Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καιρός για ανασύνταξη της παρέας! Συνάντηση Αθήνας


Crazy

Recommended Posts

Άλλο ένα καλοκαίρι πέρασε... κι ήρθε και το φθινόπωρο, με τα πρωτοβρόχια του και τις δροσιές του! Κάθε εποχή έχει τα ωραία της... :)

Θυμάστε όταν ήμασταν μικρά;; Αυτές τις μέρες περιμέναμε πως και πως να χτυπήσει το πρώτο κουδούνι της χρονιάς για να μπούμε στις τάξεις, να βρούμε τις φίλες και τους φίλους μας και να ξεκινήσουμε τη νέα χρονιά... Τι ωραία που ήταν εκείνα τα χρόνια, συμφωνείτε;; Εγώ πάντα τα θυμάμαι με νοσταλγία... :blush: (έχουν περάσει κι αρκετά χρόνια από τότε... ίσως να θυμάμαι μόνο τα ωραία! :laugh: :P :silly: :lol: )

Σκέφτηκα λοιπόν να "χτυπήσω το κουδούνι" και για την παρέα μας! Αυτήν την τόσο όμορφη παρέα που'χουμε φτιάξει εδώ στο mammyland! Μου λείψατε όλες πολύ και νομίζω ήρθε ο καιρός να μαζευτούμε στην "τάξη"! :P

Θα πάρουμε παρουσίες :laugh: την Κυριακή, 20 Σεπτεμβρίου, στις 5.30 το απόγευμα, στο συντριβάνι έξω από το μετρό του Συντάγματος. Κι από εκεί βλέπουμε...σε κάποια καφετέρια της Ερμού ή της Μητροπόλεως ή και στο Μοναστηράκι αν θέλετε. Ή και στην Τερίνα στην Πλάκα για σοκολατόπιτες! Εεε Σισσιωωώ;!;!;! :woohoo:

Δηλώστε συμμετοχή και κανονίστε να έρθετε κιόλας γιατί θα βάλω απουσίες! Δεν αστειεύεται η θεία crazy!! :P :laugh: ;):kiss:

Φιλάκια πολλά σε όλες σας! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 276
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το σχολειο ξεκιναει λοιπον και εγω σαν καλη καλη μαθητρια που ειμαι λεω να ξεκινησω την χρονια χωρις κοπανες και απουσιες(χιχιχι)

αντε για να σας δω και τις υπολοιπες.....πριν χτυπησει το κουδουνι ετσι ρουλακι μου?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβασα σωστα;;;; Σ Ο Κ Ο Λ Α Τ Ο Π Ι Τ Α ;;;; Μιαμ μιαμ...!!! :P

Δεν ειμαι σιγουρη ακομα αλλα θα προσπαθησω να ερθω...! ;)

Η βασικη ομαδα ειναι μεσα; :silly: Ελπιζω να τα πουμε...! :)

Φιλακια πολλα...!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ????????

ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ, ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ , ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alice εγώ δεν είμαι μανούλα ακόμα.. Νομίζω αυτό απαντά στην ερώτησή σου!!! :laugh:

Σε περιμένουμε!!! Αν θες, στείλε μου το κινητό σου με π.μ. για να σου στείλω κι εγώ το δικό μου, ώστε να μπορούμε να συνεννοηθούμε εκείνη την ημέρα αν χρειαστεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι μου, η βασική ομάδα είναι πάντα παρούσα!!! ;)

Λαμπρινούλα, κανόνισε εεε;! Σε θέλω παρούσα!! :)

Που είσαι βρε Γιώτα;;;; Ελπίζω να'ρθεις γιατί έχουμε πάρα πολύ καιρό να σε δούμε! Άντε, έλα!! Σε περιμένουμε! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και εγω θα συμφωνήσω με την Αναστασια! Θα ακολουθήσω την παλιά συνταγή! οι κοπάνες μένουν για το τέλος της χρονιάς!:P :P :P Επισης όπου γαμος και χαρα η Βασιλω πρωτη!:laugh: :laugh: :laugh: Οποτε να 'μαστε καλα θα ειμαι και εγω εκει!(Ναι σας απειλώ!):laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παπαράτσι μου, επανασυνδέθηκες επιτέλους;!;! :laugh:

Να κι άλλη παροιμία: λείπει ο Μάρτης από την Σαρακοστή;;; :laugh: :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη στο σχολειο ημουν απουσιολογος ημουν τυπικα και ξερετε κλυπτα τους συμμαθητες μου οσο γινοταν αλλα τωρα δεν ξερω ...Παντως εγω λεω να ερθω αν και θα φυγω νωρις βλεπετε εκεινη την ημερα στις 9,00 τοβραδυ εχω ενα σημαντικο ραντεβου .Δεν ξερετε με ποιον ; μα με το μπουγιουρη βεβαια ξεκιναει .....και θα ειμαι απικο στην τηλεοραση μπροστα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Παπαράτσι μου, επανασυνδέθηκες επιτέλους;!;! :laugh:

Ε ναι! Μιάμιση μέρα χωρίς ίντερνετ νομίζω είναι αρκετό!:laugh: Παραπάνω δεν παλεύεται!:P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω.. Βάνια, αυτό το'χα ξεχάσει!!!! :P :laugh:

Ευτυχώς που είπαμε να συναντηθούμε νωρίς! χιχιχιχι :laugh:

Έλα και θα το διαλύσουμε νωρίς για να πάμε στο ραντεβού!!

Δεν κατάλαβα, τι νόμιζες;; Ότι μόνο εσύ έχεις ραντεβού με το Μπουγιούρη;;; Σε γελάσανε! χαχαχαχαχα

Φιλάκια στο συνονόματο!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου θα προσπαθησω και εγω να ερθω αν με αφησει η γκρινιαρα κορη μου, και κανουν babysitting ο αντρας μου με την μανα μου, μου χρειαζεται μια βολτα γιατι απο το πρωι μεχρι το βραδυ ολο κλαματα αλλαγματα και ταισματα ειμαστε ευκαιρια να ξεφυγω και λιγο μακαρι να τα καταφερω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίτσα μου, μακάρι να τα καταφέρεις να έρθεις!!

Όταν λέγαμε με τη Δήμητρα για πιθανές ημερομηνίες συνάντησης, σκεφτήκαμε ότι μόλις θα'χεις σαραντίσει και μπορεί και να μας έρθεις! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλακι εμενα παντως δεν θα με χαλαγε και πιο νωρις ακομα και πρωι της κυριακης ανβεβαια μπορουν και τα υπολοιπα κοριτσια αλλα και το απογευμα καλα ειναι θα το κανονισω εγω τι νομιζεις το κυριακο γιατι τον εχω εδω θα τονβαλω να γραψει ακι το βιντεο μην τυχον και το χασω .Τοσο καιρο παει απο το προηγουμενο ραντεβου ηταν τον ιουλιο τοσο καιρο εχω να τον δω νου εχει λειψει ασε που πρπεει να τον παρηγορησω που τον αφησε η ευα!χαχαχα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενοειται!!!!!!!!!!!!!! αντε να χαιδεψουμε κοιλιτσα χεχε

ρε κοριτσια μην γελασετε αλλα ποιος ειναι ο μπουγιουρης????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Purple, τι ερώτηση είναι αυτή;; Φυσικά και δεχόμαστε εγκυμονούσες στο παρεάκι! Εννοείται πως ναι!!! Άντε μπας και κολλήσουμε κι εμείς οι υπόλοιπες επιτέλους!!! ;) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΣ ΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ....ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΜΑΛΛΟΝ ΘΕΤΙΚΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΧΑΣΩ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...