Μετάβαση σε περιεχόμενο

κ ο ΘΕΟΣ μαζι μας


mpougatsoula24

Recommended Posts

κοριτσακια μου καλησπερα επιτελους εφτασε η ημερα μου:P :P :P :P

απο σημερα ξεκιναει το ξεζουμισμα του ανδρουλη μου :laugh: :laugh: θελω την καλη σας ενεργεια κ ας πανε ολα καλα πρωτα ο θεος ξεκιναω απο σημερα για τον μπεμπεκακι μου ηρθαν επιτελους κ οι δικες μου ημερες....

αρκει να μην ειναι λαθος χιχιχι ελπιζω τον επομενο μηνα να σασ εχω καλα νεα φιλια πολλα σε ολες σας:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό ξεζούμισμα mpougatsoula24!!!!!!!!! Καλή ενέργεια και θετική σκέψη χρειάζεται και πάνω απ' όλα (θα σου το πούνε πολλά κορίτσια αυτό εδώ μέσα) ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!!!!!!! ΌΧΙ ΜΕΤΡΑΜΕ ΜΕΡΕΣ-ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ-ΣΕ ΑΝΑΜΜΕΝΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΩΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ!!!!!!! ΟΧΙ!!!!!!!!! Δεν υπάρχει χειρότερο!!! Εγώ αυτό έκανα τους πρώτους 4 μήνες και κόντεψα να τρελαθώ από τη λύπη μου! Τώρα... το τελευταίο πράγμα που με νοιάζει είναι το πότε θα έρθει το νινάκι... για να μη μου σαλέψει εντελώς! Δώστου να καταλάβει κι ευχαριστήσου αυτήν την περίοδο της ζωής σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό!!!!:laugh: Εύχομαι αυτός ο μήνας να σου χαρίσει το μωράκι που τόσο επιθυμείς!:P

Βάλε τον σύζυγο στον...αποχυμωτή και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!:silly: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου κ μονο που διαβασα τις απαντησεις σας δακρυσα :P :laugh:

φανταστετε τι κλαμα θα ριξω αν τελικα μεινω κ εγκυουλα αυτον τον μηνα

ολες οι ειδησεις θα με βγαλουν στην τv "τρελη γυριζει στους δρομους κ κλαιγοντας φωναζει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΓΙΝΩ Μ Α Ν Α" :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ Δ ΦΕΥΓΕΙ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ:P ) ΘΕΛΩ ΠΙΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΣΤΗ ΤΥΧΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Δ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΚΙΟΛΑΣ ( ΑΠΩΣ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ...ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ.. ΕΚΑΝΑ ΕΜΕΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΖΑΛΑΔΕΣ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ...ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ...

Ε Δ ΜΕ ΠΗΡΑΝ Κ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ 25 ΕΙΜΑΙ :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία σου εύχομαι, να μείνεις γρήγορα έγγυος αφού το επιθυμείς τόσο πολύ. Είμαι κι εγώ στην ίδια φάση, στον 3ο μήνα προσπάθειών. Είπα αυτόν το μήνα θα κάνουμε ελεύθερα όχι μόνο στις γόνιμες και ότι κάτσει.Σύντομα καλά νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ειστε ολες υπεροχες κ σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας...

δ αγχωνομαι για τιποτα φανταστειτε οτι δ εχω πει στον ανδρα μου ουτε καν οτι ειμαι στις μερες μου χιχιχι :) οτι κατσει το ξεζουμισμα ομως θα το φαει ο ανδρουλης μου :) φιλια σε ολες σας κ σας ευχαριστω πολυ πολυ πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpougatsoula24 καλή σου ημέρα κοπέλα μου. Ναι, θα συμφωνήσω μαζί σου τελικά πως μάλλον είναι καλύτερα που δεν είπες στον αντρούλη σου τίποτε για τις γόνιμες μέρες σου, να μην τον αγχώσεις κι εσύ. Όμως, δεν κάνουμε αγκαλίτσες μόνο στις γόνιμες μέρες, το ξέρεις αυτό, έτσι δεν είναι? Οι μόνες μέρες που δεν κάνεις, όταν μιλάμε για σύλληψη, είναι όταν έχεις περίοδο, τις 3-4 πρώτες δλδ. γιατί απ' ότι έχω μάθει μέσα από αυτό εδώ το forum μπορείς να συλλάβεις ακόμη και την τελευταία μέρα περιόδου! Φιλάκια και καλή συνέχεια γλυκειά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα pipitsazouzouna κ βεβαια δ κανουμε αγκαλιτσες μονο αυτες τι ημερουλες ο μηνας εχει 30 ημερες :P οχι πως κανουμε κ τις 30 αγκαλιτσες μην το παρακανουμε κιολας αλλα ειμαι κ σεξ......ς τι να κανουμε:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελα μου!!!Ευχομαι να εχετε καλη επιτυχια και το μπουγατσακι να μας κανει εκπληξη σε λιγες βδομαδες!!!!Σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια και τις ευχες μου ολα να πανε καλα και να τα καταφερετε!!!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula καλή επιτυχία κ απο μένα στο ξεζούμισμα..

