Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς σας βρήκα!


Recommended Posts

Καλημέρα!

Είμαι καινούρια στην όμορφη παρέα σας και ήθελα να συστηθώ! Είμαι παντρεμένη σχεδόν 1 χρόνο και αρχίσαμε δειλά-δειλά να προσπαθούμε για παιδάκι εδώ και 3 μήνες!!! (Εγώ ήθελα και νωρίτερα, ο αντρούλης μου δίσταζε!!!) Μπήκα τυχαία στο site αυτό γιατί έψαχνα "φιλολογικά" για συμπτώματα εγκυμοσύνης και μου άρεσε η παρέα σας, συγκινήθηκα και με μερικές από τις ιστορίες, άκουσα ότι το mammy είναι και γουρλήδικο και... να 'μαι!!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες!!

ναι ειναι γουρλουδικο οντως..

σου ευχομαι γρηγορα με ενα σπορακι στην κοιλια!!

α!ειμαι η δημητρα και εχω μια κορουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepita καλωσόρισες στην παρέα του μάμμυ!:)

Είμαι η Φαίδρα 32 ετών,φιλόλογος,απο Αθήνα!Έχω τρια ζουζουνάκια και περιμένω αγωνιωδώς και το τέταρτο που θα έρθει περίπου 13/12/2009:P

Σου εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

θα χαρώ πολύ να τα λέμε

Φιλάκια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΗΝΕΣ (ΧΩΡΙΣ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ) ΕΥΧΟΜΑΙ & ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΓΟΥΡΙ ΤΟ MAMMYLAND...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να πω ότι είμαι 32 χρονών και τον τελευταίο μήνα αυτά που διάβαζα στο site άρχιζα να τα εφαρμόζω πιστά! Δηλαδή, ωορηξία δεν έχω ιδέα πότε έχω γιατί ο κύκλος μου είναι άστα να πάνε, αλλά βάζω κάτω τον άντρα μου μέρα παρά μέρα και μετά κοιμάμαι κατευθείαν (για να μη φύγει.) Αυτά βέβαια μόνο τον τελευταίο μήνα, οπότε θα δούμε τα αποτελέσματα τον επόμενο! Ακόμα άγχος δεν έχω γιατί έχω ακούσει άλλους να προσπαθούν κάνα χρόνο οπότε έχουμε καιρό. Η αλήθεια είναι ότι το περίμενο πιο εύκολο βέβαια...δεν είναι!

Το φχαριστιόμαστε πάντως με τον άντρα μου μια χαρά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου pepita,καλως ηρθες στο mammyland!Ευχομαι συντομα να ακουσετε τα πιο ευχαριστα νεα και οτι θελεις εδω ειμαστε ολα τα κοριτσια να βοηθησουμε οπως μπορουμε!Ειμαι η Χρυσα 28 ετων εχω ενα γιο 2 χρονων και μολις μαθαμε οτι ειμαι εγκυος στο δευτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pepita

kalws orises sto Mammy

k euxomai na sou ferei syntoma GOURI!

Efoson den antimetwpizetai kapoio "themataki"

me ton antra sou,

synexiste na kanete polles agkalitses

(k kathe mera , an thelete)

k min skeftesai na meneis ksaplwmeni....

.....Den isxyoun auta ta "magika"!

Apodedeigmena, oses meiname egkyos ((me kapoio provlimataki))

den efarmosame autes tis methodous

pou mono agxos prokaloun.......!!!

Grigora ta eyxarista....... Filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς όρισες στο Mammy!

Σου εύχομα όλα γρήγορα να πάνε καλά και να έχεις σύντομα θετικά αποτελέσματα!

Είμαι η Λίνα, 30 χρόνων και προσπαθώ κι εγώ για μωράκι. Εύχομαι να φανεί σύντομα το γούρι του Μammy σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια και ανταποδίδω στις ομοιοπαθούσες!!!! Και στις μανούλες να χαίρεστε τα ζουζουνάκια σας!!!!!

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera. eimai h dora 29 etwn kai eimai kai egw kainourio melos sto mammyland. euxomai na sta8ei kai se mena gourlidiko kai tuxerouli!!!

kai emeis me ton antroulh mou vriskomaste molis ston deutero mhna prospa8eiwn alla pou 8a paei? 8a er8ei to sporaki mas...

oi manoules na xaireste ta aggeloudia sas!!! kalh epituxia se oles mas!!! kai den 8elei agxos!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την Pepita!

Εύχομαι σύντομα τα πολυπόθητα νέα!!

Είμαι σχετικά και γω καινούρια στο mammy και έχω μια μπουμπού 3 μηνών!!

Θα τα λέμε συχνά λοιπόν.

Φιλιά

Mary

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου pepita... καλως μας βρηκες... σου ευχομαι το μαμμυ να σου φερει πολυ γουρι οπως εφερε και σε αλλες κοπελες...:) εγω ειμαι η Μαρινα και εχω ενα γιο σχεδον 11 μηνων... φιλακια...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!

Καλωσήρθατε στην παρέα μας!!! Είμαι 28 ετών και βρίσκομαι στον δεύτερο μήνα προσπαθειων για νινάκι!!!! Και εγώ σχετικά καινούριο μέλος είμαι αλλά όλα τα κορίτσια εδώ είναι τόσο φιλόξενα και γλυκά που νιώθω πως γνωριζόμαστε ποοοολλλυυυύ καιρό!!!!

Εύχομαι σύντομα ένα σποράκι στην κοιλίτσα σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια και στα νέα μας μέλη Pepita και Doritaki! Μακάρι ο..."ιός της εγκυμοσύνης" να μεταδοθεί και σε σας! Είμαι η Πηνελόπη, 33 ετών, κι εγώ σχετικά νέο μέλος κι εγώ στις προσπάθειες για bebe! Φιλιά κι ελπίζω να τα λέμε! Καλημέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθατε στην παρεα!!!!:)

Ειμαι η Λινα δεν εχω παιδακι και σε λιγο καιρο θα αρχισω προσπαθειες

Ευχομαι τα καλυτερα να σας βρουν συντομα!!

Θα τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...