Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΣ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αδερφουλα μου δεν θα ερθω μονο οταν φουσκωσει η κοιλιτσα...και τωρα κοντα θα κοιταξω με τον χρηστο ποτε μπορει να ερθουμε...

πηγενε για χοριακη,πρεπει να ανεβαινει καθε 48 ωρες ,νομιζω να διπλασιαζεται η τιμη της.δεν θυμαμαι καλα,θα στα πουν στο εργαστηριο που θα πας. πηγενε αυριο κανε την πρωτη και ετσι θα σου πουν και ποσων εβδομαδων εισαι και ποτε περιπου συνελαβες!!!! και μεχρι να πας στον γιατρο,να εχεις να του πας και 3-4 χοριακες να δει τις τιμες. αντε κουκλα μου ολα καλα θα πανε!!!!!!! σε λατρευωωωωωωωωω στο ειπα????????????????????????? και εγω να δεις ποσο χαρουμενη ειμαι που σε βρηκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι μου γλυκό!!!!!!!!!!! Μέσα από την καρδιά μου σου εύχομαι να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη και να έχεις ένα νινάκι γερό και πολύ πολύ ναζιάρικο!!!!!!!:P :P :P

Φιλούρες πολλές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

αδερφουλα μου δεν θα ερθω μονο οταν φουσκωσει η κοιλιτσα...και τωρα κοντα θα κοιταξω με τον χρηστο ποτε μπορει να ερθουμε...

πηγενε για χοριακη,πρεπει να ανεβαινει καθε 48 ωρες ,νομιζω να διπλασιαζεται η τιμη της.δεν θυμαμαι καλα,θα στα πουν στο εργαστηριο που θα πας. πηγενε αυριο κανε την πρωτη και ετσι θα σου πουν και ποσων εβδομαδων εισαι και ποτε περιπου συνελαβες!!!! και μεχρι να πας στον γιατρο,να εχεις να του πας και 3-4 χοριακες να δει τις τιμες. αντε κουκλα μου ολα καλα θα πανε!!!!!!! σε λατρευωωωωωωωωω στο ειπα????????????????????????? και εγω να δεις ποσο χαρουμενη ειμαι που σε βρηκα....

ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ:kiss: !!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ.:woohoo: ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΤΕ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ?ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΚΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ΚΥΣΤΟΥΛΕΣ ΣΟΥ:(

ΘΑ ΤΙΣ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ ΟΜΩΣ Ε?

ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ!!!!ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...