Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βλαστοκυστες 5ης ημερας


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες! Έχω κάνει τ πρώτη μου διέγερση. Είμαι 32 ετών. Μου πήραν 16 ωοθηλακια εκ των οποίων τα 7 ήταν ώριμα. Από τα 7 γονιμοποιήθηκαν τα 4 κ έφτασαν μέχρι την 3η μερα. 2 κατάφεραν ν γίνουν βλαστοκυστες. Αν βάλω και τα 2 εμβρυακια ποσες πιθανοτητεςς υπαρχουν γ να δω θετικό τεστ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα @stalitsa stalia, γιατρός δεν είμαι αλλά θα πω ότι οι πιθανότητες είναι με το μ΄έρος σου και λόγω της ηλικίας σου και λόγω του ότι έχεις βλαστοκύστες. Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά και να δεις αυτό το πολυπόθητο θετικό τεστ σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/2/2024 at 2:50 ΜΜ, ο/η stalitsa stalia είπε:

Καλησπέρα σε όλες! Έχω κάνει τ πρώτη μου διέγερση. Είμαι 32 ετών. Μου πήραν 16 ωοθηλακια εκ των οποίων τα 7 ήταν ώριμα. Από τα 7 γονιμοποιήθηκαν τα 4 κ έφτασαν μέχρι την 3η μερα. 2 κατάφεραν ν γίνουν βλαστοκυστες. Αν βάλω και τα 2 εμβρυακια ποσες πιθανοτητεςς υπαρχουν γ να δω θετικό τεστ;

Καλησπέρα κοπέλα μου, εγώ στα 30 μου έδωσα 10 ωάρια, 7 ώριμα, 4 γονιμοποιήθηκαν κ όπως κ συ κατέληξα με 2 βλαστοκυστες. Τώρα είναι 3 χρόνων τα αστεράκια μου!! Ο γιατρός μου είχε πει πως λόγω ηλικίας πάμε με τις καλύτερες πιθανότητες κ είχε δώσει ένα 60%. Τελικά έπιασαν κ τα 2!!! Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...