Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καιρός για ανασύνταξη της παρέας! Συνάντηση Αθήνας


Crazy

Recommended Posts

Βλέπω πως μάλλον..... πρόκειται για νεοσύστατη ομάδα ποδοσφαίρου!!!! Κι όχι μόνο φυσικά!!!! Τί γίνεται βρε κορίτσια???? Όλο το Mammy θα είναι την Κυριακή στο Σύνταγμα??????? Μόνο να μας έχει καλό καιρό.... αν και.... δε μασάμε!!!!! Το πολύ να γίνουμε παπάκια!!!!!! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 276
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

IRENEKANTE έγραψε:

matinap έγραψε:

αντε κουνιαδα........ελα να μαζευτούμε για ενα καφε...εγω μαλλον θα παω...γιατι να μην ερθεις δηλαδή? φιλιά:kiss:[/quote:myqje3je]

Ειρηνουλα, αν κανονισετε να πατε μαζι δεν κανετε και μια σταση απο Πειραια να με μαζεψετε...;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θειουλαααααα!!!!!!!!!!!!! χρονια πολλα και απο εδω!!!! :P

αχ αντε και μου ελειψες!!!!!!!!!!! καλα οντως ωραια θα ειναι!!!!! τοσο καιρο εχουμε να βρεθουμε ολες μαζι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Άλλο ένα καλοκαίρι πέρασε... κι ήρθε και το φθινόπωρο, με τα πρωτοβρόχια του και τις δροσιές του! Κάθε εποχή έχει τα ωραία της... :)

Θυμάστε όταν ήμασταν μικρά;; Αυτές τις μέρες περιμέναμε πως και πως να χτυπήσει το πρώτο κουδούνι της χρονιάς για να μπούμε στις τάξεις, να βρούμε τις φίλες και τους φίλους μας και να ξεκινήσουμε τη νέα χρονιά... Τι ωραία που ήταν εκείνα τα χρόνια, συμφωνείτε;; Εγώ πάντα τα θυμάμαι με νοσταλγία... :blush: (έχουν περάσει κι αρκετά χρόνια από τότε... ίσως να θυμάμαι μόνο τα ωραία! :laugh: :P :silly: :lol: )

Σκέφτηκα λοιπόν να "χτυπήσω το κουδούνι" και για την παρέα μας! Αυτήν την τόσο όμορφη παρέα που'χουμε φτιάξει εδώ στο mammyland! Μου λείψατε όλες πολύ και νομίζω ήρθε ο καιρός να μαζευτούμε στην "τάξη"! :P

Θα πάρουμε παρουσίες :laugh: την Κυριακή, 20 Σεπτεμβρίου, στις 5.30 το απόγευμα, στο συντριβάνι έξω από το μετρό του Συντάγματος. Κι από εκεί βλέπουμε...σε κάποια καφετέρια της Ερμού ή της Μητροπόλεως ή και στο Μοναστηράκι αν θέλετε. Ή και στην Τερίνα στην Πλάκα για σοκολατόπιτες! Εεε Σισσιωωώ;!;!;! :woohoo:

Δηλώστε συμμετοχή και κανονίστε να έρθετε κιόλας γιατί θα βάλω απουσίες! Δεν αστειεύεται η θεία crazy!! :P :laugh: ;):kiss:

Φιλάκια πολλά σε όλες σας! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τωρα να κανω μια χαζη ερωτηση... θα βγω απο το μετρο θα δω ενα τσουρμο γυναικες και θα ρθω να ρωτησω:... απο το Mammy?!?!?!? xaxaxaxaxa

μηπως να κραταμε ενα τριανταφυλλο?????? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΩ'''ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑΣΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ''ΚΑΙ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑΦΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΖΟΑΓΧΟΣ΄΄΄΄ΈΙΜΑΙ Η ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ 3 ΠΑΙΔΙΑ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΚΑΙΝΑ ΜΕ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑΣΑΣ ΣΚΡΑΠ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούμπη μου καλημέρα!!! Θα'μαστε αρκετές νομίζω!! :)

Κορίτσια, είστε όλες ευπρόσδεκτες να έρθετε, δεν υπάρχουν παλιές και καινούριες στην παρέα, είμαστε όλες μια παρέα!

Όποια θέλει να έρθει, ας μου στείλει με π.μ. το κινητό της για να της στείλω κι εγώ το δικό μου, για να'μαστε σε επικοινωνία αν χρειαστεί.

Απλά ενημερώστε με για το αν θα έρθετε σίγουρα, για να υπολογίσω πάνω κάτω τα άτομα που θα μαζευτούμε.. ίσως χρειαστεί να κλείσω τραπέζι για να'μαστε σίγουρες ότι θα βρούμε να κάτσουμε! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσον αφορά το πως θα γνωριστούμε.. Ε εντάξει, κάποιες μας έχετε δει και σε φωτογραφίες, δε μπορεί, όλο και κάποια θα αναγνωρίσετε!!! :P :laugh:

Λίγο θάρρος κορίτσια, δε δαγκώνουμε!! :P Κι εμείς που'χουμε συναντηθεί τόσες φορές, κάποια φορά ήταν η πρώτη! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ για λίγο δε θα σας προλάβω … έρχομαι Αθήνα την Δευτέρα.

Να βγάλετε πολλές φωτογραφίες για να πάρουμε γεύση!!!

Και μην το ξημερώσετε … την Κυριακή αρχίζουν Τα Μυστικά Της Εδέμ!

