Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ...


Recommended Posts

Κοριτσακια

Την Πέμπτη καναμε ωοληψια και πηγαμε πολυ καλα.!

15 ωαρια και γονιμοποιηθηκαν 8!!!!!!!:cheer: :cheer:

Αυριο παμε για εμβρυομεταφορα...ελπιζω να πανε ολα καλα, γιατι να μην πανε άλλωστε???

Και μετα αρχιζει η ψυχοβγαλτικη περιοδος της αναμονής!:dry::blink:

Αντε μωρε μακαρι να γινει αυτη τη φορα , να τελειωνουμε... τους εχω βαρεθει, δε θελω να τους ξαναδω μπροστα μου...οχι οτι μου φταινε αυτοι, απλως μαλλον εγω εχω κουραστει απο τη διαδικασια...τι να πω...

Εννοειται οτι μετα τον αντρα μου θα ειστε απο τις πρωτες που θα σας ανακοινωσω τα νεα!!!;)

Φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ,ΦΙΛΑΚΙΑ:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Κ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ.......ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΗΡΕΜΙΑ!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα καλη καλη καλη επυτυχιαααααααα:woohoo: :woohoo: αντε να αρχισουν να βγαινουν τα ευχαριστα στην επιφανεια!!!!!!!και φυσικα σου ευχομαι το λιγοτερο να πιασεις διδυμακια;) ;) ;):kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα ΟΛΑ θα πάνε αύριο κατ'ευχήν..εγώ θα κάνω τη χοριακό την επόμενη Τρίτη (έκανα τη μεταφορά τη χτές) κι εσύ λίγες μέρες αργότερα και μαζί θα ανακοινώσουμε τα ΤΕΛΕΙΑ νέα μας σε όλες μαμμυ-φιλεναδίτσες μας. Αύριο χαμογέλα και πήγαινε γερά να πετύχεις το σκοπό σου κοριτσάκι μου! ΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snowgirl έγραψε:

Γλύκα μου!!! Ετοιμάζεις το(α) αδερφάκι(α) της Μαγδούλας?

Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!!

Περιμένω νέα σου!

M' αρεσει ο ενικοπληθυντικος σου!!!:lol: :lol:

Ευχαριστωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκααααααα.............

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!

Πες στο Μαγδουλίνι να κάνει προσευχίτσα στο Θεούλη και μαζί με τις δικές μας, μακάρι να ακουστούν και σε λίγο καιρό να μας ανακοινώνεις τα ευχάριστα!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκούλα μου γλυκειά!! :)

Εύχομαι όλα μα όλα να πάνε καλά!

Και σε 2 βδομάδες να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!

Φιλάκια πολλά πολλά, όλη μου την αγάπη και την θετική ενέργεια, τυλιγμένα σε μια μεγάλη αγκαλιά, στα στέλνω συστημένα! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andriani έγραψε:

Γλύκα ΟΛΑ θα πάνε αύριο κατ'ευχήν..εγώ θα κάνω τη χοριακό την επόμενη Τρίτη (έκανα τη μεταφορά τη χτές) κι εσύ λίγες μέρες αργότερα και μαζί θα ανακοινώσουμε τα ΤΕΛΕΙΑ νέα μας σε όλες μαμμυ-φιλεναδίτσες μας. Αύριο χαμογέλα και πήγαινε γερά να πετύχεις το σκοπό σου κοριτσάκι μου! ΧΧΧ[/quot

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΣ(Η ANDRIANI ΞΕΡΕΙ!!) ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΤΕ!!!!! ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ,ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου!Καλή επιτυχία κοπέλα μου! Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε λίγο καιρό να μας βάζεις φωτογραφίες με φουσκωμένη κοιλίτσα! Την καλημέρα μου!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα μου καλη επιτυχια σας ευχομαι!!!!αντε να εχει και αδερφακι η Μαγδουλα να παιζουν μαζι στον υπολογιστή..!!

φιλιά!!περιμενουμε νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...