Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενήθηκε το κοριτσάκι μου!(hope_89)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 195
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nα σας ζησει το κοριτσακι σας!!!!κοιταζοντας αυτο το μικρο πλασματακι θα ξεχνας τα παντας!!!μην δινεις σημασια σε καμια πεθερα σου,εσεις να ειστε ευτυχισμενοι!!!!χαρηκα παρα πολυ!!!!να σασ ζησει και παλι!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:);):kiss: κοριτσάκι να σου ζήσει η μπεμπούλα και νυφούλα να την καμαρώσουμε. Να σου πώ έχω από πάνω τον άνδρα μου και με έχει πρήξει να του πώ αν υπάρχει κανένα site για μπαμπάδες. Να σου πώ έχει όρεξη για να του πώ καμιά κουβέντα άσε που είπε το καλύτερο ανέκδοτο πρίν όταν του του είπα πώς σπάσανε τα νερά και ότι έψαχνες τον άνδρα σου (παρεπιπτόντως και ο άνδρας μου είναι Στέλιος) μου λέει " τον υδραυλικό τον φώναξες". Φιλάκια και ότι θελήσεις στείλε μήνυμα γαι βοήθεια.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει η μικρουλα σας!

Να ειναι παντα γερη και καλοτυχη!

Ευχομαι να μη συναντησει ποτε δυσκολια στη ζωη της!

Ειμαι σιγουρη οτι θα σας καμαρωνει μεγαλωνοντας!

Να τη χαιρεστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλυ μου να σας ζησει το κοριτσακι σας!!!Να ναι παντα γερη κι ευτυχισμενη στην ζωουλα της, με σας παντα στο πλευρο της και υγιεις να την καμαρωνετε σε καθε της βημα!!Ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και την οικογενεια σου!!Υγεια αγαπη και ευλογια!!!Σιγουρα ειναι το πιο ομορφο πραγμα στον κοσμο αυτο που εζησες!Εφερες το παιδακι σου στον κοσμο...με ονειρα και απιστευτη αγαπη...μην την ξεχασεις ποτε γιατι δυστηχως καποιοι γονεις ξεχνανε!!!!Φιλακια πολλαααα!!!Να ειστε παντα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΕΙΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ.ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΚΟΒΟΥΝ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΟΥΣ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΕΚΑΝΕ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕ.ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΚΑΘΕ ΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου γλυκό αν και δεν έχουμε ξαναμιλήσει η ιστοριούλα σου με έχει συγκινήσει τόοοοοοσοοο πολύ!!!Σου εύχομαι η νεραιδούλα σου να είναι καλότυχη και γερή στη ζωή της!!!Να σας ζήσει...

Οσο για την πεθερά σου....

Εκείνη χάνει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nελλυ να σου ζησει η κοριτσαρα σου...

Να ναι παντα γερη και δυνατη και σεις να στε ευτυχισμενοι να την καμαρωνετε.

Χαρηκα για τους γονεις σου που επιτελους σε στηριξαν οσο για την πεθερα μη δινεις σημασια........

Ευχομαι ολα να πανε καλα απο δω και περα και γιατους τρεις σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:):cheer::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει!!! να είστε πάντα όλοι μαζί ευτυχισμένοι!!!

Να χαίρεστε τη μπέμπα σας με το καλύετρο δυνατό τρόπο!!!

Να είναι πάντα υγιής και ευτυχισμένη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hope να σας ζήσει η μπουμπού , να είναι γερή και καλότυχη ! Μη δίνεις σημασία σε κακόβουλους ανθρώπους και ζήσε την απόλυτη ευτυχία που σου προσφέρει αυτή την στιγμή το μωράκι σου. Φιλάκια κοριτσάκι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλάκι,

Χίλιες θερμές ευχές για το μικρό σας αγγελούδι. Να ναι πάντα γερό και ευτυχισμένο και τυχερό με τους άξιους γονείς του να το καμαρώνουν πάντα...

Η ευτυχία σου ολοκληρώθηκε με τον ερχομό της μπουμπούκα σου αλλά και με την μετάνοια των "δικών" σου οι οποίοι τελικά έδειξαν΄ότι όλα εκείνα ήταν μόνο λόγια τελικά από φόβο και ανησυχία...