Χιχι …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα θα ερθω κι'εγω... χεχεχε... αν και ο ηλεκτρικος του Πειραια δεν θα δουλευει απ'οτι διαβασα στο ποστ που εβαλε η Δημητρουλα αλλα δεν πτοουμε... θα με φερει ο αντρουλης μου... θα με δειτε και με καινουρια κουπ καθ'οτι το Σαββατο εχω κομμωτηριο... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή τα πολλα λόγια ειναι φτώχια και επειδή ειναι γνωστο σε όλους οτι εγω τρώω περισσότερο απ' όσο μιλάω :blink::blink:

Στις 5:30 θα είμαι στο Σύνταγμα στο συντριβάνι (όχι μέσα, παραδίπλα!) και θα σας περιμενω! Ή μάλλον θα με περιμένετε ως συνηθως :blush::blush: :silly:

Επίσης ελπιζω να φύγω χωρίς γκρίνια απο το σπίτι ξέρετε τώρα... "ακόμα δε γυρίσαμε τους δρόμους πέρνεις", "αλλά εγώ φταίω που δε σε έχω με τη μπουρκα να περπατας 2 βήματα πίσω μου" και άλλα τέτοια χαριτωμένα!!

Ρούλα μου έλλειψες!!!!

Όλες μου λείψατε!!

Πολλά φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ μου, έχω ξεραθεί στα γέλια!!! Χαχαχαχα.. Εσύ παιδάκι μου είσαι ικανή να φέρεις μόδα στην Ελλάδα τη μπούρκα!!! :laugh: :P

Μας έλειψες, ανυπομονώ να τα πούμε από κοντά, να μας πεις εντυπώσεις από το ταξίδι!!

Εντωμεταξύ, δεν ξέρω αν το πήρατε είδηση, αλλά οργανώνω συνάντηση και στη Θεσσαλονίκη!!! :P :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Επειδή τα πολλα λόγια ειναι φτώχια και επειδή ειναι γνωστο σε όλους οτι εγω τρώω περισσότερο απ' όσο μιλάω :blink::blink:

Στις 5:30 θα είμαι στο Σύνταγμα στο συντριβάνι (όχι μέσα, παραδίπλα!) και θα σας περιμενω! Ή μάλλον θα με περιμένετε ως συνηθως :blush::blush: :silly:

Επίσης ελπιζω να φύγω χωρίς γκρίνια απο το σπίτι ξέρετε τώρα... "ακόμα δε γυρίσαμε τους δρόμους πέρνεις", "αλλά εγώ φταίω που δε σε έχω με τη μπουρκα να περπατας 2 βήματα πίσω μου" και άλλα τέτοια χαριτωμένα!!

Ρούλα μου έλλειψες!!!!

Όλες μου λείψατε!!

Πολλά φιλιά!!

Λοιπον Σισσυ οι αντρες μας θα ταιριαζαν... κατι τετοια αστεια μου κανει κι'μενα... χαχαχα:laugh: ... γι'αυτο δεν εχω παει ακομα στο Ντουμπαι... για να μην του βαζω ιδεες...;)

Καλε θα μας πεις τι ψωνισες; :huh:

Ρουλα το αντιληφθηκα... μπραβο σου... εισαι η οργανωτρια του site... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou distixos logo tou alergikou sok kai ths therapeias mou tora de tha katafero na paravretho!!!!!1 pragmatika ithela na sas gnoriso apo konta! elpizo sthn epomenh synnathsh na einai ola kala kia epitelous na gnoriso tis diadiktiakes mou files!!!!!!!

polla polla polla filia se oles sas!!!!!!!!

tha perimo na do photos e?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

δεν θα μπορεσω να ερθω τελικα, ελπιζω να τα καταφερω στην επομενη συναντηση!! καλα να περασετε, φιλιααααα

Marianda :( :( :( ! Μη μου στεναχωριεσαι! Καλα να ειμαστε και θα βρεθουμε στην επομενη! Κοριτσακια μου οσες δεν ερθετε θα παρετε ιδεα απο τις φωτο!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΧΩΡΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ή ΚΛΕΙΣΑΝ ΟΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ :laugh: ;;;ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΜΠΙΡΟΝΙ ΜΟΥ!!!B)

ΕΚΤΟΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕ ΜΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΤΩΝ ΣΦΙΧΤΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ, ΕΙΝΑΙ ΟΚ;;;

ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΡΜ ΤΟ ΤΗΛ. ΜΟΥ ΣΤΗΝ crazy ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΗΝ ΧΑΘΟΥΜΕ.:laugh: :laugh: :laugh: ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΛΗΘΟΣ ΜΑΜΑΔΩΝ ΜΕ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!!:lol::lol::lol:

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, στο Σύνταγμα θα είμαι στις 5.30 και για 15-20 λεπτά περίπου.

Μετά, με όσα κορίτσια έχουν έρθει, θα κατευθυνθούμε προς στην Πλάκα, στο μαγαζί Τερίνα. Εδώ μπορείτε να βρείτε τη διεύθυνση και χάρτη: http://www.terina.gr/index.php?option=c ... &Itemid=32

Ραντεβού την Κυριακή - μη λείψει καμιά!!! :):)

ΥΓ. Μαρίτσα μου, κρίμα που δε θα'ρθεις!! :( Ήθελα πολύ να σε δω! Ελπίζω να βρεθούμε σύντομα! Φιλάκια πολλά πολλά σε όλους σας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...