Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν ειμαι καθολου καλα ψυχολογικα!!!


eleni mpilis

Recommended Posts

μανουλες δεν ειμαι καλα και δεν ξερω γιατι!!!δεν ειμαι αχαριστη ζω εδω και εναμιση χρονο στην μυκονο ειμαι σεναν πολυ ευτυχισμενο γαμο χωρις προβληματα με δυο υπεροχα αγορακια αλλα τρωω πολυ κλεισουρα και ισως αυτο με εχει τσακισει!!1δεν εχω κανεναν ανθρωπο βοηθεια αφου ολοι ειναι αθηνα απο το πρωι σενα σπιτι φοροντας μια φορμα χωρις κανενα ενδιαφερον δεν ξερω απορω με τον εαυτο μου γιατι δεν ημουν ετσι παντα ειμουν μεσα σε ολα και με πολυ διαθεση !!!δεν θελω να σας ψυχοπλακωσω αλλα πνιγομαι και θα ηθελα μια στηριξη απο εσας!!σας ευχαριστω εκ των προταιρων για τον πολυτιμο χρονο σας!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou kali mou eleni mpillis.se katalavaino apolita to pos viotheis eisai se ena meros pou den exeis kanenan na peis mia kouventa.ta peresa kai ego kai den eixa kamia voitheia.na xereis pos oles mas pername aytin tin fasi twra pou pernas kai esi.ta zouzounia sou den pane sxoleio?frontise na kaneis kainouries parees me mamades apo to sxolio.i an den exeis tin dinatotita ayti pare ta ageloudia sou kai pigaine kamia volta.sizita to kai me ton antra sou na se voithisei na kratisei gia ligo ta paidakia sas na pas mia voltoula exo na xazepseis vitrines.egw etsi ekana.min mou stenaxwriesai tha perasoun ola!!!!!oti xreiasteis eimaste konta sou!!!!elpizo na sou eftiaxa ligo tin diathesi sou :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Ι Ι , ΜΠΑΣ ΣΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Η ΚΡΙΣΗ ΤΩΝ ΕΟΡΤΩΝ ???

ΑΝΕΒΑ ΛΙΓΟ , Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ Κ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΑΔΙΚΗ...

ΠΑΡΕ ΑΝΑΣΑ Κ ΛΕΓΕ ΔΟΞΑ ΤΟΝ 8ΕΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΓΑΜΟ ΜΕ 2 ΒΛΑΣΤΑΡΑΚΙΑ. ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΕΣ 8Α ΕΔΙΝΑΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ? ΠΟΛΛΕΣ, ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ.

ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΡΙΟ 8Α ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ,8Α ΔΕΙΣ , 8Α ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΘΑ ΠΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ .

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΓΙΑ ΜΟΝΑΞΙΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ !!! ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΡΟΛΟ ΒΑΡΑΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ??? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΑΝ ΝΟΙΩΘΩ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΑΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΟΝΕΙΣ, ΝΑ ΦΑΝΕ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΖΕΣΤΟ ΦΑΙ, ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΔΕΔΟΜΕΝΑ. Η ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΚΑΙ Η ΘΛΙΨΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΝΟΜΙΟ!!! ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενιτσα...εισαι στην υπεροχη μυκοο!!! να ρθω να σου κανωπαρεα!!! Εχω παει χειμωνα στην Μυκονο και ηταν τελεια. Χουχουλιαρικα...με τον αντρουλη μου εκει καταστρωσαμε τα σχεδια του γαμου μας!!!

Σε καταλαβαινω...και εγω ετσι ειμαι...θα περασει...να σου πω, βαλε Χριστουγεννιατιακ τραγουδια- αν θες θα σου γραψω ενα CD με τις μεγλυτερες ξενες επιτυχιες- στολιστε και το δεντρο- καραβακι οτι γουσταρετε, καλεσε και φιλους...θα δεις θα ανεβεις. Εγω ακομα προσπαθω να ανευασω την διαθεση μου. Τι στο καλο ο ΧΑΑ ειναι...θα ανευει που θα παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου θα συμφωνησω με τα κοριτσια! εχεις 2 υπεροχα αγορακια,ενα υπεροχο συζυγο και ενα υπεροχο σπιτι σε ενα υπεροχο νησι!

Εχεις το πακετο και σου λειπει η κορδελα για να ολοκληρωθει το δωρο της ζωης σου...οι φιλοι! Μολις βρεις φιλες με κοινα ενδιαφεροντα θα δεις πως ολα θα φτιαξουν! ;)

Μυκονο ειναι και η μανουλα3(Ανδριανα) γιατι δε κανονιζεται να συναντηθειτε;μπορει να τα βρειτε και να κανετε καλη παρεουλα! ;)

"Σφυριξε χαρουμενα,μπορεις..δες τη φωτεινη πλευρα της ζωης"!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με κάλυψαν τα κορίτσια σε ότι ειπαν

σε ολα ομως ακομα και στο να σου πω

οτι η ΜΑΝΟΥΛΑ3 ειναι στην ΜΥΚΟΝΟ και αυτη...

ΠΟλΥ σωστα τα ειπε και η συναγωνίστρια

''τρισευτυχισμενη'' Η ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΚΑΙ Η ΘΛΙΨΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΝΟΜΙΟ

οταν συμβάινουν γύρω μας τα ΤΕΡΑΤΑ!!!!!!

Ολοι τα περναμε αυτα μωρε...ειδικα

εσυ που εισαι και στην ''ξενιτια'' χωρις έναν

δικο σου ανθρωπο!!!!!!! :)

Αυριο ειναι μια αλλη μερα που λεει

και η φιλεναδα η Σκαρλετ !!!

