Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΙΠΛΗ ΧΑΡΑ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!Σημερα ο γιος μου κλεινει τα δυο και εμαθα χθες οτι ειμαι εγκυος!!Η αληθεια ειναι οτι μερες εχω ανακατωσουρες και χθες εκανα το τεστ και βγηκε θετικο.Περιμενω να παω στο γιατρο να δω πως ειναι τα πραγματα!Παθαμε ενα μικρο σοκ γιατι δεν ειχαμε πολλες επαφες τον τελευταιο καιρο και προσεχαμε αλλα τα καταφεραμε!Εγω ηθελα πολυ να παμε για δευτερο αλλα ο αντρας μου ηθελε ακομα τον χρονο του.Ευχηθητε μου να πανε ολα καλα και να αποκτησει ο γιοκας μου μια μικρη αδερφουλα!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια !!!!!!!!!!!!!! με το καλοοοοο να ερθει και η κορουλα τωρα!!!!!!!!! και να χαιρεσαι τον παιδαρο!!!!!!!! ποπο απιστευτη χαρα!!!!!! σημερα που εχει γενεθλια το ζουζουνι σου να μαθεις οτι θα του κανεις αδερφακι!!! για τον αντρα σου μην ανησυχεις,ολοι ετσι ειναι στην αρχη...σε λιγο θα αρχισει να κανει τα τρελα του απο τη χαρα του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω... lemon τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!!!

Καταρχήν να χαίρεσαι τον γιόκα σου! Υγεία, αγάπη και τύχη στη ζωούλα του!

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου, που εύχομαι να είναι καλή, και να μην ταλαιπωρείσαι, μιας και είναι η δεύτερή σου και η γιος σου είναι σε "δύσκολη" και "ευαίσθητη" ηλικία!

Και αφού τόσο το θες σου εύχομαι το μωράκι που θα φέρεις στον κόσμο πέρα από υγιέστατο να είναι και κορτσούλι.. ;)

Όλα με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου τι να σου πρωτοευχηθώ!!! :cheer:

Να τα εκατοστήσει ο γιόκας σου!!! Να τον καμαρώνετε όπως ποθείτε, να είναι πάντα ευτυχισμένος στη ζωή του πάνω από όλα με υγεία!!!

Εύχομαι να πάνε όλα όπως ακριβώς τα έχεις ονειρευτεί με την εγκυμοσύνη σου, να φέρεις στον κόσμο ένα υγιέστατο μωράκι και μιας και το λαχταράς πολύ να είναι κοριτσάκι!!! :lol:

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sygxarhthria :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Na peis ston antra soy na mhn agxwnetai, tha ton exei to xrono toy....9 mhnes oloklhroys :laugh: poso parapanw thelei pia? :P

Na sas zhsei o giokas kai me to kalo na erthei kai to aderfaki poy!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο lemon μου μπραβο ωραιο δωρακι κανατε στον γιο σου!!!!!

συγχαρητηρια!!!!!!!!!! να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lemon mou ma ti uperoxa nea einai auta...

Na sou zisei o giokkas sou kai xronia tou polla...

Kai sygxaritiria gia tin egkumwsini sou agapi mou...

Filia...

Kai sou euxwme mia teleia egkumwsini...

O theos mazi sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα lemon

καλα σημερα δεν προλαβαινω να στέλνω συγχαρητηρια!!

συγχαρητηρια . λοιπόν , για την εγκυμοσύνη σου!!! τις μεγαλύτερες ευχές για ένα υγιές μωράκι!!!

να χαιρεσαι και το αγοράκι σου !!να είναι πάντα γερό και ευτυχισμένο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και συγχαρητηρια!!!!Αυτο ειναι οντως φοβερο και γενεθλια του γιοκα σου και το νεο εγκυμοσυνης!!!Να τον χαιρεσαι!!Να τα εκατοστησει να να παντα γερος κι ευτυχισμενος!!!Ευχομαι και σε σενα ολοψυχα να περασεις τους ομορφοτερους 9 μηνες της ζωης σου!!!Με το καλο ευχομαι να εχεις μια καλη συνεχεια και ολα να πανε καλα!!!Ηρθε οταν αυτο νομιζε σωστο ε?Μπραβο σας!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά είναι νέα!!!!

Αρχικά να σου ευχηθώ να σου ζήσει το αντράκι σου!

Μετά να σε συγχαρώ και να σου ευχηθώ να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και όπως λέω πάντα...να τη χαρείς όσο μπορείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LEMON μου...τωρα το ειδα!!!!!Συγχαρητηρια!!!!Τι ωραια νεα!!!!Διπλη χαρα κοριτσι μου,μπραβο!!!!Με το καλο και το δευτερο παιδακι σου!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.

ΦΙΛΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου ευχομαι να χεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη νε ενα γερο μωρακι κα ας κατουραει καθιστα αυτη τη φορα!!!!:laugh:

Να χαιρεστε το αντρακι σας και οπως επιθυμειτε να τον δειτΕ!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ευχομαι να πανε ολα ακριβως οπωσ τα θες..και γιατι οχι αλλοστε?

ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη..φιλια και συνχαρητηρια:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...