Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαμηλά ο σάκος και τ έμβρυο


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια είμαι 6βδομαδων και 5 ημερών ,μετα από αιμορραγία και τέλους πόνους προχθές πήγαμε στ γιατρό και είδαμε ότι τ μωρό είναι πολύ χαμηλά ενδομήτριο αλλά χαμηλά με είπε να μεινω ξαπλωμένη και οι πιθανότητες είναι 50-50 ενώ δυο μέρες ήμουν καλά τώρα πάλι τ ίδια αύριο έχω ραντεβού ,έτυχε σε καμία και αν ναι πως πήγε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά, ελπίζω να πήγαν όλα καλά με το εμβρυακι σου , η αλήθεια είναι πως στο περίγυρο μου δεν το έχω συναντήσει για να σου πω όμως πολλές κοπέλες έχουν αιμορραγία μπορεί και σε όλη τη κυηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 29/12/2023 at 9:48 ΜΜ, ο/η Φιφη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είμαι 6βδομαδων και 5 ημερών ,μετα από αιμορραγία και τέλους πόνους προχθές πήγαμε στ γιατρό και είδαμε ότι τ μωρό είναι πολύ χαμηλά ενδομήτριο αλλά χαμηλά με είπε να μεινω ξαπλωμένη και οι πιθανότητες είναι 50-50 ενώ δυο μέρες ήμουν καλά τώρα πάλι τ ίδια αύριο έχω ραντεβού ,έτυχε σε καμία και αν ναι πως πήγε ;

Γεια σου Φιφη! Είχα αιμορραγίες από την 6η εβδομάδες και δυστυχώς έως και την 20η περίπου. Ο σάκος μου ήταν χαμηλά. Ο,τι κι αν έκανα, συνέχιζα να έχω κατα διαστήματα αίμα. Έμεινα σε κλινοστατισμο για εβδομάδες. Όμως όλα πήγαν καλά. Η υπόλοιπη εγκυμοσύνη κύλησε καλά. Σε 2 εβδομάδες περίπου περιμένουμε τον μπέμπη μας. Όσο μπορείς, μείνε αισιόδοξη. Τα έμβρυα είναι ανθεκτικά. Στέλνω πολλές ευχές. Γράψε μας νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...