Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικό τεστ;


Vasoula9

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα. Ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλά. Χάθηκα γιατί ήθελα να ηρεμήσω λίγο 1 μήνα, ένιωθα ότι μου είχε γίνει εμμονή. Να μην σας τα πολυλογώ είμαι 9η μέρα μετά την ωορρηξία ( ωορρηξία 20/1) και παρατήρησα μια συχνοουρία και ένα πρήξιμο στο στήθος  πραγματικά τίποτα άλλο. Όποτε λέω νωρίς αλλά ας κάνω ένα. Έκανα predictor early και αυτή η γραμμή βγηκε σε λιγότερο από 1 λεπτό! Ενώ έλεγε να περιμένω 3 λεπτά.  Τι λετε; Νομίζω είναι θετικό αλλά δεν μπορώ να το πιστέψω !!!

IMG_6257.jpeg

IMG_6256.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσι μου! Εμένα μου φαίνεται σίγουρα θετικό το τεστακι σου 😍😍😍 περίμενε 2 μέρες και κάνε και μια χοριακη! Με το καλό, εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις μια υγιή και τελειομηνη κύηση 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Θέτις Κ. είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Εμένα μου φαίνεται σίγουρα θετικό το τεστακι σου 😍😍😍 περίμενε 2 μέρες και κάνε και μια χοριακη! Με το καλό, εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις μια υγιή και τελειομηνη κύηση 🙏🙏

Αχχχχ σε ευχαριστώ πολύ!!! Μακααααρι!!! Γιατί μετά την αποβολή νόμιζα δεν θα μείνω ποτέ!!! Σε ευχαριστώ πολυυυυ!!! 🥰🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Zenia z είπε:

Και εμένα θετικό μου φαίνεται...τη βλέπω τη γραμμή!! Μια μεγάλη κ θετική χοριακη σου εύχομαι!

Σε ευχαριστώ πολλυυυυυ!!!! ❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰 Μακάρι!!! Αν και έχω ένα φόβο … κορίτσια να ρωτήσω ;;; Υπάρχει περίπτωση να είναι εξωμήτρια η κύηση για αυτό και να βγηκε τόσο νωρίς θετικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλά. Χάθηκα γιατί ήθελα να ηρεμήσω λίγο 1 μήνα, ένιωθα ότι μου είχε γίνει εμμονή. Να μην σας τα πολυλογώ είμαι 9η μέρα μετά την ωορρηξία ( ωορρηξία 20/1) και παρατήρησα μια συχνοουρία και ένα πρήξιμο στο στήθος  πραγματικά τίποτα άλλο. Όποτε λέω νωρίς αλλά ας κάνω ένα. Έκανα predictor early και αυτή η γραμμή βγηκε σε λιγότερο από 1 λεπτό! Ενώ έλεγε να περιμένω 3 λεπτά.  Τι λετε; Νομίζω είναι θετικό αλλά δεν μπορώ να το πιστέψω !!!

IMG_6257.jpeg

IMG_6256.jpeg

Είναι θετικό! Και σκέψου είσαι ακόμα πολύ νωρίς! Συγχαρητήρια είσαι έγκυος 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Vasoula9 είπε:

Σε ευχαριστώ πολλυυυυυ!!!! ❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰 Μακάρι!!! Αν και έχω ένα φόβο … κορίτσια να ρωτήσω ;;; Υπάρχει περίπτωση να είναι εξωμήτρια η κύηση για αυτό και να βγηκε τόσο νωρίς θετικό;

Όχι αυτά τα τεστ είναι πολύ έγκυρα ανιχνεύουν 5 μέρες πριν την καθυστέρηση. Δεν μπορείς να ξέρεις με ένα τεστ αν είναι εξωμήτριο η όχι. Ούτε καν απ' την τιμή της χοριακης μεμονωμένα. 

Με το καλό θα περιμένεις λίγες μέρες και θα κλείσεις ραντεβού με τον γιατρό σου και όλα θα πάνε μια χαρά.

Υπομονή αυτές τις μέρες θα περνάνε χίλιες δυο σκέψεις απ' το μυαλό σου. αλλά αυτό είναι το φυσιολογικό. Έτσι κάνουμε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Nantinaki είπε:

Όχι αυτά τα τεστ είναι πολύ έγκυρα ανιχνεύουν 5 μέρες πριν την καθυστέρηση. Δεν μπορείς να ξέρεις με ένα τεστ αν είναι εξωμήτριο η όχι. Ούτε καν απ' την τιμή της χοριακης μεμονωμένα. 

Με το καλό θα περιμένεις λίγες μέρες και θα κλείσεις ραντεβού με τον γιατρό σου και όλα θα πάνε μια χαρά.

Υπομονή αυτές τις μέρες θα περνάνε χίλιες δυο σκέψεις απ' το μυαλό σου. αλλά αυτό είναι το φυσιολογικό. Έτσι κάνουμε ολες

Σε ευχαριστώ πολυυυ!!! Είσαι πολύ γλυκιά και καθησυχαστική!! ❤️❤️ Ααααχ δεν το πιστεύω!!!🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...