Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα τρελαθω!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!YEEEEESSSS!!!!


Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΠΟΟΛΛΑΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 183
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αλεξάνδρααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!:) Συγχαρητήριααααααααααααααααα!!!!!!:) Δεν ξέρεις πόσο χάρηκα που είσαι έγκυος!!!Πωπωωωω.....Μπράβο, μπράβο, μπράβο!!!!:) Αντε κοντά κοντά θα κρατάμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!!!! :) Να είσαι αισιοδοξη, όλα θα πάνε τέλεια!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοριτσακι μου μπραβοοοοοοοοοο :woohoo:

θα γινετε οι γλυκοι γονεις του κοσμου :woohoo:

ολα καλα θα πανε κοπελαρα μου σου αξιζει φιλακιααααααααααααα πολλαααααααα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σηγχαρητηριαααααα........!!!

Δεν ξερεις ποσο χαρηκα..! :)

Ευχομαι να παν ολα κατ' ευχην...

Θα γινεις μανουλα σε λιγους μηνες...!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: congratulations_newborn_992_1_.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bravo Alkost!!!!!!!!!!!!!!!

Πολλά-πολλά συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου εύχομαι να έχεις μια ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!

:):):):):) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι ενα αλλο παραδειγμα η δικη σου περιπτωση για το ποσο κακο κανει το άγχος στην σύλληψη!!

να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ....ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΕΡΗ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΓΕΡΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΓΕΡΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΕΡΗ ΓΙΑΓΙΑ ΩΧ Ε ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΞΕΦΤΥΛΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ.....CONGRATULATIONS!!!!!!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheer::cheer::cheer:

Σου ευχομαι μια καλή καλή εγκυμοσύνη και σε 9 μήνες με ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο αγαπούλα μου!!!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!

Δε φαντάζεσαι πόσο συγκινήθηκα!!!

Είσαι το τέλειο παράδειγμα για όλες μας που καθόμαστε κι αγχωνόμαστε άνευ λόγου!!!!

Ο Θεός σου χάρισε απλόχερα την Ευλογία Του!!!!

Να μου προσέχεις!!!!!

Πολλά-πολλά-πολλά συγχαρητήρια!!!!!

Σε φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ! ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ! Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ,ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ! ΦΙΛΙΑ! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακι μου χαρηκα παρα παρα παρα παρα παρα πολυ....συγχαρητρια....σας αξιζε αυτο το δωρο μετα απο ολα αυτα που περασατε.....να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και να κρατησεις ενα υγιεστατο μωρακι σε εννια μηνες....φιλακια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ,ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΓΕΜΙΣΑΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...

ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ....ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ,ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ...ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΝΙΝΑΚΙΑ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ...

ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΝΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΔΥΔΙΜΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΜΗΤΡΑ???ΜΑΚΑΡΙ....ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ..ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλκοστακι μου,με εκανες να βαλω τα κλαμματα!!!απο χρα ρε γαμωτι μου!!!σου ευχομαι τα καλυτερα ψυχουλα μου,ο καλος θεουλης ακουσε τον πονο σου και δεν σε ξεχασε!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

θελω μονο να σου πω οτι ειμαι σιγουρη πως αυτη τη φορα θα πανε ολα τελεια,ειναι δωρο θεου και εσυ σιγουρα θα γινεις μια σπουδαια μανα σαν την δικια σου που απο οτι καταλαβα την εχεις συνεχεια στο πλευρο σου!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ,ΘΥΜΑΣΑΙ???ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΚΟΣΤ ΣΥΓΧΑΡΥΤΗΡΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!!

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!

ΑΥΡΙΟ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΖΗΣΕΙΣ ΤΗ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΒΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΑΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Συγχαρητήρια!!! :) :woohoo:

Πολλή προσοχή τώρα κι όλα θα πάνε καλά!!

Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...