Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δεν μπορώ να καταλάβω....


ran

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου καλησπερα θα ήθελα να με βοηθήσετε όπως ξέρετε εσείς για άλλη μια φορα.δεν μπορω να καταλάβω τι συμβαίνει.είμαι ή δεν είμαι?έχω κυκλο 30-32 και με τελευταια περίοδο στις 01/09.στις 24 πηγα για τεστ παπ και υπερηχο και η γυναικολογος μου ειδε ωαριο και χαμογελασε.μου ειπε οτι ειναι δυσκολο να ειμαι σε γονιμες μερες αφου ειχα περιοδο στις 1 του μηνος.αρα....τηε λεω και χαμογελαει?ολο αυτο το διαστημα τσιμπηματα αριστερα και δεξια χαμηλα,το στηθος βαρυ,ατονια,υγρα περιεργα , δυσκιλιοτητα και καουρες....Παιρνω και΄γω ενα τεστακι εχθες 29/9 και τρωω ενα αρνητικο μα τι αρνητικο..ολο δικο μου.δεν τολμαω να παρω αλλο γιατι στο τελος ο αντρας μου θα με βρισει γιατι τον εχω πρηξει και αυτον τον καημενο,μου λεει να μην αγχωνομαι αλλα γινεται ρε κοριτσια?εσεις ξερετε πως ειναι τουλαχιστον οι περισσοτερες.ολα αυτα εσεις πως τα εξηγειται?ειχα ωορηξια ή είναι συμπτωματα?που τωρα σταματησαν και εχω φοβερη δυσκιλιοτητα sorry για την εκφραση.σας ευχαριστω πολυ πολυ πολυυυυυυ...και συγνωμη που σας επρηξα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και απο μένα ran. Αφού πήγες 24/9 στη γιατρό σου, ήσουν 24η ημέρα κύκλου. Αρα ημερολογιακά δεν ήσουν στις γόνιμες, αφού σε κύκλο 30-32 ημερών οι γόνιμες είναι από 15η εως 19η. Όμως αφού η γιατρός σου σου είδε ωοθυλάκιο (το ωάριο δεν φαίνεται υπερηχογραφικά) πως σου είπε οτι δεν είσαι στις γόνιμες;; Το μέτρησε τι μέγεθος είχε; Ήταν ώριμο; Μήπως ήταν ωχρό σωμάτιο;;(δηλ ωοθυλάκιο που είχε σπάσει). Αυτά η γιατρό σου δεν στα ξεκαθάρισε; Μηπώς απλά είναι αυτός ένας πιο μεγάλος κύκλος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...