η αλήθεια είναι οτι καλά έκανες κ δεν είπες τίποτα στον άντρα σου για τις γόνιμες μέρες γιατί θα αγχωνόταν κ αυτός.. τουλάχιστον ο δικός μου αγχώνεται με αποτέλεσμα φυσικά να μη τα έχουμε καταφέρει ακόμα..

πολύ πολύ καλή επιτυχία κ εύχομαι να μας ανακοινώσεις σύντομα τα ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ aristina μου ..... μωρε... τι καλουλες που ειστε ολες εδω μεσα με κανατε κ δακρυσα κλαψ κλαψ :laugh: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpis έγραψε:

mpougatsoula καλή επιτυχία κ απο μένα στο ξεζούμισμα..

η αλήθεια είναι οτι καλά έκανες κ δεν είπες τίποτα στον άντρα σου για τις γόνιμες μέρες γιατί θα αγχωνόταν κ αυτός.. τουλάχιστον ο δικός μου αγχώνεται με αποτέλεσμα φυσικά να μη τα έχουμε καταφέρει ακόμα..

πολύ πολύ καλή επιτυχία κ εύχομαι να μας ανακοινώσεις σύντομα τα ευχάριστα!!![/quote

elpis Μου καλημερα κ σε σενα γλυκια μου αυτο που εχω μαθει εδω μεσα που μπαινω σχεδον καθε μερα τους τελευταιους 2 μηνες ειναι οτι το αγχος μας σκοτωνει δ μας κανει ποιο δυνατους οσο μπορεις καντω κ εσυ μην του λες τιποτα εμενα ξερεις τι μου την δινει πιο πολυ???να σκεφτομαστε κ οι δυο οταν κανουμε αγκαλιτσες... τωρα το κανω οχι για να ευχαριστηθουμε κ οι δυο αλλα για να κανω ενα μωρακι ...κ αν δ πετυχει κ αν κατι δ παει καλα??? ολα αυτα τα αν τουλαχιστον ασ τα σκεφτομαι εγω μονη μου οχι κ οι δυο μας γιατι ετσι δ θα να κανουμε τπτ...κ θα στεναχωριομαστε αδικα αυτα τα ολιγα απο εμενα φιλακια:kiss: :kiss: ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα κοπελιτσα μου!Σιγουρα δεν ειναι καλο να το ξερουν και οι δυο γιατι πραγματικα θες δεν θες παει και το μυαλο σου εκει κατα την διαδικασια....οσο για το αγχος,νομιζω δεν ειναι αυτο γιατι απο αγχος εχουμε πιστευω στην καθημερινοτητα αρκετο....αυτο που πιστευω ειναι να μην γινεται εμμονη στο μυαλο μας....δλδ να το σκεφτομαστε συνεχεια...να περπαταμε ακομα η να ασχολουμαστε με κατι και να εχουμε το μυαλο εκει....καλο ειναι να κανουμε τις προσπαθειες μας και να ελπιζουμε τιποτε αλλο....τον υπολοιπο χρονο να κανουμε τα παντα για να μην το σκεφτομαστε!!Ευχομαι καλη επιτυχια σε οσες κοπελες προσπαθουν!!!Φιλακιααα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι aristina μου κ προσθετουμε ενα αγχος παραπανω στον εαυτο μας ειναι ομως κ πολυ δυσκολο να μην το σκεφτεσαι οταν εχεις βαλει μπρος ....

εγω αλλαξα τελειως γνωμη οταν με ειδα τον προηγουμενo μηνα σχεδον σε ασχημη κατασταση αφου αδιαθετησα :( ηταν βεβαια η πρωτη μας φορα ελευθερα κ εγινε τυχαια οταν ομως ειδα την ακατανομαστη τρελαθηκα ηρθα στο μαγαζι του ανδρα μου αφου σχολασα απο την δουλεια μου κ ημουν χαλια μολις με ρωτησε αν εχω κατι εβαλα τα κλαματα ημουν σιγουρη πως εχω το σπορακι μεσα μου εμετους ζαλαδες κτλ δ θελω να το ξαναπερασω ηταν ασχημο .... ασε που δ ξεκολαγα απο τα μωρουδιακα μαζαγια κ χαζευα συνεχεια κ χαζογελουσα ...αστα σαν την τρελη.. χιχιχιχ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...