Μετάβαση σε περιεχόμενο

κ ο ΘΕΟΣ μαζι μας


mpougatsoula24

Recommended Posts

Κάτι παρεμφερές έπαθα κι εγώ Mpougatsoula μου μέσα στο Μάρτη... τί ζαλάδες... ανακατωσούρες... τάση για εμετό... συχνοουρία... έλλειψη όρεξης για φαγητό... πόνοι σε κοιλιά και στήθος... δε φαντάζεσαι... ήμουν σίγουρη πως ήμουν έγκυος! Και πλησιάζανε και τα γενέθλια του έρωτα μου κι ήθελα να του κάνω... ένα πρωτότυπο δώρο! Αλλά δυστυχώς... αδιαθέτησα! Εκεί να δεις... το κλάμα πήγε σύννεφο! Όλα ήτανε της φαντασίας μου πια??? Δεν την ξαναπατάω... ΤΕΛΟΣ!!! Δεν ξαναδίνω σημασία σε συμπτώματα... πάει και τελείωσε! Τώρα πια λέω... αυτό που έλεγα πριν βάλουμε μπροστά για μωρό... πότε είναι ν' αδιαθετήσω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω το ιδιο λεω pipitsazouzouna εδω εβλεπα τv κ εδειχναν πιτσα που την λατρευω κ με το που την βλεπω τρεχω για ρουκετα ε λεω δ μπορει θα ειμαι ο ανδρας μου γελαγε εκεινη την ωρα κ εγω νευριαζα γιατι λεω ετσι θα παμε με ρουκετες?αλλα τελος οπως λες κ εσυ δ το ξανακανω αυτο στον εαυτο μου ε δ προσπαθουμε κιολας καιρο για να στεναχωριεμαι τωρα ξεκιναμε απλα τον προηγουμενο μηνα με επιασε στον υπνο ο ανδρας, μου πρωτη φορα στα 9 χρονια που ειμαστε μαζι καναμε αγκαλιτσες ελευθερα κ λεω μακαρι με την πρωτη???αλλα ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exo akousi pos voithai na min sikonese meta tin praksi kai malista na vazis mia petseta anamesa sta podia sou.kai na kimase etsi.koritsimou den ksero an piani afto giati ego den ithela kai tora pou thelo den exo salpikges.kali epitixia mesa apo tin kardia mou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ gorgina μου να εισαι καλα....

ειμαι πολυ σ....περιφανη για να κανω αλλα αυτα ισως εχεις δικιο για αυτα που λες αλλα κ οσα εχω ακουσει απο αλλους αλλα δ θελω εγω προσωπικα να τα κανω θελω να ερθει απο μονο του :P προσθεου δ κατακρυνω οποιος το κανει ετσι δ θελω να παραξηγηθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουγατσούλα μου καλή επιτυχία εύχομαι! Απόλαυσε τις αγκαλίτσες με τον αγαπημένο σου αντρούλη, γιατί όπως λέει κι η gastroula θα σου λείψει μετά!!!!:laugh: Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι πολύ!! Να μην έχεις άγχος κι ότι είναι να γίνει θα γίνει! Εγώ πίστευα ότι δεν θα έπιανα εύκολα και έτσι είχα πει, όποτε έρθει! Και μου ήρθε στους 3 μήνες! Κι εύχομαι να μας έχει τα καλύτερα νέα σε λίγο καιρό!! Μπαίνοντας το καλοκαίρι να μπει κι ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου!!

Πολλά φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουγατσούλα μου σου ευχομαι ολόψυχα καλή μα καλή επιτυχία να έχεις!! Συντομα σου εύχομαι να ξεκινησεις να μας μιλάς για το μικρό μπουγατσάκι που θα μεγαλώνει στην κοιλιτσα σου.

Να θυμάσε ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!

