Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς σας βρήκα!


Recommended Posts

Πεπιτα και Ντοριτακι καλωσηρθατε στο μαμμυ,εδω θα βρειτε σιγουρα φιλες που πραγματικα θα σας νιωθουν!!!Ευχομαι γρηγορα ευχαριστα νεα!!

Α ειμαι η Κατερινα 30 ετων και προσπαθουμε κ μεις ενα χρονο σχεδον παλι μετα απο μια ατυχια που ειχαμε περυσι...Ευχομα γρηγορα γρηγορα σπορακια σε ολες!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα και από μένα !!

Pepita δεν είναι σύμπτωση που κι εγώ έκανα επίσημα την έναρξή μου στο mammy μόλις χτες με παρόμοιο θεματάκι χωρίς να έχω δει το δικό σου ;) "Χαίρομαι που σας βρήκα" αλλά στη κατηγορία των νέων μελών ... :cheer:

Θα έχουμε πολύ καλή παρείτσα εδώ νομίζω τελικά :laugh: και θα γελάμε κι όλας :laugh:

Είμαι η Dimi (έτσι με φωνάζει ο βαπτισιμιός μας :lol:) είμαι 35, προσπαθούμε με τον αντρούλη μου 5-6 μήνες... δεν έχουμε καν κλείσει χρόνο που είμαστε παντρεμένοι :huh: και προσπαθώ να μην αγχώνομαι :blush: ...

Κι εσύ το ίδιο να κάνεις ε??? ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pepita & Doritaki (τί ωραία ονόματα!) καλώς ήρθατε!!

Είμαι η Νίκη, 30 ετών και προσπαθω 2 μήνες για παιδάκι :)

Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλες μας!

Φιλιά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια!

Dimi74 εύχομαι να μας έρθει το γούρι του μαμμυ ταυτόχρονα! Κι εγώ είμαι 32 ετών και 24 Μαϊου κλείνω ένα χρόνο παντρεμένη! Μην αγχώνεσαι για την ηλικία. Στην εποχή μας δεν παίζει κανένα ρόλο. Κι η Μενεγάκη το πρώτο παιδί το έκανε στα 33 της και ήδη έχει 3!!!!(ή παραπάνω;;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...