Μετάβαση σε περιεχόμενο

AAAAAAAAAA!!!!! EIMAI EGKYOS!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Koritsia...... :woohoo: :woohoo: :woohoo: ......

2 meres kathysterhshs - 2 thetika test ! Apisteyto ki omws alhthino! Eimai egkyos!!!! :woohoo:

Thewrw oti oles oi syllhpseis einai ena THAYMA, alla eidika sthn periptwsh mas.....Arketes apo esas kseroyn oti logw sobarhs oligoasthenospermias toy antra moy etoimazomastan gia ekswswmatikh! Mas eixan pei oti einai h monh lysh kai tha ksekinoysame to Maio.

Ki omws.....to thayma egine kai emeina egkyos fysiologika! Xtes de mporoysame me tipota na to pistepsoyme....shmera, meta to deytero thetiko testaki exoyme arxisei deila deila na xairomaste kai na kanoyme oneira!!! Ayrio to prwi paw gia xwriakh gia na eimaste 100% sigoyroi...

Mikro mas thaymataki.... meine mazi mas se parakalw!!!

Kai mias kai kserw oti polles....katagrafete analytika ta symptwmata egkymosynhs :P....eixa mono klassika ponakia periodoy kai elafrws prhsmeno kai eyaisthito sththos....opws kai oatn moy erxetai periodos dhladh.....pio polla symptwmata eixa toys alloys mhnes poy den hmoyn egkyos para twra :P :laugh: Ta ponakia exoyn ypoxwrhsei arketa shmera alla to stithos moy fainetai prhzetai perissotero...

Koritsakia moy sas eyxaristw poly-poly oles gia th symparastash kai th thetikh energeia poy exw eispraksei edw sto mammy mas :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ Η ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ SNOW ,Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΜΙΛΗΣΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ....

ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ...ΖΗΣΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ...ΠΕΤΑΞΕ ΣΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ...ΓΙΝΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΥ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΣΟΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...

ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ..ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ....

Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ Κ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ :cheer: :laugh: :cheer:

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

ΑΦΗΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙ!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια καλή μου!!!! Όλα καλά να σου πάνε απο δω και πέρα! Να σκέφτεσαι μόνο το μικρούλι θαυματάκι που μεγαλώνει μέσα στην κοιλίτσα σου και τίποτε άλλο!!!!:silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snowgirl μου ποσο χαρηκα με τα υπεροχα νεα σου!!!!τι ομορφο πασχαλιατικο νεο!:) Επιβεβαιωνεις παρα πολλα δινοντας θαρρος σε ολα τα κοριτσια!! τα βλεπετε κουκλιτσες μου? ενα ακομη ζωντανο παραδειγμα το κοριτσι μας...καταρριπτοντας στασεις:laugh: ,ολιγοσπερμια,αγχος ..τα παντα!!ολα γινονται!!

να πανε ολα τελεια γλυκια μου..σε ευχαριστουμε που μας εδωσες τοση χαρα!:)

με το καλο κι ολες οι αλλες..μετρατρεπομαστε σε babyland σιγα σιγα...τελικα ειναι κολλητικο ε?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snowgirl αγαπη μου συνχαρητιρια κ απο εμενα:) ειδες που τελικα εγινε το μηνα που δεν το περιμενες; οπως ειπες κ μονη σου τη μονη φορα που δεν ειχες συπτωματα κ ησουν σιγουρη πως δεν εισαι..:laugh: αγαπη μου σου ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσηνη κ θα περιμενω μαζι με τα υπολοιπα κοριτσια τα νεοτερα;):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σε ξέρω snowgirl, αλλά συγκινήθηκα τόσο πολύ με τα νέα σου!!!

Εύχομαι όλα να πάνε ονειρεμένα!!! Όλες οι κοπέλες εδώ προσφέρετε τόση βοήθεια σε άλλους που δεν φαντάζεστε!!! Και όλες αξίζετε το καλύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιονατη μου Μαγδουλα μου Συγχαρητηρια!!!!!Χαρηκα παρα πολυ κοριτσι μου!

Μπραβο !!!Ευχομαι καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!!!Τα νυχτομιληματα μας ειδες... βγηκαν σε καλο!!!!:laugh: χαχαχαχαχαχχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοριτσι. να προσεχεις και σου ευχομαι μια ηρεμη εγκυμοσυνη. ολα καλα θα πανε. ηταν να μην γινει η αρχη. φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο γλυκιά μου, πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! Σου εύχομαι να έχεις μια εύκολη εγκυμοσύνη και ένα γερό γερό μωράκι σε 9 μήνες!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά πολλά συγχαρητήρια κοπέλα μου!! Τέλεια νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να έχεις μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη!! Και με το καλό το μωράκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ!

ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι του χιονιάαααααααα...:P

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Κι εμένα με συγκίνησες πολύ γιατί η περίπτωσή σου είναι ιδιαίτερη!

Να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη, να προσέχεις τον εαυτό σου και να απολαύσεις κάθε μέρα, κάθε στιγμή από τους επόμενους 8 μήνες που ακολουθούν, οι οποίοι θα είναι και οι πιο όμορφοι της ζωής σου!

Να'σαι καλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδααααααααααααααααααααα!!!!!μπραβο κουκλα μου μπραβο μπραβο συγχαρητηρια!!!!!!!!!ευχομαι ολα να σου πανε πολυ καλα!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snowgirl Κ Ο Υ Κ Λ Α Μ Ο Υ Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!!!!!

WOW!!!!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΤΩΡΑ!!!!!!!!! ΑΧ ΑΧ ΑΧ!!! ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!

ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!! YES YES YES!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο!!!!

snowgirl και πάλι μπράβο!!!

είναι πράγματι πολύ καλό το νεο αυτό στη ζωή σας!!!

Να πάνε όλα καλά !!!!!!!!

Να προσέχετε το μικρό σας θαυματακι με καθε τροπο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως γινεται και καθε φορα μαθαινω τα νεα τελευταια??? :dry::angry:

Επρεπε να ψαξω (για κατι αλλο) για να "πεσω" πανω στο ποστακι σου...:silly:

Μαγδουλακι..... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

Κοριτσακι μου ποσο χαρηκα!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και μεταφρασε του Νορβηγουλη σου: ΑΞΙΟΣ! ΑΞΙΟΣ!!:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Κουκλιτσα μου ολα να πανε τελεια μεχρι το τελος και να αποκτησετε ενα γερο και ομορφο "χιονομπαλακι"...;)

Ειμαι πολυ χαρουμενη για σενα!!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...