν μικρό μπεμπάκο,22 ημερών,που είναι όλη μου η ζωή! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γεια σας και από μένα.Είμαι η Μαρίνα είμαι 35,και είμαι από Κύπρο.Έχω ένα αγοράκι 4χρ και περιμένω και το δεύτερο μου αγοράκι με το καλό τέλος Μαίου με αρχές Ιουνίου.Ρούλα καλοσώρισες στη παρέα του mammy καλά λένε δηλαδή ότι μεγαλώνοντας μεγαλώνουν και οι χαρές αλλά και οι μπελάδες ε? Να χαιρέσαι την οικογένεια σου!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως πολυ χαζοκαιρος αλλα να πω την αληθεια δεν ειχαμε δει και χειμωνα καθολου.Σ'ευχαριστω πολυ μακαρι να γινει συντομα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλαχαλκιδα έγραψε:

καλη σας ημερα . μόλις γραφτηκα. εχω τρία παιδακια 7 6 και 2 ετων. το πρωτο αγορι και τα αλλα δυο κοριτσια . καποιες φορες βεβαια ειναι δυσκολο αλλα τα λατρευω ειδικα οταν παιζουν οταν φροντιζουν οένας τον αλλο οταν κανουυμε αγκαλιτσες οταν μου γραφουν μηνυματακια γραφοντας μαμα σ'αγαπαω οταν μου βαζουν στις τσεπες καραμέλες. υπαρχει ομως και η ασχημη πλευρα . οι τσακωμοι. τα μεγαλα ολο τσακωνονται .εχουν και τις καλες τους στιγμες αλλα ολη μερα ακουω φωνες οπως μαμααα με εδειρε μαμαα με ειπε χαζο μαμααα μου εκανε το αλλο και να σου και οι μπουνιες και οι κλωτσιες. τωρα ειναι στο σχολειο και εχουμε ησυχια
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΟΘΛΑ ΜΟΥ .ΚΑΙ ΕΓΩ 3 ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΛΩΝΟΥΝ.ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 6 3 ΚΑΙ 23 ΜΗΝΩΝ.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες ετσι να μαλωνουν ολα τα αδερφια . αφου κανω και σκεψεις του τυπου ¨οταν εμεις αποδηνησουμε εις Κυριον αυτα τι θα κανουν θα γινουν εχθροι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ρουλα και καλως ηρθες

με λενε ευη και εχω μια μπουμπου 19 μηνων

ειμαι απο βορεια ευβοια και την χαλκιδα την ξερω ανακατωτα τωρα βεβαια μενω αθηνα..

μπορει τα παιδακια σου να τσακωνονται τωρα αλλα οταν μεγαλωσουν θα στηριζουν το ενα το αλλο τι καλυτερο να εχεις αδερφια μην αγχωνεσαι :silly:

να ειστε παντα ευτυχισμενοι και γεροι

καλες γιορτες να εχουμε :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούλα μου καλωσήρθες στην παρέα μας και μπράβο σου για τις αντοχές και το κουράγιο σου.!

εδώ ένα παιδάκι έχω που είναι 4,5 μηνών και ήσυχο σε γενικές γραμμές αλλά μου έχει φύγει η μαγκιά από την κούραση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλος ηρθες κοπελα μου.με λενε φανη και εχω και εγω τρια παιδακια ηλικιες 16 10 και8.5 ετων αγορι κοριτσι αγορι.περναω και εγω την ιδια κατασταση με σενα ολο φωναζω.αγαπαει οενας τον αλλο αλλα τσακωνοντε τι να κανουμε?υπομονη.ελπιζω να τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

Γεια σου Ρουλα καλως ηρθες στην παρεα μας και εγω απο Χαλκιδα ειμαι :P Να χαιρεσαι τα παιδακια σου και να εχετε παντα υγεια ολοι σας.Μακαρι να κανω και εγω τοσα η οσα θελει ο Θεος παιδακια και να γεμισει το σπιτι με φωνες,γελια και κλαμματα χαρας μονο...τοτε θα ειμαι πραγματικα ευτυχισμενη :)

rose κι εσυ χαλκιδεα εισαι? Και δεν το λες τοσο καιρο!!! ουαου!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μαζευτηκαμε ολες οι χαλκιδεες!!!!! Χαρηκα τωρα!!!

Γεια σου ρουλακι!!! Οπως καταλαβες κι εγω χαλκιδα city μενω!!!!

Να χαιρεσαι τα ζουζουνια σου!!! Κι εμεις προσπαθουμε για το πρωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

didimaki έγραψε:

καλος ηρθες κοπελα μου.με λενε φανη και εχω και εγω τρια παιδακια ηλικιες 16 10 και8.5 ετων αγορι κοριτσι αγορι.περναω και εγω την ιδια κατασταση με σενα ολο φωναζω.αγαπαει οενας τον αλλο αλλα τσακωνοντε τι να κανουμε?υπομονη.ελπιζω να τα λεμε

καλως σας βρηκα . ποπο! εσεις μπηκατε στην εφηβεια! πως ειναι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristi έγραψε:

rose25 έγραψε:

[/quote:2mqef9qx]

rose κι εσυ χαλκιδεα εισαι? Και δεν το λες τοσο καιρο!!! ουαου!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μαζευτηκαμε ολες οι χαλκιδεες!!!!! Χαρηκα τωρα!!!

Γεια σου ρουλακι!!! Οπως καταλαβες κι εγω χαλκιδα city μενω!!!!

Να χαιρεσαι τα ζουζουνια σου!!! Κι εμεις προσπαθουμε για το πρωτο...[/quote

B) oh! Halkida city ! ωραια! θα παμε παραλια καμμια μερα... που πήγατε σχολειο¨? εγω στο 2ο δημοτικο , 4ο γυμνασιο και 2ο λυκειο.

με το καλο να μπειτε και στο club των μαμαδων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
    • Μπα ουτε κ σε μενα γινεται ενω επιλεγω ιστοτοπος για υπολογιστες. ισως εχει να κανει με τις ρυθμισεις του safari. Λοιποιν κοριτσια μου εγω ειμαι θεωρητικα 4η μερα μετα την ωορρηξια βασει τεστ αν δεν εκανα τεστ θα σας ελεγα οτι περιμενω περιοδο καθως με κυκλο 29 ημερων ειμαι 28η μερα σημερα και απο εχθες εχω πονακια περιοδου κ ευαισθητες θηλες... Να ηταν λαθος το τεστ κ να έρχεται;;;   @Θέτις Κ. αγαπη δεν ηρθε μηνυμα. Μπηκα απο pc και ουτε στο mail ηρθε ειδοποιηση.. Μηπως το εστειλες αλλου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...