Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΟΧΙ???


ntina21

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!! :) ΠΡΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 29/07 ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟ 25/08 ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ ... ;) ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 22-23/09 ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΔΟ!!! ΤΑ ΣΥΜΤΩΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΡΗΞΙΜΟ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΙΕΚΡΙΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΦΑΝΗ ΥΓΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ... :P ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ... ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ??? :lol::cheer: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ.ΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΑΡΓΗΣΕΙ...ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ..

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ.

ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΝΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΜΙΑ ΚΟΛΠΙΚΗ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΗΣΗ???ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 37.0 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΡΘΕΙ Κ ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Κ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου μακαρι να εχει γινει το θαυματακι....και να εχεις ενα μωρακι στην κοιλιτσα....γιατι δεν κανεις ενα τεστακι???η για ακομη περισσοτερο σιγουρια αυριο μια χοριακη....ευχομαι να εχει ςμωρακι....φιλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΤΡΑ!!! ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia kai kalos sas vrika!!!!!!!!!!!

diavazw edw kai kairo tin selida aythn alla shmera apofasisa na grapsw na mou peite tin gnwmh sas.... please!!!

prwspathoume edw kai 6mines me ton syzigo mou na kanoume mwraki alla...

alla shmera eimai stin 21mera tou kuklou mou kai edw kai 3meres exw polu priksimo sto stithos prismenh kilia kai ponoi sti mesh les kai einai apo wra se wra na mou erthei periodos enw thelw akomh kammia 10ria meres gia na mou erthei,kai den mou exei ksanatyxei apo toso nwris na exw auta ta sumptomata.

exthes ekana ena test alla arnitiko...

mporite na mou peite vre koritsia an uparxei periptosh telika gia ninaki????

eyxaritw kai sorry an sas kourasa!!!

kai kalh epytyxia se oles sas ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα λιλι!! απο την στιγμη που εχετε επαφες ελευθερα, φυσικα και υπαρχει περιπτωση να εισαι εγκυος!!!απλα πρεπει να κανεις υπομονη μεχρι την μερα που περιμενεις περιοδο!

ευχομαι ολοψυχα να εισαι κ να μας πεις τα ευχαριστα σε λιγες μερες!!

για συμπτωματα ειναι νωρις ακομα, εξαλου της περιοδου με της εγκυμοσυνης ειναι σχεδον τα ιδια..οποτε απλα λιγη υπομονη...φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sou euxomai olopsixa na exeis pathei to kalitero k omorfotero pragma pou mporei na pathei mia gunaika sti zoi tis.min dineis omos tosi simasia sta tsimpimata k sta ugra giati xoris na thelo na se apogoiteuso ta eixa kai ego k eno ekana test i kathisterisi sinexizotan imoun sxedon sigouri oti imoun mexri xtes prin pao gia upno pou adiathetisa,i apogoitusi tou antra mou itan megaliteri ap tin dikia mou na fantasteis..pera omos ap ta dika mou esi na eisai egkioula me to parapano na mas peis ta nea sou tha perimeno.filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ!!! :laugh: ΤΡΕΧΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ;) ..ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΑΝΕ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ... :) ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? :woohoo: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ!!! :laugh: ΤΡΕΧΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ;) ..ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΑΝΕ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ... :) ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? :woohoo: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να κανεις υπομονη την ιδια αγωνια εχουμε αν αυτο σε κανει να νιωσεις καλυτερα, εχω κυκλο 28 με 30 ημερες,επρεπε να ερθει 21/9,αλλα οπως και εσυ ολο νομιζω οτι ηρθε και τρεχω στο μπανιο ομως τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ZEFI30 EXEIS ΔΙΚΙΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ!!! ΠΩΣ ΕΤΥΧΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια Β χοριακή στο μαιευτήριο βγαίνει μέσα σε 1 ώρα! πήγαινε αύριο και θα είσαι 100% σίγουρη!!!!! Σε όποια μέρα! θα δείξει αυτό που πρέπει!!! Ειναι ότι πιο έγκυρο μπορείς να έχεις επί του θέματος!!!!! Οσες γνώμες και αν ακούσεις, η Β χοριακή είναι η απάντηση στην ερώτηση σου, για αυτό ΒΟΥΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!! :woohoo:

Τι??? :angry: Ακόμα εδώ είσαι??? :S

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης! επειδή την έπαθα και γω! Αν έχεις πόνους σαν περιόδου όπως λες και καθυστέρηση, δεδομένου των ελευθερων επαφών, και της θερμοκρασίας σου, πήγαινε άμεσα για Β χοριακή,μήπως κάνεις συσπάσεις και πας για αποβολή - παλλινδρομη κύηση! έστω πάρε το γυναικολόγο σου

Τα ίδια έκανα και γω και δεν το προλάβαμε το μωρό μου!!!!!

΄

Το λέω με αγάπη, για να νιώσεις χαρα μόνο!!!!!

θέλω να προφυλάξω όσες περισσότερες φίλες μπορω για να μην βιώσουν ποτέ την κατάσταση που βίωσα εγώ με το μωράκι μου που παλλινδρόμησε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκου καλησπερα!!!!ναι εχεις αρκετες πιθανοτητες!!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly: ειναι πολυ καλο σημαδι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

37,4;

Γρήγορα για τεστάκι ή β΄χοριακή.

Εγώ είμουν έγκυος και είχα σταθερά 36,9. Μέτρηση έκανα το πρωί πριν σηκωθώ απο το κρεβάτι με θερμόμετρο του λεπτού και στο στόμα.

Σου εύχομαι να είσαι έγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ!!! ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΑ ΡΟΖ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΟΖΙ ΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΟ..ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΡΟΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ...ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??> :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntinaki mu kalispera!

mipos prepei na pareis thl ton gunaikologo sou?nomizo oti etsi opos to perigrafeis oorixia mu thimizei..kai oxi periodo...den tu kaneis ena thl na ton rotiseis?min agxonesai giati kai to agxos sou akoma mporei na empodizoun tin periodo an den eisai egkios...

perimenoume neakia sou!!!

filakia polla!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας και απο μένα.. Και εγώ έχω καθυστέρηση 6 μέρες τώρα περίμενα δηλαδή 19/09..Ηθελα να ρωτήσω τι είναι η κολπική θερμομέτρηση και πως ακριβώς γίνεται; Με καννονικό θερμόμετρο του λεπτού; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου δείτε αυτό το αρθρο που περιγράφει ακριβώς πως πρέπει να γίνεται η μέτρηση της θερμοκρασίας για να μην μπερδεύεστε!

http://www.gyn.gr/artman/publish/article_65.asp

Καλή επιτυχία! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ελπιζω να σε πετυχαινω μεσα! :blink: περιμενω μεταξυ 24-9και 28-9 το ανωτερο 28μερες!σημερα εχουμε 25 τις τελευταιες μερες εχω εντονους πονους στη κοιλια κ στη μεση μ ακομα πιο πολυ κ θερμοκρασια 37.6!!!!πιστευεις πως εχω πιθανοτητες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...