Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ


Recommended Posts

ΕΝΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΕΥΧΕΣ... ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ, ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ ΚΙ ΕΣΥ!!!

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ... ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ ΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΟΥ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 135
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινακι εχε πιστη και θετικες σκεψεις κι ολα θα πανε καλα! :)

Ειδες η Αναστασια;το τι δε της ειχαν πει για το Σπυρακο και τελικα ο μικρος αναπτυσεται κανονικα και τους διεψευσε ολους! ;)

Φανταζομαι την αγωνια σου,το πονο σου και ξερω οτι θελει μεγαλη δυναμη και υπομονη,αλλα στο τελος η μικρουλα σου θα γινει μια χαρα και θα τα ξεχασεις ολα! :)

Ευχομαι συντομα να μας εχεις καλα νεα για τη κουκλιτσα σου! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΛΗΦΘΗΚΑΤΕ ΝΩΡΙΣ,ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ..ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ..ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου όχι μία αλλά ένα εκατομμύριο προσευχές για την γλυκιά σου την κορούλα!! Να είσαι σίγουρη οτι θα πάνε όλα καλά και πάνω από όλα να έχεις πίστη στο Θεό! Μόνο αυτός μπορεί να μας βοηθήσει, και όντως το κάνει, απλά μας δοκιμάζει κάποιες φορές λίγο παραπάνω. Δεν μας εγκαταλείπει όμως! Έτσι δεν θα εγκαταλείψει και το αγγελούδι σου. Φιλιά πολλά, να έχεις υπομονή και δύναμη και όλα θα πάνε καλά θα το δείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxomai na to kseperasete grigora glikia mou...

na prosexeis to aggeloudi sou

kai kane ta panta gia na tin voithiseis...

na eisai dipla ths kai na tin agapate

an yparxei auto tha to kseperasei...

na eisai sigouri!

filia :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου καταρχήν περαστικά , η αδερφή μου είχε ακριβώς το ίδιο πρόβλημα της είχαμε βάλει ένα σωληνάκι στο αυτί γιατί δεν άκουγε, δεν είναι κάτι δύσκολο όυτε θα πονέσει , αυτή τη στιγμή είναι 30 χρονών και είναι όλα πάρα πολύ καλά, χωρίς κανένα πρόβλημα, την είχαμε παει στον Ερυθρο Σταυρό ο γιατρός λέγεται Βαθυλάκης και είναι εξαιρετικός.Εύχομαι να πάνε όλα καλά όπως και της αδερφούλας μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου πολλές πολλές θετικές σκέψεις και από μένα!!! Θα έχετε μία σύντομη περιπέτεια αλλά όλα θα είναι καλά!!! Μην αχγώνεσαι και μην χάνεις το κουράγιο και την δύναμή σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki moy katarxhm perastika sas ola na pane kala....kai opws eipan kai ta koritsia na sta8eitw konta sto paidi......na xerei oti to sthrizete poy sigoyra to xerei dld...apla emena h gnvmh moy se teeoies periptvseis h kai pio idiaiteres akiomh(allo to ena allo to allo bebaia)einai oti 8uelei kai kapoia diakritikothta kai na anti metvpizoyme ta paidia sa na mh trexei kati....dioti an katalaboyn oti ta blepoyme kapws plhgonontai pio poly kai to koybalan meesa toys meta.....ola me metro....perastika katerina moy kai o ueos as balei to xeraki toy na bohuhsei to koritsaki sas-mas.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα εύχομαι να το ξεπεράσετε και να πάνε όλα καλα.

Το μόνο που έχω να σου πώ είναι οτι μια φίλη μου είχε ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με την μικρή της, στην ίδια ηλικία με την δική σου, αλλα δυστυχως αυτη ειχε πρόβλημα και στα δυο αυτιά. Εβαλε αυτό το σωληνάκι και ευτυχως το ξεπέρασε. Κάνε μόνο θετικές σκέψεις γιατι τα παιδιά καταλαβαίνουν τα συναισθηματα του γονιου τους και όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΥΝΕΒΗ ΑΛΛΑ ΟΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΑΙ. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑ ΟΤΙ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...