ΑΔΡΑΞΕ την μέρα!!! (τσσ καλλοοοο με εντυπωσιασα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυκονο?

Δεν θα παω ποτε μου εκει, αν και ειναι ενα απο τα ονειρα μου!

Δεν θελει ο αντρας μου!

Αχ, γλυκια μου, ετσι νοιωθω και εγω!

Κλεισμενη στο σπιτι με 2 παιδια, δουλειες, παιδια, προσπαθω η καημενη καθε μερα να κανω την ημερα μου διαφορετικη αλλα ιδια μου φαινεται στο τελος!

Πιστευω οτι ολλα θα περασουν με την παροδο του χρονου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tonia28 έγραψε:

Ελενη μου θα συμφωνησω με τα κοριτσια! εχεις 2 υπεροχα αγορακια,ενα υπεροχο συζυγο και ενα υπεροχο σπιτι σε ενα υπεροχο νησ

Μυκονο ειναι και η μανουλα3(Ανδριανα) γιατι δε κανονιζεται να συναντηθειτε;μπορει να τα βρειτε και να κανετε καλη παρεουλα! ;):P

τονια μου γνωριζομαστε ηδη με την ελενιτσα!!!!!!!ειμαστε φιλες!δουλευουν μαζι οι αντρες μας κ ετσι γνωριστηκαμε!!!!!!!

:cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε που με το που ειπες

οτι εισαι στην ΜΥΚΟΝΟ

μου επεσαν τα μουτρα....

πως το λες ετσι απλα ρε κοπελιααααααα

σερνονται και εγκεφαλικααααααααααααα

Πες μου κι εσυ οτι βλεπει το μπαλκονι σου

θαλασσα να ζουρλαθω τελειως!!!!

Ελα πες το να με αποτελειωσεις!!!!!!

Και οπως ειπε και η αλλη συντροφισσα

ΕΜΕΙΣ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΙ ΡΟΛΟ ΒΑΡΑΜΕΕΕΕΕ?????

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΙΝΑΔΕΣΣ??? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni mpilis έγραψε:

me sygkinises idiaitera kai moy edoses poli dinami etsi einai akrivos opos ta les mporei na einai ontos krisi ton eorton se eyxaristo para poli sy eyxomai ta kalitera stin zoi soy

Κ ΓΩ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΔΩ 8Α ΕΙΜΑΙ(ΕΙΜΑΣΤΕ) :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

Ασε που με το που ειπες

οτι εισαι στην ΜΥΚΟΝΟ

μου επεσαν τα μουτρα....

πως το λες ετσι απλα ρε κοπελιααααααα

σερνονται και εγκεφαλικααααααααααααα

Πες μου κι εσυ οτι βλεπει το μπαλκονι σου

θαλασσα να ζουρλαθω τελειως!!!!

Ελα πες το να με αποτελειωσεις!!!!!!

Και οπως ειπε και η αλλη συντροφισσα

ΕΜΕΙΣ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΙ ΡΟΛΟ ΒΑΡΑΜΕΕΕΕΕ?????

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΙΝΑΔΕΣΣ??? :)

SUGAR ? ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ Η ΤΩΡΑ ΜΕ ΕΜΑΣ ΤΟ ΠΑ8ΕΣ??? ΧΑΧΑΧΑΧ (Κ ΣΟΥ ΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ Κ ΑΙΤΗΣΗ!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ......ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ :laugh:

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ!!!!! :laugh:

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΟΒΩ ΝΑ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ Η ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΜΟΥ

ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΗΣΩ!!!!!!

ΩΧ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΜΑΖΕΥΕΙ ΜΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ?????? :)

ΑΡΕ ΜΑΝΑ...ΤΟΣΑ ΖΩΔΙΑ ΑΡΕ ΜΑΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε καταλαβεναι καλη μου κ παρα πολυ τα εχω περασει κ εγω κ μαλιστα χωρις να εχω κ την παρεα των παιδιων γιατι ακομα δεν εχω

βρες καποιο ενδιαφερον εστω κ μεσα στο σπιτι κανε κατι μια δημιουργικη εργασια με τα παιδακια σου

κ φυσικα οταν εχεις χρονο να μπαινεις εδω κ να τα λεμε σαν καλες φιλεναδες

εγω εδω μεσα περασα παρα πολλες απο τις ωρες μοναξιας μου κ τα κοριτσια με εκαναν να νιωσω πολυ καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 έγραψε:

tonia28 έγραψε:

τονια μου γνωριζομαστε ηδη με την ελενιτσα!!!!!!!ειμαστε φιλες!δουλευουν μαζι οι αντρες μας κ ετσι γνωριστηκαμε!!!!!!!

:cheer::cheer::cheer:[/quote:2eoa1cvt]

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αντε;;;!!!! μπραβο βρε κοριτσια!!! :P

Βρειτε κι ενα χομπι τωρα παρεα(τις λιγες ωρες που εχετε ελευθερες με τα παιδια...)! ψαρεμα ας πουμε! :blink::S:side: :laugh:

Ελενη μου χαιρομαι πολυ που σε εφτιαξα!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ......ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ :laugh:

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ!!!!! :laugh:

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΚΟΒΩ ΝΑ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ Η ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΜΟΥ

ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΗΣΩ!!!!!!

ΩΧ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΜΑΖΕΥΕΙ ΜΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ?????? :)

ΑΡΕ ΜΑΝΑ...ΤΟΣΑ ΖΩΔΙΑ ΑΡΕ ΜΑΝΑ

Ζαχαρενια Αιγοκερως ειναι κι ο γιος μου με οροσκοπο Διδυμο....αμα παρω απο σενα κι απο μενα(διδυμος)...θα με κουφανει αυτο το παιδι με τα μαργαριταρια που θα πεταει!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...