Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα τρελαθω!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!YEEEEESSSS!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!

ΕΓΩ?????ΕΓΚΥΟΣ????

ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΟ ΘΕΤΙΚΟ!!!!!!!ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ,ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ Κ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΟΡΕΞΗ,ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝΑ ΣΑΝ ΤΟ ΒΟΔΙ!!Α ΚΑΙ ΚΑΟΥΡΕΣ!!!

ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΕΜΕΙΝΑ?????????????

ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΟ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ!!!!

ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!!ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ ΑΚΟΜΑ,ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΠΑΩ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΛΗΡΩΣ!!!!!!!!!!!!Ο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΟΣ!!!!!ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ!!!!

ΑΣ ΒΑΛΩ ΜΩΡΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙ,ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΟΧΥΡΩΣΩ!!!! :silly: :) :woohoo: :silly: :lol: :silly: :)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 183
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσαρα μου ανατριχιασα!!!!!!!κυριολεκτικα ομως!!!!!!!!

χαρηκα παρα πολυ γλυκια μου!!!με το καλο να κανεις κ μια χοριακη να πας κ στο γιατρο κ μετα να κανουμε παρτυ!!!!!!!!! :):):):lol::lol::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλκοστάκι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε 9 μήνες να κρατάς ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλίτσα σου!!!!!!

Να είσαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά...Διώξε κάθε άσχημη σκέψη από το μυαλό σου!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ALKOST ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ ΕΡΧΕΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ.ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΛΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΩΝ ΕΓΚΥΩΝ........ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!! :woohoo: :woohoo: Πολύ χάρηκα γιατί αν θυμάμαι καλά είχες μια δυσάρεστη εμπειρία πρόσφατα... είδες τελικά?? από εκεί που δεν το περίμενες!!!! Σου εύχομαι σε εννέα μήνες να κρατάς με το καλό ένα υγιέστατο μωράκι!!!! Να είσαι αισιόδοξη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!!!!! :woohoo: :silly: :):lol::kiss:

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΑΚΟΜΑ!!!!!!!!!!

ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alkost μου τι νέα είναι αυτά!!!!!!!

Δεν ξέρω για ποια να πρωτοχαρώ!!!! Είμαι τόσο συγκινημένη.... ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!! Δεν έχω λόγια!!!!

Να χεις 9 υπέροχους μήνες και ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου να σε "χορεύει στο ταψί"!!!! Και πάλι συγχαρητήρια!!!! Είμαι κατενθουσιασμένη δεν ξέρω τι να πώ....αυτός ο Οκτώβριος μόνο ευχάριστα μας επιφυλάσσει...τι να πώ;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΛΚΟΣΤΑΚΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΡΚΕΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.........ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ!!!!!!ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπράβο! Την άξιζες με το παραπάνω αυτή τη χαρά. Άντε και συντομα να γκρινιάζεις για τις αναγουλες σου, για τις καούρες σου και για ό,τι άλλο θα σου φαίνεται βουνο! Εμείς θα είμαστε εδω για να σου κάνουμε παρέα! Πολύ χάρηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΗΣ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗ :) :) :) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΓΡΗΓΟΤΡΑ Κ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!σου ευχομαι να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη και ολα να πανε κατ΄ευχην!!!!ειδες τι σου κανει το παλιοαγχος????? φιλακια πολλα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο!!!! Συγχαρητήρια!!! Αυτό το αγχος έχει στερήσει πολλά πράγματα από την ζωή μας!!! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια στην εγκυμοσύνη σου!!! Τώρα αρχίζουν τα .. όμορφα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ,ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΣΟΥ.ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ,ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα πολλα πολλα η μαλλον χιλιαδες συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

μπραβο αγαπη μου ευχομαι οοοοοοοοοοοοοοοοοολα να πανε καλα γιουχουουουουουουουουουουοουουοου

κ σε 9 μηνεσ να το κρατας αγκαλιτσα αχ θα με παρουν τα ζουμιαααααααααααα

απο την χαρα μου χαχαχχαχαχαχαχαχα χαρηκα παααααααααρα πολυ με τα νεα σου

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ

σε φιλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...