Με το καλό να μας πεις τα ευχάριστα νεα..... καλο ξεζούμισμα του αντρα σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουγατσουλα μου βαλτον κατω και αλλαξε του τα φωτα:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ξεχνα το αγχος και απολαυσε το και σιγουρα θα εχεις αποτελεσμα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααα γλυκιες κ καλες μου φιλεναδες :) εχω απορια μπορειτε να μου την λυσετε επειδη δ τα πολυξερω κιολας .... περιμενω την ακατανομαστη φτου φτου φτου μακρυα :) να μου ερθει 20/5 πρεπει να περιμενω μετα απο αυτην την ημερομηνια για να κανω χοριακη???????????? αχ σας παρακαλωωωωωωωωωωωωωω πειτε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μpougatsoula24! Απ΄όσο έχω μάθει εδώ μέσα, ναι, πρέπει να περιμένεις λιγάκι για τη χοριακή! Θαρρώ πως 2-3 μέρες καθυστέρηση είναι αρκετές! Καλή υπομονή και... καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου μην αγχώνεσαι και όλα θα γίνουν.

Μην έχεις συνέχεια στο μυαλό σου αυτό όταν είσαι με τον αντρούλη σου τρυφερά-τρυφερά! Κι αν δεν τύχη αυτό τον μήνα θα είναι τον επόμενο ή τον μεθεπόμενο. Χαλάρωσε...

Απόλαυσε την κάθε στιγμή και όλα θα γίνουν ξαφνικά απο εκεί που δεν το περιμένεις.:kiss:

Καλή επιτυχία, να έχεις ένα ξεχωριστό μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ευχαριστω αλλα επειδη δ με ξερετε δ παιζει να μην σκασω εως τις 20/5 δ υπαρχει αλλος τροπος???????? :( αν κανω τεστ την αλλη εβδομαδα θα μου δειξει κατι????????? κατα τ΄αλλα δ τρελενομαι :)γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι χαχαχχαχαχαχα δ μπορει να μην ειμαι χθες ειχα οωρυξια κ σημερα 1 το πρωι καναμε αγκαλιτσες χιχιιχ οχι θα τον αφηνα χιχι εσεις με την εμπειρια σας τι λετε :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κοπελιτσα μου!Βασικα στο ερωτημα με την χοριακη ξερω οτι μπορεις να την κανεις και πριν δεις καθυστερηση απλα ισως η τιμη να ειναι χαμηλη...καμια φορα βεβαια αναλογα την μερα της συλληψης την οποια μπορει να μην εχουμε υπολογισει και καλα ,μπορει να μην δειξει....οσο για το οτι ξερεις τις γονιμες και κανεις τις αγκαλιτσες σου ειναι πολυ καλο!!!Απλα μια συμβουλη μην το σκεφτεσαι συνεχεια μην σου γινεται εμμονη,ηρεμα και θα γινει το θαυματακι!!Καταλαβαινω την αγωνια σου πιστεψε με μακαρι ολες μας να το ξεραμε αμεσως αν την καταφεραμε την εγκυμοσυνη αλλα δυστηχως....χρειαζεται υπομονη!!Τωρα μπορεις να κανεις καποιο τεστ οπως το self clear που δειχνει πολυ νωρις δλδ αν θυμαμαι καλα γυρω στις 8 μερες μετα την συλληψη νομιζω αχ δεν θυμαμαι ακριβως δεν ειμαι και σιγουρη....αλλα και παλι αυτα τα τεστ δεν δειχνουν και το πιο σωστο αποτελεσμα παντα τοσο νωρις...κριμα δεν ειναι να στενοχωριεσαι αδικα.Ευχομαι το νινι να ειναι στον δρομο!!!Σκεψου θετικα κανε πραγματα για να μην το σκεφτεσαι συνεχεια....και θα ρθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σε ευχαριστω παααααααααααααρρρρρρρρρρρρραααααααα πολυ αριστινα μου λες δλδ αν κανω το τεστ σε 10 ημερουλες θα μου δειξει κατιιιιιιι:woohoo: :woohoo: εστω κ αχνα??? αχ δ θα μπορεσω να περιμενω 3 εβδομαδες:blink: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακαρι!!!!!Ειλικρινα στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!Κοιτα εγω οταν ειχα κανει μια φορα και ειχε βγει αρνητικο ειχα στενοχωρηθει...μετα το ξεπερασα...και δεν με επηρεαζε....απλα δεν θελω να μου επηρεαστεις....κανε ενα και μην το δεσεις κομπο εκτος βεβαια κι αν ειναι θετικο....που μακαριιιιιιιι!!!!!!Σε δεκα μερουλες ειναι καλα...αντε μακαρι μακαρι!!!Κι εγω ειμαι ανυπομονη χι χι χι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...