Μόνο κορίτσι μου να προσέχεις τον άντρα σου, τον τόσο άξιο άντρα σου. Που μέσα στην χαρά του έχει και τους άθλιους γονείς του να τουν "πετάνε" χολή τις ωραιότερες στιγμές της ζωής του..

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΟ

Υ.Γ1 Η περιγραφή του τοκετού σου ήταν φοβερή!!

Υ.Γ2 Ευτυχώς που "εμφανίστηκες" άμεσα στο φόρουμ με τα καλά σου νέα γιατί εδώ τα κορίτσια θα παθαίναν εγκεφαλικό από την ανησυχία. Πέταξες κι εσυ ένα "Σπάσαν τα νερά ή μου φαίνεται" και μην τον είδατε τον Παναή.... Εγώ τα νύχια μου τα φαγα σύριζα!! :woohoo: :woohoo:

Υ.Γ3 Ελπίζω να μην απάντησα τελευταία στο ποστ, είναι άδικο..... :(

Αλλα κι αν είναι έτσι το κανα για να κάνω εντύπωση!!! :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nelly mou, exeis tis pio 8ermes euxes mou gia o,ti kalytero se sena, to koritsaki sou kai ton Stelio!

Eilikrina xarhka paaaara poly pou eida to post sou :silly: !

Eipame, eisai phgh xaras kai aisiodoxias gia to forum-na eisai kala.

Ante twra to bebekaki kai ta matia sou....:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλάκι μου συγχαρητήρια και απο μένα!!!!Να σας ζήσει η ζουζούνα και να είστε πάντα υγιείς και ευτυχισμένοι! Κάνε μια προσευχούλα και για μένα να γεννήσω καλά να δω και'γω τη μπεμπούλα μου! Φιλιά πολλά και στις δυό σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουπς!!!!! Επιτελους κοριτσακι μου!!!! Τωρα μολις μπηκα για να δω αν εχουμε νεα σου και να!!!!!! Εισαι επιτελους μια ευτυχισμενη μανουλα!!!! Μας τρομαξες λιγο βεβαια το Σαββατοκυριακο αλλα χαλαλι σου βρε!!! ε? κοριτσια? mikroylaxristos? crazy? Τι λετε? :P Οοοοοοχι!!!! για την Νελλυ!! για την ομορφουλα την μπεμπα της!!!!!!!:P

Λοιπον ας σοβαρευτω λιγο και να σου ευχηθω και γω με τη σειρα μου να σας ζησει το καμαρι σας, να την δειτε οπως επιθυμειτε και να ειναι στη ζωη της παντα χαρουμνη και υγιης!!!!!!!:) Σε σενα ευχομαι καλη λοχεια!!! Οσο για το πεθερικο μην "αγχεσαι"!!!! θα μαλακωσει και εκεινη οπως εγινε και με τους δικους σου γονεις!!!!!!! Ειμαι σηγουρη!!

Πολλα πολλα!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: και περιμενουμε φωτο της πριγκιπισας σου!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗΣ,ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑΝ ΤΗΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ.ΕΧΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσάκι πότε το πες πότε γέννησες????

Μπράβο κορίτσι μου, να σας ζήσει η μικρούλα, να είναι γερή και καλότυχη σε όλη της ζωή!!

Εύχομαι και σε σας να είστε πάντα έτσι αγαπημένοι και ευτυχισμένοι όπως αυτή τη στιγμή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου να σου ζησει!!

να ειναι παντα γερη και τυχερη ευχομαι..

θα δεις αυτο το πλασματακι θα σας καινει να νοιωσετε απολυτα ευτυχισμενοι και οι καρδιες των δικων σας θα μαλακωσουνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cheer: :silly: :cheer::P

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΕΛΛΥ,

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΣΕΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΔΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΝΤΑΜΩΣΕΙ!!!!!:)

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!!:)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΣΥΝΔΕΣΕ ΤΗ ΜΕ ΚΑΪΡΟ :whistle: ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ, ΟΛΑ ΔΑΝΕΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ!!!:angry: ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΘΕΛΕΙ ΣΤΗΡΙΞΗ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΔΙΟΤΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΣ Η ΣΤΑΣΗ, ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ.ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΛΥ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑΡΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΣΑΣ!!!!:cheer:

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΚΑΛΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΜΑΤΑ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ!!!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...